Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Eylül 2022 Ekinoksu Gerçeğe Uyandırıyor Bizleri

Ekinoksun güçlü dengeleyici enerjilerini kutlamak ve onunla çalışmak için 21 Eylül'de saat 10.00'dan itibaren dua niyet ve isteklerinize odaklanın. Arınıp şifalanacağınız özel saatler gece 05:00 e kadar devam edecek.

22 Eylül Ekinoksu, astrolojik yılda bir dönüm noktası getiriyor. Enerji, şeyleri değişmeye, gelişmeye ve yeni bir yönde büyümeye yönlendiren yeni bir yöne ilerlemeye başlar.

Ekinoks, fiziksel ve ruhsal dünya arasındaki perdenin kalktığı ve gezegenlerin enerjisinin çok daha yüksek bir titreşim ve uyum haline geldiği uzun zamandır kutsal bir zamandır. Toprak Ana'nın tamamı Ekinoks'a tepki verir ve bu, mevsimlerin değişmesiyle bile görebileceğimiz bir şeydir.

Kuzey Yarımküre'de doğa dökülme ve yapılanmaya başlıyor. Güney Yarımküre'de doğa çiçek açmaya başlıyor. Nerede yaşıyor olursanız olun, hepimiz kendi yaşamlarımızda akan enerjideki bu değişimi hissedebiliriz. Bazı şeylerin serbest bırakılması gerektiğini ve bazı şeylerin tamamen çiçek açtığını görebiliriz.

Neyi genişletmemiz ve neyi daraltmamız gerektiğini bilmek, Ekinoks sabahından itibaren başlıyor. Bizim için neyin en önemli olduğunu, enerjimizi neye harcamak istediğimizi ve niyetlerimizi nereye koymak istediğimizi görmeye başlayabiliriz.

Dengesiz hissediyorsak veya Toprak Ana'nın enerjileriyle birleşmek istiyorsak, doğayla bağlantılı olarak kasıtlı olarak dışarıda vakit geçirmek inanılmaz derecede uyumlu ve iyileştirici olabilir.

Eylül Ekinoksu ve Terazi Sezonunun Başlangıcı

Eylül Ekinoksu aynı zamanda dengemizi bulmak ve hayatımızda verme ve alma arasındaki akışı bulmakla güçlü bir şekilde bağlantılı olan Terazi Sezonunun başlangıcını da getiriyor. Terazi aynı zamanda, hayatımızdaki birçok farklı ilişkide esasen kim olduğumuz olan diğerinin içindeki benliği de temsil eder.

Bazı insanların yanındayken olduğumuz kişiyi seviyor muyuz? İçimizdeki en iyiyi ortaya çıkaran belirli ilişkiler var mı? Travmalarımızı ve bilinçaltı davranışlarımızı tetikleyerek bizi büyümeye zorlayan belirli ilişkiler var mı? Bize sahip olduğumuz sevinci hatırlatan sadece eğlenceli ilişkiler var mı? Tek taraflı hissettiren ilişkiler veya profesyonel başarı ve barışı korumak için sürdürmemiz gereken ilişkiler var mı?

İlişkiler çoğu zaman en büyük öğretmenlerimizdir. Gelişmek, büyümek ve gerçekte kim olduğumuzu anlamak için onlara ihtiyacımız var.

İlişkiler konusunda biraz çalışmak istiyorsanız, Terazi Mevsiminin Ekinoks ve enerjileri faydalı bir zaman olabilir.

İşte başlamanıza yardımcı olacak bir günlük alıştırması:

En yakın, en derin veya en rahatsız edici ilişkinizi düşünün ve ardından aşağıdaki sorulara bir göz atın. Bu sorular zor olabilir, bu yüzden onları hissedin . Sezginizle hareket edin veya yazmaya başlayın ve hangi cevapların filizlendiğini görün. Bu sorular tam olarak yanıtlanmak için değil, farklı fikirleri veya içgörüleri uyandırmak veya kıvılcım çıkarmak için tasarlanmıştır.

Sizce bu ilişki size ne öğretmeye çalışıyor?

Bu ilişkinin karmik bağları olduğunu veya ruh sözleşmenizde yazılı olduğunu düşünüyor musunuz?

Eğer öyleyse, tüm bunların daha yüksek amacının ne olduğunu düşünüyorsunuz?

Bu ilişkide projeksiyon yapıyor olabilir misiniz veya her şeyin olduğundan farklı olmasını istiyor olabilir misiniz?

Bu ilişkide gerçekten dinliyor ve net bir şekilde iletişim kuruyor musunuz yoksa sadece varsayıyor musunuz?

Bu ilişkide bir şeylerin değişmesi gerekiyor mu ve eğer öyleyse, bu değişim sizden başlayabilir mi?

Bu ilişkide en iyi benliğiniz olarak nasıl ortaya çıkabilirsiniz?

Bu ilişkide hangi taraflarınız boğuluyor? Hangi yanlarınız gelişmeye teşvik ediliyor?

Eylül Ekinoks Astrolojisi 2022

Eylül 2022 Ekinoksu kapsamında, enerjimizi nasıl harcamayı seçtiğimizi yansıtmak, yeniden şarj etmek ve yeniden düşünmek için Evrenden arama kartımız olan geri harekette olan altı büyük gezegenimiz var.

Ekinoks gününde, geri harekette olan Merkür, Güneş ile aynı hizaya geliyor ve onu Terazi'nin sıfır derece güç noktasında birleştirir. Güneş ve Merkür'ün bu güç noktasında bir arada olması, enerjilerini birlikte süper şarj eder ve besler.

Bu bize daha fazla aydınlanma, daha derin bir netlik getirebilir ve gölgelerin altına gizlenmiş olan her şeyi yüzeye çıkarmaya yardımcı olabilir.

Buddha'nın bir zamanlar dediği gibi: "Üç şey uzun süre saklanamaz: Güneş, Ay ve gerçek." Ve bu, bu kozmik birleşme için çok uygun bir söylem.

Hayatınızda netleşmek istediğiniz bir şey varsa veya özellikle hayatınızdaki ilişkilerle ilgili aradığınız cevaplar varsa, bu Ekinoks gününde bir niyet belirleyin ve aldığınız işaretlere, mesajlara ve ilhama açık olun!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık