Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Ocak Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

21 Ocak Kova Burcundaki Yeni Ayın Burçlar Üzerindeki Etkileri

2023'ün ileri görüşlü Kova burcundaki ilk yeni ayı, bize alışılmışın dışında düşünme, risk alma ve statükoyu sorgulama konusunda ilham veriyor. Aynı zamanda bireyselliğimizi kucaklamamızı ve bizi benzersiz kılan şeyleri kutlamamızı sahip çıkmamızı  hatırlatır. Kova burcundaki yeni ay, yeni görünümler denemek, sosyal ağınızı genişletmek ve yeni bir beceri öğrenmek için harika bir zamandır.

Ruhsal olarak, Kova burcundaki 21 Ocak yeniayı, bir adım geri çekilip olaylara geniş açıdan bakma zamanıdır. Kapsayıcı hedefleriniz nelerdir ve bu temalar yaşamınızla nasıl ilişkilidir? Bu yeni ayda özde var olanı yansıtma çok önemlidir. Sizi diğerlerinden ayıran benzersiz özelliklerinizi düşünmek ve kendinizi gerçek benliğinizle (garip ve eksantrik kısımlar dahil) hizalamaya çalışmak, 2023'te ideal yaşam tarzınızı gerçekleştirmenize yardımcı olabilir.

Ocak 2023'te Kova burcundaki yeni ayın burcunuzu nasıl etkileyebileceğini ve ilerici bir geleceğe kilitlenmek için su taşıyıcısının asi enerjisinden nasıl yararlanacağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Koç

Yılın ilk yeniayı sosyal çevrenize bolluk getiriyor. İş ev ortamınızda tamamen yeni bir yerde (ve cesur ruhunuzla aynı seviyede) yenilenmeler ve tabi doğaya karışmak için harika bir zaman. Arkadaşlıklarınızı genişletirken, nicelikten çok niteliği unutmayın! Gökyüzü  "Şimdi kurduğunuz yeni ilişkiler, kariyeriniz için son derece önemli olabilir" mesajını veriyor. "Yeni bir komşu veya bir aile üyesinin arkadaşıyla tanışmak bir lütuf olabilir."

Boğa

Boğa, ciddi bir işe girmeye hazır mısın? Bu yeni ay, kamusal yaşamınıza ışık tutuyor ve kariyeriniz ve ruhunuzun çağrısı açısından rutininizin dışına çıkmanızı istiyor. Ününüz şu anda tam olarak sergileniyor ve açıklama yapmak size kalmış. Gökyüzü, "Kelimenin tam anlamıyla bir kariyer değişikliğinin eşiğinde olabilir veya hayattaki konumunuzu ilerletmek için hangi değişiklikleri yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz" mesajı verirken sizlere iyi değerlendirin.

İkizler

Kova hava burcundaki destekleyici yeni ay, iç gezgininize ilham veriyor. Bu yeni ay altında bilginizi genişletirken, son zamanlarda katı olduğunuz bir duruma bakış açınızı değiştirme zamanı gelebilir. Gökyüzü  "Uluslararası bir seyahate çıkmayı mı düşünüyorsunuz? Bunun için harika bir zaman, önümüzdeki altı ay olabilir," diyor. "Bu süre zarfında tanıştığınız bir yabancı biri  en yakın arkadaşlarınızdan biri olabilir."

Yengeç

Yeni bir sayfa mı açıyorsun Yengeç? Bu yeni ay, ayrılmaya hazır olmayabileceğiniz şeylerin yerini alacak yeni fırsatları davet ettiği için bunaltıcı gelebilir. Şu anda kendinizle ve ihtiyaçlarınızla yakınlaşın. Kendinizden çok fazla fedakarlık yapıyor olabilirsiniz ve bu yeni ay size kendinizden başka kimsenin sorumluluğunu üstlenmemenizi hatırlatıyor. Gökyüzü  "Hayat amacınızı oluşturun önemli bir konuyu daha derinlemesine araştırmak için iyi bir zaman" diyor. "Cinsel yaşamınızı ve finansal ortaklıklarınızı da geliştirebilirsiniz."

Aslan

Bir ortaklık içinde olup olmamanızdan bağımsız olarak bire bir bağlantılarınız bu yeni ayın odak noktası. Özel bir kişiyle tanışıyor veya var olanı geliştirmek için çalışıyor olabilirsiniz ya da diğer taraftan asi Kova, enerjisi ilişkilerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Ne olursa olsun, hepsi ilerleme adına doğru kararlar alıp size değer katan aile bireyleri arkadaşlar eş ya da sevgilinizin kıymet ve önemini daha iyi anladığnızı ortaya koyacaksınız. Gökyüzü, Rutinin çıkmaya hazırsanız, bu yeni ayın enerjileri kendini bulma ve yapılandırma anlamında tezahür ettirmek için mükemmel bir zaman olduğunu söylüyor . "Ne aradığınızı netleştirin ve yeni oluşumların içinde olmaya odaklanın. Aşk hayatınızda romantizm tutku güçleniyor ve sevdiğiniz insanla aşk dolu kararlar alıyorsunuz.

Başak

Keskin zekanız ve detaylara gösterdiğiniz dikkat, bu yeni ayda işe yarayacak. Gökyüzü, bu yeni ayın sizi organizasyon eğilimlerinizi ikiye katlamaya zorlayabileceğini söylüyor. Bu yıl için hedeflerinizi gözünüzde canlandırmak ve bu yeniayın altına tohumları günlük alışkanlıklara dönüştürerek ekmek için güzel bir an . "Şu anda hayatınıza uyguladığınız sistemler ve süreçler yenilikçidir ve kalıcı olma ve hayatınızı yavaş yavaş daha iyiye doğru değiştirme yeteneğine sahiptir" iyi değerlendirin.

Terazi

Bu iyimser yeni ay Terazi sırasında zahmetsizce yaratıcı ruhunuzu kanalize edin. Bu güçlü ay, yeni yaratıcı projelere başlamanız için size güç verebilir  ilham için içinizdeki çocuğa bakın. Gökyüzü, Bu Kova yeni ayında  flört adaylarının kendilerini tanıtabileceğini söylüyor. Randevu gecesini planlamak veya kişisel bakım ve "romantizme odaklanmak ve hayatınıza bazı lüks anlar katmak için harika bir zaman"

Akrep

Ev ve aile anlayışınız değişiyor, Akrep. Kova enerjisi sizi bazı ev içi sorumluluklarınızı ve hatta ailenizdeki veya yaşam durumunuzdaki rolünüzü sorgulamaya zorluyor. Yeni sınırlar belirlemek ve mekanınızı yenilemek yeni ay altında size verimli bir başlangıç getirebilir. Gökyüzü bazı Akrepler kelimenin tam anlamıyla hareket ediyor olsa da, "diğerleri için, yeniden dekore etmek veya uzun zamandır beklenen bazı yenilemeleri yapmak için harika bir zaman" diyor. "Değişikliklerinizi finanse edecek para birdenbire gibi görünen bir yerden gelebilir."

Yay

İnsani Kova burcundaki yeni ay, sizi huzursuz hissettirebilir Yay. Karmaşık bir durumda açıklığa ihtiyacınız varsa, bu lunasyon bazı şeyleri açıklığa kavuşturabilir. Mevcut pozisyonlarınızın veya geleneklerinizin size hizmet edip etmediğini veya bir şeyleri değiştirmeniz gerekip gerekmediğini sorgulamak iyidir. Gökyüzü  "Bazılarınız yeni bir beceri seti kazanmak için bir ders almaya karar verebilir," mesajı veriyor sizlere. "Neşe getirecek yaratıcı bir şey olduğundan emin olun."

Oğlak

Sevgili Oğlaklar, bu yeni ayda aklınız parada. Bu Yeni ayda finansal tohumlar ekmek için güzel bir an. Bu çılgınlığın ileri görüşlü enerjisi, zekice yeni bir yan hareket bulmanız için size ilham verebilir. Gökyüzü  "Zihinsel netliğiniz yüksek ve nasıl para kazanılacağına dair yaratıcı fikirler daha kolay akacak" diyor. Öte yandan, kişisel değerlerinizi yeniden gözden geçiriyor
olabilirsiniz - sizin için en önemli olan şeyleri düşünmek iyi bir fikirdir.

Kova

Eksantrik benliğinizi kucaklamaya hazır mısınız Kova? Bu ay, tamamen otantik olmakla ve kendinizi olmak istediğiniz kişiyle aynı hizaya getirmekle ilgilidir. Ne tür bir enerjiyi somutlaştırmak istiyorsunuz? Kişisel bakım yoluyla kendinizi onaylayın. Gökyüzü, tam bir dönüşümün ufukta göründüğünü söylüyor, bu yüzden tuhaf olduğunu düşündüğünüz şeyleri denemekten korkmayın. "Yeni bir görünüm, kişiliğinizde bir değişiklik veya her ikisi de kitaplarda olabilir. Seviye atlama zamanı," İş hayatınızda ise yeni oluşumlar içine girmenin tam zamanı.

Balık

Bu Yeni ay ile,  Manevi sağlığınıza odaklanmak ve pratiğinizi yükseltmek için yeni ritüelleri entegre etmek için güçlü bir an. Mevcut olmaya odaklanın ve fazla düşünerek aşırı hızlanmaktan kaçının. Bu, kendinizi topraklamak için bir an. Gökyüzü, "Benliğinizi fiziksel ve duygusal dağınıklığı temizlemek için bu zamanı kullanın" diyor. "Önümüzdeki aya kadar, daha fazla netlik ve gönül rahatlığına sahip olmalısınız."

 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık