Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

20 - 26 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yengeç yeni ayı  finansal konularda köklü ve olumlu değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. İş ve eğitim hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu. Kendinize, aklınıza ve bilginize güvenin, her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İş birlikleri, yeni fikir ve projelere açık olun. İş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı artırın. Bekar ve ilişkisi olmayan Koç’lar, sizler de arkadaşlarınız aracılığı ile kalbinizin kapısını aralayacak o özel insanla tanışabilirsiniz. Geçmişte yaşadığınız hayal kırıklıklarının korkusu ile kendinizi geri planda tutmayın. Beraberliği devam eden Koç’lar ise söz, nişan gibi kararlar alıp aile bireylerinin de desteği ile evliliğe ilk adımı atabilirler.

Boğa Burcu

Yengeç Yeni ayı ile birlikte hayatınızda  her türlü belirsizlik netleşecek zorlu olaylar olumluya dönüşümüne vesile olacak. Zorlu günler ardınızda kalıyor. Yorgun ruhunuz aşkla, başarıyla yeniden uyanıyor. Maddi zorluklar, duygusal konularda yaşanan hayal kırıklıkları ve üzüntüler yerini sevince, aşka ve huzura bırakacak. Sizlere tavsiyem, uzun zaman sonra gelen bu güzel ve güçlü etkiyi sonuna kadar değerlendirin ve iç sesinizin size fısıldadığı her şeyi can kulağı ile dinleyerek hareket edin. Şemsi Tebrizi’nin sözüne kulak verin: “Hak yolunda ilerlemek yürek işidir, akıl işi değil. Kılavuzun daima yüreğin olsun, omzun üstündeki kafan değil. Nefsini bilenlerden ol, silenlerden değil!’’ İş hayatınızda önemli fırsatlarla karşılaşabilir, kısa süre içinde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek imkanlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek sürprizlerle sevineceğinizi enerjiler ile karşı karşıyasınız hafta boyunca. 

İkizler Burcu

Yengeç Yeni Ayı ile ortaya çıkacak gerçekler sayesinde farkındalığınız artacak. Kendinizi yeniden keşfedeceğiniz özel bir ruhsal yolculuk deneyimleyerek, ruhsal ve bedensel anlamda arınıp yenileneceksiniz. Ayrıca Yeni ay enerjisi, aşk hayatınızda da sürprizlere neden olacak. Yeni bir ilişkiye adım atabilir, yüreğinizde hiç sönmeyen aşk ateşinin sahibine aşkınızı tüm coşkusu ile yaşamaya başlayabilir, aşkla bütünleşmek için cesur adımlar atabilirsiniz. Kararlı olun, korkularınızı ve keşkelerinizi ardınızda bırakın, isteklerinizi gerçekleştirmek için yürüyün. Şemsi Tebrizi’nin bu sözüne kulak verin: “Ey insan! Kaf dağı kadar yüksekte olsan da kefene sığacak kadar küçüksün. Unutma, Her şeyin bir hesabı var. Üzdüğün kadar üzülürsün.” Bu sözde de olduğu gibi sizi üzen pek çok kişinin yaşadıklarına şahitlik edecek, yaşam rotanızı istikrarlı ve huzurlu bir yöne çevireceksiniz. Bu süre içinde dikkat etmeniz gereken en önemli konu finansal anlamda risk taşıyan yatırımlar yapmamanız olmalı.

Yengeç Burcu

Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay enerjisi ile arınacak DİRİLECEKSİNİZ. iş hayatınızda yepyeni bir dönem sizleri karşılıyor. İş değişikliği yer değişikliği yaşayabilirsiniz.   “Sen değerinle ve düşüncenle, iki âleme de bedelsin, ama ne yapayım ki kendi değerini bilmiyorsun.” İnandığınız projelerinizin ve emeğinizin karşılığını fazlası ile almaya başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise evli Yengeç’ler, eşinizle ilgili konularda sezgilerinize güvenmeli ve hissettiklerinizi sınırlamadan kararlar almalısınız. Bekar Yengeç’ler, sizler de bu hafta beklediğiniz gelişmeleri yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu

Yengeç Yeni ayı ile iş hayatınızdaki sorunları özel yaşamınıza taşımamanız gerektiğini anlamalı ve biraz daha özverili davranmayı deneyerek eş ya da sevgilinizin yaptığı fedakarlıkları görmezden gelmemelisiniz. Sorunlarınız tek tek çözümleniyor ve hayatınızda her anlamda yeni ve beyaz bir sayfa açıyorsunuz. Kıymet verene kıymet bilerek kaybetmeden severek bu süreçten büyük zaferler ve mutluluklar ile çıkmanız mümkün. İş hayatınızda ise  Bunu yaptığınızda ilişkinizde romantizm ve heyecanı yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmelere hazır olun köklü ve ani bir değişim büyük başarı ve kazanımların alt yapısını oluşturabilir. 

Başak Burcu

Yengeç burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile  güvendiğiniz ve güvenildiğiniz bir iş yapabilir kazanımlarınızı arttırabilirsiniz. Ailevi konularda ise gerginliklere dikkat etmeli mümkün mertebe dinleyen taraf olmaya özen göstermelisiniz. Aksi halde üzülebilirsiniz. Pek çok konuda üzerinizde kurulan baskıların son bulduğu, yaşamı sağlıkla ve keyifle değerlendireceğiniz bu özel sürecin kıymetini bilmelisiniz.Yengeç yeni ayının olumlu enerjisi ile iş ve özel hayatınızla ilgili hayal ettiğiniz bir konu gerçekleşebilir. Düşünmeden evet demeli ve hayallerinizi gerçeğe götürmekte cesaret ile ilerlemelisiniz. Gökyüzünün sizlere şifresi Hz. Mevlana’nın bu güzel sözü olsun: “Yüz binlerce birbirine benzeyenleri seyret de aralarındaki yetmiş yıllık farka dikkat et. İki şey birbirine benzeyebilir: Acı su da berraktır, tatlı su da.” Şimdi bu felsefe ile seçimlerinizi yapmalısınız. 

Terazi Burcu

Yengeç yeni ayı ile melankolik bir ruh halinde olsanızda sizler için iyi enerjiler hakim gökyüzünde. Hafta boyunca işiniz gereği yeni insanlar tanımanın maddi manevi kazanımlarını elde edebilirsiniz. Ayrıca finansal konularda kazancınızda önemli değişimler ile karşılaşabilirsiniz. Yeni gelirler, yeni imkanlar ve alacakların tahsili ile maddi anlamda güçleneceksiniz. Hafta boyunca paranızı biriktirmeli ve yatırım yapmaya yönelmemelisiniz. Cazip görünen yatırımlar, hayal kırıklıkları yaşatabilir ve yarım kalan işler yüzünden bir hayli zorlukla karşılaşabilirsiniz. Acele davranmanız yararınıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise uzun süren stresli etkilerden sonra şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız iyi değerlendirmelisiniz. 

Akrep Burcu

Yengeç yeni ayı ile birlikte, Finansal konularda ve iş  hayatınızda olumlu etkileri karşılamaya hazır olun.  Arkanızdan çevrilen olayların gün yüzüne çıkacağı ve kariyer hayatınızı engelleyen etkilerin tamamen ortadan kalkacağı güçlü bir dönemin içine gireceksiniz. Yeni teklifler alabilir, cazip fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Değişim enerjisine ayak uydurun ve yeni teklifleri değerlendirip hayata geçirmek için ekstra çaba sarf edin. Aşk hayatınızda ise bitiş ve başlangıçlar söz konusu olabilir. İhmal ettiğiniz duygularınızı göstermediğiniz eş ya da sevgiliniz ilişkinizi bir anda bitirme kararı alabilir dikkatli olun ve gurur yapıp güzel bir ilişkinin darmadağın olmasına izin vermeyin. .Hafta boyunca kaygılarınızın esiri olmadan yitirdiğiniz umutlarınıza sarılın ve yeni başlangıçlar için mücadeleci davranın. 

Yay Burcu

Yengeç yeni ayı ile birlikte haftaya olumlu yenilenmiş hissederek başlayabilirsiniz.  İş hayatınızda da finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir, kısa süreli ödeme zorlukları yaşayabilirsiniz. Bu durum geçicidir, ısrarcı olmayın ve akışa ayak uydurun ve çok daha iyisinin olacağına inanarak sabırlı davranın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı kendinizi doğru sözlerle ve anlayışla ifade edebilmenin büyük mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Emek verdiğiniz sevgi kuşatıyor şimdi sizleri. Yetişkin çocukları olan yay lar ise onların özel yaşamlarında ki çalkantılı gelişmelerden dolayı üzülebilirler. 

Oğlak Burcu

Karşıt burcunuz Yengeç yeni ayı ile, Hatalarınızı fark edip kendinizi geliştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıya olduğunuz bir haftadasınız.  Ruhsal ve fiziksel sağlık sorunlarınızın şifalanmaya başlaması ile yaşama sevinciniz yükselmeye başlıyor. Ailevi konularda ise gerginliklerden uzak durmalı kendinizi başkalarının üzmediği konularda üzmemeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin kendi istekleri konusunda baskıcı yaklaşımları sinirlerinizin gerilmesine ve karşılıklı tartışmalara yol açabilir dikkatli olmanızda fayda var. 

Kova Burcu

Yengeç burcunda ki Yeni ay ile  alım satımlar, yeni bir iş, beraberliğinize resmiyet kazandırmak gibi konuları bu dönemde gündeminize alın ve olumlu gelişmelere hazır olun. Finansal konularda çok şanslısınız. Hukuksal sorunları olan Kova’lar, gelir kaynaklarınızla ilgili geçmişten kaynaklanan konular gündeminize gelebilir, bu etki olumlu da olabilir olumsuz da hayattan aldığınız derslere göre akılcı şekilde kararlar alın.  Siz bu konuda işi sadece avukatınıza bırakmadan kendiniz yönetirseniz kazançlı çıkar, en azından yaşanacak bir olumsuzluktan en az zararla çıkabilirsiniz. Evli Kova’lar, sizler yengeç yeni ayı ile e eşiniz ve eşinizin yakınları ile problemler yaşayabilir, isteklerinizin ve fikirlerinizin karşıt görüşlerle karşılaşmasını kişisel bir saldırı olarak değerlendirerek sonrasında pişmanlık duyacağınız davranışlar sergileyebilirsiniz. Sakin olun anlık kararlar ile hareket etmeyin. 

Balık Burcu

Yengeç Yeni ayı ile Bilinmeyene karşı merakınız sizi farklı alanlarda çalışmalar yapmaya yöneltebilir ve güçlü sezgilerinize kulak vermenin maddi manevi avantajlarını yakalayabilirsiniz. Bu hafta boyunca güvenmediğiniz kişilerin  sizi yönlendirmesine izin vermeden hareket etmeniz, kendinizle baş başa kalarak isteklerinizi belirleyerek bunun üzerinde planlamalarda bulunmanız oldukça önem taşımakta. Finansal anlamda da şans sizden yana.  Zam ya da terfi alabilir, beklenmedik gelirler elde ederek biriken borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise beraberliği olmayan Balık’lar yine bu dönem içinde beraber olacağınız insanı siz seçeceksiniz. Güçlü, kendinden emin tavırlarınız devam eden ilişkinizde de olumlu etkileri beraberinde getirecek.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık