Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

12-18 Ekim 2015 Haftalık Burç Yorumları

KOÇ: Gökyünün sizlere mesajı: ‘’Dilini terbiye etmeden önce yüreğini terbiye et; Çünkü söz yürekten gelir, dilden çıkar.’’ Hz. Mevlana… İsyanları ardınızda bırakın yaşadığınız ağırlıklarla birlikte. Yürek küserse dil kötü söyler. Yüreğinize güzellikler ekin birlikteliği olmayan Koç’lar doğru insanla karşılaşabilir keyifli ve güven dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz. İş hayatınızda risk gerektiren her şeyden uzak durmalı iş arkadaşlarınızın yanlış yönlendirmelerine kapılmamalısınız. Evli Koç’lar sizlerde aile bireylerinin sağlık sorunları ile ilgilenebilir bu müsbet olayla ilişkilerinizi daha sıcak ve samimi bir hale getirebilirsiniz. 13 Ekimde karşıt burcunuzda a gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile, Duygularınız netleşecek ve bencilce yaklaşımlardan uzaklaşacaksınız. Evli ve ilişkisinde sorunlar yaşayan Koç’lar da başkaları için yaşamayı bir tarafa bırakıp özgür iradenizi ortaya koyabilmiş olmanız eşinizle ilişkinize farklı bir boyut kazandırıp beraberliğinizi her iki taraf içinde çok daha iyi bir hale getirecek siz yeter ki isteyin ve beraberliğinize sahip çıkın!. Bitmesi gereken sorunlu ilişkiler çıkıp gidecek hayatınızdan. Bekar Koç’lar Ruhunuzu Aşk’la güçlendirecek yaşama sevincinizi arttırıp hayata bambaşka bir yönden bakmanızı sağlayacak çok özel bir beraberliğe adım atabilir, İlerleyen zamanlarda Aşkınızı evliliğe taşıyabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: İranlı Bir Şair diyorki; Aşk'a Uçarsan Kanadın Yanar .. Bunun Üzerine Mevlana diyorki; Aşk'a Uçmazsan Kanat Neye Yarar...? Özel yaşamınızda sorunlar yaşıyorsanız bunları gündeminize almalı yüreğizde biriken her şeyi sözlerinize dökerek çözüm için bir adım atmalısınız. Eş ya da sevgilinizin baskıcı tutumu sürekli kendini haklı gören tavırları sizleri incitmiş olabilir. Bunları sevdiğiniz insane ifade edin ve kırılan kalbinizi aşkla anlayışla tamir etmesine izin verin. İş hayatınızda da son derece şanslı bir haftadasınız arkadaşalarınız aracılığı ile gerçekleştireceğiniz iş birlikleri maddi imkanlarınızı genişletirken kalıcı işlerin altına da imza atmanızı sağlayacak. Sağlık sorunları olan Boğa’lar sizlerde güçlenen bedeninizle hastalıkla mücadelenizde kazanan taraf olacaksınız.13 Ekim de Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay enerjisi ile Farkındalığınız artıyor öfkeyi yenip BİLGELİĞİN gücünün bilincine varıyorsunuz. Zorlu bir dönem kapanıp yeni sağlıklı zengin aşk dolu bir dönem başlıyor. Ruhunuzu yüceltip gerçek saflığa erişeceksiniz. Başarılı ve mutlu olmanız için neyin iyi neyin kötü olduğunun farkına varacaksınız. Kendinizle yüzleşebilmenin getirdiği huzur yaşamınızın her alanında daha kontrollü yaşananların olgunluğu ve ruhunuza kattığı BİLGELİ’ği maddi manevi zenginliklerini yaşatacak sizlere. İş hayatınızda yetenek ve becerilerinizin mükafatını almaya başlayacak gizli düşmanlar ve rakipleriniz tarafından üzerinizde kurulmuş baskı ve oyunlardan özgürlüğünüze kavuşacaksınız.

İKİZLER: Gökyüzünün sizlere mesajı ’’Seni Seveni Zehir Olsada Yut, Seni Sevmeyeni Bal Olsada Unut..!’’ ‘’Hz.Mevlana’’ bu felsefe ile hayatınızda sevipte karşılığını alamadığınız her şeyden uzaklaşmalı sizi seven insanlarla yolunuza devam etmelisiniz. Ay’ın ilk haftası sosyal hayatınızda uzun zaman sonra hareketlenmeleri müjdeliyor sizlere. Eski dostlarla karşılaşabilir onlar aracılığı ile güçlü işbirlikleri sağlayacağınız yeni insanlar yeni dostlar edinebilirsiniz. Gökyüzü maddi konularda yaşanacak süpriz gelişmelerle finansal konularda şans rüzgarının sizden yana olduğuna işaret etmekte. Bu hafta girişimci davranın ve kazanın. İş başvuruları yapabilir, İş birlikleri ile yeni bir girişimde bulunarak ek gelirler elde edeceğiniz olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.13 Ekimde Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni ay enerjisi ile iş ve özel yaşamınızı yeniden yapılandırabilir bozulan dengeleri yerli yerine oturtabilirsiniz. Aceleci değil sabırlı olmalı kararlarınızın arkasında durmalı beklemeyi zayıflık saymamalısınız. Bekar İkizler yeni ay enerjisi ile aşk hayatınız da sürpriz ve olumlu enerjilerle karşılaşabilir. Keyifli kalıcı bir birlikteliğe adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: Gökyüzünün sizlere mesajı: Eski acılara bakıp da küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan acaba'ları! Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.’’Can Yücel’’ Geçmişin yorucu ağırlığı omuzlarınızda olduğu sürece acabalar ve keşkeler zihninizde çarpışıp siz kendinizi yalnızlığa hapsettiğiniz sürece ne iş ne aile hayatınızda istikrarlı olamaz kendinizi doğru sözlerle ifade edemez doğan günün güzelliklerini fark edemezsiniz. Bunun için yapmanız gereken öncelikle ruhsal anlamda rahatlamanız için meditasyon dua kişisel gelişim gibi konulara yönelmek ve yorgun ruhunuzu güçlendirmek için çaba göstermek olmalı. İş ve eğitim hayatınızda hafta boyunca tartışmalardan uzak durmalı yatırım planlarınız varsa ayrıntılara her zamankinden daha fazla önem vererek hareket edin. 13 Ekimde Terazi burcu yeni ay enerjisi ile, Evinizi yenilemek ya da bir araç satın almak istiyorsanız Yeni Ay enerjinin güçlü yansımasını değerlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin. Gizlilik fazlası ile önem kazanmakta! Özel yaşamınızla ilgili paylaşımlarınız eş ya da sevgilinizle sorunlar yaşamanıza haklıyken haksız duruma düşmenize neden olabilir. DİKKATLİ olun.

ASLAN: Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’Düşüncen konuşmana, Konuşman hareketine, Hareketin kaderine yansır, Güzel düşün. güzel yaşa..! Hz.Mevlana bu ay boyunca iş ve özel yaşamınızda bu felsefe doğrultusunda kararlar alır uygularsanız her şey sizler için çok daha kolay ilerleyecektir. Güzel düşünün düşünce gücü insanoğluna bahşedilmiş en kuvvetli enerjilerin başında gelir. Her gecenin bir sabahı olduğu gibi her karanlığı bir mum aydınlatır. Öyleyse şimdi bir mum yakın yüreğinize adı iyilik ve güzellik olup sarsın zihninizi. Ay’ın ilk haftası iş hayatı devam eden Aslan’lar yönetici yada iş birliği halinde olduğunuz kişilerin eleştirel iğneleyici davranışları karşısında sabırlı davranmakta zorlanabilir haksız eleştirilere hışımla karşılık verme eğilimi içinde olabilirsiniz. Sakin olun ‘’Rüzgar eken fırtına biçer.’’ Siz sadece işinize bakın duygularınızla değil aklınızla hareket edin ve bu insanların kendi çıkarları için size hata yaptırmalarına izin vermeden görevlerinizi yerine getirin çalışma arkadaşlarınızın fikirlerini alın ama sizi yönlendirmelerinede izin vermeden kendi doğrularınıza güvenerek hareket edin. 13 Ekimde Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Bu enerji ile, Kime değer verip kimi yaşamınızdan uzaklaştırmanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Sizlere tavsiyem yeni ay enerjisi ile içinizdeki karanlığı aydınlatmak için dua edin meditasyon yapın korku endişe ve kaygılarınızdan arınmak yönünde çalışmalarda bulunun. Popülerliğiniz iş hayatınızda kalıcılığınıza kalıcılık başarınıza başarı katacak. Bu durum finansal gelirleriniz artabilir yeni yatırımlar yapmanıza ve sürekli gelir kaynağı elde edebileceğiniz işler yada işbirlikleri yapmanızı sağlayabilir. Özel yaşamınız ise AŞK la mükafatlandırılıyor siz yeter ki kalbinizin cömertliğini alabildiğince özgür bırakın.

BAŞAK: Gökyüzünün sizlere mesajı: ‘’ Söküklerini dik sözlerinin, dilini kalbine yanaştır; dilinle söylediğini kalbinlede söyle. Kalbinden geçmeyeni diline değdirme. Hz.Mevlana’’ Kendinizi olduğunuzdan farklı hatta olmadığınız biri olarak gösterecek tavırlardan uzak durmalı öfke yada hırsla haksız eleştirilerin hedef tahtası olmanıza neden olacak davranışlarda bulunmamalısınız. Özellikle duygusal konularda kalbinizi özgür bırakmalı öfkenin aşkı yenmesine izin vermemelisiniz. İş hayatınızda ise yeni teklifler yanıltıcı olabilir var olan şartları muhafaza etmeli tatlı sözlere kapılıp pişman olacağınız davranışlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.13 Ekimde Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek bu enerji ile, Ne kadar özel ve değerli olduğunuzun farkına varın ve he şeyden önce kendinizi SEVİN. Yeni ay enerjisi ile iş ve eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu. Yüzünüze gülen fırsatı yeteneklerinizle zenginliğe çevirmek için harekete geçin.İkili ilişkilerinizde önem kazanmakta Ayrı olduğunuz eş yada sevgilinizle yeniden bir araya gelebilir yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evli Başak’lar bu dönemde eşten gelecek destekle hayalini kurduğunuz ev yada arabanın sahibi olabilirsiniz.. Zorlukları olumsuzlukları dünde bırakın ve yeni ay enerjisi ile aydınlanın.

TERAZİ: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene; Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. Hz. Mevlana’nın bu güzel sözünden yola çıkarak başkalarının her düşüncesine her söylemine gereğinden fazla önem vermeden hareket etmeli aynı değerleri paylaşamadığınız insanların sizi anlamayacağının bilincinde olup başkaları için boş yere kendinizi üzmekten bir an önce vazgeçmelisiniz Özel yaşamınızda kuşkularınız artabilir sevdiğiniz insanın üzerinde baskı kurmaya kalkabilirsiniz. Dikkatli olun. Sevdiğiniz insanı kaybetme korkunuzu kontrol altına almalısınız. Aksi halde korkularınız davranışlarınıza olumsuz olarak yansıyacak ve ilişkinizi çıkmaza sokacak.13 Ekimde Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir gerçeklerin farkına varabilirsiniz. İşinizle ilgili var olan şartları iyileştirmek için harekete geçebilir başarı olabilirsiniz. Yeni ay enerjisi ile yeni başlangıçlar yapmamaya dikkat etmelisiniz. Ayrıntılara önem vermeli aklına güvendiğiniz kişiler le fikir alışverişleri yapmalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sağlık sorunları başta olmak üzere iş hayatında yaşanan belirsizlikler içine kapanmasına ve finansal konularda yanlış kararlar almasına neden olabilir bu süreçte onunla iletişime önem verin ve anlayışlı davranarak zorlukları beraber aşın. Bekar Teraziler arkadaşlarınız aracılığı ile tanıştırılacağınız yeni biri RUH eşiniz olabilir

AKREP: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’ Dayan be gönlüm! Biçare değilsin Yaradan sana yar. Kimsesiz değilsin, Yanında Kimsesizler Kimsesi var. Biliyorum, Sığmazsın hiç bir yere bu sevdayla. Dünya sana dar. Ama dayan gönlüm! Dayan ki Her gecenin mutlaka bir sabahı var.’’ Hz.Mevlana’nın bu özel sözünün ilkesi ile özel yaşamınızda uğramış olduğunuz haksızlıkların üstesinden gelebilir aşk ve hüsranla yanan yüreğinizdeki ateşi sevginin serinliğinde huzura kavuşturabilirsiniz. Evli Akrep’ler ilişkinizde sorunlar durmaksızın aynı tekrarlarla dönüp dönüyorsa buna ya noktayı koyacak bir son verecek yada birlikte olduğunuz insanın duygularınızla oynamasına izin verip isyan etmek yerine teslim olup yaptıklarından şikayet etmeyeceksiniz seçim sizin. Yağmurdan kaçıp doluya tutulduydanız tufana kapılmadan sizin için olumsuz olduğunu bildiğiniz bir ilişkide boş yere fedakarlık etmek sizi yıpratmaktan başka ne işe yararki? Bu sorunun cevabını kendinize verin ve gideceğiniz yolu belirleyin. 13 Ekimde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda karabulutlar yerini ışıl ışıl parlayan güneşin parlaklığına bırakıyor. Bekar Akrepler yeni ay enerjisi ile sevip sevileceğiniz bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Evli ve temeli sevgiye dayanan bir ilişkisi olan Akrep’ler ise sorunları ardınızda bırakacak beraberliğinizi güvenli ve keyifli bir hale getirecek yaşamı aşka sevgiyle harmanlamanın güzelliklerini deneyimleyeceksiniz.

YAY: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’ Sevgide fedakarlık yolunu bulamayanları, asla gönül kapınızdan içeri sokmayın..! Hz.Mevlana’nın bu güzel öğretisi ile aile aşk yada iş arkadaşlarınız arasında değerlendirmeler yapmalı taşın altına elini koymaktan çekinen hayatın tüm zorluklarını üzerinize yıkan kendi yaşadıkları olumsuzluklardan bile sizi sorumlu tutan insanları hayatınızdan uzaklaştırmak için bir adım atmalısınız artık! Sizler zodyak’ın inandığı gibi yaşayan cesur barışçıl merhameti zengin kişilerisiniz. Bu özelliklerinizi size sunulan eşsiz yaşamı daha özel ve değerli hale getirmek için öncelikle kendinize yansıtarak hareket etmeniz gereken bir aydasınız. Hafta boyunca bu konularda cesur olmalı iyiyi kötüden eğriyi doğrudan ayırt eden adil yüreğinizin sesini bastırmak yerine bu sesin söylediklerine dikkat ederek davranmalısınız. İş hayatınızda uzun bir aradan sonra yıldızınız parlamaya başlıyor geçmişte tamamlanmayan projeler gündeme gelebilir daha once başvurduğunuz fakat olumlu bir dönüş almadığınız işler çok daha iyi şartlarla karşınıza çıkabilir. Şimdi söz sizde! 13 Ekimde gerçekleşecek Terazi yeni ayı ile uzun zamandır tahsil edebilmek için çabaladığınız yüklü bir paranın gelmesi ile iş hayatınızda ki krizleri atlatabilir biriken borçlarınızı ödeyerek düzlüğe çıkabilirsiniz. Yeni bir işe girebilir işinizi daha farklı bir sektörde yeniden yapılandırma imkanına kavuşabilirsiniz. Kontrollü davranın ve kararlarınız konusunda her zamankinden özenli davranın. Özel yaşamınızda evli Yay’lar enerjiniz yükselirken eşinizden uzaklaşmak yerine ona yakınlaşmalı ve farklı arayışlar içine girmemelisiniz. yeni arayışlar içine girebilirsiniz.

OĞLAK: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Güzel günler sana gelmez. Sen onlara yürüyeceksin. Hz.Mevlana’’ Bu derin ve anlamlı söz nasıl bir yol çizmeniz gerektiğinin rehberidir sizler için. Öncelikle ay boyunca sakin olmayı başarmalı öfke ve kızgınlığın sadece zarar ve yıkımı getireceğini bilmeli iş aile ve özel yaşamınızda ki gelişmeleri sadece sizin bakış açınızdan değerlendirerek hareket etmemelisiniz. Size haksızlık edenlerle hak verenleri adil bir şekilde ayırt edebilmeli güzeli çirkinle eş tutacak davranışlardan uzaklaşmalısınız. İş hayatınızda ise kendi aile bireyleriniz yakın çevreniz ya da akrabalarınız’dan kaynaklanan sorunlar yüzünden işinizle ilgili fazlası ile önem taşıyan bir ayrıntıyı gözden kaçırabilir bir anda kendinizi ciddi bir sorunun içinde bulabilirsiniz. Dikkatli davranın. Sizi görmek istediğiniz şekle dönüştürmek için yüreğinizde sürekli kanayan yaraların açılmasına neden olan kişilerin bir oyun daha oynamasına izin vermeyin. 13 Ekimde Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek ve sizleri güçlendirecek. Hayatınızın belki de en kararlı sürecini karşılıyorsunuz. Karanlık yönlerinizle aydınlığın gücü ile arındırarak güçleneceksiniz. İş ve özel yaşamınızda değerlerinize sahip çıkarken güçlü yönlerinizi keşfedecek ve başarı ile yaşamınızın her safhasına yansıtacaksınız. İçinizdeki güç ateşleniyor siz yenileniyorsunuz. İşinizle ilgili finansal konularda aleyhinize gelişen konularda yakalayacağınız küçük bir ayrıntı bir anda her şeyi lehinize çevirebilir ve haksızlıklar bir anda sonlanarak üzerinize oynanan oyunlar geri tepebilir. Ruhunuzu zihninizi yoran sizi kendinize küstüren pek çok meseleye son noktayı koyacak yeni başlangıçlara yol alacaksınız. Yeni ay enerjisi sizleri ipek çok fırsatla karşılaştıracak başarılı olacağınız özel bir süreçtesiniz iç sesinize kulak verin ve ilerleyin.

KOVA: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı:’’Lisanı ağızda olanı değil; Lisanı gönülde olanlara Yâr Et Bizi… Tebessümü simasında olanı değil; Tebessümü gönülde olanlara kat bizi… Aşkı tende sananı değil; Aşkı ruhunda Cân bilenlere arat bizi.’’ Hz.Mevlana Uzun zamandır özel yaşamınızda aradığınızı bulamamış olmanın verdiği huzursuzluk iş hayatınızda sosyal ilişkilerinizde istikrar sağlayamamanıza ve en önemlisi aşka olan inancınızı kaybetmenize neden oldu. Haklısınız zordu yaşananlar, Fakat sizi size küstüren hak etmeyen bir sevdanın bilinmezliğine sürükleyen bu kaosa bir son vermeli umutsuzluğun dipsiz kuyusundan çıkmak için mücadele ederek Aşkı ruhunda can bilenlerle yolunuzun kesişmesi için hüznü arkanızda bırakıp umuda yürümelisiniz artık! 13 Ekimde Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay enerjisi ile sahip olduğunuz finansal gelirleri arttıracak fırsatlarla karşılaşabilir hırsla değil akılcı yaklaşımlarla adımlarınızı dikkatli attığınız takdirde kazançlarınızı arttırabilirsiniz. Yeni iş teklifleri alabilir ve önemli bir projenizi hayata geçirebilirsiniz. Bu süreçte resmi işlerinizle ilgili imza altına almanız gereken evraklar varsa okuduğunuzu anladığınızdan emin olmalı ve başkalarının etkisi altında kalmadan imza altına almalısınız. Özel yaşamınızda ise evli Kovalar eşin ailesinden kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilir kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Kendi kendinizi üzmek yerine eşinizle duygularınızı paylaşmalı ve sizin yanınızda yer alması gerektiğini ifade etmelisiniz. Bekar Kova’lar sizlerde iş ya da eğitim hayatınızda şanslı bir tesadüfle karışınıza çıkacak yaşam enerjisi yüksek sizi her anlamda etkileyecek özel bir insanla ömür boyu sürecek keyifli bir beraberliğin ilk adımını atabilirsiniz…

BALIK: Gökyüzünün sizlere bu ayki mesajı: ‘’Ümitsizlik diyarına gitme, umutlar var. Karanlığa kapılma, güneşler var.’’ Hz.Mevlana nın bu güzel dizeleri karanlık gönüllerde kaybettiğiniz ışığınızı kazanabilmenin yeniden aşk’la aydınlanabilmenin ateşi olsun sizler için. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda karşılaştığınız olay ve sorunları yönetmeye kalkan davranışlar içinde olmamalı ağzınızdan çıkan her sözün nereye gideceğini hesaplayarak hareket etmelisiniz. Birlikte çalıştığınız insanların bencilliklerini görmezden gelip yöneticilerinize yada öğretmenlerinize karşı ön yargılı davranışlar ve söylemler içinde bulunursanız kaybeden taraf siz olabilirsiniz.13 Ekimde Terazi burcunda yeni ay gerçekleşecek.Yeni ay enerjisi ile iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi gözden geçirmeli eleştirilerinin sınırları aşmaması konusunda onları uyarmalı ve kendinizi ezdirmemelisiniz. Finansal konularda gecikmeler söz konusu olabilir ve verdiğiniz sözleri yerine getirememe endişesine kapılabilirsiniz. Telaşa kapılmadan hareket eder ve alacaklarınızı almak için kararlı olursanız istediğinizi elde edersiniz. Yeni ay enerjisi ile alım satımlardan ortak işler yapmaktan uzak kalmalı var olan şartları daha iyi hale getirebilmek için sosyal ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz. Siz kendi işiniz sahibi iseniz yenilenmek için bir adım atabilir yer değişikliği planlarınızı çok daha iyi şartlarda gerçekleştirebilirsiniz.
Dr. Astrolog Şenay Devi

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık