Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 - 24 Ocak Haftalık Burç Yorumlarım

KOÇ: Gökyüzü bu hafta güçlü etkileri müjdeliyor sizlere. İş hayatınızda oldukça popüler olacaksınız. Sevdiklerinizle iletişiminiz yoğun ve olumlu geçecek hafta boyunca. İş ve eğitim hayatınızla ilgili seyahatler söz konusu olabilir. Dikkate almalı ve değerlendirmelisiniz. Mali konularda güvenliğinize dikkat etmelisiniz. Özellikle ortaklıkları olan Koçlar dikkatli olmalı. İş hayatınızda kazanımlarınızın yüksek olduğu bu hafta boyunca birikim yapmaya çalışmalı gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle küçük bir gezi ya da tatil yapabilirsiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 8, 21, 41, 74, 60

BOĞA: Gezegenlerin olumlu pozisyonları bu hafta hayatınızın her noktasında olumlu gelişmeleri getirecek sizlere. Cesaret ve coşku başarılı çalışmalar yapmanızı ve maddi manevi kazanmanızı sağlayacak. Özveri ile yaptığınız her şeyin geri dönüşümünü yaşayacağınız özel ve önemli bir haftadasınız. Öğrenci Boğalar odaklanmada zorluklar yaşayabilir. Özel yaşamınızda ise karşı cinsten gelecek bir teklif ayaklarınızı yerden kesebilir her zaman sizin yanınızda yer alma isteğini ifade ederek kalbinizi aşkla fetih edebilir. Özel yaşamınızda olumlu dönüşümü gerçekleştirmek için sevgi dolu iletişimin gücünü kullanmakla başladığını anlamalı harekete geçmelisiniz. Küçük sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 12, 31, 90, 87, 35

İKİZLER: Bu hafta çevrenizde olup biten her olayın içinde yer almamaya özen gösterin. Sırf yardım amaçlı bulunacağınız bir ortam bile yasa dışı bir olayın içine karışmanıza ve hayatınızın altının üstüne gelmesine neden olabilir çok dikkatli davranın. Aşk Hayatınız ise fazlası ile önem kazanıyor olumlu değişimler karşılıklı anlayış ve yaşanan zorluklarda sevdiğiniz insanın yanınızda yer alması sizi birbirinize daha da yakınlaştıracak keyfini çıkartın. İş hayatınızda ise bu hafta beklentilerinizin çok üzerinde kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca toplumca saygı duyulan güçlü insanlarla bir araya gelebilir onlarla tanıştırılabilir önemli kazanımlar iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru eş ya da sevgilinizle birlikte dinlenebileceğiniz kısa bir seyahat planınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 67, 46, 58, 27, 66

YENGEÇ: Aşk kuşları bu hafta sizin için kanat çırpmakta. Sürprizlere hazır olun. İlişkinizde ki karabulutlar ortadan kalkacak ve sizlerin hayatında AŞK galip gelecek. İş ve eğitim hayatınızda ise bu hafta zorluklarla baş etmeniz oldukça güç şekilde ilerleyebilir. Sizin dışınızda yaşanacak gelişmeler sizleri zorlayabilir. Hafta boyunca riskli kararlar dan finansal yatırımlardan uzak durmalısınız. Bu hafta iç dünyanızda istikrar yaratacak güçlü enerjiyi keşfedecek ve yaşama daha iyimser bakmaya başlayacaksınız. Hafta sonuna doğru işinizle ilgili seminerlere katılabilir kısa seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 89, 17, 80, 53, 65

ASLAN: Her bakımdan dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız. Siz iş değişikliği düşünüyorsanız bu hafta bundan uzak durmalı anlık kararlarla hareket etmemelisiniz. Iş yeri adres taşınma gibi değişiklikler se mümkündür. Bu haftanın size hayatın her katmanlarından çok dikkatli olmak istiyor. Bu hafta özellikle sağlık konusunda dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise evli Aslanlar eşinizle yanlış anlaşılmalar yüzünden küçük kavgalar yaşayabilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslanlar ise ilişkinizin iyi yönde devam edebilmesi için iyimser tavrınızı sürdürmelisiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 86, 94, 74, 66, 52

BAŞAK: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda karışıklıklar söz konusu olsa da rekabetçi doğanız başarılı olmanıza yardımcı olacak. İş arıyorsanız bu hafta olumlu gelişmelerle iş başlangıcı yapabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aşk ta ego ve inada yer olmadığını anlamalı eş ya da sevgilinizin sizden farklı düşüncelerinize saygı duymayı öğrenmeli onu değiştirmeye kalkmadan olduğu gibi sevmeyi denemelisiniz. . Bu hafta boyunca yeteneklerinizi ve becerilerinizi ortaya çıkarmak için çalışmalısınız. Yabancılar ile iş ilişkisinde olan Başaklar oldukça dikkatli olmalılar aksi takdirde çok para kaybedebilirler.
Bu haftanın şanslı numaraları: 6, 64, 27, 42, 86

TERAZİ: Bu hafta pek çok konuda duygularınız netleşecek ve Mantıklı hareket ederek yeteneklerinizi ortaya koymakta cesur davranışlar içinde olabileceksiniz. Eğer yatırım veya yeni bir iş kurmak gibi bir düşünceniz varsa bunu daha bir tarihe ötelemeli var olan şartları biraz daha güçlendirdikten sonra harekete geçmelisiniz. Sosyal ve siyasal alanlardaki ilişkilerinizde zorluklarla karşılaşabilir verilen sözlerin yerine getirilmemesinden dolayı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise birlikte olduğunuz insanla aşkın pazarlığını yapmamalı ona güvenmeyi ve aynı şekilde güven vermeyi öğrenmelisiniz.. Bunu yaptığınız anda ilişkinizi geliştiren şaşırtıcı gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 77, 41, 71, 70, 94

AKREP: Hedeflerinize ulaşırken ciddi gerçeklerle ve zorluklarla yüzleşebilirsiniz. Ne olursa olsun UMUDUNUZU kaybetmeyin. Zor bir dönemden geçiyor olsanız da güçleniyorsunuz. İşinizle ilgili konularda hafta boyunca acele kararlar almaktan uzak durmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda bayan arkadaşlarınız zor zamanlarınızda size rehberlik edecektir. Eğer bir iş değişikliği düşünüyorsanız, bunu bu hafta ertelemelisiniz. Özel yaşamınızda ise keyifli gelişmeler hafta boyunca etkili olacak eşinizle duygusal bağınız güçlenecek ve birbirinize hatalarınızı telafi edeceksiniz. Bekar Akrepler ise geçmişte kalan biri ile yollarınız yeniden AŞK ile kesişebilir.
Bu haftanın şanslı numaraları: 50, 18, 57, 69, 52

YAY: Bu hafta medya ve eğitim sektöründe faaliyet gösteren Yay’lar iş hayatlarında yaşanacak olumlu gelişmelerle maddi konularda önemli kazanımlar elde edebilirler. Ailevi konularda da çarpıcı gelişmeler söz konusu çocuklarınız aracılığı ile mutlu olabilir onların hayatlarında yaşanacak olumlu gelişmelerle gururlanabilirsiniz. Bu hafta dikkat etmeniz gereken en önemli konu sağlığınız. En ufak bir üşütmeyi bile hafife almamalı sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise gelişmeleri akışına bırakmalı mutlu olmak için sahip olduklarınızın değerini daha iyi kavramaya çalışmalısınız.
Bu haftanın şanslı numaraları: 45, 66, 49, 5, 96

OĞLAK: Bu hafta gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış söz konusu. Yaşadığınız maddi kriz tam anlamı ile sona eriyor. Şans iş hayatınızda sizinle birlikte ilerlerken geçmişte yaşadığınız zorlukları aklınızdan çıkarmamalı kazancınızı har vurup harman savurmadan biriktirmeli ve hak eden kişilerle paylaşmalısınız. İş ve eğitim hayatınızda başarıya odaklandığınız takdirde her şeyin üstesinden gelecek ve adete GÜNEŞ gibi parlamaya başlayacaksınız. Kronik sağlık sorunları olan Oğlaklar bu hafta oldukça hassas etkiler hakim her şeyden önce sağlığınıza önem göstermelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize ilginiz sözde kalmamalı bunu beden dilinizle tavırlarınızla ona hissettirmeli ve onu uzun zamandır ihmal ettiğinizi kabullenerek birlikte özel zamanlar geçirmek için bir an önce harekete geçmelisiniz. Güzelliklerin değerini elinizdeyken bilmeli sahip çıkmalı ve yücelmelisiniz.
Bu haftanın şanslı numaraları: 71, 80, 29, 3, 25

KOVA: Hafta boyunca iş ve özel yaşamınızda hiç kimseye körü körüne güvenmemeli ve duygularınızı kontrol altında tutmalısınız. Bu haftan iş hayatınızda öfkenizi kontrol altında tutmanız fazlası ile önem taşımakta. Haklıyken haksız duruma düşebilirsiniz dikkatli davranın. Ailevi konularda ise babanızla ilgili konular gündeminizde yer alabilir. Onunla daha fazla vakit geçirmeli ona olan sevginizi cömertçe ortaya koymalısınız. Aranızda yaşananlar her ne olursa olsun. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Kova lar için gergin etkiler hakim. Bu durumu arkadaşlarınız ve özellikle iş arkadaşlarınızla paylaşmaktan kaçının. Kendi çıkarları adına eşinize çok farklı anlatımlar yaparak ilişinizin kökünden sarsılmasına neden olabilirler. Bekar ve ilişkisi devam eden Kova’lar içinde gergin etkiler hakim.
Bu haftanın şanslı numaraları: 33, 37, 6, 47, 75

BALIK: İş arayanlar bu hafta şans sizden yana arzu ettiğiniz işe kabul edilebilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda azminizle başarıyı yakalayacak zorlandığınız konularda kolaylıkla ilerleyebileceksiniz. Bu hafta yatırımlardan uzak durmalı alım satımların size istediğiniz sonuçları vermeyeceğini bilerek kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda ise eşinizle aranızda ki duygusal bağı güçlendirmek için çaba göstermesi gerekenin siz olduğunuzu bir an önce kabullenmeli onu suçlar yaklaşımlarınızdan bir an evvel uzaklaşmalısınız. Kendi işinin sahibi olan Balıklar işiniz gereği gerçekleşecek bir yurt dışı seyahati ile eşinizden ayrı kalabilir hafta boyunca bunun duygusallığını deneyimleyebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi devam eden Balıklar bu hafta sabırlı davranmalı sevdiğiniz insanın iş hayatında yaşadığı gerginliklerle size karşı tavrının farklılaştığını anlamaya çalışmalı sevgi dolu yaklaşımlarınızla onu kendinize yakınlaştırmak için çabalamalısınız.
Bu haftanın şanslı numaraları: 89, 87, 25, 14, 23

NOT: Taklitlerimden SAKININIZ :) Yazılarımı izinsiz kullananlar hakkında yasal işlemler yapılacaktı.

Gökler rehberiniz yolunuz ışık olsun.
Dr. Astrolog Şenay DEVİ

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık