Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2016 Ekim Ayı Burç Yorumlarım

KOÇ EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Merkür-ay düğümleri bu ay sizlerin 5. evinizde etkili olacak ve sizlerin akıl ve becerilerinizi etkileyecektir; İş ve özel yaşamınızda planlarınızı uygulamaya geçmekten uzak durmalısınız. Etrafınızda olan biten her şeyi mercek altına almanızı öneririm. Zor olan sizlere bu ay başarıyı getirecektir. Cesaretiniz şansınızı etkileyen engelleri yenmenize yardımcı olacak.

KOÇ HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Güneşin transiti ay boyunca uğurlu etkileri ile çalışma ve sağlığınızı temsil eden 6 evde ardından zorlayıcı mücadeleleri gerektiren ortaklıklar ve evlilik eviniz olan 7. evinizden transit geçişini yapacak doğum haritalarınızda. Yönetici gezegeniniz Marsın ve Jüpiter’in zorlayıcı kombinasyonları ekstra mücadele vermeniz gerektiren durumlara işaret etmekte. Ev, Aile yakın çevreniz aile büyükleri ve çalışma arkadaşlarınızla yaşanacak ciddi sürtüşmeler uyuşmazlıklar ayın ilk yarısında fazlası ile gündeminizde yer alabilir. gösterilir.

Huzursuzluğunuz iş hayatınızda olumsuz eleştiriler almanıza ve beklentilerinizin istediğiniz gibi ilerlememesine neden olabilir olabildiğince sakin ve diplomasiyi elden bırakmadan hareket etmelisiniz. Ayın ikinci yarısından itibaren bekar ve aşkı arayan aşka inan koçlar, uzun vadeli bir ilişki potansiyeline sahip yeni biriyle tanışmanız mümkün olacak. Sosyal olmalı gerginliklerden ve başkalarının sürekli olarak size verdiği olumsuz örneklerden uzaklaşarak kendiniz olma çabası içinde bulunmalısınız.

Eğitim: Eğitim hayatı devam eden Koç’lar bu ay içinde çeşitli engellerle ile karşılaşabilir odaklanma sorunu ve çalışma arzusunun zayıf olmasına bağlı sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Bunu aşabilmenizin tek anahtarı ise biraz daha azimli olmanız olacaktır.

Seyahatler: Uzun mesafe uçak ya da karayolu seyahatleriniz ayın 1. yarısında iyi olacaktır ve yolculuklar size finansal şanslar getirecektir. Ayın 2. yarısında ise iptaller ve yolculuklarda sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Ayın 1. yarısında mide ve hazım problemi dışında sağlığınız genel olarak iyi olacaktır. 20 20 Ekim tarihleri arasında ise Kalça bel kemiği ile ilgili yaralanmalar ve genel olarak kas problemleri konusunda egzersiz yaparken dikkatli olmalı ev Kazalarına neden olacak koşullardan kaçınmalısınız.

Finans, İş ve Kariyer: Ayın 1. yarısında zorluklar sürtüşmeler birlikte çalışılan kişilerin baskıları iş ortakları ile ciddi fikir ayrılıkları farklılıklar sürtüşmeler söz konusu olabilir. Ayın 2. yarısı daha iyi enerjiler hakim olacaktır. Yatırımlar gayrimenkuller ile ilgili konular 23 29 Ekim tarihleri arsında olumlu sonuçlanacaktır.

Başlangıçlar için şanslı günler: 5- 6-Ekim

Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 14-Ekim, 15 Ekim, 18-Ekim, 19-Ekim

BOĞA EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Ekim size bilgi akıl cesaret ile doğru tercihler ve kazanımları beraberinde getirecek. Yılın ilk dönemlerinde yaptığınız tasarrufun faydalarını deneyimleyeceksiniz. Fakat ay boyunca öfkenizi kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Düşmanlarınıza karşı önemli stratejiler gerçekleştirip karşı ataklarla onları alt edeceğiniz bir aydasınız. Liderlik vasfınız ve parlak zekanız sayesinde düşmanlarınızı deyim yerinde ise yıkacaksınız. Evli Boğalar için son derece şanslı bir ay.

BOĞA HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Güneş geçtiğimiz ayın zorlayıcı geçişinden sonra olumlu etkiler ile sağlık ve iş hayatınızı temsil eden 6ncı evinizden geçecek ve kariyeriniz ile ilgili hak edilene erişeceğiniz güçlü bir dönem başlayacak sizler için. Jüpiter 5nci evinizi ziyaret ederken çocuklar la ilgili sağlık sorunlarını iyileştirici etkileri beraberinde getirecek. Satürn’ün ortaklıklar ve evliliği temsil eden 7. evdeki geçişi ise evlilik hayatında yaşanacak dışarıdan gelecek sorunlara karşı eşle fikir birliği yaparak oynanan oyunları bozmanızı sağlayacak bu süreçte harcayacağınız emek sinirlerinizi gerecek olsa da sonunda sevinen sizler olacaksınız.

Rahu ve Ketu şimdi doğum haritalarınızda aile ve kökleri temsil eden 4. ev ve kariyeri temsil eden 10. evinizde etkili olacak. Ev ortamı ile ilgili gerginlikler huzurunuzu kaçırmak isteyen kişilerin söylemleri ayın ilk yarısı fazlası ile gündeminizde yer alabilir. Bu durumu stratejik olarak değerlendirmeli tepki ve müdahalelerinizi zaman kaybetmeden anında ortaya koyabilmelisiniz. Ayın 2. yarısında arkadaşlarınızla ve ailenizle vaktinizi değerlendirmek için fırsatlar yaratacak ve keyifli zaman geçirebileceksiniz. Aşk hayatınızda ise 18 29 Ekim tarihleri arasında olumlu gelişmeler duygusal yakınlaşmalar ile sürprizler ile karşılaşabilirsiniz.

Eğitim: Bu ay boyunca boğa burcu öğrenciler için oldukça iyi enerjiler hakim. Çalışmalarınızda konsantrasyonunuz ay boyunca zirvede olacaktır. Burs ve mali yardımlarında gerçekleşebileceği olumlu enerjiler söz konusu.

Seyahatler: Ay boyunca seyahat planlarınızda ciddi bir sorunla karşılaşmadan ilerleyebileceksiniz. Ayrıntılı değerlendirme için kişisel olarak Dasha / Antardasha değerlendirmesi yapılması gerekir.

Sağlık: Ay’ın 1. yarısında üst solunum yolları göğüs ve karın bölgeniz uyluk ve kan basıncının yükselmesi ile ilgili sorunlar ile karşılaşabilirsiniz Ayın 2. yarısında sağlık sorunları hafifleyecektir.

Finans, İş ve Kariyer: Ayın 2. yarısından itibaren, işiniz hakkında önemli kararlar almadan önce iyice araştırmalar yapmalı gerekirse ertelemeyi denemelisiniz. Ay boyunca iletişim müzakereler sürecinde sözünüzü yükseltmeyi bilmeniz daha iyi sonuçlar elde etmenizin anahtarı olacaktır. İşinizle ilgili yeni arayışlar yada bir iş değişikliği düşünüyorsanız pek çok fırsatı yakalayabilir kazançlarınızı arttırarak kariyer hayatınızda başarı merdivenlerini emin adımlarla çıkabilirsiniz. Sizin performansınız işinizle ilgili konularda mükemmellik birleşerek etrafınızdaki pek çok kişinin takdirini kazanabilirsiniz. Mesleğiniz ile ilgili olarak yurt dışına gitme şansıda bu ayın getirileri arasında.

Başlangıçlar için uygun günleriniz: 7 - 8 - 9 Ekim

Finansal konularda dikkatli olmanız gereken günler: 16 Ekim, 17-Ekim, 20-Ekim, 21-Ekim

İKİZLER EKİM 2016

İkizler Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Değişikliklerle dolu bir ay özellikle iş hayatınızda Ne olursa olsun cesaretinizden alacağınız gücü iş hayatınıza yansıtmalı sahip olduklarınız için mücadele vermelisiniz. Bu ay düşmanlarınız etkisiz olacaklar ve siz tanıtımla ilgili konularda büyük başarılar elde edebileceksiniz. Rakiplerinizi açık ara arkanızda bırakıp mesleği olduğunuz alanda söz sahibi olabileceksiniz. Yaratıcı yeteneğinizi kullanarak çok başarılı olabileceğiniz bir aydasınız.

İKİZLER HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

2 Ekimden itibaren zorlayıcı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Güneş aşk eğlence ve çocukları temsil eden doğum haritalarınızda 5. ev de etkili olacak. Jüpiter aile ve kökleri temsil eden 4. evinizde ilerlerken. Mars evlilik ortaklıklar ve hukuku temsil eden 7. evinizde transit geçişte olacak. Sağlık ve iş hayatınızı temsil eden 6. evinizde Satürn'ün transiti olumlu enerjiler ile güçlenmenizi farkındalığınızı arttırırken değişimler maskelerin düşmesi sizleri kendi gerçekliğinize ve olgunluğa eriştirecek enerjileri de beraberinde getirecek.

Güneşin transiti aile ilişkilerinde sorunlara ortak gelirler ile ilgili adaletsizliklere neden olabilir. Mars enerjisi ise evli İkizlerin eşlerinden bekledikleri destek ve ilgiyi görememelerine hayal kırıklıklarına neden olabilir. Evle ilgili tadilat sorunları da ayın ilk yarısında sizler için fazlası ile uğraştırıcı olabilir. Bu ay özel hayatınızda daha önce hissetmediğiniz duyguları deneyimleyebileceğiniz yeni heyecan verici bir ilişkiye beklenmedik bir şekilde adım atabilirsiniz. Korkuları geçmişte yaşanan hayal kırıklıklarını arkanızda bırakın ve güzel günlerin peşinde kararlılıkla ilerleyin.

Eğitim: İkizler burcu öğrenciler için başarılar emek ve azimle eşdeğer oranda ilerleyecek. Konsantrasyon sorunlarınız ay boyunca etkisiz hale gelecek ve motivasyonunuzu güçlendirecek gücü kendinizde bulabileceksiniz. Bu sayede ekim ayı sizler için iyi bir dönem olabilir yurt dışına gitmek isteyen İkizler öğrencileri bu konularda da ay sonuna doğru olumlu gelişmeler yaşayabilirler.

Seyahatler: Ayın 1. yarısında yapılan seyahatler iyi olmayacaktır. Engeller ve kazalar olabilir. Dikkatsizlik ve yorgunluğa fazlası ile önem vermeli mümkünse seyahat planlarınızı ayın 2. Yarısına ertelemelisiniz. Ayın 2. yarısında önemli bir sorun ile karşılaşmadan ilerleyebilirsiniz.

Sağlık: Ay boyunca başta kendi sağlığınız olmak üzere aile üyelerinin sağlığına dikkat edin. Sindirim sistemi gereksiz yere yaşadığınız stres bazlı olarak ay boyunca sorunlar çıkarabilir. Baş ağrıları ve g öz bölgesinde enfeksiyonlara karşı da dikkatli olmanız yararınıza olacaktır.

Finans, İş ve Kariyer: Ay boyunca rakipleriniz ile gerginlikler arzunuz dışında muhatap olmak zorunda kalacağınız durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Finansal olarak kayıplar ve pişmanlıklar yaşamak istemiyorsanız ajitasyon yapan kişilerin söylemleri ile harcamalar da bulunmamalısınız.

İş hayatınızda ortaklar ya da iş arkadaşlarınızla anlaşmazlıklar yaşayabilir üzerinizde kurulmaya çalışan baskı ve oyunlara güçlü bir bumerang yaparak oyunu bozabilirsiniz. Ayın 1. yarısında alacağınız kararlar ve girişimler kısa süre içinde istediğiniz sonuçları vermeye başlayacaktır. Finansal konular ile ilgili hukuki ve resmi süreçleri iyi takip etmeli bu alanda ki sorunları çözüme kavuşturabileceğiniz enerjileri değerlendirmelisiniz. Ay sonuna doğru araç değiştirme düşünceniz varsa yapabilirsiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 10-Ekim, 11-Ekim

Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 18-Ekim, 19-Ekim, 22-Ekim, 23-Ekim, 24 Ekim

YENGEÇ EKİM 2016

Yengeç Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Hemen her konuda ektiğinizi biçeceğiniz bir aydasınız. Hem iş hem aşk hayatınızda. İş hayatınızda yabancı kaynaklardan gelecek şanslar yurt dışı ile yapılan bağlantılar işinizi ciddiyetle takip ettiğiniz takdirde önemli yatırımlar gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise duyarlı davranmanız gereken eleştirilerinizin dozunu kaçırmamanız gerektiği bilincinden uzaklaşmamanız gereken bir aydasınız. Sonunda ÜZÜLEN siz olmak istemiyorsanız sevginizi sözleriniz ile yaralamamalısınız.

YENGEÇ HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Güneşin geçişi doğum haritalarınızda kökler aile ve sizi siz yapan değerleri temsil eden 4. evinizde gerçekleşecek. Mars sağlık ve çalışmayı temsil eden 6. evinizde Venüs aşk ve çocukları temsil eden 5. evinizde ve Merkür iletişimi temsil eden 3. evinizden geçiş yapacak.. Rahu Ketu ekseni parayı gelir kaynaklarını temsil eden 2. ev ve miras eşin yakınları hastalıkları temsil eden 8. evlerinizden geçiş yapacak. Gereksiz gecikmeler ve zorluklar bu evlerle ilgili konularda etkili olacaktır.

Ayın 1. yarısında duygusal hayatınızda olumlu enerjiler ve fırsatlardan faydalanmak gerekir. Ayın 2. yarısında, duygularınız öfkenizin önüne geçecek iş ve özel yaşamınızda daha sempatik çözüm odaklı hareket ederek rahatlayabileceksiniz. Mali konularda akıl ve becerileriniz sayesin de kariyeriniz çok olumlu bir şekilde ilerleyecektir. Maddi olarak beklediğiniz kaynaklar için mücadeleci olmanız gereken bir aydasınız. Aşk hayatınızda ise kalbiniz bir başkasına aitken heyecan peşinde koşmak hayal kırıklıkları ve maddi kayıplara neden olabilir.

Eğitim: Satürn ve Jüpiter transiti Yengeç öğrencilerinin ezbere değil bilgiye dayalı çalışmaları konusunda uyarıcı aksi takdirde eğitimde sorunlar ve istikrarsız gelişmeler ile karşı karşıya kalabilirler. ön birçok olumsuz durumlara karşı karşıya kalabilirler. Şansa değil bilgiye güvenerek ilerlenmesi gereken bir süreç.

Seyahatler: İş ve eğitim hayatınız ile ilgili ay boyunca seyahatler yapabilirsiniz fakat kısa seyahatler iş için yararlı olacaktır, Uzun seyahatlerden ay boyunca kaçınılmalıdır. Beklenmedik zararlar ile karşılaşmak istemiyorsanız şayet.

Sağlık: Ev ve yolculuklar ile ilgili kazalara dikkat etmeli özellikle aile bireylerinin özellikle annenin sağlığına özen göstermelisiniz.

Finans, İş ve Kariyer: Ortaklıkları olan Yengeçler taşınmaz mallar ile ilgili sorunlar ile uğraşabilir ve ortaktan kaynaklanan zararlar görebilirler. Geçtiğimiz aya nazaran maddi konularda endişelerinizin yükseleceği gelişmeler deneyimleyebilir profesyonelce yaklaşımlarda bulunduğunuz takdirde beklediğinizden az olmakla birlikte alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz.

Uzun yıllar öncesine dayanan arkadaşlıklarınızdan önemli pozisyonlara ulaşmış kişilerden gelecek faydalar ayın 2. yarısından iş hayatınızda başarı çıtanızı yükseltmenize iş bulmanıza finansal kaynaklarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Bu ay eviniz ile ilgili beklenmedik harcamalar ile karşılaşabilirsiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 12-Ekim, 13-Ekim

Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 20 Ekim, 21-Ekim, 25-Ekim, 26-Ekim

ASLAN EKİM 2016

Aslan Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Ayın ilk günlerinde işinizle ilgili her konuda cesaretle sizlere. Yaratıcılığınızı ortaya koyun ve kazanın. Eski iş ortağı ya da geçmişte iş yaptığınız kişilerle yeniden iş yapmak risk almak kayıplar yaşamanıza neden olabilir dikkatli davranın ve bu tarz bir girişimden uzak durun. Özel yaşamınızda yanlış anlaşılmalar krizlere neden olabilir ön yargılı davranışlar içinde olmamaya özen gösterin ve aşk hayatınızda gizliliğe önem vererek ilerleyin.

ASLAN HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Finansal konularda ve iş hayatınızda profesyonelce davranabildiğiniz takdirde kazançlarınızda artışlar ve başarı rüzgarını arkanıza alacağınız enerjiler ile karşılaşacağınız bir ay Ekim. Jüpiter'in doğum haritalarınızda para ve kazançları temsil eden 2. evde ki olumlu geçişi iş hayatınızda iyi etkileri beraberinde getirecek sizlere. Mars ay boyunca aşk ve çocukları temsil eden 5. evinizde transit geçişini sürdürecek. Satürn'ün Ardha Ashtama duygusal konularda sert bir olumsuz geçişi olacak. Rahu / Ketu stresli durumları kişisel tutumunuz ve özel hayatınızla ilgili sorunların göstergesi.

Gezegenlerin bu geçişleri aile bireyleri ile anlaşmazlıkları ve zorlukları beraberinde getirecektir. Uzun süredir devam eden bir ilişki ya da evlilik içindeyseniz sorunlardan kaçmak adına yeni maceralara yönelerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Evli ve çocuk sahibi Aslanlar onlarla ilgili sorunlar la da uğraşacağınız bir aydasınız.

Eğitim: Öğrenciler ay boyunca zorlanacaklar iletişim sorunları öğrendiklerini aktarma noktasında sıkıntılar söz konusu olabilir. Eğitim hayatı ile ilgili yurt dışı hayali olan Aslanlar, yurtdışında gidiş için son derece destekleyici bir zaman ayın ilk gününden itibaren başvuru ve girişimler beklediğinizden hızlı ilerleyecektir.

Seyahatler: Ayın 1. yarısı seyahetleriniz sorunsuz ilerleyecektir fakat ayın 2. yarısı pek çok engel ve sorunların yaşanabileceği noktasında uyarıcı etkilere sahip.

Sağlık: Anksiyete sorunları ay boyunca devam edebilir ve panik atak gibi sorunlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Stresten uzaklaşmalı kendinize değer vermeli ve sizi tüketen kişilerle yakınlığınızı sürdürmeye bir son vermelisiniz. Ayın 2. yarısında fizyolojik rahatsızlıklar boğaz ve göz problemleri ile uğraşabilirsiniz.

Finans, İş ve Kariyer: Ay boyunca disiplinsizlik başınızı uğratabilir ve iş hayatınızda sorunlara neden olabilir. iyi düşünülmüş projeler güçlü iş birlikleri ile ileriye yönelik başarılı girişimler gerçekleştirebilirsiniz. Finansal konular ve hukuki sorunları ayın 2. yarısında iletişim yoluyla çözüme kavuşturabilirsiniz. Ay boyunca dikkat etmeniz gereken en önemli konu itibarınıza zarar vermeye çalışan kişiler olmalı meslektaşlarınızdan gelecek komplolar ile karşılaşabilirsiniz. Özellikle karşı cinsten bir meslektaşınız ve size karşı bir komplo ile bağlantılı olabilir ve zarar görebilirsiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 14-Ekim, 15 Ekim

Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 1-Ekim, 22-Ekim, 23-Ekim, 24 Ekim, 27-Ekim, 28 Ekim, 29-Ekim

Başak EKİM 2016

Başak Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Maddi ve mesleki konularda istikrarlı bir ay karşılıyor sizleri. Yeni bir şeyler yapabilir ve kazancınızı arttırabilirsiniz. Sağlığınız la ilgili konularda yaşanacak gelişmelerde enerjinizi yükseltecektir. Ay boyunca aşk ve iş hayatınızda şans sizinle ilerleyecek. Evli Başaklar aileye yeni katılacak bir bebekle mutluluğunuzu perçinleyebilirsiniz. İyi şans sizlerle. Bekar Başaklar bu ay yeni ve kalıcı bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Başak HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Bu ay geçtiğimiz iki ay boyunca karşılaştığınız sorunları çözümleyebileceğiniz biraz daha rahatlayabileceğiniz bir ay Ekim. İş hayatınızda Profesyonelce ilerleyebildiğiniz takdirde finansal konularda olumlu dönüşler alabileceksiniz. Doğum haritalarınızda yakın çevre ve iletişimi temsil eden 3. evinizde ilerleyecek Satürn, Aile ve köklerimizi temsil eden 4. evinizde ilerleyen Mars.

Venüs Rahu ve Ketu ekseni transiti ile kendinize odaklanmalı ruh sağlığınızı iyileştirmek için çaba göstermelisiniz. İş hayatınızda gereksiz yatırımlardan uzak durmalısınız. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgilinize daha dazla zaman ayırmalı ona olan sevginizi yansıtmalısınız. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar yeni ilişkiler kurabileceğiniz enerjiler sizinle birlikte.

Eğitim: Öğrenci Başaklar ekstra mücadele vermeleri gereken durumlar ile karşı karşıya olacak, Kendinize güvenmeli ve zekanızı yapabileceklerinizi önemseyerek başarılı olacağınıza inanarak hareket etmelisiniz.

Seyahatler: Ayın 1. yarısında gereksiz seyahatler beklenmedik işlerden dolayı yaşanabilir. Ay’ın 2. yarısında seyahatlerde iptaller ve riskler söz konusu olabilir dikkatli olmalı mümkünse ertelemelisiniz.

Sağlık: Yorgunluk ve strese bağlı mide rahatsızlıkları ve kan basıncının yükselmesine bağlı sorunlar ay boyunca sizleri rahatsız edebilir. Ruhsal ve bedensel enerjinizi güçlendirmek için kendinize zaman ayırmalı ve uyku düzeninizi dengelemelisiniz.

Finans, İş ve Kariyer: İş hayatınızda ayın 1. yarısında gerilim ve endişeler ile boğuşmak zorunda kalabilirsiniz. Var olan işinizi büyüteceğiniz iyileştirerek başarı çıtanızı arttırabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Doğru zamanlama ile mevcut sorunlara çözüm bularak sorunlarınıza gerçekten büyük bir çözüm bulabilirsiniz. Devlet kurum ve kuruluşları ile iş yapan Başaklar aniden tüm yüksek makam ve mevkide ki kişilerin size yönelik tavrını değiştirmesi ile zor durumda kalabilirsiniz. Ayın 2. yarısında her şey sizin için daha iyi olacaktır. Nakit akışı artacak harcamalarınızı kontrol altında tutmanız birikim yapmanız için kolaylık olacaktır.

Başlangıçlar için şanslı günler: 16-Ekim, 17-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 2-Ekim, 3-Ekim, 4-Ekim, 15-Ekim, 14-Eki, 25-Eki, 26-Eki, 30 Ekim, 31 Ekim

TERAZİ EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Bu ay emek verdiğiniz her şeyin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu ay kardeşlerinizden gelecek destek şansınızı güçlendirilmesinde size yardımcı olacaktır. Bazı beklenmedik kazançlarda bu ayın getirileri arasında. sizin için tahmin edilmektedir. Bu ay alım satımlar için uygundur. Bu ay aşkta yüreğinizi coşturarak enerjiler sizleri mutluluğa eriştirecek.

Terazi HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Güneş doğum haritalarınızda gizli düşmanlıklar ve ruhumuzu temsil eden doğum haritalarınızda 12. ev ve 1. evlerinizde transit yapacak. Satürn Akrep burcunda ve bu Sade sati son ayağını tamamlayacak. Ay’ın yerleştiği burç, önceki burç ve sonraki burç içinden transit Satürn geçmesi “Sadesati” adı verilen buhranlı bir dönem ortaya bu süreç hayatta çok önemlidir. Stres, hayatın çeşitli alanlarında artar ve sizi sağlıklı düşünme noktasında fazlası ile zorlar. Bilinmeyen bir korku, sorunların nasıl aşılacağını belirlemekte fazlası ile zorlanabilirsiniz.

Kişisel konular ve aile yaşamınızda kargaşa zihinsel ajitasyonu arttıracaktır. Jüpiter 12. ev, Venüs 2. evinizde Rahu ve Ketu ise 11. evinizde transit yapacak. Bu geçişler ailevi konularda ve evliliklerde sorunları maddi manevi yükünüzü arttıracak. Aile bireyleri ile tartışmalar ani bitişlere sebebiyet versin istemiyorsanız sağ duyulu davranmalısınız. Öfke ile yaptığınız söylemler fazlası ile trajedik sorunlara neden olabilir. Aşk hayatınızda evli ve ilişkisi devam eden Teraziler bir anlık kızgınlık ve öfke ile gemileri yakan bir tutum içinde olmamaya özen göstermelisiniz.

Eğitim: Bu ay öğrenci Teraziler eğitimde odaklanmakta ve iletişim kurmakta sorunlar yaşayabilirler. Ayın 2. yarısında Öğrenciler ve öğretmenler eğitim alanında iyi enerjiler ile karşı karşıyalar. Problemler olumlu yaklaşımlar ile aşılabilir olacaktır.

Seyahatler: Yabancı ülkelere ziyaretler yapabilirsiniz özellikle yurt dışı seyahatlerinizi ayın 1. yarısında yapmanız daha iyi olacaktır. Ayın 2. yarısında uzun mesafe seyahatlerden uzak durmanız akıllıca olacaktır.

Sağlık: Baş bölgesi ile ilgili sorunlar, göz, deri alt bacaklar da ağrı ve yaralanmalara karşı hassasiyetler söz konusu.

Finans, İş ve Kariyer: Ortaklıkları olanlar ve belli bir kurumda çalışan Teraziler dayatmalar ile karşılaşabilir buna bağlı krizler karşısında zor zamanlar geçirebilirsiniz. Ne olursa olsun sakin kalmalı ve baskıların sizi yanlışlara sürüklemesine izin vermemelisiniz. Finansal konularda ayın 1. yarısı arkadaşlarınızın verdikleri sözleri yerine getirmemelerine bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul satışı yoluyla kazançlar dikkatli olmalısınız sahte evraklar ile dolandırılabilir hukuki olarak sıkıntılar ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz gayrimenkul hariç diğer alanlarda yatırım planlarınız ay sonuna doğru çok daha olumlu sonuçlar getirecektir sizlere. Ayın 2. yarısından itibaren daha gerçekçi ve kararlı bir tutum içine girecek yerinde tepkilerinizle başarıyı ve kazançlarınızı arttıracak çıkış yolunu bulabileceksiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 18-Ekim, 19-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 1-Ekim, 5-Ekim, 6-Ekim, 27-Ekim, 28 Ekim, 29Ekim

AKREP EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Yasal sorunlarla uğraşan Akrepler bu ay bunları çözüme kavuşturabilir. Finansal kısıtlamaların ortadan kalkması ile rahat bir nefes alabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda kişisel girişimlerinizde gizliliğe önem vermeli yeni tanıdığınız insanlarla samimiyet dengesini sağlayarak hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eşinizle ilişkinizde sorunlar onun kaynaklanabilir.

Akrep HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Bu ayın gezegensel etkileri ile eğilimleriniz ve yaşananlar biraz kafa karıştırıcı olacak sizler için. Bu ay Satürn'ün Sadhe sati sürecinin ikincisini yaşayacaksınız. Sade satiye rağmen ekim iyi bir ay olacak sizler için. Jüpiter 11. evinizde Mars 2. evinizde Merkür olumlu enerjileri ile 11. evden transit geçişini yapacak. Etkileri ise ayın 1. yarısında Yeni arkadaşlar edinebilir iş hayatınızda zorlandığınız konularda iş birlikleri ve ittifaklar ile sorunları aşacak imkanı elde edebilirsiniz.

Ayın 1. yarısında aile üyeleri ile taşınmaz mallar ve para ile ilgili sorunların büyümesini önlemeye çalışmalısınız. Aile üyeleri ile girilecek tartışmalar sonuçsuz kalacak ve ilişkilerinizi daha da zor bir hale sokacaktır. Özel yaşamınızda ise sorunlu evlilikler zorlayıcı transitler karşısında bitebilir ve kangren olmuş uzun süreli ilişkilerinizi kendi iradenizle bitirme kararı alabilirsiniz. Aşkta hayal kırıklıkları yaşamamak adına yeni bir ilişkiye başlamamak akıllıca olacaktır.

Eğitim: Doğum haritalarınızda 1. evin üzerinden geçen Satürn, diğer tüm gezegenlerin olumlu etkilerini azaltacak ve eğitim hayatınız üzerinde olumsuz bir etkiye sahip sade-Sathi'yi sahneye koyacak. Yapmak zorunda olduğunuz sorumlulukları yerine getirmek istemeyebilir tembelliğe teslim bir tavırla hareket etme eğilimi içinde olabilirsiniz dikkatli davranın ve bunun size pahalıya patlayabileceğini hesaba katarak motivasyonunuzu yükseltmeye çaba gösterin.

Seyahatler: Ayın 1. yarısı yolculuklarınız sorunsuz geçerken 2. yarısından itibaren otomobilinizin teknik arızaları ile karşılaşabilir bunun getirdiği stresler ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Sağlık: Aşırı asabi ve kuşkucu davranışlarınızın oluşturacağı stres midenizle ilgili sorunlara neden olabilir. Ayrıca ay boyunca kilo alma eğiliminiz yüksektir. Baharatlı yiyeceklerden kaçınmalı ve spora zaman ayırmalısınız.

Finans, İş ve Kariyer: Ay boyunca hesapta olmayan çok fazla harcama ile baş etmekte zorlanabilir nakit sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Ayın 1. yarısında işinizle ilgili her detayı önemsemeli ve çalışma temponuzu yükseltmek için çaba göstermelisiniz. Ay’ın 2. yarısı itibarı ile işinizle ilgili kontrolünüz dışında yaşanacak sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Hukuki sorunları olan Akrepler ceza davaları dışında ki konularda daha iyi sonuçlar elde edebilir uzun yıllardır süre gelen davaların olumlu neticelenmesi ile sevinebilirsiniz. Eşinizle lükse olan harcama ve düşkünlük sebebi ile finansal kaynaklar yüzünden tartışmalar ve fikir ayrılıkları yaşanabilir.

Başlangıçlar için şanslı günler: 20-Ekim, 21-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 2-Ekim, 3-Ekim, 4-Ekim, 7-Ekim, 8-Ekim, 9-Ekim, 30 Ekim, 31-Ekim

YAY EKİM 2016

YAY Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Ekim ayı sizler için her konuda mücadele ve ciddiyet gerektiren konularla dolu enerjileri barındırmakta. Zor olan için savaş vermeli ve azminizle başarı elde edeceğinize inanarak ilerlemelisiniz. İş hayatınızda köklü değişimlerle karşılaşabilir, Yabancı yatırımlar ya da yatırımcılarla finansal olarak kar getirecek işler gerçekleştirebilirsiniz. Hiç kimsenin etkisi altında kalmadan ilerlemeniz gereken bir aydasınız. Özel yaşamınızda ise özellikle evli Yay’lar huzurunuzu kaçırmak isteyen eski eş ya da sevgilinizin her ne olursa olsun, mutluluğunuzu bozmasına izin vermeyin.

Yay HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Yaşamınızın her noktasında sabırlı özverili davranarak sakinliğinizi korumanız gereken bir ay Ekim. Güneş doğum haritanızda 10. ve 11. evlerinizden transit geçişini yapacak ve işlerinizle ilgili konular iletişim halinde olduğunuz insanlar ilişkilerinizde sizin dışınızda yaşanan gelişmelerden dolayı zorluklara neden olacak. Yavaşlamalar ve sorumluluklarını ağırdan alan kişiler yüzünden yaşanacak gecikmeler ve sorunlar. Rahu ve Ketu geçişi doğum haritalarınızın 9. ve 3. evlerinde etkili olacak. Ay boyunca engellere rağmen azminiz başarıyı da huzuru da yakalamanıza yardımcı olacak. Bu enerjiler altında evli ve ilişkisi devam eden Yay’lar sorunlar ile karşılaşabilir aynı şeyleri paylaşmanıza rağmen birbiriniz ile üstünlük yarışına tutuşup sorunlar yaşayabilirsiniz. Yeni arkadaşlar, ortaklıklar ayın 2. yarısında çalışma hayatınıza hız ve şans getirebilir. İlişkisi olmayan Yay’lar için flörtler keyifli ve heyecan verici gelişmelerin olacağı sosyal bir ay Ekim.

Eğitim: Öğrenci Yay burçları için zor bir ay Ekim. Pek çok olumsuzluk enerjinizin düşmesine ve yaptıklarınızın doğru değerlendirilememesine bağlı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Teslimiyetçi bir tavır hakkınızı alamamanıza neden olsun istemiyorsanız mücadele etmeli ve yanlışlar karşısında sessiz kalmayı tercih etmemelisiniz.

Seyahatler: Ay boyunca seyahatlerde kısa süreli gecikmeler dışında ciddi bir sorunla karşılaşmadan ilerleyebileceksiniz.

Sağlık: Ayın 2. yarısı yüksek tansiyona bağlı sorunları önemsemeli ve aşırı stresli ortamlarda bulunmamaya çaba göstermelisiniz.

Finans, İş ve Kariyer: Sade-Sathi Jüpiter transiti ile iş hayatınızda yaşanan gerginlikleri aile yaşantınıza fazlası ile yansıtarak ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilir finansal konularda bilmediğiniz işlere yönelme eğilimi ile kendi kendinizi zarara sokabilirsiniz dikkatli davranın. Ayın 2. yarısından itibaren tutumunuzu daha iyi hale getirmeyi başarabilirseniz mesleki başarınızda gelirlerinizle ilgili gelişmelerde beklentilerinizin üzerinde seyredecektir. Kariyerinizde yeni başlangıçlar ve var olanı daha iyi şartlara yükseltmek için iyi bir dönemde olduğunuzu fark edip mücadele etmelisiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 22-Ekim, 23-Ekim, 24 Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 5-Ekim, 6-Ekim, 10 Ekim, 11-Ekim

OĞLAK EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Gökyüzü bu ay kardeşlerinizden gelecek zararlara karşı uyarıyor sizleri. Gerçekçi olmalı ve olayları görmek isteğiniz şekli ile değerlendirmemelisiniz. Aksi halde fazlası ile üzülmeniz kaçınılmaz olacaktır. Bu ay elinizden çıkarmak istediğiniz gayrimenkul ya da araç satışını karlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda eşinizle tatile gidebilir birlikte barış huzur ve mutluluğun keyfini sürebilirsiniz.

Oğlak HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Satürn'ün Doğum haritanızda 11. evdeki transiti sizleri güçlendirmeye sosyal çevrenizle ilişkilerinizi güçlendirip kazançlarını arttırmaya yardımcı olacak. Jüpiter 9. evinizde Marsın 12. evde Rahu ve Ketu nun 2. ve 8. evlerinizde ki transitleri ile entresan bir ay Ekim sizler için. Mutlu aşka emeğe dayalı ilişkisi ve evliliği olan Oğlaklar Mars ve Venüsün kombinasyonları ile sahip olduğunuz bu kutsal güzelliklerden rahatsız olan akrabalarınız eski eş ya da sevgilinizden kaynaklanan sorunlar la uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Sessiz kalıp yok sayarak hareket etme eğiliminde olabilir ve bu insanların cesaretlenerek daha da ileri derecede çirkinlikler sergilemelerine sebep olabilirsiniz dikkatli davranın.

Ortak işleri olan oğlaklar finansal beklentilerden dolayı sürtüşmeler yaşayarak ortaklıklarınızı sonlandırabilirsiniz. Ayın ilk yarısında başarınızı gölgelemek isteyen kişilerin gizli ve açık düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz. Tavrınızda kararlarınızda net ve mücadele eder tarzda olmalı. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin sizin yakınlarınız eski eş yada sevgiliniz tarafından üzülmesine fırsat vermemeli ona olan ilginizi sevginizi her zamankinden daha fazla hissettirmelisiniz. İşinizle ilgili gerginlikleri ilişkinize yansıtmamaya ay boyunca özen göstermelisiniz. Bekar Oğlaklar bu ay önceliğiniz iş ve eğitim hayatınızı yapılandırmaktan yana olmalı aşkta yarım kalmışlıklar ve pişmanlıklar yaşamamak için anlık kararlarla yanlış insanları değerli kılmamaya özen göstermelisiniz.

Eğitim: Öğrenci Oğlaklar yurt dışı eğitim hayelleri ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir matematik ile ilgili konularda başarı çıtalarını yükseltebilirler. Dikkat etmeniz gereken tek konu başkaları ile sizi kıyaslayan kişilerin negatif yorumlarını dikkate almamanız olmalı.

Seyahatler: Ayın ilk 10 günü seyahat planlarınızı uzun yolculuklarınızı sorunsuz ilerletirken 2. yarısından itibaren sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık: Endişe ve strese bağlı merkezi sinir sistemini ilgilendiren sağlık sorunları ve dişlerinizle ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz.

Finans, İş ve Kariyer: İş değiştirmek gibi bir düşünceniz varsa Ayın 2. yarısını beklemeniz doğru olacaktır. Ayrıca bunun için kişisel doğum haritalarınızda dasha dönemlerinin incelenmesi ve doğru zamanının günün belirlenmesi gerekir. Çalışma azminiz yeni işleri yeni işlerde kazançlarınızı arttırarak geçmişten gelen birikmiş borçları kapatarak rahatlamanızı sağlayacaktır.

Başlangıçlar için şanslı günler: 25-Ekim, 26-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 7-Ekim, 8-Ekim, 9-Ekim, 12-Ekim, 13-Ekim

KOVA EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

İnişli çıkışlı finansal konularda zorlanabileceğiniz bir ay sizleri karşılamakta. Yasal konularda da geçmişle ilgili problemler yüzünden beklenmediğiniz durum ve kararlarla uğraşabilirsiniz. Ailevi konularda aile büyüklerinizden kalan mülkiyetlerle ilgili sıkıntılar kardeş ve yakınlarınızla ciddi krizler yaşamanızın temelini oluşturabilir. Her konuda sakin ve duyarlı olmak ayın enerjilerini dengeleyebilmeniz açısından fazlası ile önem taşımakta. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz.

Kova HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Geçtiğimiz 4 aya göre daha iyi enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir aydasınız. Uzlaşmacı davranışlarınız ile geçmişten gelen pek çok olumsuz olayı düzelterek hayat akışınızı daha iyi hale getirebilirsiniz. Kişisel çabalarınız ay boyunca pozitif yönde karşılık bulacaktır. Güneş doğum haritanızda 8. ve 9. evde transit geçişini yapacak. Jüpiter 8. ev de Rahu ve Ketu transiti ise 1.ve 7. evlerinizde etkili olacak. eksen geçiyor. Satürn'ün geçişi kariyeri temsil eden 10. evde zorluklara neden olsa da iyi niyet çözüm odaklı davranışlar sorunlarınızı daha iyi hale getirmenize yardımcı olacaktır.

Ayın 1. yarısında ortaklıklar dan kaynaklanan finansal zorluklar yaşanabilir menfaatlerinizi düşünmeli ve yardımcı olmak adına göz göre göre sizden faydalanmak isteyen kişiler müsemma göstermemelisiniz. Ayın 1. yarısı geçmişte yaptığınız bir hatayı tekrarlama olasılığınız bir hayli yüksek fazlası ile dikkatli ve duyarlı olmalısınız. Evlilik hayatınızda ki sorunları aşabileceğiniz enerjiler ayın 2. yarısından itibaren etkili olmaya başlayacak şimdi size düşen ilişkinizi kurtarmak mı sonlandırmak mı? Cevabı siz verip uygulamaya geçeceksiniz. Bekar Kovalar bu ay aşk hayatınızda beklemediğiniz gelişmeler söz konusu fakat sizi değiştirmeye kalkacak kısıtlamaları ve istekleri ile kendi dediklerini yaptırıp temiz duygularınızı yaptırım gücü ile kullanacak bir ilişkinin içinde neleri kazanıp kaybedeceğinize dikkat etmeli ve aşkın gözünüzü kör edip hayatınızı karartacak kararlara evet demenize sebep olmasına izin vermemelisiniz.

Eğitim: Öğrenci Kovalar için başarı çıtalarının yükseleceği olumlu enerjiler söz konusu her konuda bilginizi konuşturabilir ve takdir edileceğiniz güzellikler le karşılaşabilirsiniz.

Seyahatler: Ayın 1. yarısında seyahatlerde hırsızlıklar ufak tefek kazalar ile karşılaşmanız olası. Özellikle uzun seyahatleri ayın 2. yarısında yapmaya çalışmanız daha iyi olacaktır sizler için.

Sağlık: Gözleriniz ve kulaklarınızla ilgili sağlık sorunlarına ay boyunca dikkat etmelisiniz. Ayın 2nci yarısı boyun ve bel bölgenizle ilgili ani rahatsızlıklar ameliyat yada uzun süreli tedavileri gerektirebilir.

Finans, İş ve Kariyer: Ay boyunca birlikte çalıştığınız kişilerin egoları ve üstünlük kurma baskıları zorluklara neden olabilir. Finansal konularda kimse ile inatlaşmamalı bilmediğiniz işlere sırf ilgi duyduğunuz için yönelme kararı almamaya özen göstermelisiniz. Ayın 2. yarısında gayrimenkul alım satışlarından gelirler elde edebilirsiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 1-Ekim, 27-Eki, 28-Eki, 29-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 10 Ekim, 11-Ekim, 14-Ekim, 15 Ekim

BALIK EKİM 2016

Batı Astrolojisi Ekim Ayı Analizi

Bu ayın şifresi kendinize güvenmek. Yeteneklerinize sezgilerinize güvenerek hareket edebilirseniz BAŞARI kaçınılmaz olacaktır sizler için. Yaratıcı fikirlerinizi başarı ile hayata geçirebilirsiniz yeter ki acele etmeden kararlarını uygulama konusunda sabırla hareket edin. Finansal konularda gelişmeler ay boyunca güçlü olacaktır. Özel yaşamınızda ise BİTİŞ ve BAŞLANGIÇLAR sürpriz gelişmelerin yaşanacağı bir aydasınız.

Balık HİNT ASTROLOJİSİ EKİM AYI ANALİZİ

Eğitim ve mesleki konularda yeni açılımlar yeni insanlar son derece kazançlı ve başarılı enerjileri beraberinde getirebilir sizlere. Finansal olarak kaygılarınızın azaldığı birikimlerinizle ilgili olumlu gelişmelerin olabileceği bir ay Ekim sizler için. Satürn Doğum haritalarınızda 9. evinizde Jüpiter'in 7. evinizde Mars 10 ev de Rahu 6. ev Ketu ise 12. evinizde transit geçişlerini yapacaklar. Finansal konularda borçlar ve alacaklar ile ilgili sıkıntılar ayın 1. yarısına kadar etkili olacaktır. Bu durum öfkelenmenize sinirle söyledikleriniz yüzünden iş ilişkilerinizin olduğu insanlar ile sorunlar yaşamanıza ve size verdikleri desteği sınırlandırmalarına neden olabilir. Son birkaç aydır kariyerinizde engeller ile karşılaştınız. Bunun başlıca nedeni 2 3 yıl öncesine dayansa da son zamanlarda daha fazla yoruldunuz ve her şeyi bırakıp gitme arzunuz fazlası ile yükselerek yaptığınız işten keyif alamaz hale gelmenize neden oldu.

Ayın 2. yarısından itibaren fırsatları fark ederek zamanlamanız ve iletişim kurarken takınacağınız pozitif tutum olumlu gelişmeleri ve kazançlarınızda yükselişi de beraberinde getirecektir sizlere. Özellikle ay sonuna doğru arabuluculuklar alım satımlar aracılığı ile beklemediğiniz gelirle elde edebilme şansını yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda evli Balıklar kafanızı karıştıracak bir maceraperest yüzünden yapmam dediğiniz şeyleri yapma eğilimine kapılabilir evlilik dışı bir ilişki ile eşinizden önce kendi değerlerinize ihanet edebilirsiniz. İlgisizlik finansal zorluklar eşinizle aranızda ki romantizmi öldürdüyse ve bu durum sizi mutsuz ediyorsa onunla konuşmalı ve birlikte karar almayı denemelisiniz. Evliliğini sorunsuz şekilde devam ettirenleriniz ise yakınlarınızdan kaynaklanan sorunları ilişkinize taşımamanız gerektiğini geçmiş deneyimlerinizi aklınıza getirerek hatırlamayı denemelisiniz. Bekar Balıklar içinse aşkta gelişmeler ayın 2. yarısından itibaren yaşanmaya başlayabilir. Acele etmemeli ve karşınıza çıkacak ilk kişi ile bir ilişkiye başlamak için sabırsızca hareket etmemelisiniz.

Eğitim: Öğrenci Balıklar azmin sabrın çalışkanlığın mükafatını ayın 2. yarısından itibaren almaya başlayacaklar. Satürn ün enerjisi otorite konumunda ki yetkili ve öğretmenlerinizle iletişim kurarken onlarla yarışır tarzda hareket etmemeniz içinde uyarıcı etkilere sahip.

Seyahatler: Yolculuk ve seyahatler ay boyunca sizler için zorlu geçebilir ve yolculuklar esnasında hava değişimine bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Hazımsızlık ve mide ekşimesi ayın 1. yarısında sizleri fazlası ile zorlayabilir. Aynı zamanda eşinizin ve çocuklarınızın sağlık sorunları ile ilgilenebilirsiniz bu etkiler ayın 2. yarısının sonlarına doğru hafifleyecektir. Balık burcunun son 10 gününde doğanlar kalp sağlığına dikkat etmeliler. Ritim bozukluğu gibi sorunlar gün yüzüne çıkabilir.

Finans, İş ve Kariyer: Ortaklaşa projeler yabancılarla yapılacak fikir alışverişleri finansal olarak iyileşmeleri beraberinde getirebilir sizlere. Yatırımlar ile ilgili ise ayın 2. yarısında daha iyi enerjileri beklemeli ve yatırımlarınızı gizlilikle yapmaya çaba göstermelisiniz.

Başlangıçlar için şanslı günler: 2-Ekim, 3-Ekim, 4-Ekim, 30 Ekim, 31-Ekim
Finansal konularda dikkatli olunması gereken günler: 12 Ekim, 13-Ekim, 16-Ekim, 17-Ekim

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık