Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

17 Mart 2021 Gökyüzünde 8'in Titreşimi İle Yenilikler Getiriyor

GÖKYÜZÜ ÖZEL ENERJİLER İLE DOLU BUGÜN evrende bazı ciddi 8 titreşimimiz var ...

Bugünün Numerolojisine bir göz atalım: 17 Mart 2021.

Mart 8 Evrensel enerjileri barındıran bir Aydır (3 + 2 + 0 + 2 + 1 = 8) ve sadece bu değil Gün Sayısı 8'e denk gelir (17 = 1 + 7 = 8). Bu, bugün yükseltilen ve maksimize edilen 8 numarasının gücüne sahip olduğumuz anlamına gelir!

Ve öyle olur ki 8 rakamı para , güç , zenginlik ve nüfuz ile ilişkilidir … evet, Kalbi temiz niyeti güzel insanların 'şanslı' olduğunu düşündükleri hemen hemen her şey gerçekleşebilir bugün.

Öyleyse, bu enerjiden tam olarak nasıl yararlanabilirsiniz ve bu enerjiyi kendi yararınız için onu nasıl güçlendirebilirsiniz? Pekala (elbette) sizler için 8 önerim var. 

1-) HAYATINIZIN  'PATRONU' OLUN VE SAHİP OLUN.
8 rakamı, güçlü (ve sürekli) bir başarı arzusuyla yönlendirilen, doğuştan gelen bir liderdir. 8 rakamı emir vermekten veya bir durumu kontrol altına almaktan çekinmiyor, ne yapılması gerektiğini biliyor ve oraya ulaşmak için zaman kaybetmiyor.

8 kontrolü ele alır, fırsatları yakalar ve mücadele ederek gerçekleştirir. Ve 8 titreşim bu kadar yüksek olduğunda kendinizi odaklamanız  gereken şey tam olarak budur.

Şimdi, bu zihniyet değişikliğinin herkes için kolay olmadığını biliyorum, çünkü çoğu kez otoriterlikten, küçümsemekten veya kaba olmaktan reddedilmekten korkuyoruz ... Ama emin ve amaç ile liderlik etmekle üstünlük uğruna emirler yağdırmak arasında çok büyük bir fark olduğunu unutmayın. Güvein bana, farkı anlayacaksınız.

2-) ÇOK ÇALIŞIN
8, şansın ortalıkta oturup bir mucizenin gerçekleşmesini beklemek anlamına gelmediğini bili. 8 şansın oraya gitmek ve onu gerçekleştirmek anlamına geldiğini bilir. Nadiren onlara şans ve iyi talih gelmesini bekleyen bir Yaşam Yolu  sayısını 8 göreceksiniz (bunun için çok azimli, stratejik ve hedef odaklılar ). Olduklarını da unutmayın.

Ve yine de… Yaşam sayısı NUMEROLOJİK SAYISI 8'ler tipik olarak görünüşte 'her şeye sahip' olan şanslı insanlar olarak düşünülür. Ve hepimizin bundan öğrenebileceğimiz önemli bir ders var -istediğiniz şey için çok çalıştığınızda, size geleceğine inandığınızda ve yeteneklerinize bir üst düzeyde güven duyduğunuzda işte o zaman şans gerçekten akmaya başlar.


8'in usta olduğu başka bir şey de? Başarısızlıklardan, hayal kırıklıklarından ve kaçırılan fırsatlardan geri dönüşü kabullenirler. 8,  Hayattan yediği tokatlar ile  düştükten sonra surat asarak oturmaz. Yıkıldığı yerden kanayan yaralarını sarar ve hemen geri dönerler! ( İşte Tam olarak bu yüzden her zaman bu kadar 'şanslılar')

Mesele şu ki  hayat bazı aksilikler ve talihsizliklere yol açacaktır , HAYATIN YOLUNUN DÜMDÜZ OLDUĞUNU KİM SÖYLEYEBİLİR Kİ? Ancak tüm zamanınızı bunun hakkında düşünerek, onun hakkında konuşarak ve bundan şikayet ederek geçirirseniz sonuç alamazsınız peki, ne yapıyorsunuz? Odaklanmak! Şanslı birinin yaptığı şey bu değil.

Şanslı bir insan zorlukları ve mücadeleleri görür, onları kabul eder, onları kabul eder ve  sonra daha iyi bir şeye doğru hızla karar verir ve ilerler. 
İşte hatırlatıcınız: Yerin dibinde ruhsal olarak çok fazla zaman geçirmeyin, çünkü en iyi manzaralar en üstte GÖKYÜZÜNDE...

4-) KALBİNE YÖNEL
İnsanlar genellikle maddi manevi zenginlik ve bolluktan o kadar uzaklaşırlar ki, 8 numaranın en önemli özelliklerinden birini unuttukları için bilinir.

8 rakamı, bol, ilahi, kozmik enerji akışıdır.

Tıpkı sonsuzluk sembolü gibi - 8 sayısının bolluğu sadece malzemeye doğru akmakla kalmaz  döngü yapar, savurur ve her şeyi kapsar . İç dünyan da dahil. Kendinize sorun: Kendinizi seviyormusunuz? Herkese karşı nazik misiniz? Herkese adil davranıyor musunuz? Sağlıksız kinlere veya kızgınlıklara mı tutunuyorsunuz?

Bu olumsuz özellikleri sonsuzluk sembolünüzün ortasındaki engeller olarak düşünün… Bolluk, önünde bir engel varsa akamaz. Şansınızı gerçekten güçlendirmek ve hayatınızın her alanında refah görmek için, sonsuzluk sembolünüzdeki enkazı temizlemeniz gerekir.


5-) YEŞİL ve MAVİ GİYİN
Gökyüzünün ve Yeryüzünün renkleri enerjinizi güçlendirsin bugün. 

6-) DUA edin MEDİTASYON YAPIN
Pazarlık etmeden dua edin çokça isteyin kendiniz için insanlık için EVREN için.

7-) KENDİNİZE DÜRÜST OLUN 
Gelişime açık olun olumsuz düşünceleri süpürün zihinlerinizden. Negatif tohumlar ekipte gönül bahçenizde güller açmasını bekleyemezsiniz! 

8-) HEPSİNİN ŞANSINA VERDİĞİ EN BÜYÜK DERS ...
Kendiniz ile savaşarak ya da kendinizden kaçarak sonuç alamazsınız. YÜZLEŞİN.
Ve BU, hepsinin en büyük sırrıdır çünkü gerçek şans ve talih , başkalarının sizi nasıl algıladığıyla tanımlanmaz. Hayatınızın şansı ve talihi tüm bunlardan tamamen ayrıdır.
Şansın seçebileceğiniz bir şey olduğunun farkına varın tıpkı 8  Numerolojisi gibi  ortalıkta oturup şeylerin daha iyi olmasını beklemeden harekete geçin. Güçlerinizin farkına varın, çok çalışın, mücadeleci olun ve tüm bunlar sayesinde  nazik, alçakgönüllü ve tam olarak olduğunuz gibi olmaktan gurur duyun. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık