Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

2 Şubat 2022 Yeni Ay

Kova Burcunda Yeni Ay  1 Şubat 2022 de Saat: 08:49 gerçekleşecek. 
Yeni Aylar, yeni bir ay döngüsünün başlangıcını temsil eder ve bu Yeni Ay, Ay Yeni Yılı'nın başlangıcını getirdiği için daha da güçlüdür .

Ay Yeni Yılı dünyadaki birçok kültür tarafından kutlanır ve yeni başlangıçların zamanıdır. Ay Yılı başlamadan hemen önce, birçoğu evi temizlemek, dağınıklığı azaltmak ve evlerine taze enerji getirmek için zaman ayırır. Geçmiş affedilir ve yeni, ilham verici bir zihniyet de teşvik edilir.

Bu Yeni Ay'a doğru ilerlerken, eskiyi temizlemek ve evinizi taze enerji ile doldurmak için ilham alabilirsiniz. Bu bir Kova Yeni Ayı olduğundan ve güçlü hava enerjisine sahip olduğundan, hayatımıza yeni enerji getirmek için attığımız her adımın yeni düşünme biçimlerine, parlak fikirlere ve daha net bir zihne ilham vermesi muhtemeldir.

Aklınızı temizlemek için Kova Yeni Ayının enerjilerini kullanın. Bunu, dağınıklığı ortadan kaldırarak ve çevrenizde alan yaratarak ya da zihninizin durmadan gevezelik etmesine izin vermek yerine dinginliğe odaklandığınız bir “düşünme detoksu” alarak değerlendirin. 

Bu Yeni Ay altında sunulan bazı harika, taze enerjiler olsa da, akılda tutulması gereken birkaç şey var. Bu Yeni Ay'da Merkür hala geri harekette olacak, bu da tamamen ileriye sıçramak için biraz sabırlı olmamız gerektiği anlamına geliyor.

Merkür Retrosu , geçmişi düşünme ve yeniden ziyaret etme zamanıdır. Bilinçaltı düşünce kalıplarımızın gözden geçirmek ve gözden geçirmek için yüzeye çıkabileceği bir zamandır. Merkür durağan seyrindeyken, ileriye doğru değil geriye doğru adımlar attığımızı hissedebiliriz.

Bu geri giden enerjinin kısa ömürlü olacağını bilin, çünkü 3 Şubat'taki bu Yeni Ay'dan sadece birkaç gün sonra Merkür doğrudan istasyon yapacak. Bu Yeni Ay'ın yolumuza getirdiği her türlü taze enerjinin tüm etkilerini bu tarihten sonra hissetmeye başlayabiliriz.

Bu Yeni Ay'ı takip eden haftalar devam ederken, ilerlemeyi ve önümüzdeki yıl için belirlediğimiz bazı hedef ve niyetler üzerinde çalışmaya başlamayı daha kolay bulabiliriz.

Bu Yeni Ay'ın altındaki diğer önemli faktör Satürn'ün etkisidir. Satürn, Kova Yeni Ayı'na yakın olacak ve etkisini gösterecek.

Satürn bazen sert bir enerji olabilir, ancak bunun tek nedeni kendimiz ve eylemlerimiz için sorumluluk almamızı istemesidir. Satürn, zor soruları sormamızı ve istediğimizi söylediğimiz ile davranışımızın uyumlu olduğundan emin olmamızı gerektirir.

Satürn, bize çok ihtiyaç duyulan gerçeklik kontrolünü vererek bize bazı gerçek dünya dersleri verebilir. Hayatımızda sorumluluk almadığımız bir şeyle yüzleşmek zorunda kalabiliriz veya hedeflerimize ulaşmak için gerekli olan bir zorlukla karşı karşıya olduğumuzu görebiliriz.

Satürn dahil olduğunda, büyüme ve başarı için bir fırsat olduğunu bilin. Satürn bize zor dersler veriyor çünkü onlarla başa çıkabileceğimizi biliyor. Büyümeye devam edebilmemiz, seviye atlamamız ve kaderimizde olan hayatı sürdürebilmemiz için bize zor dersler veriyor. Fakat her zorluktan sonra bir kolaylık vardır UNUTMAYIN!

Bu Yeni Ay ile gelen herhangi bir zorluk veya zorlu engel fark ederseniz, içinden geçmek için size dayanıklılık verildiğini ve diğer tarafında ödüllendirileceğinizi bilin! Satürn, hayatımızda dersler getirdiğinde her zaman ödüllendiricidir. 

SINAVLAR ZOR MÜKAFATLAR BÜYÜKTÜR! 

Ayrıca bu enerjinin sorumluluğunu alabilir ve bizi rahatsız eden konularda sebat etmek için kullanabiliriz. Zorlayıcı bir süreçten geçiyorsanız, bu Yeni Ay'ın etrafında bazı niyetler belirleyin ve Satürn'ün etkisinin bir miktar destek sağlayacağını ve yolunuzu bulmanıza yardımcı olacağını bilin.

Satürn'ün etkisi aynı zamanda uzun ömürlülüğün güçlü bir kozmik desteğidir, bu nedenle bu, uzun vadeli hedefler oluşturmak için mükemmel bir Yeni Ay olacaktır. Satürn bize zamanın testine dayanmak için gereken azmi verebilir, bu yüzden bunun da sizin tarafınızda olduğunu bilin.

Hayatınızda bazı uzun vadeli taahhütlerde bulunmak istiyorsanız, bu Yeni Ay bazı niyetler belirlemek için mükemmel bir zaman olacaktır. O zaman, Merkür istasyonları yönlendirildikten sonra, onlara karşı harekete geçmek için mükemmel bir zaman bizleri karşılıyor. 

Bu nedenle, burada bazı zorluklarımız olsa da, birçok kozmik destek ve ödül olduğunu da bilin!

Ayrıca, Satürn'ün kozmik göklerimizde güçlü bir etkisi olduğu zamanlarda, pandemi söz konusu olduğunda genellikle daha fazla gelişme gördüğümüzü de belirtmekte fayda var. Bu Yeni Ay döneminde pandemi ile ilgili bazı haberler alabiliriz.

Biliniz ki , Kasım 2022 ye kadar yoğun olmakla birlikte dünya genelinde pandeminin geride kalması için Mart 2023'te gerçekleşecek olan Satürn'ün Kova burcundan çıkması gerektirebilir! 

Bu Yeni Ay zamanında bahsetmeye değer bir başka kozmik güç, Jüpiter ve Uranüs arasındaki uyumlu uyumdur.

Uranüs, Kova'nın doğal yöneticisidir, bu nedenle, bir gezegen yöneticisinin, karşılık gelen Yeni Ay'ın altında ne yaptığını görmek her zaman değerlidir.

Uranüs'ün Jüpiter ile uyumlu bir hizada olması, kesinlikle bizi sınırlayıcı düşüncelerden daha umutlu ve bol bir zihniyete odaklanmamıza yardımcı olacak olumlu bir alâmettir.

Bu Kova Yeni Ayının altında kendinize şunu sorun: Olayları yeni bir şekilde görmek için zihnimi nasıl genişletebilirim? Yeni fırsatlara yol açmak için kendi kendimi sınırlayan inançları ve kendimle ilgili şüpheleri nasıl ortadan kaldırabilirim?

Cesaretimi aklım ve kalbimle birleştirip hangi kararları alıp uygulayabilirim? 

Uranüs uyanış gezegenidir ve genişleyen Jüpiter ile bir araya geldiğinde, bazı ciddi anları ve aydınlanma fırsatlarını da getirecek bizlere. Bu kesinlikle Yeni Ay tarafından tetiklenebilse de, Şubat ayı boyunca bu enerjiyle çalışacağımızı bilin.

Genel olarak Kova Yeni Ayı, zihnimizi daha büyük ve daha parlak ufuklara genişletebilmemiz için temizlemekle ilgilidir. Açık bir zihinle, yeni fırsatları görmeye ve yeni bakış açılarını karşılamaya da başlayabiliriz.

Bu Yeni Ay'ın tadını çıkaracak çok şey var, bu yüzden onun titreşimlerine uyumlanmak için zaman ayırın ve hareket etmelerine ve sizi en iyi şekilde sarsmalarına izin verin. 


Yeni Ay ile korkularınızın üzerine gidin
Şüphelerinizi alt edin 
Haklarınıza da sevginize de sevdiklerinize de sahip çıkın. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık