Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

16 - 21 Mart 2015 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Bu hafta olaylar kontrolünüzden çıkabilir beklemediğiniz insanlardan sizi şaşkına çevirecek tepkiler alabilirsiniz. Kısa süreli bir panik olsa da gerçeklerle yüzleşmenin olgunluğunu kısa sürede kavrayacaksınız. Adeta bir ayıklanma aydınlanma haftasındasınız. Hiç kimseyi değiştiremeyeceğinizi anlayacak kendinizi geliştirmenin faydalarını doğru davranış biçimini ortaya koyarak yapacak ve kazanacaksınız. İş hayatınızda her türlü riskten uzak durmalı ve acele kararlar vermemelisiniz. Özel yaşamınızda da sevgi varsa mücadele gücünü kendinizde bulacak ve ilişkinizi yeniden yapılandıracaksınız. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ise Dikkatsizlik sonucu kazalar yolculuklarda problemler yaşanabilir bunlara dikkat etmeli özel yaşamınızda ise haksız davranışlar içinde olmamaya özen gösterin. Evli Koç’lar uzlaşmacı davranır sevginizi sınırsızca gösterirseniz AŞK kazanır.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta sizleri yoğun ve derin bir şekilde etkileyecek uzun zamandır mücadele ettiğiniz konularda zaferi özgürlüğü ve başarıyı elde ederek rahat bir nefes alacak düşüncelerinizi netleştireceksiniz. İş ve aşk hayatınızda yeni başlangıçlar yeni ve güçlü enerjiler hakim. Baştan ayağa ruhtan bedene yenileniyorsunuz derin bir uykunun ağırlığı arkanızda bırakmışçasına belki de yeniden doğmuşçasına yeniliğin tatlı rüzgarının esintisinde güçlü ve olumlu etkilerle yeniden yapılanıyorsunuz. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması İş ve özel yaşamınızda arınıp hayal kırıklıklarınızı olumsuzlukları ardınızda bırakabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile sağlığınıza önem vermeli ve yeteneklerinize değerlerinize sahip çıkmalısınız.

İKİZLER: Bu hafta yakın çevrenizde gerçekleşecek tartışmalar sürtüşmeler ve fikir ayrılıkları karşısında taraf olmamanız konusunda uyarıyor gökyüzü sizleri. Avukat yada hakimliğe soyunmamalı ve sorulmadıkça fikirlerinizi kendinize işinize ve ilişkinize saklamalısınız.. Olabildiğince sakin kalmalı ve hafta boyunca yaşamın sizi bir dizi sınavdan geçirdiğinin bilinci ile hareket etmeli. Var olan şartları muhafaza etmek için ekstra bir çaba ve ısrar içinde bulunmamalısınız. Değişim enerjisini reddetmek akıllıca olmayacaktır. Özel yaşamınızda da fazla sorgulayan mutsuz olmak için en ufak ayrıntının ardında farklı bir mana arayan tavrınızdan uzaklaşmalı ve güvene dayalı ilişkinizi kuşku ve şüphelere kurban etmemelisiniz. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile maddi manevi şans sizden yana ilahi adalet yerini buluyor ve sizlerde sıkıntılarınızdan beraat ederek başarıya doğru yol almaya hazırsınız. Kendinize güvenin ve zamanı akıllıca değerlendirip kalıcı başarılara imza atın.

YENGEÇ: Uzun süredir devam eden çözüme kavuşmamış sorunlar gün yüzüne çıkabilir ve üstesinden gelmek için her zamankinden daha fazla mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kararlarınızı hırsla değil yapıcı bir çerçevede almaya özen göstermeli olabildiğince sakin ve anlayışlı bir yaklaşımla hareket etmelisiniz. İş hayatınızda da sürpriz gelişmeler söz konusu iş başvurunuz kabul edilebilir terfi zam gibi keyifli gelişmeler yaşayabilirsiniz. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile Korku ve kaygılarınız sizi gerçeklerden uzaklaştırabilir duygusal patlamalar zayıflıklarınızın ön plana çıkmasına ve suiistimal edilmesine neden olabilir dikkatli davranın ve kendinizi sevin değer verin.

ASLAN: Gökyüzü her zamankinden hassas ve duygusal gelişmeler yaşayacağınız bir sürece işaret etmekte. Özellikle aile büyüklerinizle ilgili konular gündeminizde yer alacak ve ilişkileri iyileştirmek için çaba sarf edecek ve aile kavramının ne denli önemli olduğunu daha derinden anlayacaksınız. İş hayatınızda sıkıntılar yaşayabilir mecburi görev değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem isyankar bir tutum yerine kabullenişe geçin size şer görünen şeyler ilerleyen zamanla hayrınıza olabilir. Özel yaşamınızda ise tutkulu bir beraberliğe adım atabilir sorunlu bir ilişkiye de son noktayı koyabilirsiniz. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile öfkeli yaklaşımlardan uzak durmalı haklılığınızı ispatlamak için gereksiz yere kendinizi hırpalamamalısınız.

BAŞAK: Gökyüzü başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermeden yalnızca kendiniz olun aksi halde iş ve aşk hayatınızda büyük pişmanlıklar yaşayabileceğiniz konusunda uyarıcı. Sevgiye dayalı bir ilişkiyi başkalarının sözleri ile bitirecekseniz bilin ki pişman olacak mutsuz olup mutsuz edeceksiniz. İş hayatınızda da sizi cezbedecek hayallerinize hitap edecek vaatlerde bulunanlara dikkat edin ve içinde bulunduğunuz rüya aleminden bir an evvel uyanmaya bakın. Biber acıdır ama gerçektir ilkesi ile hareket edin. Hayatınızda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Sözde arkadaşlıklarınız sonlanabilir insanların sizi istediği yöne çekememeleri sizden beklentilerini karşılayamamaları sizi suçlamalarına neden olabilir bırakın suçlasınlar siz her türlü karanlığı umutsuzluğu arkanızda bırakıp sevginin gücüne teslim olarak hareket edin. 20 Martta karşıt burcunuz Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması Finansal konularda dikkatli olmalı risk gerektiren her türlü iş ve yatırımdan uzak durmalısınız. Özel yaşamınızda doğru yaklaşımlarda bulunmak istiyorsanız gerçeklerden kaçmamalısınız.

TERAZİ: Bu hafta iş hayatınızda güçlü enerjilerle dolu önemli iş görüşmelerinizi başvurularınızı yapabilir olumlu cevaplar alabilirsiniz. İş hayatınızda kalıcı işlerin altına imza atmanızı ve hak ettiğiniz yere gelmenizi sağlayacak güçte. Siz yeter ki kendinize güvenin ve geçmişte ki olumsuzluklara takılıp kalmadan hareket edin. Özel yaşamınızda siz bir ayrılık sürecindeyseniz eş ya da sevgilinizin samimiyetle pişmanlığını ifade etmesi ve size olan sevgisini gösteren davranışları ilişkinizi yeniden aşkla tedavi ederek bambaşka bir hale getirebilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Teraziler sizlerde aşkı en yoğun ve tutkulu hali ile deneyimleyebilirsiniz. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile yaşadıklarınızı ve isteklerinizi netleştirmeli hırsınızı kontrol altına almalısınız. Sizler sevginin temsilcileriniz hırs öfke ve bencillik size de sevdiklerinize de zarardan başka bir şey getirmez.

AKREP: Hayatınızda köklü ve etkili değişimlerin yaşanabileceği çok özel bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz. Kendi iç dünyanıza yönelebilir yanlışlarınızı size yapılan yanlışları masaya yatırıp derin ve gerçekçi bir analizden sonra radikal kararlar alabilirsiniz. Gezegensel enerjilerle farkındalığınızı arttırırken daha güçlü olmanızı daha doğrusu sahip olduğunuz gücün farkına varmanızı sağlayacak. İş hayatınızda yeni bir işe yönelebilir ortaklığınız varsa bitirip yola başkaları ile devam edebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sizi yoran aşağıya çeken bir ilişkiyi üzerinizde yapılan onca baskıya rağmen sonlandırıp yolunuzu tek başına çizebilirsiniz. Bitişler yeni başlangıçları getirirken yanlış olan hemen her şeyde çıkıp gidiyor hayatınızdan. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile iş ve özel yaşamınızda umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteği ile bitebilir. Bırakın bitsin, yitirdiğiniz umutlarınıza sarılın ve yeni başlangıçlara sağlıklı bir ruhun güçlü enerjisi ile yürüyün.

YAY: Haftanın ilk günleri geçmişle ilgili konular hesaplaşmalar kendi gerçeklerinize ve değerlerinize sahip çıkmak için yapacağınız ruhsal bir yolculuk olarak yansıyacak. Biten bir ilişki biten bir ortaklıkla ilgili konu ve kişiler uzun bir süre sizleri uğraştırabilir. Sizlere tavsiyem geçmişin olumlu ya da olumsuz konularını tamamen çözümleyip olması gereken yerde yani dününüzde bırakmalı geleceğinize gölge etmesine izin vermemelisiniz. Aşk hayatınızda sürpriz bir evlenme teklifi alabilirsiniz. Kalbinizi dinleyin ve kararınızı bu doğrultuda verin. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile iş hayatınızda baskı ve haksızlıklar yaşanabilir. Şunu hiç aklınızdan çıkarmayın emek verdiğiniz mücadele ettiğiniz her şeyin mükafatını ilerleyen günlerle birlikte olacaksınız. Siz yeter ki tepkilerinizi doğru zamanda verin.

OĞLAK: Bu hafta işinizle ilgili hemen her konuda iletişime önem vermeli fikir alışverişleri yapmalı sabit ve ısrarcı düşüncelere saplanıp kalmamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinize karşı her zamankinden daha fazla önem vermeli iş ya da kendi aile bireylerinizle yaşadığınız sorunların hırsını ondan alacak kırıcı davranışlar içinde olmamalısınız. Ses tonunuz yükselebilir ve hayatınızın her anında aşk dolu kalbi ile yanınızda olan o özel insana hiçte hak etmediği davranışlar sergileyebilirsiniz aman dikkat. Ya karanlığın meçhulünde gölge olur yada güneşin gücü ile sevgiyle harmanlar anda kalır mutluluğu yakalarsınız seçim sizin. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile öfke karamsarlık ve bilinç altınızda yer etmiş karanlıklardan uzaklaşacaksınız. Dün dünde kalsın ve siz günün getirdiği güzelliklerin farkına varın. İş ve aşk hayatınızda yapıcı davranışlarda bulunun kazanın.

KOVA: Gökyüzü bu hafta boyunca hırsınızı kontrol etmek ön planda olma isteği ile yanlış seçimlere yönelmemek noktasında içinizde ki iyiliği güzelliği dışa vurmanın önemine işaret etmekte. İş hayatınızda başkalarının söylemlerinin sizi yanlış yönlendirme ve seçimlere zorlamalarına izin vermeyin. gizliliğe önem verin ve güçlü sezgilerinizi işiniz için kullanın. Özel yaşamınızda çekiciliğinizin fazlası ile yoğun olduğu bu hafta hayatınızın aşkını bulabilir sevgi dolu bir beraberliğin baş rolünde bulabilirsiniz kendinizi. 20 Martta Balık burcunda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ile İş ve özel yaşamınızda sakin davranmalı birlikte yol aldığınız sevdiğiniz insanları anlamaya çalışarak hareket etmelisiniz.

BALIK: Hafta boyunca her şey sizin hayrınıza olacak şekilde gelişecek. Uzun zamandır uğraştığınız finansal sorunlarda sona erecek. Geçmişle ilgili alacaklarınızı tahsil edebilecek uzun zamandır beklediğiniz iş başvurusu ya da yeni bir pozisyonla ilgili olumlu haberi bu hafta alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve seçimlerinizin peşinden gidin. 20 Martta burcunuzda Güneş tutulması yaşanacak sizlere yansıması ise hayatınızda tepeden tırnağa yaşanacak değişimleri getirecek. Bitmesi gereken sancılı ilişkiler bitecek yeni başlangıçlara yol alacaksınız. Tutulma enerjisi ile beraberliği olmayan Balık’lar ruh eşiniz olacak insanı siz seçeceksiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık