Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ocak Dolunayı ve Burçlara Etkileri

KOÇ:  18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay en iyi evde ve aile arasında geçirilir. Bayramlar bitti diye şenlikler durmak zorunda değil. Ertesi gün, Uranüs istasyonları yönlendirilir ve nakit akışınız aniden artabilir veya ters yöne gidebilir - bu joker gezegenle asla bilemezsiniz! Kesin olan bir şey var ki, biraz para hamlesi yapmak için baskı hissedeceksiniz. Güneş, 19 Ocak'ta Kova'dan geçerek sizi umutlarınıza ve hayallerinize daha da bağlıyor.

BOĞA:  18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay en iyi şekilde şehirde geçirilir. Arkadaşlarınızla romantik bir randevu veya akşam yemeği planlayın; dışarı çıkmak size iyi gelecektir. Uranüs istasyonları, ertesi gün size bir enerji ve yenilik paketi verir. İşe gitmeye hazır hissedeceksiniz ve 19 Ocak'ta Güneş'in Kova burcuna geçişi sizi tam bir “hedef avcısı” yapacak. Bu, hayallerinizin peşinden koşmaya gelince, koşmaya başlamak için mükemmel bir hafta.

İKİZLER: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay, yolunuza beklenmedik bir miktar para getirebilir. Uranüs istasyonları ertesi gün Boğa'ya yöneldikçe, kendinize ve çevrenizdeki dünyaya çok daha fazla güveneceksiniz. Geri vermek için atlamayın, sadece alın ve bunun için minnettar olun. Güneş 19 Ocak'ta Kova burcuna geçiyor ve sizin için bu sezon tamamen zihin genişletme ile ilgili. Sevdiklerinize sarılmak her zaman iyi bir fikirdir.

YENGEÇ: 18 Ocak'ta burcunuzdaki dolunay ile kendinizi savunmakta hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Bu sizin için her zaman güçlendirici ve gençleştirici bir ay tutulmasıdır ve ertesi gün Uranüs istasyonları yön verirken bazı kafaları çevirebilirsiniz. Diğerleri cesur eğiliminiz karşısında şok olacak ve buna bayılacaksınız. Güneş, 19 Ocak'ta resmen Kova'dan geçiyor ve en büyük gücünüzün kendiniz olmanızda yattığını anlamanıza yardımcı oluyor. İnsanların seni etrafta tutmasının nedeni bu, Yengeç.

ASLAN: 18 Ocak'ta Yengeç burcundaki dolunay, biraz iç gözlem gerektiriyor. Bu, cihazlarınızı kapatmak ve sadece kendinizle olmak için iyi bir gün. Uranüs istasyonları ertesi gün direkt geldiğinde, büyük bir çaba söz konusu olduğunda koşarak yere çarpacaksınız. Unutmayın, Roma bir günde inşa edilmedi. 19 Ocak'ta Güneş Kova'dan geçerken bağlantının önemini unutmayınız. Hayatınızdaki insana minnettarlığınızı gösterin, zirvede yalnızlık kesinlikle sizin tarzınız değil.

BAŞAK: 18 Ocak'ta Yengeç'te dolunay altında bir grup arkadaşınızla bir araya gelin. Bu gece duygusal etkileşimler onlar için ekstra bir sihire sahip. Uranüs istasyonları ertesi gün doğrudan Boğa burcuna geçer ve yüksek zihninizin biraz uyarılmaya ihtiyacı vardır. Merakınızı artıran her şeyin derinliklerine dalın. Bu aynı zamanda bazı yeni ruhsal uygulamaları denemek için de harika bir zaman. Güneş Kova'dan geçerken, günlük hayatınızda biraz daha mevcut olduğunuzu göreceksiniz, ancak bu sizi kafanızda uçuşan düşünceleri keşfetmekten alıkoymamalı

TERAZİ: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay, gelecek için nihai hedeflerinizi düşünmenizi sağlayacak. Yaptığınız ilerlemeyi tanımak için bir dakikanızı ayırın. Uranüs istasyonları ertesi gün doğrudan Boğa'ya gelir ve sizi risk almaya geldiğinde biraz daha cüretkar yapar. Güneş, 19 Ocak'ta diğer hava burcu Kova'dan geçiyor ve ortamı aydınlatıyor.

AKREP: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay, sizin kozmik “soğutma hapınız”dır. Bu günü zihninizi susturmak ve sadece olmak için ayırın. Ertesi gün Uranüs geri hareketinden çıkıyor ve etrafınızdaki insanlar kararsız görünebilir. İç huzurunuzu bulmak, onlarla başa çıkmanın en iyi yoludur. 19 Ocak'ta Güneş Kova burcuna geçerken, en çok evde veya ailenizin yanındayken rahat edeceksiniz. Kalp alanınızı açın.

YAY: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay altında bilinçaltınız yüksek sesle ve net bir şekilde duyulacak. Derinlere ittiğiniz her şey yüzeye çıkacak ve dolunaylar artık tutmak istemediğiniz tüm yükleri serbest bırakmak için mükemmel bir zaman. Ertesi gün Uranüs istasyonlarının direktif vermesiyle programınızın başlamasını bekleyin. İş, yavaştan kaotik hale gelebilir, ancak büyük olasılıkla bu hız değişikliğini memnuniyetle karşılayacak ve kucaklayacaksınız. Güneş, 19 Ocak'ta Kova burcuna resmi geçişini yaparak zihinsel becerinizi artırıyor. Günlük hayatın karmaşasına geri dönmeye hazırsınız

OĞLAK: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay altında, bir ilişki yeni bir seviyeye ulaşabilir. İster romantik ister plütonik olsun, ertesi gün Uranüs istasyonları yönlendirirken bazı keyifli anları paylaşacaksınız. Bu transit hayatınıza daha fazla doğallık getirecek. Akışa ayak uydurun 19 Ocak'ta, Güneş Kova burcuna geçerken , değer bulduğunuz şeylere aşırı derecede odaklanmanızı sağlayacak, bu nedenle saygı duyduğunuz insanlara, yerlere ve işletmelere daha fazla zaman ayırın.

KOVA: 18 Ocak'taki Yengeç burcundaki dolunay, herhangi bir kötü alışkanlığı bırakmak ve yeniden başlamak için mükemmel bir zamandır. Yaşam tarzınızın artık size hizmet etmeyen kısımlarını serbest bırakın. Ertesi gün, Uranüs istasyonları yönlendirilir ve aniden ev hayatınıza daha fazla enerji ve çaba harcamak isteyeceksiniz. Ertesi gün Güneş burcunuza geçer ve tüm gözler sizin üzerinizde olur. Bu, sezonunuzun başlangıcını, yani parlama zamanınızı gösterir.

BALIK: 18 Ocak'ta Yengeç burcundaki dolunay, içinizdeki kıvılcımı yeniden ateşleyecek. Yaratıcı bir projeyi bitiriyor olabilirsiniz veya romantik bir bağlantı yeni bir seviyeye ulaşabilir. Uranüs istasyonları ertesi gün doğrudan ve son birkaç aydır hayatınız biraz cansız hissediyorsa, heyecan başlıyor. Bu heyecan verici olsa da, Güneş'in 19 Ocak'ta Kova burcuna geçişi bu enerjiyi biraz soğuk titreşimlerle karşılayacaktır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık