Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

14 Aralık 2020 Yay Burcunda Gerçekleşecek Güneş Tutulmasının Burçlara Etkileri

KOÇ: Güneş Tutulması Koç burcunun doğum haritalarında 9. evinde olacak. İstediğiniz hedeflere ulaşmak için daha çok çalışmanız gerekebilir. Bazı engellerin zorluklara ve gecikmelere neden olması muhtemeldir. Ek sorunlardan kaçınmak için kişisel veya işle ilgili tüm kararlarınızı dikkatli bir şekilde almanızı öneririm. Babanızla ve sizden yaşça büyük erkekler ile sorunlar tartışmalar yaşanabilir. Sözlerinizde kırıcı olmamaya öfke ile hareket etmemeye özen gösterin. Tutulma enerjisi ile tutulmayı takip eden 10 gün boyunca seyahatlerde zorluklar söz konusu olabilir. Eğitim ile ilgili konularda ise etki altında kalarak yapacağınız seçimler pişmanlıklar yaşatabilir sizlere.


BOĞA: Güneş tutulması doğum haritalarınızda 8. evde gerçekleşecek. Enfeksiyonlardan ve diğer sağlık sorunlarından kaçınmak için dikkatli olmalı beslenme ve uyku düzeninize daha fazla önem vermelisiniz.   Aile meseleleri söz konusu olduğunda hayal kırıklıklarıyla karşılaşmanız muhtemeldir. Mali konular da endişeleriniz artabilir sizi yanlış yönlendirecek kişilere itibar etmemeli kendi doğrularınıza sarılarak kararlar almaya gayret etmelisiniz.  Evinizdeki atmosferi uyumlu hale getirmek için daha sabırlı davranmanız tartışma ortamlarından uzak durmanız faydalı olacaktır. Bununla birlikte, iş ve eğitim hayatınızda duygusal değil akıl zeka ile değerlendirmelerde bulunmanız başarı ve kazanımları yükseltecektir. Eski ya da kronik bir hastalığınız varsa sorunlara neden olabilir. Bu süre zarfında kısa veya uzun vadeli yatırımlardan kaçınmalısınız. Özel yaşamınızda ise özlem duyduğunuz güzellikler karşılıyor sizleri. 

İKİZLER: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınız da 7. evinizde etkili olacak. Formda kalmak için i çabalarınıza rağmen, ciddi bir şey olmasa da bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz. Sağlık ile ilgili ufak tefek sorunlar, konsantrasyonunuzu önemli bir şeyden uzaklaştırabilir dikkatli olmalı endişelerin sizi baskılamamasına özenli olmalısınız. Eşinizle sevgilniz ile olan ilişkinizde karşı taraftan aşırı beklentileriniz nedeniyle bazı iniş çıkışlar yaşayabilir. Ben benim demek yerine biz bizim diyen bir tavır içinde olmak çok şey kazandırabilir sizlere.  İşletmeniz bir ortaklık firması ise, ortaklarınızla koordinasyon da etkilenebilir. Ancak karşılıklı anlayışla fikir ayrılığını çözmeyi başarabilirsiniz.

YENGEÇ: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda  6. Evde etkili olacak. 
Tutulma sizin için 6. evi işgal edecek. Tam Güneş Tutulması iş hayatlarınızda faydalı gelişmeleri beraberinde getirebilir sizlere. İş hayatınızda göstereceğiniz iyi performans  geçmişte siziı engelleyen kısıtlayıcı bir durumdan çıkmanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, önemli kararlar verirken son derece dikkatli olmanızı tavsiye ederim hem iş hem de özel yaşamlarınızda. Gerçekle yüzleşmeyi öğrenmeli ve işyerinizde ve hatta kişisel yaşamınızda sabırlı olmanız gerekebilir. Bazı sağlık sorunları da önünüze çıkabilir ve bu nedenle dikkatli olmalısınız. 

ASLAN: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda  5.nci evinizde etkili olacak. Korkular kaygı hayal kırıklıklarının yarattığı olumsuz düşüncelerinizin tamamından şifalanacaksınız  Bu nedenle,  ilişkideki derinliği geliştirmeye yardımcı olabilecek duygusal yollarla dikkatlice ele alabilmenin sevgiye inanarak sevilmenin yüceliğini kalbinizde hissedebilmenin mükafatını alacağınız enerjiler hakim sizler için. Ayrıca, Gelir kaynakları ile ilgili sorunlara dikkat etmeli nakit alışverişlerinizde kontrolü elden bırakmamalı kimseye kefil olmak borç vermek gibi yaklaşımlar içinde olmaamlısınız. İlerleyen günlerde başınız fazlası ile ağrıyabilir. Tutulma enerjisi ile, finansal istikrarınızı etkileyebilecek hiçbir kararın aceleyle almamalısınız. 

BAŞAK: Tam Güneş Tutulması  doğum haritalarınızda 4.ncü evinizde etkili olacak. 
Ailevi konularda sorunlar beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir sizler için. İş cephesinde, prestijinizi veya statünüzü sağlam tutmak için disiplinli çalışma ve dikkatli olmanız önem taşımakta.  Bu süre zarfında beklenebilecek herhangi bir yasal sorun resmi daireler ile ilgili problemler ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız huzur içinde çalışmanıza izin vermeyebilir ve daha da yorulmanıza neden olabilir. Hastalanmamak için sağlığınıza ekstra özen göstermelisiniz özellikle bu pandemi döngüsünde bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız.

TERAZİ: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda 3. Evinizde etkili olacak.
 İş cephesinde kardeşlerinizle ve yetkili kişiler ile ilişkilerinizde iletişiminizde düzeliyor sorunları çözümlemeyi başarıyorsunuz.  Spekülasyon veya mali konularla ilgili tüm önemli kararların halledilmesi veya daha ileri bir zaman için bekletilmesi gerekebilir. Bu süre zarfında yeni bir proje veya girişim başlatmaktan kaçınmalısınız. Tutulma enerjisi ile iş ya da eğiitim hayatınız ile ilgili, yurt dışından iyi haberler alabilirsiniz.

AKREP: Tam Güneş Tutulması  doğum haritalarınızda 2.nci evinizde etkili olacak Evdeki atmosfer ve aile üyeleriyle tutulma enerjisi ile büyük olasılıkla sorunlar yaşayabilir özellikle miras ortak mallar ile ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz. Ayrıca tutulma enerjisi ile finansal konularda verilen sözler yerine getirilmeyebilir.  Finansmanla ilgili konular sizi endişelendirebilir. Aylık bütçeyi aşabilirsiniz ve gereksiz masraflar karşınıza çıkabilir. Bu nedenle, lüks eşyalar üzerindeki harcamalarınız  üzerinde kontrol sahibi olmalı kızgınlıkla yanlış finansal kararlar almamalısınız.  Sağlık açısından, gözleriniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamlarınızda ise haklı çıkmak adına baskın tavırlar ilişkinize zarar verebilir.  

YAY: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda 1. Evinizi etkileyecek.
Haritanızdaki bu tutulma konumu muhtemelen sağlığınızı etkileyecektir. Akciğerlerinizde rahatsızlık hissedebilirsiniz veya solunum problemleri sizi rahatsız edebilir. Bu, aile doktorunuzdan bir konsültasyon almanızı gerektirebilir. Tutulmayı takip eden 10 gün boyunca resmi kurumlar ve  finansman sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Giderlerin daha yüksek olması muhtemeldir ve aylık harcama tahminlerinizi bozar. Ancak, başkalarından borç almamanızı tavsiye ederim. Başkalarını mutlu etmeye çalışırken kendinizi zora sokmanız büyük sorunlara yol açabilir. Hayır diyebilmeli içinize sinmeyen hiç bir kararı uygulamaya geçmemelisiniz. 

OĞLAK: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda 12. Evinde etkili olacak. 
Gizli ve açık düşmanlıklara DİKKAT! Bu süre zarfında ani bir kayıp veya beklenmedik bir yüksek tutarda masrafla karşılaşmanız muhtemeldir. Bunların hepsi zihinsel huzursuzluğa yol açabilir. Büyük bir finansal kriz yaşama olasılığına karşı gözünüzü dört açmalısınız. Bu durum, bu dönemde sağlığınızı bile etkileyebilir. Zihinsel istikrar ve sabır,  finansal ve sağlıkla ilgili sorunları kontrol etmenize yardımcı olacak anahtar olabilir. Özel yaşamınızda ise saklı kalmış gerçeklerin gün yüzüne çıkması şaşırtıcı enerjiler ile karşı karşıya bırakabilir sizleri. 

KOVA: Tam Güneş Tutulması doğum haritalarınızda 11.nci evinizde etkili olacak. 
Finansal açıdan oldukça şanslı gelişmelere hazır olun. Bilinmeyen bir kaynaktan beklenmedik bir fayda bile elde edebilirsiniz. Üstelik birinden ödenmemiş herhangi bir miktar varsa, bu size gelip sizi mutlu edebilir. İlişkileriniz, sevdiğiniz insan ve dostlarınız ile ilişkileriniz güçlenecek daha uzun özel gelişmeler sizleri karşılıyor. Bu, yeryüzünde cennetsel güzellikler kucaklıyor sizleri. 

BALIK: Tam Güneş Tutulması Doğum haritalarınızda 10.ncu evinizde etkili olacak. 
Güneş Tutulması, kariyer veya mesleği kontrol eden 10. evde gerçekleşecek. İş hayatınızda meydana gelen durumlardan dolayı kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Rutin çalışma ortamı garip görünebilir. Beklenen sonuçları elde etmek için iş stratejilerini veya politikalarını yeniden düzenlemeniz gerekebilir. Özel çabaların gösterilmesi gerekebilir veya sisteminizi yenilemek zorunda kalabilirsiniz. Cazip planlar sunarak eski müşterilerinizi elde tutmak ve yeni müşteriler kazanmak için özel dikkat göstermeniz gereken enerjiler ile karşı karşıyasınız. Üstleriniz sizden daha fazlasını bekleyebilir ve bu işyerinde zihinsel stres yaratabilir sizler için. Mücadele gücünüzü toplamalı ve motivasyonunuzu yüksek tutmalısınız.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık