Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

18 Ocak 2022 Dolunay Çalışması

18 Ocak Dolunayında kullanılması gereken malzemeler 
1 demet Altın Otu 3 adet üzerlik 3 adet defne yaprağı 
1 adet ay taşı 
1 adet ayna 

Altın otunuzu 1 litre suda kaynatın niyetinizin bolluk bereket ve arınmaya şifaya olsun. Kaynattığınız suyu dinlendirdikten sonra için ŞİFA olsun. 

"Ağır olan her şeyi tüm yaşamsal alanlarımda kaldırıyorum, kendimi artık ihtiyacım olmayan her şeyden kurtarıyorum. Ben varlığımda ışığım. Kendime karşı dürüst olmamı engelleyen her şeyi serbest bırakıyorum. Ben özgürüm şifa dolu ve uyumluyum. Ben varlığımda ışıl ışılım.”  7 kez tekrar edin. 

Ardından Mumunuzu güney doğu yönünde yakın karşısına aynayı yerleştirin. Ay taşınızı sol elinize alın ve defne yaprakları ile üzerliğinizi yakıp alanınızı tütsü ile arındırın. 


"Ağır olan her şey, yoğun olan her şey, ağır olan her şey, şimdi tüm  alanlarımdan çıkıyor. Tüm yaşamsal alanlarımda ŞİFA yerini alıyor. Kulannadığınız tüm bileşenlerin en saf hallerine kadar temizlenmesine izin verin. Bu alanın barışı, sevgiyi ve ışığı yaymasına izin verin. 


Okunacak dua:  Bismillahirrahmanirrahim Ya Allahü Ya Alimü Ya Aliyyü Ya Rahmanü Ya Rahimü Ya Azimü Ya Ehadü Ya Vitrü Ya Selamü Ya Mü minü Ya müheyminü Ya Basıru Ya Vahidü Ya Kerimü Ya Latifü Ya Halimü Ya Kebiru Ya Mütekebbirü Ya Mennanü Ya Hannanü Ya Tevabü Ya Mahmudü Ya Ma 'mudü Ya Zahiru Ya Batınü Ya Tahirü Ya Ev velü Ya Ahirü Ya Hayyü Ya Selamü Ya Vasiu Ya Rafiu Ya Mürtefiu Ya Şamihu Ya Nurü YA Zülkuvveti vel- ikram. Amin... İlahe ente maksudi ve rızake matlubi. Amin. 7 kez okuyun. 

Okunacak Esma: 662 kez YA MÜTEKEBBİR 
Manası: Her şeyde, Her olayda ve her zerrede büyüklüğünü gösteren ve büyüklüğü görünen. 


Bolluk bereket şans arınma şifa aşk sizler ile olsun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık