Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

19 - 20 Şubat Yeni Ayı ve Burçlara Etkileri

KOÇ

Muhtemelen zaten Jüpiter'in burcunuzda olduğunun farkındasınızdır.. Eski astrologlar, Jüpiter'in burcunuzdayken şans, bolluk ve servet getireceğine inanıyorlardı! Umarım, Jüpiter buradayken bunun bir kısmını tezahür ettirebilmişsinizdir, değilse de endişelenmeyin! Hâlâ vaktiniz var, çünkü Jüpiter bu yılın Mayıs ayına kadar burcunuzun köşesinde olacak. Jüpiter sadece şans gezegeni değil, aynı zamanda genişleme gezegenidir. Jüpiter, daha fazla fırsat ve bolluk getirmek için hayatımızdaki şeyleri genişletebilir, ancak aynı zamanda dikkat etmemiz gereken şeyleri de genişletebilir. Hayatınızda artık yolunda gitmeyen bir şey varsa, Jüpiter'in büyüsü altında büyüyerek sizi harekete geçmeye çağırabilir. Tüm Balık Mevsimi boyunca harekete geçmek için harika bir enerjiniz var, bu nedenle bir şeylerin değişmesi gerekiyorsa; Bazı değişiklikler yapmanız gerekiyorsa, bunu yapmak için mükemmel bir zaman olacaktır. 17 Mart'ta yönetici gezegeniniz Mars, retro sonrası gölge, size büyük bir enerji dalgası veriyor. Yapmak istediğiniz her şeyi ilerletin, çünkü Evren sizin tarafınızda olacak. 19 Şubat'taki Balık Yeniayı, içe dönük olacak. Kendinizi, sahip olduğunuz ve biraz dikkat gerektiren bazı gölgeli düşünce ve duygulara odaklanmak için içine çekilmiş bulabilirsiniz. Gölgelerde yaşayanlardan korkma. Karşınıza çıkan her şeyi kucaklayın ve rahatsız edici olan her şeyle sessizlik içinde oturup oturamayacağınıza bakın. Karşılık gelen 7 Mart'taki Dolunay, Başak burcuna düşüyor ve bu, ortaya çıkan her şeye biraz istikrar ve yapı getirmenize yardımcı olacak. Çok fazla şey yapıyorsanız, bu Dolunay sizi dinlenmeye ve ihtiyacınız varsa destek aramaya teşvik edebilir. Satürn'ün 8 Mart'ta Balık burcuna geçmesi, ilgilenmeniz gereken birçok çözülmemiş sorunu yüzeye çıkaracak. Balık burcundaki Satürn biraz ağır olabilir, ancak işe odaklanırsanız harika ilerlemeler kaydedebileceğinizden emin olabilirsiniz. Burada ayrıca ruhsal bağlantınızı güçlendirmeniz ve sezgisel bilgeliğinizi derinleştirmeniz için güçlü bir potansiyel var. Satürn en son 1994-1996'da Balık burcundaydı, bu yüzden eğer yapabilirseniz, o sırada hayatınızda hangi temaların ortaya çıktığını hatırlayın, çünkü bu sefer bir eğilim fark edebilirsiniz. Aynı şeyler olacağından değil, ama o sırada ortaya çıkan dersler ne olursa olsun, bir yükseltme için hazır olacak. eğer yapabilirseniz, o sırada hayatınızda hangi temaların ortaya çıktığını hatırlayın, çünkü bu sefer bir trend fark edebilirsiniz. Aynı şeyler olacağından değil, ama o sırada ortaya çıkan dersler ne olursa olsun, bir yükseltme için hazır olacak. eğer yapabilirseniz, o sırada hayatınızda hangi temaların ortaya çıktığını hatırlayın, çünkü bu sefer bir trend fark edebilirsiniz. Aynı şeyler olacağından değil, ama o sırada ortaya çıkan dersler ne olursa olsun, bir yükseltme için hazır olacak.

BOĞA

Balık Mevsimi, sizin için gerçekten önemli olan şeylere odaklanmanız için harika bir zamandır. Muhtemelen son birkaç yılda hayatınızda pek çok değişiklik olmuş olabilir veya belki de hala bunların içinden geçmenin ortasındasınız. Bu değişiklikler, burcunuzda hareket eden değişim ve uyanış gezegeni Uranüs'e sahip olduğunuz gerçeğinden kaynaklanmaktadır.. Uranüs 2026'ya kadar etrafta kalmayı planlıyor, bu yüzden bu, birlikte yaşamayı ve uyum sağlamayı öğrendiğiniz yavaş hareket eden bir enerjidir. Balık burcundaki Güneş ile şimdi hayatınızda geliştirmek istediğiniz şeylere biraz odaklanma şansınız var. Yavaşlama ve ruhunuzu çağıran şeyle hareketsiz kalma şansınız. Bu çağrıyı dinlediğinizde, dikkatinizi tam olarak nereye çevireceğinizi ve şu anda neye odaklanmanız gerektiğini bileceksiniz. Satürn 8 Mart'ta Balık burcuna geçerken, arkadaşlıklarınız, topluluklarınız ve kendinizi çevrelemeyi seçtiğiniz gruplar söz konusu olduğunda bir tür değişiklik veya karışıklık bekleyebilirsiniz. Enerjiniz muhtemelen ekstra hassas olacaktır, bu yüzden kiminle vakit geçirdiğinize ve belirli insanların yanındayken nasıl hissettiğinize dikkat edin. Satürn önümüzdeki 2,5 yıl boyunca Balık burcunda kalacak, böylece bu enerjiyle çalışmak ve kimi kendinize yakın tutmak istediğinizi gerçekten anlamak için zamanınız olur. 19 Şubat'taki Balık Yeniayı, yolunuza biraz yumuşak, iyileştirici enerji getiriyor. Sizin için neyin önemli olduğu konusunda netleşme arayışınızda size yardımcı olacaktır. Hatta hayalleriniz ve hedefleriniz etrafında bazı yeni ilhamları ateşleyebilir. Bu şifa enerjisi 20-22 Şubat tarihleri arasında Güneş'in asil yıldızla aynı hizaya gelmesiyle devam eder. Fomalhaut, bir şifa enerjisi geçidini aktive ediyor. Bu, yılda bir kez gerçekleşen güçlü bir yıldız kapısıdır, bu yüzden bu iyileştirici enerjiyle yıkanın ve gitmesini istediğiniz yere yönlendirin. 7 Mart'taki Başak Dolunayı, ilişkilerinize ışık tutabilir ve etrafınızı kiminle çevrelemeyi seçtiğiniz konusunda dikkatli olma temasını yeniden gündeme getirebilir. Sosyal bağlantı, hayatınızda mutluluk yaratmak söz konusu olduğunda en önemli faktörlerden biri olarak tanımlanmıştır, bu nedenle, hayatınız biraz daha sosyal etkileşime ihtiyaç duyabilirse, Balık Mevsimi bunu odak noktanız haline getirmek için harika bir zaman olacaktır.

İKİZLER

Zodyak'ın sizin köşenizde çok uzun zaman geçirdiği için, son birkaç aydır Mars gezegeninden güçlü bir şekilde etkilendiniz. Mars 26 Mart'a kadar ayrılmayacakken, 17 Mart'ta Mars nihayet gerileme sonrası gölgesini bırakacak. Bu, yaşamınıza giren taze enerji dalgalarını hissedeceğiniz anlamına gelir. Hatta enerji seviyeniz yükselebilir veya işlerinizi halletmek için daha motive hissedebilirsiniz. Mars çok eril bir enerjidir ve eril enerji bize hareket etmemiz, harekete geçmemiz ve yaratmak istediklerimizi gerçekleştirmemiz için ilham verebilir. Mars burcunuzda gezinirken, eril enerjinizi biraz daha iyi dengelemek için çalışmak zorunda kaldığınızı fark etmiş olabilirsiniz. Eril enerji hepimizin içinde var ve cinsiyetimizin ötesine geçiyor. Xiulian uyguladığımızda, bu enerjik bir ifadedir, işleri halletmek için kendimize güvenmemize ve motive olmamıza yardımcı olabilir. Henüz okumadıysanız, bu konuda daha ayrıntılı bir şekilde okumak isteyebilirsiniz. Mars İkizler burcunda geriliyor, burcunuz için gerçekten oldukça önemli olduğu için. 19 Şubat'ta Balık burcundaki Yeni Ay, kariyerinize ışık tutacak. Bu, kariyer hedefleriniz söz konusu olduğunda tezahür ettirmek istediğiniz şeye dikkatinizi odaklamak için harika bir Yeni Ay. Emekli olduysanız, bu enerjiyi amaç duygularınıza ve zamanınızı peşinden koşmak istediğiniz şeylere yönlendirebilirsiniz. Buna karşılık gelen 7 Mart'taki Dolunay Başak burcuna denk geliyor ve dikkatinizi ev ve aile hayatınıza çekebilir. Bir aile üyesi için orada olmanız gerekebilir veya evinizdeki bir şeyle ilgilenmeniz gerekebilir. Bu Dolunayın etrafında sizin için derin bir enerji var, bu nedenle, içinde gezinmenin en iyi yolunu anlamak için içinize gitmeniz ve kendinizi merkezlemeniz gerekebilir. 8 Mart'ta Satürn önümüzdeki 2,5 yıl boyunca Balık burcuna geçiyor. tüm fikirlerinizi almak ve onlarla somut bir şey inşa etmek için oldukça destekleyici bir güç olacaktır. Bu Satürn Balık burcunda hediyesini almak için en iyi konumda olacaksınız, bu nedenle Evren yanınızda olacağı için yaratıcı fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmeyi düşünün! Son olarak, Şubat ayının sonuna geldiğimizde, Güneş ile hizalanırken muhteşem bir yıldız kapısı portalı açılacak. Fomalhaut, gece gökyüzünün dört koruyucusundan biridir ve güçlü bir şifa enerjisi portalına ev sahipliği yapar. Güçlü şifa enerjisi 20-23 Şubat arasında akacak, bu yüzden bu enerjiye daldığınızdan emin olun.

YENGEÇ

Güneş Balık burcuna geçtikten kısa bir süre sonra, 19 Şubat'ta Balık burcunda Yeni Ay'a sahibiz. Bu Yeni Ay, seyahat etmek veya yeni bir şeyler öğrenmek için ilham getirebilir. Okula dönmek veya kısa bir kursa gitmek istediyseniz, bu Yeni Ay harika bir destek sunacak. Zihninizi ve farkındalığınızı açmak ve genişletmek için yapabileceğiniz her şey bu Yeni Ay'da tercih edilecek. Bu Yeni Ay Balık burcuna düşerken ve Satürn 8 Mart'ta Balık burcuna geçerken, bu Yeni Ay enerjisi Satürn'den ne geleceğine dair bazı ipuçları verebilir. Önümüzdeki 2,5 yıl boyunca Satürn'ün Balık burcunda kalmasıyla, muhtemelen bir öğrenme ve büyüme yolculuğuna çıkacaksınız. Balık burcundaki Satürn sizi daha akıllı yapacak ve zihninizi yeni boyutlara genişletmenize yardımcı olacak. 7 Mart'ta Başak Dolunayı gökyüzünü aydınlatacak ve dünyevi enerjinin bazı dengeleyici dalgalarını getirecek huzur var, Bu Dolunay etrafında, kendinizi güvende hissetmenize ve gerçekte nasıl hissettiğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olabilecek besleyici enerji. Bu Dolunay altında kendinizi konuşma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Yardım istemekten korkmayın. Her şeyi kendi başınıza yapmak zorunda değilsiniz ve her şeyin mükemmel olması gerekmiyor. Bu Dolunay altında mükemmellikten vazgeçmek sizin için değerli olacak. Ayrıca, 20-22 Şubat tarihleri arasında, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde etkinleşen güçlü bir yıldız geçidi olacağını da belirtmekte fayda var. Bu Dolunay altında mükemmellikten vazgeçmek sizin için değerli olacak. Ayrıca, 20-22 Şubat tarihleri arasında, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde etkinleşen güçlü bir yıldız geçidi olacağını da belirtmekte fayda var. Bu Dolunay altında mükemmellikten vazgeçmek sizin için değerli olacak. Ayrıca, 20-22 Şubat tarihleri arasında, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde etkinleşen güçlü bir yıldız geçidi olacağını da belirtmekte fayda var. Bu, dünya gezegenine şifa enerjisi dalgaları gönderecek, o yüzden bu şifaya dalın! Genel olarak, Balık Mevsimi, yeni beceriler öğrenmeye ve zihninizi yeni boyutlara genişletmeye odaklanmak için harika bir zamandır. Aynı zamanda içinize dönmek için güçlü bir zamandır, böylece içinizde yaşayan o doğuştan gelen sezgisel bilgeliğin kilidini daha fazla açabilirsiniz.

ASLAN

19 Şubat'taki Balık Yeniayı, sizin için çok derin ve içe dönük bir enerji taşıyor. Kendinizi, bir şey hakkında gerçekten ne hissettiğiniz üzerine derinlemesine düşünmeye veya derinlemesine düşünmeye ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz. Kendinizi acı bir gerçekle yüzleşirken bulabilirsiniz, ancak ilk şok hafiflediğinde kendinizi çok daha iyi bir konumda bulacaksınız. Bu Yeni Ay altında tezahür eden her ne olursa olsun, ruhsal bağlantınız önemli olacak ve dünyevi gerçeklerin ötesinde ve daha yüksek gerçeklerle bağlantı kurmanıza yardımcı olacaktır. Manevi farkındalığımızdan gelen daha yüksek gerçekler her zaman daha rahatlatıcıdır ve daha geniş bir bakış açısı kazanmamıza yardımcı olabilir. Satürn 8 Mart'ta Balık burcuna geçerken, bu Yeni Ay bize olacakların biraz tadına varabilir. Ama merak etmeyin, Balık burcundaki Satürn her zaman böyle ağır hissetmeyecek. Balık burcundaki Satürn, daha derin ve daha yüksek gerçeğinizle bağlantı kurmanıza yardımcı olacak. Neredeyse bir kendini keşfetme yolculuğu gibi, size kendinizle ilgili bazı şeyleri açığa çıkaracak. Satürn Balık burcunda 2,5 yıl geçirecek, bu nedenle bu, uyum sağlamak için zamanınız olacak, yavaş hareket eden bir enerjidir. 7 Mart'taki ilgili Dolunay, Başak burcuna düşüyor ve mali durumunuz söz konusu olduğunda harika fırsatlar getiriyor. Bir proje için ya da bir arkadaşınızdan alacağınız para varsa, bu Dolunay'da yolunuza çıkabilir. Bu Dolunayın etrafında bol bol enerji var, o yüzden açık kalın, titreşiminizi yüksekte tutun ve Evrenin yaşamınıza neler çektiğini görün. Mali durumunuz veya vergilerinizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, bu Dolunay ayrıca işlerinizi halletmenize yardımcı olacak destek dalgaları gönderecek. İhtiyacınız olursa yardım veya tavsiye almaktan korkmayın. Fomalhaut, gece gökyüzünün dört koruyucusundan biridir ve güçlü bir şifa enerjisi portalına ev sahipliği yapar. Güçlü şifa enerjisi 20-22 Şubat arasında akacak, bu yüzden bu enerjiye daldığınızdan emin olun. Genel olarak, Balık Sezonu 2023, bazı katmanları soyduğunuz ve kendinizle ilgili daha derin bir gerçeğe ulaştığınız bir zamandır. Bu, gerçeği arama zamanıdır, ne bulacağınızdan korkmayın, çünkü o sizi daha yüksek yerlere götürecektir.

BAŞAK

Balık, zodyak çarkında karşınızda oturuyor, bu nedenle bu sezon sizin için her zaman önemli olacak. 19 Şubat'taki Balık Yeni Ayı, işleri başlatacak ve ilişkilerinizi güçlendirecek. Hayatınıza önemli bir ilişki girebilir veya kendinizi belirli bir ilişkiye yaklaşım şeklinizi değiştirmeye ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz. O özel kişiyi arıyorsanız, yıldızlar sizin lehinize hizalanacağı için kendinizi bu Yeni Ay'ın altına koyun! İlişkiler her zaman aldatıcı olabilir ve genellikle çok fazla büyümeyi besleyebilir ve bu, yalnızca Balık Mevsimi boyunca değil, Satürn 8 Mart'ta Balık burcuna girerken önümüzdeki 2,5 yıl boyunca sizin için bir tema olacak. yıllar, odak noktası gerçekten ilişkileriniz olacak. İlişkileriniz muhtemelen bu dönemde elden geçirilerek, onlarda daha gerçek ve otantik olmanıza yardımcı olacaktır. Balık Sezonunun geri kalanında yolculuk ederken, 7 Mart'ta Başak Dolunayı'na geliyoruz. Bu Dolunay burcunuza düştüğü için ekstra özel! Eski astrologlar, Dolunay burcunuzdayken, epifiz bezinizi harekete geçirdiğine, cennetlere daha yakın hissetmenize ve melekleriniz, rehberleriniz ve daha yüksek alemleriniz ile bağlantılı olarak daha fazla hissetmenize yardımcı olduğuna inanıyorlardı. Bu Dolunayın altında eğilmeniz gereken güçlü bir sezgisel enerji var, bu yüzden bedeninizin sezgisel bilgeliğiyle çalışın. Fiziksel bedeninizle temasa geçmeyi de faydalı bulabilirsiniz. Kendinizle zaman geçirin, egzersiz yapın, banyo yapın, aynada kendinize bakın, gerçekte nasıl hissettiğiniz üzerine meditasyon yapın - sizinle temasa geçmek için ne gerekiyorsa yapın. Fomalhaut. Bu yıldız geçidi güzel şifa enerjisinin kilidini açar, bu yüzden onu emdiğinizden emin olun!

TERAZİ

19 Şubat'taki Balık Yeniayı, muhtemelen çok meşgul olacağınızı gösteriyor! Önünüze yeni projeler gelebilir veya yeni bir rutin veya bir tür program almaya karar verebilirsiniz. Bunun etrafındaki enerji çok olumlu hissettiriyor, bu yüzden umarız yolunuza çıkan her şey sizi tutkularınıza ve zamanınızı gerçekten nasıl geçirmek istediğinize yaklaştırır. Sizin için iyi hissettiren bir program oluşturmak ve sizi dolduran ve bir ödül duygusu getiren şeyler yaptığınızdan emin olmak için bu Balık Yeni Ay enerjisini kullanın. 7 Mart'ta Başak burcunda buna karşılık gelen Dolunay var. Bu Dolunay sizin için derin, hatta belki de ağır bir enerji taşıyor. Sırlar açığa çıkabilir veya işleri yapma şeklinizi değiştiren bazı gizli bilgilerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Gölgelerden bir şey aydınlatılacak, ancak bu aydınlanma güç ve daha fazla bilgi getirir. Görünmeyen veya erişilemeyen bir şey varsa, bu Dolunay ışığı getirebilir. Satürn'ün önümüzdeki 2,5 yıl boyunca Balık burcuna geçmesi de bu Sezon bir dönüm noktası olacak. 8 Mart'ta Balık burcunda gerçekleşecek Satürn, yaşam tarzınız ve rutininizle ilgili sorunları sizin için karıştırabilir. Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı sürdürmek için net sınırlar koymayı ve bu sınırlardan bazılarını nasıl yıkacağınızı öğrenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Şubat ayının sonuna geri dönersek, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde, bu zamanda güçlü bir yıldız geçidinin kilidi açılacak. 8 Mart'ta Balık burcunda gerçekleşecek Satürn, yaşam tarzınız ve rutininizle ilgili sorunları sizin için karıştırabilir. Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı sürdürmek için net sınırlar koymayı ve bu sınırlardan bazılarını nasıl yıkacağınızı öğrenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Şubat ayının sonuna geri dönersek, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde, bu zamanda güçlü bir yıldız geçidinin kilidi açılacak. 8 Mart'ta Balık burcunda gerçekleşecek Satürn, yaşam tarzınız ve rutininizle ilgili sorunları sizin için karıştırabilir. Gerçekten arzu ettiğiniz hayatı sürdürmek için net sınırlar koymayı ve bu sınırlardan bazılarını nasıl yıkacağınızı öğrenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Şubat ayının sonuna geri dönersek, Güneş kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğinde, bu zamanda güçlü bir yıldız geçidinin kilidi açılacak. Fomalhaut. Bu enerji 21 Şubat'ta zirveye ulaşır, ancak önceki ve sonraki günlerde de devam edecektir. İhtiyaç duyulan her yere şifa getirmek için bu yıldız kapısı enerjisini kullanın.

AKREP

19 Şubat'taki Balık Yeni Ayı, mevsimin enerjisini başlatır ve yaşamınıza pozitif, taze enerji dalgaları getirir. Burada yeni başlangıçlar yapmak ve sizi hayatta dolduran her şeye odaklanmak için harika bir enerji var. Bu Yeni Ay'ın altında rahatlamak ve oynamak için bir nokta yapın. Sizi dolduran ve size zevk veren küçük şeylere odaklanarak kendinizi neşe haline getirin. Şubat ayının sonuna geldiğimizde, Güneş Fomalhaut ile hizalanırken muhteşem bir yıldız kapısı portalı açılacak. Fomalhaut, gece gökyüzünün dört koruyucusundan biridir ve güçlü bir şifa enerjisi portalına ev sahipliği yapar. Güçlü şifa enerjisi 20-22 Şubat arasında akacak, bu yüzden bu enerjiye daldığınızdan ve iyileştirmeyi dilediğiniz her şey üzerinde, özellikle de kalbinizin çevresinde çalıştığınızdan emin olun. Mart'a girerken, 7'sinde Başak Dolunayı var. Bu Dolunay, dikkatinizi kendinizi çevrelemeyi seçtiğiniz insanlara çekecek. Hayatınızda güçlü, destekleyici insanlara sahip olmak çok önemlidir, bu yüzden bu Dolunay altında, etrafınızı bu tür insanlarla çevrelemeye özen gösterin. Hayatınızda daha fazla topluluğa ihtiyacınız varsa, bu Dolunay yolunuzu aydınlatacak. Bu Dolunaydan bir gün sonra, Satürn Balık burcundaki kilometre taşına geçişini yapıyor. Satürn önümüzdeki 2,5 yıl burada kalacak ve ilişkilerinizi etkileyecek. Aşkın sizin için ne anlama geldiğini ve iyi bir arkadaş olmanın ne anlama geldiğini netleştirmenin zamanı gelecek. Satürn haritanızın bu bölümünde tamamlandığında, hayatınızda ihtiyaç duyduğunuz insan türleri hakkında daha derin ve daha olgun bir anlayışa sahip olacaksınız.

YAY

Balık Mevsimi, 19 Şubat'ta Balık Yeniayı ile başlıyor. Bu Yeniay, ev ve aile ortamınızla ilgili konuları harekete geçiriyor olacak. Kendinizi bir aile üyesinin yanında olmaya ihtiyaç duyarken bulabilirsiniz veya evinizdeki bir şeyle ilgilenmeniz gerekebilir. Alanınızı güncellemek veya evinize taze enerji getirmek istediyseniz, bu, birlikte çalışmak için harika bir enerjidir. Kendinizi bu Yeni Ay'ın altında bir bekçi rolü üstlenirken bulursanız, kendi bardağınızı doldurmak için de zaman ayırdığınızdan emin olun. Şubat ayının sonuna geldiğimizde, Güneş'in kraliyet yıldızı Fomalhaut ile hizalanması nedeniyle açık olan güçlü bir yıldız kapımız var.. İyileştirici enerji bu yıldız kapısından içeri akar, bu yüzden onu enerjinizi yenilemek ve sevdiklerinizi korumak için kullanın. 7 Mart, kariyerinize ışık tutacak Başak Dolunayı'nı getiriyor! Büyük bir çalışma projesi tamamlanma noktasına gelebilir veya kendinizi, yaptığınız her şey için ödülleri ve onurları kabul ederken bulabilirsiniz. Emekli olduysanız, bu enerji daha büyük bir amaç duygusu hissetmeye ve hayatınızda başardığınız her şeyi tamamlamaya yönlendirilebilir. Tezahür eden ne olursa olsun, enerji çok ödüllendirici geliyor, bu yüzden Evrenin getirdiklerine açık kalın. Dolunaydan sadece bir gün sonra Satürn, önümüzdeki 2,5 yıl boyunca kalacağı Balık burcuna geçer. Balık burcundaki Satürn, özellikle ev/aile ve iş-yaşam dengesi söz konusu olduğunda, hayatınızda nasıl enerji alıp verdiğinize denge getirmeye odaklanmanız için size rehberlik edecek.

OĞLAK

19 Şubat'taki Balık Yeniayı, sezonun ilk manşet olayıdır ve hayatınıza taze enerji dalgaları getirir. Bu Yeni Ay, gerçeğinizi konuşmanız ve bir şey hakkında gerçekten ne hissettiğinizle bağlantı kurmanız için sizi cesaretlendirecek. Gerçeğinizi söylemek, yüzleşmek olabilir ama aynı zamanda güçlendirici olabilir. Mars, 17 Mart'tan itibaren normal hızına ve gücüne geri dönecek, bu nedenle bu, momentumunuzu artırmanıza ve söylediğiniz herhangi bir kelimenin yaptığınız eylemlerle uyumlu olduğundan emin olmanıza yardımcı olacaktır. Satürn 8 Mart'ta Balık burcuna geçecek ve bu, gerçeğinizi söyleme ve gerçekte nasıl hissettiğinizle bağlantı kurma ihtiyacı temasına devam edecek. Satürn, en yüksek gerçeğinizle yüzleşebilmeniz için katmanları ve maskeleri soymanıza yardım edecek. Satürn daha sonra bunu başkalarına iletmenize yardımcı olacaktır. Satürn önümüzdeki 2,5 yıl boyunca burada Balık burcunda iken, sesinizi kaybetmiş gibi de hissedebilirsiniz. Bu sadece konuşmadan önce nasıl hissettiğinle gerçekten bağlantı kurabilmen için. Bir şeyler hakkında ne hissettiğiniz de değişebilir. Son olarak, Başak Dolunayı 7 Mart'ta gökyüzünü aydınlatacak – görebileceğiniz gibi Mart ayı yoğun bir ay! Bu Dolunay, yolunuza ilham dalgaları göndererek, sizi öğrenmeye ve zihninizi genişletmeye teşvik edecek. Yeni bir ruhsal gelişim noktasına ulaşabilir veya bir ders veya atölye almaya karar verebilirsiniz. Zihninizi bu şekilde genişletebilmek için biraz seyahat rezervasyonu yapma arzusu bile duyabilirsiniz. Ayrıca 21 Şubat'ta Güneş'in kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğini de eklemeye değer. Başak Dolunayı 7 Mart'ta gökyüzünü aydınlatacak - gördüğünüz gibi Mart ayı yoğun bir ay! Bu Dolunay, yolunuza ilham dalgaları göndererek, sizi öğrenmeye ve zihninizi genişletmeye teşvik edecek. Yeni bir ruhsal gelişim noktasına ulaşabilir veya bir ders veya atölye almaya karar verebilirsiniz. Zihninizi bu şekilde genişletebilmek için biraz seyahat rezervasyonu yapma arzusu bile duyabilirsiniz. Ayrıca 21 Şubat'ta Güneş'in kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğini de eklemeye değer. Başak Dolunayı 7 Mart'ta gökyüzünü aydınlatacak - gördüğünüz gibi Mart ayı yoğun bir ay! Bu Dolunay, yolunuza ilham dalgaları göndererek, sizi öğrenmeye ve zihninizi genişletmeye teşvik edecek. Yeni bir ruhsal gelişim noktasına ulaşabilir veya bir ders veya atölye almaya karar verebilirsiniz. Zihninizi bu şekilde genişletebilmek için biraz seyahat rezervasyonu yapma arzusu bile duyabilirsiniz. Ayrıca 21 Şubat'ta Güneş'in kraliyet yıldızıyla aynı hizaya geldiğini de eklemeye değer. Fomalhaut, güçlü bir şifa enerjisi portalının kilidini açıyor. Güçlü şifa enerjisi 20-22 Şubat arasında akacak, bu yüzden bu enerjiye daldığınızdan emin olun.

KOVA

Güneş, zodyakın sizin köşenizden yeni çıktı. Umarım, bu süre zarfında, onun ışınlarını içinize çekebilmiş ve onları hayatınızın her köşesine aşılayabilmişsinizdir. Güneş'in burcunuzun köşesinde olması aydınlatıcı olabilir ve kendi iç ışığınıza dönmenize yardımcı olabilir. Balık Mevsimine girerken, önünüzdekileri üstlenmek için kendinizi hazır ve enerjik hissedeceksiniz. 19 Şubat'taki Balık Yeniayı, taze enerji dalgaları taşıyor ve sizi dünyaya açılmaya teşvik edecek! Artık saklanmak yok, geri çekilmek yok, dışarı çıkma ve hayatın sunduğu her şeyden en iyi şekilde yararlanma zamanı. Bu enerjinin sizin için nasıl görünebileceğini düşünün ve sonraki haftalarda harekete geçin. Karşılık gelen 7 Mart'taki Dolunay Başak burcuna düşüyor ve mali durumunuza odaklanmanız için size rehberlik edecek. Mali durumunuzu düzene sokmak veya üzerinde çalışmak için yeni bir bütçe oluşturmak için iyi bir zaman olabilir. Bu Dolunay altında bolluk da yanınızda, o yüzden Evrenin size getirdiklerine açık kalın. Balık Sezonu 2023'ün ana olayı, Satürn'ün Balık burcuna geçişidir. Satürn son 2,5 yıldır Kova burcunda olduğu için bu çok büyük, ama şimdi çıkış yolunda! Bu olduğunda bir hafiflik hissedeceksin ve belki de yaptığın tüm bu sıkı çalışma sonunda ödüllendirilmiş hissedeceksin! Bazı zorlu dersler başınıza gelmiş olabilir, ancak emeğinizin meyvelerini görmeye başlayacaksınız. Geri dönüp hakkında okumak isteyebilirsiniz Balık Sezonu 2023'ün ana olayı, Satürn'ün Balık burcuna geçişidir. Satürn son 2,5 yıldır Kova burcunda olduğu için bu çok büyük, ama şimdi çıkış yolunda! Bu olduğunda bir hafiflik hissedeceksin ve belki de yaptığın tüm bu sıkı çalışma sonunda ödüllendirilmiş hissedeceksin! Bazı zorlu dersler başınıza gelmiş olabilir, ancak emeğinizin meyvelerini görmeye başlayacaksınız. Geri dönüp hakkında okumak isteyebilirsiniz Balık Sezonu 2023'ün ana olayı, Satürn'ün Balık burcuna geçişidir. Satürn son 2,5 yıldır Kova burcunda olduğu için bu çok büyük, ama şimdi çıkış yolunda! Bu olduğunda bir hafiflik hissedeceksin ve belki de yaptığın tüm bu sıkı çalışma sonunda ödüllendirilmiş hissedeceksin! Bazı zorlu dersler başınıza gelmiş olabilir, ancak emeğinizin meyvelerini görmeye başlayacaksınız. Geri dönüp hakkında okumak isteyebilirsinizSatürn Kova burcunda burada . Ayrıca, 21 Şubat'ta Güneş'in kraliyet yıldızı Fomalhaut ile hizalanarak güçlü bir şifa enerjisi portalının kilidini açacağını da belirtmekte fayda var. Güçlü şifa enerjisi 20-22 Şubat arasında akacak, bu yüzden onu içinize çektiğinizden emin olun.

BALIK

Doğum günün kutlu olsun! Sen sezonun yıldızısın ve burcunda senin köşende çok şey oluyor! Sezonunuz, 19 Şubat'ta Balık burcundaki Yeni Ay ile başlıyor. Bu Dolunay, doğrudan varlığınıza taze enerji dalgaları getiriyor. Kendinizi yenilenmiş ve Güneş'in etrafındaki bu yeni yolculuğu kutlamaya hazır hissedeceksiniz. Doğum gününüz bu Yeni Ay'a denk gelirse, önümüzdeki yıl yeni fırsatlar ve yeni başlangıçlarla dolu olacak. Dışarı çıkıp onları yakaladığınızdan emin olun! Şubat ayının sonuna geldiğimizde, Güneş kraliyet yıldızı Fomalhaut ile hizalanacak ve yüksek titreşimli, iyileştirici enerjiye sahip bir yıldız kapısının kilidini açacak. Bir Balık olarak, bu enerjiyi hissetmek için en iyi konumdasınız, bu yüzden onu emdiğinizden emin olun! Enerji 21 Şubat'ta zirveye ulaşıyor, ancak bu tarihin her iki tarafında da birkaç gün oyalanacak. Doğum gününüz 21 Şubat'a denk geliyorsa, o zaman Fomalhaut sizin için yol gösterici bir yıldızdır ve bu konuda çok hayırlıdır! Fomalhaut hakkında daha fazlasını okumak isteyebilirsiniz. Burada marta girerken, 7'sinde Başak Dolunayı var. Bu Dolunay ilişkilerinizi harekete geçirecek. Belki birisiyle ortaklığa gideceksin ya da belki özel biriyle tanışabilirsin. Kendinizi başkalarıyla da bağınızı derinleştirirken bulabilirsiniz. Bu, ilişkileriniz için harika bir enerjidir ve kiminle bağlantı kurarsanız kurun kendinizi daha güvenli ve rahat hissetmenize yardımcı olacaktır. Bir gün sonra 8 Mart'ta Satürn, önümüzdeki 2,5 yıl boyunca kalacağı burcunuza geçecek. Satürn biraz katı bir öğretmen gibidir, sorumluluk almaya başlamanız gereken her şeyi elden geçirmek için hayatınıza girecek. Hızlanmak, olgunlaşmak ve asla hayal etmediğiniz şekillerde büyümek için fırsatlar getirecek. Satürn bittiğinde, yeniden doğacaksınız, daha akıllı, daha olgun ve kim olduğunuza daha çok bağlı olacaksınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık