Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Mart TS 16:12’de Balık Burcunda Yeni Ay Gercekleşecek

17 Mart BALIK Yeni Ay'ının etkileri, 15 Nisan da gerçekleşecek olan Yeni Ay'a kadar dört hafta sürecek. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projeler başlatmak için en iyi zaman dilimi yeni ay döngüsünün ilk iki haftasıdır.

Hint Astrolojisinde ‘’MİNA’’ Ruhun yolculuğunda bireyin evrensel bütün parçası haline geldiği Atman’ın Brahma ile birleştiği son evreyi temsil eder. Mina karşıt yönde birbirine bakan iki balıkla sembolize edilir. Mina’da doğanlar varlık okyanusunda kolayca yüzerler. Dalgalı derin yüzeyin altındaki serin sakin sulara dalabilirler. Dişil ve değişkendirler. Her yöne gidebilir yolunu şaşırabilirler ve başkaları tarafından yutulma riskleri vardır. Mina’yı büyük iyilik JÜPİTER yönetir. Eski bir yaşam sona yaklaşırken yeni bir yasam için duyulan arzuyu simgeler. Balık Yeni Ay’ı olumsuz davranış ve alışkanlıklarımızdan ‘’Sigara içki vb.‘’ uzaklaşmamız için farkındalığımız doğrultusunda seçimler kararlar ve uygulamaları başarabilmemiz için fırsat zamanı olarak ta değerlendirilebilir. İç dünyamıza yönelerek ruhsal ve duygusal dengemizi sağlayabilir. İrademizi güçlendirmek için meditasyon dua gibi çalışmalarda oldukça olumlu sonuçlar alabiliriz. Ayrıca, Kilo problemi yasayan herkes; kadınların ve sıvıların temsilcisi Ay’ın enerjilerinden faydalanabilir. Ay’ın konumu bize bu konuda fazlası ile yardımcı olacaktır. Balık Yeni Ay’ında Chiron, 29 ° 38 ° Balıkta ve sabit yıldız Scheat ile etkileşimde olacak. Bu sabit yıldız talihsizlik, cinayet, intihar ve boğulmalar ile ilişkilidir. Ayrıca Scheat sel, gemi enkazı, madencilik kazaları ve uçak kazaları gibi trajediler ilede bağlantılıdır. Yeni Ay Chiron enerjisi en derin yaraları ortaya çıkabilir bireysel ve toplumsal olarak.

Cesaretin savaşın gezegeni Mars dünya genelinde kriz ve çatışmaları tetikleyebilir. Mars Chiron enerjisi silahlar, şiddet cinsel şiddet veya soğukluk, iktidarsızlık cinsel işlev bozuklukları gibi cinsel sorunlar ile de ilişkilidir ve bu anlamda sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve bu konular ile ilgili problemler artabilir. Bu enerji altında özel hayatlarda aldatmalar ihanetler yeni heyecan arayışları bitmez denilen ilişkilerin bitmesine aldatma ile sarsılmalara neden olabilir. Balık Yeni Ay’ı ve Mars ın enerjisi ile rakiplerden düşmanlardan kaynaklanan sorunlar yaşanabilir bireysel olarak. Birileri kendi gücünü ortaya koymaya kalkışabilir kendi yanlış ve karanlıkları ile provokasyonlara neden olabilir fakat bu durum karşısında en sakin insanlar bile sözlerini yükseltip bu entrikaları çevirenlere iyi birer hayat dersi verecekleri enerjiler ile karşı karşıyalar. Ayrıca bu enerjiler altında kazalar artabilir fiziksel olarak kas ağrısı veya bitkinlik daha yoğun bir şekilde hissedilebilir.

Bu Yeni Ay özellikle kadınlara çocuklara yapılan cinsel ve fiziksel saldırılara karşı güçlü feminist temalara sahip enerjileri uyandırmakta ve bu anlamda dünyada ülkemizde trajedileri ve yeniden yapılanmaları beraberinde getirecek enerjileri barındırmakta yasal düzenlemeler etkili sonuçlar verebilir.

Balık Yeni Ayı ve Uranüs etkileri ile, Merak ve yaratıcılık, yeni keşifler sezgilerin yükselmesi uyanış inançlar ile ilgili gelişmeler ve farkındalıkları da daha etkin hale getirecek enerjileri barındırmakta. Bunun yanı sıra Bilim, internet ve teknoloji de yeni gelir kaynakları elde edilebilecek önemli gelişmeler yaşanabilir. Bunun yanı sıra özgürlüğünüzü sınırladığını hissettiğiniz tek taraflı fedakarlıklardan yorulduğunuz kangren hale gelmiş ilişkilerden kopmak için de iyi bir zaman dilimi. Bu enerji aynı zamanda iş eğitim özel hayatlarımızda yarım kalan konularında tamamlanması için iyi etki ve enerjileri harekete geçirmekte. Balık Yeni Ayı’nın enerjisi ile İçgüdülerinize güvenin ve risk almaktan korkmayın UNUTMAYIN Şans cesurlardan yanadır.

BALIK YENİ AYININ BİZLERE MESAJI Her şey üstüne gelip, seni dayanamayacağın bir noktaya getirdiğinde, sakın vazgeçme! Çünkü orası gidişatın değişeceği yerdir. Mevlâna

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık