Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yılın İlk Kanlı Ay Tutulması Gerçekleşiyor

YILIN İLK KANLI AY TUTULMASI GERÇEKLEŞİYOR!
Gerçek, birçok yönden yüzeye çıkıyor. 
Fısıldayan sırlar.

Medya yayınları.

Geçmiş Hatalar Bizi Engelleyen 

YAKLAŞIMLAR...

Gerçekleşme şimşekleri ...

Yaklaşan  Dolunay (ve Kanlı Ay Tutulması), kabul etmeyi seçtiğiniz hakikate ve Kaçtığınız "Gerçeğe"  ışık tutuyor.


Şimdi, bu sıradan bir Dolunay değil bu ay zirvesi aynı zamanda bir tutulmadır: KANLI  bir ay tutulması , yani o gökyüzünde yükselirken, bizim dünyamızın gölgesinin düşeceği anlamına gelir. 

Bu tutulma,  daha yumuşak bir titreşim sunar. Rengi sadece biraz solacak, yoğunluğu sadece bir zerre azaltacak. Yine de "daha yumuşak" bir tutulmadan bahsediyoruz.

Bu Dolunay  Sentorun işareti, oku doğrudan gerçeği hedefliyor daha derin bir anlayış için sürekli bir görevde olan bir arayandır. Yani bu Ay (Gül veya Çilek Ay olarak da adlandırılır) kolektif hikayemizde ilginç bir noktada gerçekleşiyor. 

Saklanacak Hiçbir Yer Kalmadı!
23 Mayıs'ta, Satürn Durağan doğru hareket etmeye başladı. Olumlu değişim, düşünme ve uyum olasılıklarını ortaya çıkarmak. Yay burcunun gerçek bulucusuyla birlikte bu, ilişkilerinizi, kariyerinizi ve alışkanlıklarınızı analiz etmek için mükemmel bir zamandır.

Venüs Kareleri Neptün. Bu geçiş, ilişkilerinizde güvensizlik, şüphe ve özbilinç duyguları ortaya çıkarabilir. Ama emin olun ki, bu hisler sizin kendi değerliliğinizin içsel yansımalarıdır, ilişkinizin acı çektiğinin bir işareti DEĞİLDİR. Bu, kendini yansıtma çalışması yapmak için ideal bir zamandır. Bu duyguların gerçekte nereden geldiğini inceleyin .

İkizler burcundaki Güneş açıklık gerektirir. Sahip olduğunuz bilgiler dağınık olmalı ve paylaşılmalıdır. Venüs, İkizler burcunda da incelik ve çekicilik getiriyor. Söylenmesi gerekenleri söylemenin yollarını bulacaksınız. Duyulacaksınız.

Ay Mantrası
Mantralar, Dolunayın (veya Yeni Ayın) enerjisiyle hizalanmak için güçlü bir araçtır. Bu Ay'ın değişken enerjisini kanalize etme ve dünyanın görmesi gereken değişim olma konusunda ne kadar yetenekli olduğunuzu kendinize hatırlatmak için aşağıdaki onaylamayı kullanın.

“Eski paradigmayı sevgiyle bırakıyorum. İçimden geçen değişimi kabul ediyorum ve gelecek olan her şeye isteyerek katılıyorum! "
Om Bhur Bhuvaḥ Swaḥ
Tat-savitur Vareñyaṃ
Bhargo Devasya Dhīmahi
Dhiyo Yonaḥ Prachodayāt 11 kez

Mantrayı 7   gün tekrarlayın. Sizi engelleyen her şeyi serbest bırakmak için üçüncü çeyreğe ve hatta bir sonraki Yeni Ay'a kadar kullanın.

Dönüşümsel gücünüzü güçlendirmeye hazır mısınız? 

Bu Dolunayı / Yeni Ayı Değiştirmek için Açmanın 5 Yolu
1. Duygularınızı Kabul Edin
Dolunayda duygular her zaman yükselir. Bir tutulmanın gölgeli unsurunu ekleyin ve bunalmış hissetmek kolaydır. Yine de duygularınızı kabul etmek önemlidir iyi, kötü ve çirkin.

Akmalarına izin verin. Tamamen hissedin. Duygularınızı bir bütün olarak, yargılamadan veya düzeltmeye çalışmadan kabul etmek, onların sizden geçmesine izin verir ve ayrıntılara takılıp kalmaz, bu muhtemelen geçecektir.

 Duygularınızı Çözmenin ve Psişik Güçlerinizi Kullanmanın Yolu

2. GÜCÜNÜZÜ ARTIRIN
Değişim, büyük ölçüde güçsüzleştirebilir. Kontrolden yoksun gibi hissettiğinizde, durumu kavrayamadığınızda, sizi küçültebilir. VEYA sizi büyütebilir.

Tutulmalar değişimle çakışır. Ve evet, bilinmeyenle yüzleşmek korkutucu bir yerdir, yine de başlatılan hiçbir değişikliğin en yüksek iyiliğinizden DAHA AZ bir şey için olmadığını anlayın. Öyleyse gücünüze yükselin ve gelenleri kollarınızı açarak kabul edin.

2019/20 Sezonunun Eğriliğiyle Nasıl Başa Çıkılır Cennet ve Cehennemde bu dünyada şimdi CENNETE Emek verme zamanı

3. Solar Pleksus Çakranızı Güçlendirin
Bu çakra, kaburgalarınızın hemen altında bulunur ve güç, cesaret ve bütünlük duygunuzdan sorumludur. Tutulmalar, benliğin bu parçalarının biraz sarsıldığı zamanlardır. Solar pleksusu bilinçli olarak güçlendirmek için çalışmak, kendinizi geliştirmenin harika bir yoludur, bu yüzden değişimi üstlenmeye hazırsınız!

 

4. Dönüşüme UYUMLAN
Dolunay enerjisi YÜKSEKTİR. Çok fazla temelsiz, yönlendirilmemiş enerji olduğu için bu aşama çılgınca hissedebilir. Bir kısmını vermeye yönlendirin. Bu, bir barınakta gönüllü olmak, bir arkadaşınıza DIY konusunda yardım etmek, kalacak başka hiçbir yeri olmayan bir tanıdığa ev sahipliği yapmak gibi görünebilir.

 

5. Kalbinizi duyun Duygularınızı Sahiplenin ve ifade edin. KAZANACAKSINIZ
Değişim şu anda tüm hayatlarımızda dalgalanıyor.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık