Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

13 Temmuz 2022 Süper Dolunay ve Burçlara Etkileri

KOÇ
Oğlak burcundaki bu Dolunay, kariyer ve şöhretle ilgili onuncu evinizi harekete geçirdiğinden, gerçek çağrınız ilgi odağında, Koç. Otorite figürleriyle karşılaşıyor veya çalışma ortamınızdaki kişilerin şirketinize, kuruluşunuza veya iş kolunuza olan bağlılığınızı sorgulamanıza neden olabilecek güç oyunlarıyla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu dramadan herhangi biri buna değer mi? Çabalarınız sizi mi zenginleştiriyor yoksa bir başkasını mı? Ay ve Plüton sizi kişisel gücünüzün nerede yattığını ve sizi gerçekten neyin mutlu ettiğini düşünmeye davet ederken, eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü evinizdeki Güneş ve Merkür size içgüdülerinize güvenmenizi ve başka kimse olmadığında kim olduğunuzu hatırlamanızı hatırlatır. bakıyor. Profesyonel istek ve kişisel sorumluluklar arasındaki dengeyi bulabilir ve dürüstlüğünüzü koruyabilirsiniz.

 

BOĞA
Boğa, inandığın şey için ayağa kalkmaya çağrılıyorsun. 2022 Temmuz Dolunayı, ile derinden inandığınız inançlardan oluşan dokuzuncu evinizi harekete geçirirken, dış güçler sizi bir taraf olmaya çağırırken, kendinizi bir iç savaşın ortasında bulabilirsiniz. Makul ve dengeli olma konusunda ticari bir duyarlılığınız var, ancak artık kenarda kalmanın size, değer verdiğiniz insanlara ve savunduğunuz amaçlara yardımcı olup olmadığını sorguluyor olabilirsiniz. Bu Dolunay sizi açığa çıkanlar konusunda net olmaya çağırıyor - şimdi gördüğünüz şey görünmez olamaz. Peki ne yapacaksın? Sessizliğinizin bir başkasının kendi gerçeğini öne sürmesini engellemediğini unutmayın. Sezgilerinizin sesine kulak verin bu dolunay  parlaklığınızı azaltmanın değil, ışığınızı ve aydınlanmanızı yaymanın zamanıdır.

 

İKİZLER
Kimsenin bir ada olmadığını hatırlamanız için çağrılıyorsunuz  ve oraya yalnız gitmek zorunda değilsiniz İkizler. Dolunay, paylaşılan kaynaklar ve karmik borçlardan oluşan sekizinci evinizden geçerken, dikkatiniz, kendiniz için çok fazla şey üstlendiğinizi gözlemlemeye çağrılıyor. Yükü paylaşacak bir partnerinizin olması daha iyi olmaz mıydı? Aslında, destekleyici bir topluluğa sahip olmak bundan daha iyi olmaz mıydı? Kendinizi özgün bir şekilde açmaya ve savunmasız kalmaya, bunu kendi başınıza ya da kendi başınıza yapamayacağınızı söylemeye ilişkin korkularınız, benzer düşünen insanları kendinize çekmek için özel bir yeteneğe sahip olduğunuzu görmenizi engelliyor mu? Dolunay sizi bu şekilde devam edemeyeceğinizi görmeye davet ediyor ve bu iyi bir şey. İşbirliği, devam eden başarınızın anahtarıdır.

 

YENGEÇ
En yakın ilişkileriniz hakkında dürüst olmanız için bir çağrı var, Yengeç. Yedinci ortaklık evinizdeki bu Dolunay ile ilişkinizde önemli bir dönüm noktasına ulaşıyorsunuz. Birlikte çalışmanın, ikinizin de ortak hedeflere ulaşmanıza - veya eşit olmayan güç dengelerinin nerede olabileceğini belirlemenize - nasıl izin verdiğini görebilirsiniz. Kendi sesinizi bulmak ve nasıl ilerlemek istediğiniz ve geride ne bırakmak istediğinizle ilgili gerçeği söylemeniz için çağrılacaksınız. Bir ortak size bir gerçeği açıklarsa, sizinkini paylaşmanın uygun olduğunu bilin. Bu, doğru olduğunu bildiğiniz şeylere bağlı kalmanın ve başka birinin size doğru olduğunu söylediği şeylerle – hatta sizin doğru olmasını istediğiniz şeylerle – manipüle edilmemenin zamanıdır. Bütünlük duygunuz üzerinde birliğe öncelik vermek zorunda değilsiniz.

 

ASLAN
Yıldızlar sana küçük bir sır veriyor ASLANLAR. İş her gün - ama her gün işle ilgili değil. Sağlık ve alışkanlıklarla ilgili altıncı evinizdeki bu Dolunay ile birlikte, sizi neyin tatmin ettiği ve neyin tükettiğine dair kişisel ifşaatlar keskin bir odak noktasına gelmiş olabilir. Önceliklerinizde anıtsal değişimler yaşamış olabilirsiniz veya şu anda yaşıyor olabilirsiniz. Artık ipucu toplamada doruğa ulaştınız: Yaptığınız gerçek iş günlük işlerde değil. Sizin için en çok neşeyi ateşleyen şey için tam olarak mevcut olmaktır. Bu, gerçek benliğiniz olarak ortaya çıkmakla ilgilidir. Kendi gününüzün patronu ve komutanı ve kendi rutinlerinizle ilgili. Bir Aslan olarak liderlik etmek için doğdunuz ve artık başkalarına üretkenliğinizin bir meta olmadığını gösterebilirsiniz. Bu senin kendi zihinsel mutluluğunla ilgili. AŞK a sizi seven insana değer verip değer görme zamanı.

 

BAŞAK
Kendini ifade etme ve kendini keşfetme yolculuğuna çıktın Başak. Ve şimdi yıldızlar sizi, kimi ve neyi sevdiğinizi tereddüt etmeden kutlayabileceğiniz bu ana getirdi. Beşinci eğlence ve zevk evinizdeki bu Dolunay ile, kalbinizin sizi çağırdığı yere - ne yapmak istediğinize, nereye gitmek istediğinize ve orada kiminle birlikte olmak istediğinize dikkat çekin. Ve bunun nasıl görünmesi gerektiği veya sizin için en iyisinin ne olduğu konusunda başka birinin fikriyle uyuşmuyorsa sorun olmadığını unutmayın. Gerçeği biliyorsun. Ve şimdi sizin işiniz, benzersiz yeteneklerinize ve hassasiyetlerinize katkıda bulunmak, küçük şeyleri takdir etme ve kendinizde ve çevrenizdekileri en iyi şekilde ortaya çıkarma yeteneğinizde.

 

TERAZİ
Eviniz ve ailenizle ilgili dördüncü eviniz Terazi'de bu Dolunay sırasında temellerinizde yapılan değişiklikler aktive oluyor - ve bunun iyi bir şey olduğuna dair yıldızlara güvenin. Bunu, fiziksel veya ruhsal düzeyde iyileştirme ve iyileştirme yolunda çok şey sunan bir büyüme anı olarak tanımak için aktive ediliyorsunuz. Güvenlik duygunuz, hem gerçek hem de atasözü dolapları temizlemekle bağlantılı olabilir. Aile sırları ortaya çıkarılmış olabilir ve şimdi ortaya çıkan tüm yaraları iyileştirmede daha yetkili bir rol üstleniyorsunuz. Bir yarayı iyileştirmenin onu olduğu gibi tanımaya yardımcı olduğunu ve bu süre zarfında gerçeklerinizi dile getirme yeteneğinizle güçlenebileceğinizi unutmayın. Bir bakıcı olarak daha yetkili bir rol üstlenirken, yıldızlar sizi kendinizi beslemenin ilk adım olduğunu kabul etmeye çağırıyor.

 

AKREP
Zodyakın daha gizemli işaretlerinden biri olarak, sessiz kalmanla tanınırsın, Akrep. Ama bu Dolunay üçüncü iletişim evinizi aktive ederken, yıldızlar sizi iç sesinizi bulmaya ve yüksek sesle yayınlamaya çağırıyor. Bakış açınız önemlidir, bu nedenle inisiyatif almak, ilk girişimi yapmak veya birine ne düşündüğünüzü veya nasıl hissettiğinizi söylemek için güçlenmiş hissetmek için bu Dolunayın ana enerjisini kullanın. Cesaretiniz ve metanetiniz başkaları için bir ilham kaynağı ve sizin için bir gurur kaynağı olacak. Gerçeğinize sahip çıkmak konusunda öğrendiğiniz dersleri ağır gelse de alın ve bu çabanızda size en yakın olanlar tarafından desteklendiğinizi bilin. Herkesi hiçbir şeye ikna etmek zorunda değilsin - sadece kendine karşı açık, özgün ve dürüst olmalısın. İşte o zaman sihir gerçekleşir.

 

YAY
Tüm bunların değerinin ne olduğunu anlamaya başlıyorsun, Yay. Yaşam maliyeti, son birkaç yılda herkes için kesinlikle arttı. Ancak şu anda gördüğünüz ya da yakında göreceğiniz bir konumda olabilirsiniz, mali durumunuzun öz-değeriniz, özsaygınız ya da mutluluğunuz pahasına gelmesine izin vermeyeceksiniz. 'Bu sadece bir iş' veya 'sadece para' olduğunu görmek, bazılarının size inandırabileceği yenilgici bir tutum değildir. Bu, bir işin ve paranın desteklenmesine yardımcı olduğu bir yaşam geliştirdiğinizin ifşasıdır, tersi değil. 2022 Temmuz Dolunayı kişisel gelirle ilgili ikinci evinizde ve size sadece değerinizi değil, aynı zamanda talep etmeniz için de ilham verecek. Kendinizi güvence altına almak arasında ne kadar ilerlediğinizle gurur duymak için bu zamanı ayırın. Tabelanızın okçusu gibi, görüş alanınızdaki her hedefi vurursunuz.

 

OĞLAK
Oğlak burcundaki bu Dolunay, en kişisel evinizde, benliğinizin ilk evinde gerçekleşirken, fark edilir şekilde etkilenecek ve farkında olacaksınız. Bu ay tutulması, geçen yıl boyunca deneyimlediğiniz tüm adımlara ve muhtemelen mücadelelere bile farkındalık getirecek. Bedeninizde, diyetinizde, yaşam tarzınızda, görünümünüzde, tarzınızda değişiklikler geçirmiş olabilir veya ilişkinizde veya kariyer durumunuzda büyük bir değişiklik yaşamış olabilirsiniz. Ancak karşılaştığınız aksilikler veya zorluklar ne olursa olsun, artık kendinizi öne sürmek ve sahip olduğunuz gücün farkına varmak konusunda ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz. Oğlak burcu olarak liderlik etmek için doğdunuz, ancak her zaman spot ışığında olmak kadar rahat değilsiniz. Dolunay ışığının doğrudan üzerinizde parlaması ile bu, kendinizi kutlamanız için size hatırlatmadır.

 

KOVA
2022 Temmuz Dolunayı bilinçaltınızın on ikinci evi olan Kova'da ilerlerken, herhangi bir kaçış eğiliminin başlangıçta size yardımcı gibi görünebileceği ancak sizi uzun vadeli hedeflerinizden alıkoyabileceği konusunda farkındalık getiriyorsunuz. Sen bir planlayıcı ve büyük resmi düşünen birisin. Olasılıkları idealize ediyor ve sadece bu değişebilseydi veya farklı olabilseydi, her şeyin ne kadar daha iyi olabileceğini hayal ediyorsunuz. Ama bu bir şey değişmediğinde ya da bir şey farklı olmadığında ya da bir şey denediğinizde ve senaryoya göre tam olarak gitmediğinde, pes mi ediyorsunuz yoksa hayal kırıklığına mı uğrarsınız? Mükemmeliyet duygunuz, kişisel ilerlemenizin pahasına mı geliyor? Bu Dolunay sizi kendinize ve başkalarına karşı daha nazik ve nazik olabileceğinizi fark etmeye davet ediyor. Tüm güzel şeyler zamanla ve sürekli çabayla gelir.

 

BALIK
Arkadaşlıklar, besleyebileceğimiz en önemli ilişkilerden biridir, hassas bir eğiliminiz olduğu için iyi bildiğiniz bir şeydir, Balık. Odadaki titreşimlere o kadar hakimsiniz ki, bir şeyin veya birinin kapalı olduğunu anlayabilirsiniz. Gruplardan oluşan onbirinci evinizdeki bu Dolunay, sizi kimin yükseltip desteklediğine ve kimin desteklemediğine dair farkındalık getiriyor. Sizi olduğunuz gibi kabul etmeyen insanlarla uyum sağlamak için eğlence anlayışınızdan, yaratıcılığınızdan veya ışığınızdan ödün vermemelisiniz. Ancak gruplarınızda güç mücadeleleri yaşamış olabileceğinizden, bunun kim olduğunuzu ve neye değer verdiğinizi daha fazla tanımlamanıza yardımcı olduğu gerçeğini takdir edebilirsiniz. Ve şimdi olduğunuz kişiyle daha uyumlu olanlara doğru ilerlemeye devam edebilirsiniz. Hayatınız değişiyor ve içindeki insanlar da değişiyor - ve bu heyecan verici!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık