Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

14 Aralık 2020 Yay Burcunda Güneş Tutulması Gerçekleşecek

14 ARALIK 2020 YAY BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASININ BİZLERE MESAJI: Ümitsizlik köyüne gitme; Ümitler var,Karanlığa doğru yürüme; Güneşler var.” Hz.Mevlana

14 Aralık 2020 Yılın son güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş Merkür ile kavuşuyor. Dolayısıyla gerçekleşecek güneş tutulması astrolojisinin ana temaları düşünme ve iletişim olacak. Güneş tutulması Merkür ve  Mars açıları pozitif, dengeli enerji yaratacak. Plan yapma, yeni hedefler belirleme, cesaret ve güvenle hareket etme arzusu ve inisiyatifini verecek her birimize. 

Yeni ay ve Güneş tutulması, Merkür, Neptün, kafa karışıklığı, aldatıcı enerjiler ve enfeksiyona yatkınlık potansiyeli getiriyor. Ancak Mars'ın olumlu yönleri daha güçlü. Bu, hızlı düşünme ve netliğin kafa karışıklığı ve aldatmacanın üstesinden gelebileceği anlamına gelir. Kararsız ve tereddütlü olmak yerine doğrudan ve iddialı olmayı seçebiliriz. 

Sabit yıldızlar, ahlaksızlık, talihsizlik ve salgın enfeksiyon potansiyeli getirir. Ama aynı zamanda kendinizi korumak için dikkatli, düşünceli, hızlı düşünme ve içgörü sağlarlar.

Koronavirüs salgını çok uzun sürdü, ancak enfeksiyondan kaçınmak için tetikte olmalıyız tutulma enerjisi ile hafife almamalıyız. Salgının sebep olduğu ekonomik kayıplar, dünyada aldatmaya, aldatmaya ve çalmaya çalışan daha çok çaresiz insan olduğu anlamına geliyor. Bu yüzden, aldatma ve sahtekarlığa karşı korunmak için keskin bir zekaya ihtiyacımız var. 
30 Kasım ay tutulması ile birleşen 14 Aralık güneş tutulması , 26 Mayıs 2021'deki ay tutulmasına kadar süren bir tutulma evresini oluşturur. Bu enerjiyi  geçmiş korkuları kaygıları  bırakıp, Aldığımız derslerin bilgeliğini hayatlarımıza yansıtmak için kullanmalıyız. Keşkeleri korkuları bırakın yenilenin sevin sevilmenin kıymetini bilerek güçlenin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık