Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

25-31 Ocak Haftalık Burç Yorumlarım

KOÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil. Konfüçyüs
Gökyüzü hafta boyunca size zorluk çıkaran kişi ya da olaylara karşı diplomasi ve iletişim gücünüzle önemli başarılar elde edeceğinize dikkat çekmekte. Kalıplaşmış davranışlarınızdan uzaklaşacak zamanı yakalayarak pozitif yaklaşımlar sergileyerek sorunları çözümleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise birlikte olduğunuz insanın sürekli şikayetçi tavırlarına karşı çözüm üretmesini isteyebilirsiniz. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile rahatlayacak ve duygusal belirsizlik hayatınızda ki hemen her şeyi derinden etkilediği için bu belirsizliğe netlik kazandırmak için harekete geçmelisiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Koçlar zamanın gerisinde kalmadan anı yakalayın ve mutlu olmaya bakın.

BOĞA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Aslanların Sessiz Kaldığı Yerlerde, Kuşlar Kartallar Volta Atar; Ama Bilmezler ki Aslan O Sessizliği Bozarsa, Kıyamet Kopar. Che Guevara
Gökyüz haftaya güçlü bir başlangıç yapacağınızı vurgulamakta. Özellikle 26 Ocak itibari ile iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile uzun zamandır sabırlı davrandığınız haksızlıklara karşı uygun zaman ve şartlarla karşılaşacak ve bir aslan gibi kükreyerek gücünüzü bilginizle azminizle çalışkanlığınızla yansıtacağınız auranızda ki güçlü enerjiyle hakkınızı alarak size karşı oynanan oyunlara mesleki yaşamınızda ki başarılarınızla iyi bir cevap vereceksiniz. Maddi manevi her işiniz hızla ve kolaylıkla yürüyecektir. Bu hafta gündeminizde yeni bir taşınma satın alma gibi konularda yer alabilir. Yeni başlangıçlar kalıcı ve olumlu etkileri de beraberinde getirecektir sizler için. Özel yaşamınızda ise eşinizle sevginizin bağlığınızın güçleneceği hem fikir olmanın güzellikleri deneyimleyeceğiniz güzel bir haftadasınız. Bekar Boğa’lar sizlerde sürpriz gelişmelerle AŞK dolu kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

İKİZLER Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kendisinden çok, başkalarından az isteyen bir insan kendini kötülüklerden uzak tutar. Konfüçyüs
Gökyüzü 26 Ocak salı gününden itibaren yönetici gezegeniniz iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile rahatsızlıklarınız huzursuzluklarınız maddi manevi isteklerinizi gerçekleştirmek için kendinizi suçlamaktan vazgeçip her kapıyı çalıp başarıya giden yolda rotanızı belirlemenizin gerekliliğini vurgulamakta. Özel yaşamınızda da uzun zamandır bir beraberliğiniz varsa ve bir türlü resmiyete dökülmüyorsa sevdiğiniz insanla konuşmalı ve ona hayatının neresinde olduğunu sormalı birlikte yaşlanmak istediğinizi bir aile olmak istediğiniz vurgusunu yapmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizler ise anlık kararların size yanlış seçimler yapabileceğinizin bilinci ile hareket etmeli öncelikle ruhunuzu dinlendirip zihninizi geçmişin izlerinden arındırmaya çalışmalısınız.

YENGEÇ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Neden geçmişinizi bir kere daha yaşamak için yalvarıp duruyorsunuz? Her sabah bir yenisine başlayabilirsiniz. Robert Quillen
Gökyüzü bu hafta iş ve özel yaşamınızda ay başında yaptığınız duygusal hataları tekrarlamamanız için uyarıyor sizleri. Kişiler değişir roller aynı kalır düşüncesi ile ön yargısı ile ilişkilerinizi çıkmaza sokarak mutsuz olup mutsuzluğa davetiye çıkarabilirsiniz. Zihninizde ki kısır döngüden kurtulmalı yaşanmışlıkları tekrara yönelmemelisiniz. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile, Özel yaşamınızda başkalarının etkisi altında kalıp kuşkulara kapılıp yanlış kararlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Uzaklaşmalısınız da. Sizlere tavsiyem birlikte olduğunuz insanın sabrını taşırmayın. Finansal konularda ise şans sizden yana bu hafta hukuksal konularda alacaklarınızı tahsil edebilir aile bireylerinden gelecek katkılarla yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Bekar Yengeçler sizlerde geçmişte kalbinizi parça parça eden sevgilinin yasını tutmayı bir yana bırakıp çevrenizle ilgilenip sizi aşkla iyileştirecek o özel insanı fark etmelisiniz.

ASLAN Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hiç erişemeyecekmişsin ya da her şeyi yitirecekmişsin gibi çalış. Konfüçyüs
Gökyüzü iş hayatınızda enerjisi yüksek gelişmelere ve heyecanınızı yeniden kazandıracak olumlu durumlara işaret etmekte. Temponuz yükseliyor ve sizler azminizle kazanmaya hak ettiğiniz yeri almaya başlıyorsunuz. Hiç vazgeçmeden mücadele edin ve kendinize güvenin. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile yeni fikir ve önerilere açık olun fakat son sözü son kararı daima siz söyleyin. İç dünyanız da yaşadıklarınızla yüzleşin kendinizi eleştirirken gelişmeniz için yapacaklarınızı fark edin ve uygulamaya geçin. Özel yaşamınızda ise aile içinde yaşanacak gerginlikler duygusal patlamaları beraberinde getirebilir. Kimsenin avukatlığına soyunmadan fikrinizi söyleyin ve tartışmalardan uzak durun. Bekar Aslanlar baş döndürücü bir ilişkiye adım atmanız an meselesi. Evli Aslanlar sizler de eşinizin finansal başarıları ile rahatlayacak ve eşinizin büyük bir jesti ile karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kelimelerin gücünü anlamadan, insanların gücünü anlayamazsın. Konfüçyüs
Gökyüzü haftanın ilk günü iş ilişkisi içinde olduğunuz kişilerle iletişiminizde söylediklerinize ve size söylenenleri doğru anlamaya dikkat etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Aksi halde sizden beklenenleri iş hayatınızda yerine getiremez ve yaşadığınız sorunlara suçlu aramaktan sağlıklı düşünemez bir hale gelebilirsiniz. 26 Ocakta iletişimin gezegeni yönetici gezegeniniz Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile rahat bir nefes alabileceksiniz. Özel yaşamınızda da söylemleriniz bencilce ve haklı olma isteğinin duygularınızın önüne geçerek kırıcı olmasına neden olabilir. Kırmak ya da kırılmak istemiyorsanız kelimeleri iyi seçmeli hissetmediğiniz bir duyguyu sözlerinize yansıtmamalısınız. Öğrenci Başaklar sizlerde öğretmenlerinizle ilişkilerinizde yapıcı eleştirileri olgunlukla karşılarsanız onlardan gelecek desteği alabilirsiniz.

TERAZİ Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ne aradığını bilmeyen, bulduğunu anlayamaz. Konfüçyüs
Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili konularda planlı hareket etmeniz gerektiğine dikkat çekmekte. Var olan işlerini tamamlamadan yeni bir işe yönelmemeye özen gösterin. Birini tamamlamadan diğerine yönelmek yorucu olacağından hatalara da sebep olabilir. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile iş birliklerinde bulunmak size destek veren insanlarla ilişkileri güçlendirmek ilerleyen günlerde pek çok avantajı yakalamanıza da yardımcı olacaktır. Özel yaşamınızda ise hüzünlü geçen günler arkanızda kalıyor ve dengeler yerli yerine oturuyor ve birlikte olduğunuz insan hatalarının farkına vararak size tüm içtenliği ile sevgisini ifade ederek değer vermeye başlıyor anın güzelliklerinin tadını çıkarın ve mutsuz olduğunuz konulara takılıp kalmadan hareket edin. Bekar Teraziler sizlerde karşı cinsin yoğun ilgisi ve beğenisi karşılıksız bırakmayacaksınız.

AKREP Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: İnen yükselir, yükselen iner, parlayan söner ve yükselen durur. Kutadgu Bilig
Gökyüzü iş hayatınızda ilahi adaletin yaşanacağı bir haftayı müjdeliyor sizlere. Size maddi manevi zarar veren kişilerle yaşayacağınız yüzleşmelere işaret etmekte. Yaşadığınız zorluklara sebep olanların dünü ve bugününü kıyaslayacak ve herkesin ektiğini biçtiğini deneyimleyeceksiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle kendi yakınları ile sizin aileniz arasında dengeyi kuramamasından dolayı yaşadığınız zorluğu paylaşmalı ve bu konuda daha duyarlı davranması gerektiğini ona hatırlatmalısınız. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile Bekar ve ilişkisinde sorunlar olan Akrepler ufak tefek meseleleri sorun etmekten vazgeçerek huzuru yakalayabileceksiniz.

YAY Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Hayat küçük şeylerden oluşur. Eğer sen seversen büyük olurlar. Osho
Gökyüzü hafta boyunca çalışmalarınızın pozitif düşünce ve yapınızın mükafatını alacağınızı müjdeliyor sizlere. Geçmişte yaptığınız yardım ve destekler iş hayatınızda zorlandığınız konularda imdadınıza yetişecek adeta. Eski dostlar ve arkadaşlarınız sayesinde yeni imkan ve fırsatlar kariyer hayatınızda büyük ve istikrarlı bir kapıyı açabilir sizlere. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile Özel yaşamınızda çekiciliğinizle dikkat çekecek etrafınızda birden fazla hayranınızın yoğun ilgisi ile karşı karşıya kalacaksınız. Kalıcı ilişkilere adım atabileceğiniz bu özel haftada geçmişi arkanızda bırakıp yaşamın size sunduğu güzelliklerde doğru bir tercih yapabilmek için KALBİNİZİN sesine kulak vermelisiniz.

OĞLAK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Ego bir buzdağıdır. Onu erit. Onu derin sevginin içinde erit, Böylelikle o kaybolsun ve sen okyanusun parçası haline gel. Osho
Gökyüzü hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda huzurlu olmanız için her şeyi ben bilirim en iyi benim tarzında ki düşüncelerinizin gözünüzü gönlünüzü kör etmemesi için uyarıyor sizleri. Ego ve kibir sizi sevdiğiniz insanları kıracak davranışlara yöneltebilir. Şimdi iradenizi ortaya koymalı ve pozitif yönlerinizi ortaya koyarak egoyu kibiri ruhunuzdan arındırmalısınız. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile iş hayatınızda yurt dışı ile ilgili konular gündeminize gelebilir girişimci davranmalı iş birliklerine açık olarak zamanı kazanca çevirmek için harekete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda kendi yakınlarınız ve geçmişte yaşamınızda yer almış kişilerle ilgili gelişmeler duyumlar haberler duygusal olarak rahatsız edebilir sizleri. Ne duygusal olarak yıkılın ne de öfkeye kapılarak onlarla tartışıp hesap sormaya kalkın. Bir an durup düşünün bu insanlar bugün yaşamınızda yoklar var olanları da kendi seçimlerinizle hayatınızdan uzaklaştırabilirsiniz. Geçmişte yeteri kadar üzüldünüz şimdi de üzmelerine izin vermek mi istiyorsunuz? Seçim sizin. Ya Mutluluğu seçecek ya da sizi üzenleri memnun etmek adına Mutluluktan vazgeçeceksiniz!

KOVA Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Sizin geçmişle işiniz bitmiş olabilir ama geçmişin sizle işi asla bitmemiştir. Edison
Gökyüzü iş hayatınızda geçmişte başkalarının yönlendirmeleri ile yaptığınız davranışlarınızdan dolayı zorluklar yaşayabileceğinize işaret etmekte. Geçmişle ilgili sorunlarla yüzleşmedikçe ondan kaçmaya çalıştıkça siyah bir gölge gibi peşinizden gelecektir. Sorunlarla yüzleşmeli ve zor olan durumu daha da zorlamadan öfkeye kapılmadan diplomatik yöntemlerle çözümler aramalısınız. 26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile başta ruhunuzu ve hayatınızı engelleyen meseleleri özgürleştirmek için olumlu düşünmeli ve bu yönde yapacaklarınızı belirleyerek harekete geçmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilgili bir takım konular 3ncü şahıslar tarafından gün yüzüne çıkabilir ve buna bağlı bir kriz yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem sakin olmalı ve olayları tek taraflı değerlendirmeden hareket etmeniz olacaktır. Bekar Kova’lar sizlerde geçmişte büyük bir aşkla bağlı olup hayal kırıklığı ile sonuçlanan ilişkinizle ilgili şaşırtıcı rastlantılar gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı: Kendi deneyimine dayalı olmayan her şeyi sadece bir varsayım olarak kabul et. Osho
Gökyüzü bu hafta çalışma hayatınızda ortaklar ve iş birliği içinde olduğunuz kişilerin yönlendirmeleri ile yapabileceğinizden fazla yükün altına girmemeniz için uyarıyor sizleri. Daha önce deneyim sahibi olmadığınız konularda sorumluluk alır ve zorlanıp yapamazsanız aynı insanlar tarafından suçlanabilir iş hayatınızda buna bağlı kritik olaylarla karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın. Perşembe ve Cuma günleri ilaç kullanıma bağlı alerjik reaksiyonlar ve eklemlerle ilgili sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınıza önem vermeli ve ihmalkar yaklaşımlar içinde olmamalısınız.
26 Ocakta iletişimin gezegeni Merkür’ün ‘’R’’ geri hareketini sona erdirmesi ile özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizle ilişkilerinizi olumlu yönde geliştirebilir huzursuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Bekar Balıklar sizlerde duygularınızı ifade ettiğiniz takdirde ilgi duyduğunuz insanda cesaretlenip duygularını size itiraf edecektir.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık