Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

1 - 7 Mart 2015 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: İş ve özel yaşamınızda dikkatli davranmalı ben merkezli davranışlar içinde olmamalısınız. 5 Mart saat 18.07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hafta boyunca baş ağrıları ve boyun bölgenizle ilgili sağlık problemlerinizi önemsemelisiniz. İş hayatınızda riskli davranışlar anlık kararlar kayıplara ve ortaklıkların bozulmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise hafta boyu baskıcı davranışlardan uzak kalmalısınız.

BOĞA: Geçmişin karanlığını içinizdeki ışığın gücü ile alt edip affederek özümseyerek yepyeni başlangıçlara yol aldığınız bir haftadasınız. 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek.

İş ve özel yaşamınızda etki altında kalmadan sadece sezgilerinize güvenin ve cesaretli adımlar atın. Dolunay enerjisi evli Boğa’lar içinde dikkat çekici enerjileri beraberinde getirmekte. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar yaşanabilir. Bekar Boğalar sizlerde aşk hayatınızda sürprizlerle dolu bir haftadasınız.

İKİZLER: Gücünüzü güçsüzlüğünüzü fark ederek olgunluğa dinginliğe erişeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aile anne baba kardeşlerle ilgili konularda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. Karşılık beklemeden seviliyor olmanın gücü yaşamınızın sıkıntılı her noktasında çıkış noktalarını yakalayarak çözüme kavuşturmanızı sağlayacak. Bekar İkizler bir ilişkiye adım atmadan önce seçici davranın ve ani kararlar almayın.

YENGEÇ: Hayatı sadece kendi pencerenizden değerlendirip umutsuzluğa kapılmamalısınız. 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Ay boyunca yapacaklarınızı planlayın ve harekete geçin. Dolun ay enerjisi sağlık sorunları yaşayan Yengeçlerinde yüzlerini güldürecek enerjilere sahip. Ayrıca çocuk yada kardeşleri ile sorunlar yaşayan Yengeçler Başak Dolun ay huzur ve sevginin barışını getirecek sizlere. Yeni bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

 

ASLAN: Sizi anlamayan insanlar yüzünden kendinizi hırpalamaktan vazgeçmeli ve sizinle aynı duyguları hissetmeyen kişilerin sizi anlamasını beklememelisiniz. 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek.

Yolculuklarda sorunlar yaşayabilir bir anlık dikkatsizlik sonucu üzücü olaylarla karşılaşabilirsiniz. DİKKATLİ olun. Kendinizi yorgun huzursuz hissediyorsanız haftanın 3 günü direksiyon başına geçmeyin. Dolun ay enerjisi ile özel yaşamınız bir  hayli önem kazanacak eş yada sevgilinizle kaybettiğiniz heyecanı yeniden yakalayacaksınız. AŞK rüzgarı hayatınızda yenilikleri ve güzellikleri getiriyor sizlere.

BAŞAK: Gökyüzü enerjisi temposu yüksek bir haftaya işaret ediyor. Kendinize gelmeniz yeni başlangıçlara yürümeniz için sizi destekleyen bir hafta. 5 Mart saat:18:07 de Burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ay enerjisi ile, İş eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz. Cesaretinizi bilgi deneyim ve özgüvenle birleştirdiğiniz anda rotanızı belirleyin ve hedeflerinize doğru kararlılıkla ilerleyin. Özel yaşamınızda ise AŞK sizi karşılamakta.

TERAZİ: Devamlı geçmişle yaşamak gelen güzelliklere ne kadar yaklaştırır sizleri? Siz istemedikçe! 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hedefler belirleyin yapmanız uzaklaşmanız yakınlaşıp sahip çıkmanız gerekenlerin farkına varın ve harekete geçin. İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir çok daha iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Korkmayın değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun ufak tefek zorluklarla karşılaşsanız da mücadele edin yeteneklerinizi ortaya koyun ve başkalarına değil kendinize güvenerek hareket edin ancak bu sayede başarılı ve mutlu olabileceksiniz.

AKREP: Hayat akıp gidiyor siz se yerinizde mi sayıyorsunuz? Hayatı yakalayın öyleyse bir adım atın ve toparlanarak anı güzel değerli ve şanslı kılın.5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Patron sizsiniz  ve siz çok değerlisiniz bunu fark edin ve bırakın yüreğinizde Aşk ruhunuzda heyecan şekillendirsin bir çocuğun bitmez tükenmez enerjisi gibi hayatınızı. Bekar Akrepler sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yeniliklere ayak uydurmalısınız.

YAY: İsyanlarınızı kırgınlıkları bir yana bırakın şimdi ve unutmayın her geceyi aydınlatan bir sabah vardır inanın sizde kendi sabahınızın aydınlığına uyanın. 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana. Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bugün meditasyon yapın inançlarınızla bütünleşin ki ruhunuz güçlensin. Arınmak yeni başlangıçlara doğru yol almak için sizleri her bakımdan güçlü kılacaktır. Dolun ay enerjisi daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek. Güçleniyor ve doğru kararlarla yaşamınızı zenginleştirmeye başlıyorsunuz.

OĞLAK: Öğretilenler mi yanlış olan, Öğrendikleriniz mi? Peki ya hissedip te söyleyemedikleriniz sizi sizden uzaklaştıran baskılar sorular ağır cevaplar sizde gizli! Başkalarının doğruları sizin yanlışlarınız olduysa hissettikleriniz bilinmezlerin içinde kaybolduysa durup düşünmeli ve BEN olmalıyım bunun için çabalamalıyım demelisiniz. Demelisiniz ki sorun çözülsün cevap bulunsun yarım kalan yanınız tamamlansın! 5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan ARINACAK. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. İçinden çıkamadığınızı düşündüğünüz pek çok konuya çözüm bulacaksınız.

KOVA: İş aile ve eğitim hayatınızda değiştiremediğiniz kişilerin olayların ruhunuzda yarattığı sarsıntılarla baş etmek ve huzurlu olmak istiyorsanız bakış açınızı değiştirin ve özgür bırakın önce ruhunuzu sonra onları.5 Mart saat:18:07 de Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş arıyorsanız  bulabilir yeni bir ortaklık yapabilirsiniz. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Bu dönemde yeni tanıyacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı aşka sevgiye başarıya çevirerek isteklerinize ulaşabilirsiniz.

BALIK: Öfkeden uzak durmanız aklınızı sevginizi öfkenize mağlup etmemeniz gereken bir haftadasınız..5 Mart saat:18:07 de karşıt burunuz Başak’ta  Dolunay gerçekleşecek. Öfkenizin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın ve öfkeli sözlerin yıkıcı etkisinden uzak kalmak için sakin ve adil olmayı başarın. Anlık zaferler elde edip büyük hayal kırıklıkları yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız tepkilerin altından kalkamayabilirsiniz. Duygusal konularda da yerine getiremeyeceğiniz sözler vermemeli gerçekçi davranmalısınız.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık