Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

21 Aralık 2020 Jüpiter Satürn Kavuşumunun Burçlara Etkileri

Büyük Kavuşum, Kova burçlarını en yoğun şekilde etkileyecek , ancak diğer hava burçları da bu geçişten fazlası ile üç alacak. Ve herkesin bu enerjiyi kendi yararına kullanabileceği yollar var.

Bir toprak burcuysanız (Boğa, Başak veya Oğlak)
Kariyeriniz için büyük bir adım atmaya hazırlanın. İster bir yükseltme, ister yeni bir pozisyon yenilikler sizleri karşılıyor, . Profesyonel olarak büyümeniz, kariyerinizi yıllarca etkileyecek daha prestijli bir iş elde etmenize yardımcı olur. Avantajları gerçekten değerlendirmek  için konfor alanınızdan çıkmanız gerekecek, Cesaretli olun kendinize inanaın ancak bunu yaparsanız, itibarınızı inşa etmek için sağlam bir temele sahip olacaksınız. Aşk hayatınızda ise korkulardan arınmanın tam zamanı güzellikleri kucaklamak hayatınızın merkezine almak için. 

Hava burcuysanız (İkizler, Terazi veya Kova)
Kendinizi sevebilmenin sizi sevenlerin kıymetini bilmenin ve öfkenin esaretinden kurtulabilmenin buna  öncelik vermenin ciddi faydaları olabileceğini fark edeceksiniz. Yeni bir görünüm, yaratıcı projeler, büyük içgörüler sağlayabilir. Güvenli bir şekilde ilerleseniz bu enerji  sahip olduğunuzdan daha büyük hayaller kurmanıza yardımcı olur. Daha fazlasını istemekten korkmayın, ne kadarını ve ne kadar çabuk aldığınıza şaşırabilirsiniz. Ellerinizi sıkmak yerine, süreci bir macera gibi ele alın ve harekete geçin

Ateş burcuysanız (Koç, Aslan veya Yay)
İlişkileriniz daha iyiye doğru değişmek üzere. Kendinizi yalnız hissediyorsanız, Bu enerji ile aidet duygunuzun nereye ve kime olduğunu fark edeceksiniz yeni bir sosyal çevre, akıl hocası veya önemli iş bağlantılarına hazır olun sevdiğiniz insanın benzer ruhunuz olduğunu kabullenip aşkla dirileceksiniz. şeklinde benzer ruhlarınızı bulmanıza yardımcı olur. Şimdi hayatınızda ki insanların size neleri öğretmek için hayatınıza girdiğini daha iyi kavrayacağınız özel günlerdesiniz. Kıskançları da sizi siz olduğunuz için sevenleri de ayırt edecek ve gereken önem sırasını yeniden şekillendireceksiniz. Hayran olduğunuz insanlardan öğrenmeye açık olun ve onlardan yardım istemekten çekinmeyin. Ya da ihtiyaç duyduklarında yardım ederek birinin hayatını dönüştürmesine yardım etmekte tereddüt etmeyin. Her iki durumda da iletişim her şeydir , öyleyse hikayenizi paylaşmakta çekimser olmayın ve sevip seviliyorken yaşamlarınızı AŞK ın aydınlığında yaşamaktan korkmayın! 

Su burcuysanız (Yengeç, Akrep veya Balık)
İyileşmeyi içten dışa deneyimlemeye hazır olun. Büyük Kavuşum altında, başkalarıyla paylaştıklarınızı ve kendinize sakladığınız şeyleri yeniden müzakere edeceksiniz. Bu süreçten sonra kalbiniz uzun zamandır olduğundan daha bütün hissediyor. Bir sığınak gibi hissettiren yeni bir yere taşınabilir, savunmasız olabileceğiniz bir sevgili bulabilir veya hatta ruhsal bir uygulamaya başlayabilirsiniz . Her şey kamusal başarılarınız kadar hayatın gizli başarılarını da kucaklamakla ilgili. Sonuçta, bu birleşim size kendinizi iyi hissetmenin, açmanın ve güvenmenin güvenli olduğunu öğretir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık