Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yıldızların Öğretmeni Satürn Oğlak Geçişinin Burçlara Etkileri

20 Aralık 2017 & 17 Aralık 2020 tarihleri arasında Yıldızların Öğretmeni Satürn yönetici olduğu Oğlak burcunda ki seyrinde olacak. 28.5 Yıllık bir aradan sonra YÖNETİCİ OLDUĞU OĞLAK Burcunda’ki seyrine başlıyor yargıç SATÜRN. Unuttuğumuz es geçtiğimiz pek çok şeyi hatırlatacak enerjileri hissettirecek bizlere toplumsal ve bireysel anlamda. Gelelim burçlarımıza etkilerine ve bizlere verdiği mesajlara;

Koç Burcu

Yıldızların öğretmeni Satürn, profesyonel ve kamusal imajınızı itibarınızı bulunduğunuz sektörü etkileyecek enerjileri getirecek sizlere. Bu döngü boyunca, kariyeriniz ile ilgili kritik kararlar alabilirsiniz. Başlıca projelerinizi hayata geçirebilirken bazıları için de beklentilerinizin karşılanmadığı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Sizi doğru yönlendiren insanların söylemlerini dikkate almanız faydanıza olur.

Bu transit ile birlikte daha üst düzey bir konuma gelebilir ve artan sorumlulukların ağırlığını hissedebilirsiniz. Aile bireyleriniz anne baba aile büyükleriniz ya da iş hayatınızdaki bir patron yönetici / otorite figürüyle ciddi sayılabilecek sorunlar yaşayabilirsiniz.

Bu dönem sizler için biraz zor olsa da özellikle uzun vadeli faydalara daha fazla odaklanırsanız ödüllendirici bir dönem haline gelecektir sizler için. Koçlar kariyer zirvesinin ne olduğunu emeklerinizin karşılığını alabilecekleri etkiler ile karşı karşıyalar disiplinli ve yapıcı eleştirilere kulak verip kendilerini disiplinli bir şekilde geliştirebildikleri takdirde. Öğretmen Satürn emeklerinin haşatını almanızı sağlayacaktır. Haklı olanlar alın teri dökenler büyük mükafatlar ile karşılaşabilirler.

Bu dünyada ki amaçlarınız beklentileriniz istekleriniz zayıf yönleriniz ve tercihlerinizi sorgulayacağınız bir süreçtesiniz. Kendiniz ile yapacağınız öz değerlendirme ile kendinizi geliştirebilecek keskin yanlarınızı törpüleyerek özün güzelliklerini yenilenerek dış dünyaya yansıtabileceksiniz.

Bu transit altında mesleki ve kamusal hayatınızda güvenli sağlam temeller üzerine başlangıçlar yapma şansınız yüksek. Toplumdaki duruşunuz şimdi Satürn'ün incelemesine tabi tutulmakta. Tam olarak ortaya koyduklarınızla ilgili bir dizi testten geçecek. Bazılarınız meslek hayatınızda tanınmış ve kariyer "ödülleri" ni alır konumdayken, bazıları ise şimdiye kadar alınan yanlış kararların ağırlığını daha da derinden hissedebilirler.

Satürn'ün onuncu evden geçişi, Hayata karşı daha gerçekçi kılacak UYANDIRACAK sizleri; Sahip olduğunuz ve şimdiye kadar başaramadığınız şeylerin farkına varacaksınız. Hataları yanlış kararları telafi etmek için şansınızı doğru değerlendirebilme imkanı ile karşı karşıyasınız. İşiniz veya başarılarınız artık daha görünür durumda olacak.

Bu dönem, kaç yaşında olursanız olun yetişkinliğe olgunluğa geçiş ve sorumlulukların kabulü için etkili bir dönem sizler için.

Boğa Burcu

Bu transit, bilginiz, inançlarınız eğitiminiz, ve yasal konularla ilgili gelişimin dönüşümün başlangıcı olacak sizler için. Kendinizi ideallerinizi geliştireceğiniz, Düşünmeden kabul ettiğiniz uzun yıllar birlikte çalıştığınız kişiler ile alakalı konularda size verilen sözlerin yerine getirilmemesini hayal kırıklıklarınızı aniden kabullenerek keskin bir dönüşüm gerçekleştirebilir sadece kendi inançlarınız doğrultusunda yol almaya karar verebilirsiniz. Satürn Oğlak geçişinde inancınız bir şekilde test edilir ve yaşamın kendisi ile ilgili en temel varsayımlarınızı şüphelerinizden arındırarak doğruya erişebilirsiniz.

Yaşamınızda, yüksek öğrenim, inanç sistemleri, seyahatler, yasal konular hukuk mahkemeleri gibi maceracı deneyimlerin etkili olacağı yeni bir süreç başlıyor. Yarım kalan eğitiminizi tamamlayabilir yurt dışı hayallerinizi gerçekçi bir şekilde ele alarak akılı adımlarla ilerleyerek bunu başarabilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken konu yasal konularda iyi niyetli olmayan kişilerden görebileceğiniz zararlar olmalı.

Bilinçaltınızda yatan korkularınız ile her hangi bir müdahale olmadan yüzleşeceksiniz. Bu transit altında ait olmadığınız pek çok şeyden kendi isteğiniz ile uzaklaşacaksınız. Bakış açınız kişisel felsefeniz umutlarınız gerçekçi yönde bir dönüşümün içine girecek. Doğum haritanızda ki Satürn yerleşimi ve diğer gezegenler ile yaptığı açılara göre Yüksek öğrenim ve seyahatlerle ilgili alanlarda bu anlamda kısıtlanmalar veya yeniden değerlendirilmesi yönünde gelişmeler söz konusu olabilir. Özellikle bu transitin ilk evrelerinde biraz kasvetli belirsizlikler hayal kırıklıkları yaşanabilir. Bunu dengelemek için kendinize sorun inançlarınız yeteri kadar güçlümü? Kalbinizin sesini duyuyor mu? Yoksa duymazdan mı geliyorsunuz? Hayattan beklentiniz ne? Bunları sorgulamalı net cevapları kalbinizin sesine kulak vererek vermelisiniz. Bu transitin sonuna gelindiğinizde, gerçekçi ve dürüstçe sizi güçlü kılan her şeyin ne olduğunu keşfedeceksiniz. Bu, kendinizi gerçek anlamda ortaya koyacağınız ideallere ve hedeflere bağlılık yoluyla inançlarınızı yeniden inşa edeceğiniz bir süreç. Bu geçişle, öfkenizi yenen tutumunuz ve yanlışlarınızdan vazgeçmeyi öğreniyorsunuz; tam olarak beklentilerinizi netleştireceksiniz zorlukları yanlışları aştığınızı öğrenecek. Yeni olan şeylerin getirdiği maddi manevi zenginliklerden payınıza düşeni alabileceksiniz. Amaçlarınız değişecek yalnızca gerçekleri, bilgiyi ve bilgelik için gerekli olana yöneleceğiniz azminizle istikrarı yakalayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Öğrenecek başkalarına da öğreterek büyüyeceğiniz gelişeceğiniz enerjiler. Çoğunuz için yayıncılık ve eğitimde önemli başarılar elde edilebilir. Zamanınızı, özellikle öğrenme gelişme adına uzun vadeli hedefler ile verimli bir şekilde kullanmak için bu transiti çok iyi değerlendirmelisiniz. Şimdi yoğunlaşın, odaklanın ve uzmanlaşmanız gerektiğinin bilinci ile kendinize kesin hedefler belirleyerek süreci doğru yönlendirin. Yayınlar, yazı yazma, fikir paylaşma ve çalışmalarla mükemmel bir noktaya erişebilirsiniz.

İkizler Burcu

Satürn, samimiyeti, paylaşımı ve paylaşılan finansı kendi kişisel gelirinizden başka bir kaynaktan gelen para ve mülkiyet ile ilgili konularda etkili olacak. Satürn, 19 Aralık 2017'den 2020'ye kadar bu yaşam alanlarında bir tür testlerden geçirecek sizleri sanki evren bu alanlarda kurduğunuz temellerin güçlü olup olmadığını kontrol edecek. Zayıf temellere dayanan şeyler bu testlerin baskısı altında dağılabilir.

Bu etki, Bu yıl, İkizle burcunun ilk 11nci gününde doğanları fazlası ile etkileyecek.

Testler, bu döngü boyunca finansal alanlarınızda iş yaptığınız insanlar ile ilişkilerinizde etkili olacak. Kendinize, duygusal olarak yada maddi olarak başkalarına bağlı hissediyorsanız dikkatli olmalısınız. Başkalarından gelen destek geçmişte olduğu gibi olmayabilir. Örneğin, bir iş ortağının geliri düşebilir veya bu süre zarfında başka bir mali destek biçimi alınabilir ya da zayıflayabilir. Kısaca işinize 4 elle sarılmalı başkalarından beklentilerinizin yeterli olamayacağını göz önünde bulundurmalısınız.

Duygusal olarak, başkalarının destekleyici olmadığı hissi sizleri zorlayabilir. Duygularınız ile değil gerçekler ile hareket etmelisiniz. Finansal konuları, özellikle borç ve vergileri mantıksal ve gerçekçi bir şekilde ele almak için güçlü bir zaman dilimindesiniz. Bu anlamda sorunlarınız varsa çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bu dönem bazen sizleri zorlayacak enerjileri barındırsa da uzun vadeli fayda ve ödüllendirici bir dönem haline gelebilir sizler için. Çalışın kendinize güvenin riskli ve bilmediğiniz başkalarının yönlendirmeleri ile işlere yönelmeyin. Bu transit altında kendinize şu soruları sorun;

Gücü nasıl ele alıyorsunuz? Arzularınız lamı ilerliyorsunuz? Samimi ilişkiler gerçekten dürüstlük üzerine mi kurulu? Ne çeşit takıntılar ve bağımlılıklarınız var? Bu sorulara doğru ve dürüstçe cevap vermeyi başarmalısınız. Bu Transit başlangıcında, en derin istek ve korkularınızı sorgulamanızı zorlayan 3ncü şahıslar ve dış dünya baskısına karşı özellikle hassas olabilirsiniz. Bunlar arasında cinsel hayatınız, Finansal konular (özellikle borçlar, yükümlülükler ve ortak finansmanlarla ilgili) ve kontrolü elden bırakmamalısınız.

2014 2015 yıllarında neler yaşadığınızı hatırlayın ve bu dönemde temkinli kararlar almaya özen gösterin. Oğlak burcundaki öğretmen Satürn geçişi ile birlikte, finansal paylaşım, güç birlikleri ya da bir ortak olmadan hayatınızı yaşamak mecburiyeti uzun vadeli bir ortaklığın zorluklarıyla karşı karşıya kalmış olabilirsiniz. HATIRLAYIN.

Bu transit ile birlikte şimdi kendinizi motivasyonunuzu geliştirme zamanı. Bu transit altında pek çok bağımlılığınızı korkunuzu batıl inançlarınızı arkada bırakabilecek ve kendi gücünüzü doğru şekilde yaşam sahnesinde ortaya koyabileceksiniz.

Yengeç Burcu

Yargıç bilge öğretmen Satürn karşıt burcunuz yönetici olduğu Oğlak burcunda 20 Aralık 2017'den 2020'ye kadar Bu transit altında ilişkileriniz önem kazanıyor ilişkileriniz aracılığıyla yaşanacaklar ayna olacaktır sizlere her konuda. HASSAS ve ETKİLİ bir dönem başlıyor sizler için.

Bu gerçekçi gezegenin sizlere hayatınız adına büyük bir "Bahar Temizliği" yaptıracağı kesin. bu transit sırasında ilişkileriniz bir dizi testten geçecek. Satürn, zayıf bağlantıları arar ve onları ortaya çıkarır görmezden geldiğiniz her şey gözünüzün önünde beliriverir. Zayıf temeller üzerine kurulan ilişkileri bitirmek yada tam tersi güçlendirmek için büyük çabalar vermek zorunda kalabilirsiniz.

Bu, başkalarıyla olan ilişkilerinizi tanımlamanız, anlamanız ve iyileştirme ya da bitirmeniz gereken bir döngüdür. Hâlihazırda bir ortağınız varsa, uzlaşma, esneklik ve sabırla krizleri aşabilirsiniz. Aksi bir tutumsa bitişlere neden olacaktır. Deneyimleyeceğiniz İlk hayal kırıklığı, bu yaşam alanında eleştirilen ve "incinen" duygularınız olacaktır. Ancak, bu transitin sonuna kadar, taahhüt ve uzlaşma hakkında çok şey öğreneceksiniz. Özel hayatınızda evliliğinizde devam eden beraberliğinizde taktığınız PEMBE GÖZLÜKLERİ çıkarttıracaktır Satürn sizlere ve gerçekçi bir bakış açısı kazandıracaktır.

Yalnız olanlarınız için, Satürn'ün transiti yalnızlık hissini daha yoğun hale getirebilir Artık hayatınızda ciddi bir boşluk hissedebilirsiniz. İş hayatınızda da (önemli bir ortaklığa sahip olup ya da olmamanıza göre) devam taahhüt etmek yerine, ortaklığa duyduğunuz ihtiyacı inceleyeceksiniz. Özel yaşamınızda anlık kararlarla bir aşk ilişkisine adım atarsanız, Satürn sizlere hayal kırıklıkları ve zorluklar yaşatabilir.

Sağlıklı ortaklıklar, yeni işbirlikleri veya mevcut ortaklıkların güçlendirilmesi olumlu sonuçları getirebilir.. Satürn, gerçeklik ve nesnelliğin adil bir ölçüsü olacak sizler için. İlişkiler şimdi ciddi meseleler olarak hayatınızın merkezinde yerini almaya başlıyor.. Ortaklara karşı sorumluluklar, uzlaşmaya duyulan ihtiyaç ve başkalarının ihtiyaçlarının gerçekleri açıklığa kavuşturma zamanı.

Yaş ve yaşam koşullarınıza bağlı olarak, "Önemli ortaklıklar", sevdiklerinizle, iş ortaklıklarıyla ve hatta derin dostluklarla olan ortaklıklar ile ilgili pek çok deneyim yaşayabilirsiniz. Uzun zamandır süre gelen dostlukları yüzeysel ve tatmin edici görmeyebilir ve daha fazlasını isteyebilirsiniz. Özel yaşamınızda bir ilişkideki sorunlu alanların bu geçişin başlangıç aşamalarında kusurlar olduklarından daha büyük görünebilir gözünüze. Kararları, hem güçlü hem de zayıf yanları ile ele alırken haksızlık etmeden dengeleri korumaya özen gösterin.

Satürn'ün transiti süresince ilişkileri veya yaşamınızda ki ilerlemeleri her zamankinden daha zorlu bulabilir ve özellikle düzenli uyku ve uygun beslenme alışkanlığına sahip olmak gibi sağlığınızla ilgili hassas durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Şimdi daha disiplinli olmalı sağlığınızı önemsemeli yaşam kalitenizi arttırma gayreti içinde olmayı başarabilmelisiniz.

Bu transit ilerledikçe gerçek ihtiyaçlarınızı keşfedeceğiniz gerçekçi olarak iş yada özel yaşamınızda ne istediğinizi ve karşı tarafa ne verebileceğinizi keşfedersiniz.

Satürn Oğlak burcundan geçerken mevcut projelerinizi veya taahhütlerinizi yeniden değerlendirmeye kişisel plan ve hedeflerinize muhalefet ve engellerle de karşılaşabilirsiniz. Sizler için, Bir olgunlaşma süreci devam ediyor yaptığınız değişiklikler daha sonra hayatınızı daha basit, daha kolay ve daha sağlıklı hale getirecek.

Bu döngü sırasında, ilişkilerinizde oynadığınız rolü belirleyip "KENDİNİZ" olduğunuzdan emin olun. İlişkilerinizdeki karmaşık duyguları, onları incitmeden göz ardı etmeden ortaya koymaya çalışın. İkili ilişkilerinizde ortaya çıkan herhangi bir sorunun kökenine baktığınızda korkusuz olun.

Aslan Burcu

Yıldızların öğretmeni Satürn Oğlak burcunda ki seyri ile 20 Aralık 2017 ve 2020 yılları arasında sizlere sınırlarınızı yeniden belirlemeniz disiplinle hareket ederek günlük işlerinizi, işinizi, alışkanlıklarınızı, sağlığınızı, önemseyerek toparlayıp düzeltmekle yükümlü olduğunuzu öğretecek. Yaşamın bu alanlarında yavaş, sorumlu disiplin içinde değişiklikler yapmayı hedefleyin. Amacınız artık geçen yıllarda yapmadığınız iyileştirmeleri yapmak olmalı. Kendinize zorlamadan çok çalışıp elinizden gelen her şeyi yapın. Satürn, mutlaka eskiye nazaran daha akıllı çalışmanız gerektiğini vurguluyor.

Satürn Yay'dan geçerken, romantik ilişkilerin yanı sıra çocuklarınızla olan ilişkilerinizde de sizleri önemli sınavlardan geçirdi. Bu anlamda ilişkilerinizde önemli değişiklikler yaptınız, romantizmi geride bıraktınız ya da hayatınızda nelerden zevk aldığınız konusundaki duruşunuzu güçlendirdiniz. Şimdi ise Satürn eleştirel gözünü doğum haritalarınızda 6cı evin meselelerine çeviriyor ve iş hayatınız, günlük işlevler, alışkanlıklar ve sağlık alanlarında belirli bir baskı seviyesi hissetmek olasılığınız yüksek.

Transit başlangıcında, bu konular hakkında her zamankinden daha fazla sorumluluk altında hissedebilirsiniz. Başlangıçta rutinlerinizdeki veya gündelik hayatınızdaki aşırı baskı gibi görünen şeylerle tıkanmış hissedebilirsiniz. Aslında, Satürn iyi bir öğretmendir ve zamanı nasıl değerlendirmemiz aynı şeyleri tekrarların fayda getirmediğini anlamamızı sağlar.. Daha önce ihmal etmiş olduğunuz şeyleri şimdi daha sorumlu bir şekilde karşılamalı, yönetmeyi seçmelisiniz.

Zamanınızı nasıl en iyi şekilde kullanırsınız? Günlük yaşamınızı ve bedeninizi daha iyi hale nasıl getirebilirsiniz? Bu soruları kendinize sorun ve cevapları dürüst bir şekilde vermekten korkamayın.

Bu uzun geçiş sırasında düzenli egzersiz, zamanınızın daha yapılandırılmış ve üretken kullanımı ruh ve beden sağlığınızı iyileştirmek yeni rejimlere başlamak için mükemmel bir zamandır. Çalışma alanınızı organize etmek uygundur ve günlük programınızı da yeniden düzenleyerek daha verimli olmayı başarabilirsiniz. Aslında, size bunları yeniden yapılandırmaya zorlayan ya da en azından birlikte hareket etmenize neden olan motivasyonu sağlayacak enerjiler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Altıncı ev bir hizmet evidir ve yaptığımız işler bazen çok rutin veya sıkıcı olabilirken sizlere güçlü bir amaç hissi verebilir. Enerjinizi dağıttıysanız ve gerçekte ne kadar çok şey yaptığınızı bilmiyorsanız ve onaylamadıysanız, Satürn bu anlamda toparlamanızı sağlayacak enerjileri getirmekte sizlere.

Sağlık ile ilgili konularda Satürn sizi endişelendirebilir. Bununla birlikte, sağlıkla ilgili endişeler bu transit sırasında dikkate alınırsa erken teşhis başta olmak üzere riskli rahatsızlıklara sebebiyet vermeden yaşam kalitenizi arttıracak aktiviteleri kendi arzu ve kararlılığınızla edinebilir köklü değişimler içinde olabilirsiniz. Bu Transit sonuna kadar, daha verimli olmak, daha sağlıklı bir şekilde yaşamanız gerektiğinin bilincine erişeceksiniz.

Ayrıca kötü alışkanlıklarınızı bırakabilmek için motivasyon ve kararlılığın olumlu deneyimlerini yaşayabilirsiniz.

2020 yılına kadar iş, sağlık, günlük rutinler, çalışanlar, evcil hayvanlar ve alışkanlıklarınız ile ilgili pek çok deneyim yaşayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Zayıf temellere dayanan şeyler Satürn ün baskısı altında kalabilir. Günlük hayatınızdaki sorumluluklarınız daha fazla ağırlığa neden olabilir. İşinden mutsuz ya da işsiz olanlar bu süreçte biraz daha zorlanabilirler. Daha iyi şartlarda uzun vadeli ve değerlerinizi yansıtan bir iş arayışı içindeyseniz sabırla hareket etmelisiniz. Hızlı kararlar beklentilerinizi karşılamayabilir.

Başak Burcu

Yıldızların öğretmeni Satürn 20 Aralık 2017 ve 2020 yılları arasında cesaret eksikliği sebebi ile ortaya koyamadığınız potansiyelinizi fark etmenizi uyanışa geçmenizi sağlayacak enerjileri yansıtacak hayatlarınıza. Bu Transit ilerledikçe sizi motive eden şeyler konusunda daha güçlü bir his bulacak ve kendinizi yaratıcı bir şekilde daha etkili ve belki pratik yollarla en iyi şekilde ifade edebilmenin yollarını bulup ortaya koyacaksınız. Kendinizi nasıl eğlendiriyorsunuz, nasıl eğlendiğiniz ve egonuzu nasıl yönettiğinizle ilgili konular fazlası ile etkili olacak sizler için Bu Transitin sonunda, ideal olarak daha güçlü bir amaç anlayışı ve yenilenmiş biri olmayı başarabilirsiniz. EĞER GERÇEKTEN İSTERSENİZ.

Şimdi kendinize sorun sizi diğerlerinden ayıran farklı kılan şey nedir? Gururunuzla nasıl başa çıkıyor yada Gururunuz yüzünden neleri kaybediyorsunuz? Yaratıcı yetenekleriniz neler? " Bu, transit geçiş sırasında yüzleşeceğiniz konuların başında sizi başkalarından farklı kılan şeyleri ve kendi yaratıcı yeteneklerinize gerçekçi ve somut bir şekilde ortaya koyabilme becerinizin gelişmesi olacaktır.

Bir çoğunuz bu geçişle yeteneklerini yeniden değerlendirme döneminden geçecek yeteneklerinizi bugüne kadar ne kadar boşa harcadığınızı fark edecek daha pratik ve faydalı bir şekilde kendinizi nasıl ortaya koymanız gerektiğinin idraki ile ilerleyeceksiniz. Bazılarınız hobilerinizi ve eğlencelerinizi işletmelere dönüştürebilirsiniz.

Satürn'ün bu transiti aynı zamanda başkalarından gelen sevgi ve dikkatin yanı sıra romantik ilişkiler kalıcı aşk ilişkileriyle de ilişkilidir. Bu süre boyunca yüzleşebileceğiniz psikolojik sorunlar arasında, başkaları tarafından nasıl değersiz hissettirildiğinizi kavrayabilir öz değerinizin öneminin bilincine erişebilirsiniz. Bu transitin derslerini doğru değerlendirdiğinizde kendinizi sevmeyi kendinize gerçekçi, dürüst davranmayı ve kendiniz ile gurur duymayı öğreneceksiniz. Bu geçiş sürecinde kendinize güvenmeyi yalnızca diğerlerinin sizi nasıl gördüğünü değil kendinizi görmek istediğiniz yerin ne olduğunun idraki ile kararlar alıp uygulayabileceksiniz.

Romantik ilişkiler bu transit boyunca test edilebilir. Bazılarınız için romantik bir aşk hikayesi sona erebilir. Sağlam temeller üzerine kurulu romantik bir ilişkiniz varsa daha da güçlenir..

Doğum haritalarınızda 5nci ev aynı zamanda çocuklarınızı ve özellikle de ilk çocuğunuzu yönetir. Çocuk sahibi olmayan Başaklar ilk çocuğunuzda hoş geldin diyebilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda yeni kurulumlarla ilgili kısıtlamaları ve artan sorumlulukları da beraberinde getirecek bu transit. Çocuk sahibi olan Başaklar disiplin konusunda zorluklarla karşılaşabilir veya çocuklar taleplerini artırabilir.

Bekar ve kalıcı bir ilişki yaşama aruzunda olanlar romantik ilişkiler kurma noktasında güven sorunlarını aşmakta zorlanabilirler. Armudun sapı üzümün çöpü ve başkalarının yaşadığı hayal kırıklıklarını kendinize mal etmeden şansı ve size değer vereni fark etmelisiniz.

Çocuklar, romantizm, yaratıcılık gibi tüm bu yaşam alanlarında etkili olacak bu geçişi iyi değerlendirmeli olabildiğinde dengeli ve istikrarlı hissetmek için gerçekten gayret göstermelisiniz. Hayatınız bu süre zarfında daha istikrarlı bir hal alacaktır çünkü muhtemelen kendinize gerçekçi ve makul bir şekilde bakabileceksiniz. Bu transit, belirsizliği azaltma etkisi gösterir.

Terazi Burcu

Yıldızların Öğretmeni Satürn'ün Aralık 20 Aralık 2017'den 2020'ye kadar yönetici olduğu Oğlak burcunda ‘ki geçişi, sizin için önemli bir döngü olacak. İçsel olarak "Yeniden yapılanma" zamanını betimliyor sizin için. Bu transitin sonuna doğru, hayatınızı değiştirecek kişisel ve psikolojik gelişmeler ve gelişmeler le yaptığınız pek çok yanlışı düzeltme şansını yakalayabilirsiniz.

Bu döngü boyunca köklerinizi (Nereden geldiğinizi sizi siz yapan özellikleri) keşfederek önemli bir dönüşümün içinde olacak ruhunuzu ego ve kibirden arındırmayı başarabileceksiniz.. Fakat bu transit altında aileniz ilgili sorunlarla karşı karşıyasınız. Bu enerji tüm sorunları anlamıyla yeniden düzenlenmesi olarak kendini gösterir. Ya öfkenize yenilecek sorunları kendi merkezinize göre değerlendirip zorlaştıracak yada empati kurarak ilişkilerinizi yeniden inşa edeceksiniz.

Terazi burçları genel anlamda bu transit altında, duygusal anlamda büyük bir "ARINMA" yaşayacak. Şu anda sorumluluklarınızı külfet olarak görebilir daha önce yaptıklarınızdan daha fazla baskı altında hissedebilirsiniz. Ama unutmamalısınız her zorluktan sonra bir kolaylık vardır.

Bu transitin ilk evrelerinde yalnız ve yaşamda desteksiz hissi hakim olabilir ruhunuzda. Sağlık, hareketlilik ve kariyer alanlarında yaşanan bazı gecikmeler söz konusu olabilir. Fakat Satürn Oğlak burcunda ilerledikçe, hayat sahnesinde ustalığa erişeceksiniz. Ev hayatınızı yeniden organize etmek ve yeniden yapılandırmak için oldukça güçlü bir dönemdir. Hedefiniz aşkı aileyi daha güvenli hale getirmek olmalı bunu yapmak için gerçekten muhteşem bir zaman. Geçmişte yaptığınız hataları düzeltmenin zamanı geldi. Bu döngü sonunda, daha güçlü bir temel inşa etmiş olacaksınız.

Bu transit zarfında, hayatınızdaki önemli bir insana, bir otorite figürüne karşı bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Seçtiğiniz yaşam yolunda ilerlemenin engellendiğini güvende olmadığınızı "Bırakılmış terkedilmiş" hissi içinde olabilirsiniz. Fiziksel bedeninizi daha gerçekçi bir şekilde incelemeye başlayarak kusurlarınız ile ilgili çok takıntılı davranışlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızı şimdiye kadar yaşadığınız olayları iyileştirme çalışmalarına başlayın. Gelişmeler bir gecede gelmeyecek, ancak yavaş ve istikrarlı bir yaklaşım, daha sonra ödülleri getirecektir. Bu enerji ile kariyer başlangıçları için önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Zemin hazırlamanız ve sonunda hayatınızda çok önemli olan uzun vadeli bir proje inşa etmeniz gerekebilir. Bu zamanı, onarım ve yeniden yapılanma için ideal bir dönem olarak düşünün.

Akrep Burcu

Öğretmen Satürn 2020 yılına kadar yönetici olduğu Oğlak burcunda transitte olacak ve çevrenizdeki insanlarla nasıl bir bağ kurduğunuzu bilgiyi nasıl kazandığınızı iletişimi nasıl ve ne şekilde yaptığınızı test edecek. Bu enerji iletişimle ilgili her konuda baskı altında kalmanıza neden olabilir. Fikir üretme iletişimle ilgili becerilerinizi çok daha verimli yenilikçi bir şekilde yönetmenizi sağlayabilir. Bu transit altında her zamankinden daha fazla endişeli hissedebilirsiniz. Kardeşleriniz ile aranızda sorunlar artabilir ve iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Her ne kadar iletişim kurma arzusu içinde olsanız bile aynı konuşmaları tekrarları zaman kaybı ya da daha az öncelik olarak görebilirsiniz. Bu transit ilerledikçe bilgi ve iletişim üzerinde durarak, ideal bir şekilde daha derin bir anlayış derinliği kazanmış olacaksınız. Olumlu bir şekilde, yaptığınız işte veya iletişiminizde önemli bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz.

Aslında, bu önemli geçişin sonunda olumsuzluklardan daha fazla pozitif enerjiler hakim sizler için. Organize öğrenim becerilerinizi geliştirmek için önemli fırsatlar yakalayabilirsiniz. Ayrıca, iletişim becerilerinizi geliştirmek için yeni yollar bulabilirsiniz. Kurslara veya diğer eğitim programlarına katılıyorsanız daha fazla derinlik veya uyarı isteyebilirsiniz. Bu geçiş sırasında ulaşım ile ilgili sorunlar olabilir ve mekanik arızalar zorluklara neden olabilir. Çalışmalarınız projeleriniz ve hedeflerinizi daha da ileri götürmek için muazzam bir çaba gösterebilirsiniz. Bu döngü esnasında, Günlük işlerinizi ve her türlü iletişime ait konuyu yapılandırmanız ve düzenlemeniz gerektiğini anlıyorsunuz.

Oğlak burcundaki Satürn geçişi ile Yetkili kişiler ile ve hayatınızdaki sizden yaşça büyük insanlarla olan güçlendirilmiş ilişkiler, büyük ölçüde hayatınızdaki destekleyici bir rol oynayabilir. Yaptığınız iş ve üstlendiğiniz sorumluluklar size güçlü bir güven duygusu sağlar. Kendi yetenekleriniz hakkında daha olgun bir kavrayışa sahip olduğunuz için, başkalarına karşı da daha sorumlu olduğunuzun bilinci ile ilerleyebileceksiniz. Kendinize gerçekçi ve mantıklı bakarsanız, kendinizi ve yeteneklerinizi daha açık ve gerçekçi görürsünüz. Hayatınızda şu an sorumluluklarınızın ne olduğunu biliyorsunuz ve onlarla tanışıyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edemediğiniz konular yüzünden iş ve özel yaşamınızda ki hatalarınızı telafi edebileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Yay Burcu

Burcunuzda geçişini tamamlayan Satürn bir daha 28- 29 yıl daha burcunuza geri dönmeyecek. Kendini ifade etmede daha özgür hissedeceksiniz ve burcunuzda ki Satürn geçişi sizleri olgunlaştırdı. 20 Aralık 2017 ve 17 Aralık 2020 yılları arasında yönetici olduğu Oğlak burcunda ki seyrinde olacak.

Sizleri finansal konular gelirlerinizi ne şekilde kazandığınız mali başarı gibi konularda etkileyecek. Hayatınızın bu aşaması, 2020 yılına kadar sürecek, pratik bir aşama. Mali başarı olağanüstü olmayabilir. Yavaş ama genelde istikrarlı bir şekilde yapılanma dönemi olacaktır sizler için. Bu geçiş bazen maddi kayıp ile ilişkilendirilir, ancak gerçekte, şimdiye kadar finansal düzeyde ne kadar etkili olduğunuzu gözden geçirmek ve ilerlemenizden memnuniyetsizlik duyuyorsanız kendinizi geliştirmenin yollarını bulmanızı da sağlayacaktır. Bu transitin amacı, kendi öz-değer duygularınızla gerçek dünyada ürettikleriniz arasında ki bağlantıyı kurmanızdır. Maddi konularda tek başına mücadeleden yorgun düştüğünüzü hissedebilirsiniz. (Bir çoğunuz "Çok çalışıyorum ama bu kadar çalışmanın karşılığını alamıyorum?") gibi düşüncelere yönelebilirsiniz. Ancak transit ilerledikçe daha doğru gözlemlerde bulunmayı öğrenirsiniz kendinizi netlik ve gerçekçilikle keşfedebilir ve kazanımlar ile ilgili konularda çok daha doğru sonuçlar elde etmek için neyin yanlış olduğunu fark ederek düzeltme şansını elde edebilirsiniz.

Kendinizi finansal anlamda sağlam bir yere yerleştirmek için bu transitin güçlü enerjisini iyi kullanın. Bütçeler hazırlayın, harcama biçiminizi inceleyin ve boşa harcamış uygulamaları ve tutumları ortadan kaldırın. Kredileriniz sizi yorduysa (Başkalarından borç para ödünç aldıysanız), Satürn bir şekilde bu tutumun sağlıksız olduğunu ve bu alışkanlıkların değişmesi gerektiğini öğretecek sizlere. Paranızı daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Daha az harcayarak paranızı biriktirmenin yaratıcı yollarını bulabilirsiniz. Doğum haritalarınızda 2nci ev gelirlerinizi kendi çabalarınız ile kazanımlarınızı temsil eder. Kişisel eşyaları, öz saygıyı, kişisel yetenekleri ve kişisel değerleri de yönetir. Yaşamın bu alanlarında, evren temellerin güçlü olduğunu kontrol ediyormuş gibi türlü testler yaşatabilir sizlere.

Zayıf temellere dayanan şeyler bu testlerin baskısı altında dağılabilir. Güçlü olanlar dayanacak ve daha da güçlenecektir. Bu dönemde ağır mali taahhütlere girme konusunda mutlaka daha ihtiyatlı olabilirsiniz ve harcama konusunda genelde her zamankinden daha temkinli olabilirsiniz. Kazançlarınız hakkında endişelenseniz de zaman ilerledikçe tasarruf alışkanlıklarınızın daha gerçekçi olmanın güçlü geri dönüşümleri ile karşılaşabilirsiniz. Bazı lüks harcamalarınızı kontrol altına almayı öğrenerek emeğinizin değerini daha iyi kavrayabilirsiniz. Satürn Oğlak burcunda ki geçişi ile çok başarılı enerjiler ile karşılaşabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızın yönetimi ile ilgili olarak daha iyi bir pozisyona gelmeniz için ödüllendirici bir döngü içindesiniz. Sahip olduğunuz doğuştan gelen organizasyonlu parayı doğru yönlendirebilme özelliğiniz tüm gücü ile ortaya çıkacaktır.

Oğlak Burcu

20 Aralık 2017 ve 17 Aralık 2020 yılları arasında yönetici gezegeniniz 28.5 yıl aradan sonra burcunda ki seyrinde olacak. Doğum haritalarınızda İlk ev kişisel kimliğimizi yönetiyor. Bu transit sırasında kişisel seviyede başkalarına nasıl davrandığınızı sorgulayacak empati yapmayı öğreneceksiniz. Fiziksel bedeniniz de bir odak noktası haline gelecek sizler için. Yaşınızın ağırlığını hissettiğiniz bedeniniz ile ilgili ihmalkarlıklarınızın farkına vararak olumsuz alışkanlıklarınızı tiryakiliklerinizi kendi iradenizle değiştirebileceksiniz. Kilo probleminiz varsa sağlıklı i, diyetleri ve spor gibi aktiviteleri başlatmak için mükemmel bir zaman.

Hayata dair bakış açınız, daha ciddi, olgun ve sorumlu bir tutum benimsediğinizde değişecektir. Bu Transit in ilk sürecinde özgüven eksikliği ve muhtemelen kendinizle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Geçmişte güvenerek zarar gördüğünüz kişilere karşı yenildiğiniz merhamet duygunuz ile yine güven sarsılması yine yumuşak karnınızdan sizi vurmaları karşısında çaresiz hissederek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Artık tam anlamı ile İYİ’yi KÖTÜ’yü ayırt etmeli kötüye inanmayı seçip iyi olanı kaybedecek yaklaşımlar içine girmemelisiniz. Bu transit altında özgüveninizi dönüşümünü yukarı çekmeyi başarabilirsiniz. Satürn yüzeysel olanı dağıtıp parçalamaya başlıyor. Bencillikleriniz kurgularınız ardınızda kalıyor. Rüya gerçeğe yeniliyor. Bu transit altında sonuç, yeni keşfedilen bir kimliktir ve kendinizle ilgili gerçekçi bir anlayışın sizlere katacağı maddi manevi zenginliklerdir.

Kariyer hayatınızda yeni projeler açısından dışa dönük ilerleme işaretleri olağanüstü olmayabilir, ancak bu geçiş sırasında yaptığınız iş gelecekte başarı ve ilerleme için güçlü bir temel oluşturacaktır. Kariyer hayatınızda yıllardır kısıtlı imkanlarla ilerleyip kısır döngülere yenildiyseniz çıkış kapılarını bulup açacak ve kalıcı işlerin içinde yer alabileceksiniz. Yönetici gezegeniniz bu transit sırasında Olgunluk, gerçekçilik ve sorumluluk seviyenizi test edecek. Kendiniz için belirlediğiniz hedefler karakteriniz, şimdi tekrar değerlendirilir ve gerçeğe karşı testlerle sınanır. Satürn, hayatınızda yaşanmışlıklara keskin bir bakış ile görebilmenin anlayabilmenin bir yoludur. Bu yolculukta nerede durmanız gerektiğini öğretir sizlere. Her bakımdan gerçekçilik kazandıracak takıntılarınızı kuşku ve şüphelerinizi arındırıp güzel olanın kıymetini anlamanızı sağlayacak enerjiler söz konusu.

Zaman zaman enerjinizin düştüğünü hissedebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebilir başkalarının meydan okumalarına engellemelerine rağmen kazanımlarınızı yükselterek tanınırlık elde edebilir önemli başarıların altına imza atabilirsiniz. Hayatınızı yeniden değerlendirmek için sizi değersizleştiren utandıran kendi hatalarından sorumlu tutan kişiler ile ilişkilerinizi tam anlamı ile noktalayarak. Kendinize değer vermeye başlayıp hayatınızı daha anlamlı hale getirmeye başlayabilirsiniz. Böylece daha güçlü bir amaç duygusu ile ilerleyebilirsiniz. Bazı taahhütlerin veya planlarınızı bırakabilirsiniz. Şimdiye kadar hayatınızı nasıl yaşadığınıza ilişkin bazı pişmanlıklar hissedebilirsiniz. (İleriye doğru ilerlemek için gerekli gibi görünüyor) iyileştirme yapmak için daha iyi bir konumdasınız artık. başkaları tarafından tanınırsa sizin için özellikle önem kazanır. Hayatınızı yeniden değerlendirmek için gerekli süreyi doğru yönlendirmek için kendinizi zararlı insanlardan uzak tutmayı başararak istikrarı yakalayabilirsiniz. Satürn'ün geçişini en iyi şekilde değerlendirmenin yolu, sorumluluklarınızı en iyi şekilde karşılamaktır. Yanlış insanlara tekrar değer vererek yaşadığınız hayal kırıklığının hüznünü yaşayın ancak bunun pişmanlığa veya kızgınlığa dönüşmesine izin vermeyin. Bunun yerine, ruhunuzu da kendinizi de iyileştirmeye hayat yolunuzda sizi seven değer veren insanlar la yürümeye odaklanın. Bu transit altında Sabırsızlığa değil sabır ve olgunluğa ödüller gelecektir hayat okulunda.

Kova Burcu

20 Aralık 2017 ve 17 Aralık 2020 yılları arasında yönetici olduğu Oğlak burcunda ki seyrinde olacak. Bu geçiş sizler için pek çok şeyi açığa çıkarabilir ve diğer Satürn transitlerine göre biraz daha zorlayıcı olabilir. Satürn'ün doğum haritalarınızda 12nci evinizdeki geçişi ile varlığınızın anlamı, başarılarınız ve "başarısızlıklarınız" üzerinde etkili enerjileri getirmekte. Bu transit, özellikle dönem başında karışıklıklara neden olabilir. Satürn, eleştirel gözünü, yüzeyin altında yatan her şeye çevirir ve zihninizde benliğinizde yenmekte zorlandığınız pek çok şeyler yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. Bu geçiş sırasında, kendi iblislerinizle karşı karşıya kalacaksınız sizi rahatsız eden belirsiz korkular. Hepimizin ruhunda iyilikler de kötülükler de barınmakta. Şimdi mutluluk ta mutsuzlukta ruhunuzda ki hangi özelliği besleyerek ön plana çıkaracağınız ile ilişkili ilerleyecek. Bu süreç rahatsızlık verici mi? Bazılarınız için olabilir.

Eskiden bu yana devam eden hırslar öfke kin ego gibi yorucu enerjilerden uzaklaşmayı başardığınız takdirde büyük bir rahatlama ile zincirlenmiş ruhunuzu özgürleştirebilirsiniz. On ikinci evde geçiş yapan Satürn, Geçmişteki başarısızlıkları başkalarını suçlamadan başarıya çevirmek için elinizden geleni yapma fırsatı verebilir sizlere. Mümkün olduğunca bu tarz şeylerden kendinizi ayırın. Yasal konularda dikkatli olun daha büyük hatalara neden olacak yaklaşımlar içinde olmamaya özen gösterin. İçsel anlamda Öz-değer meseleleri ile mücadele ediyor olabilirsiniz ve bu, hayatta istediğin ve hak ettiğinizi düşündüğünüz şeylerin peşinden gidip gelemeyeceğinizi gerçekten keşfetmek için iyi bir zamandır. Şimdi size düşen kendi ruhunuz başta olmak üzere farkına varamadığınız düşmanlarınızı tanımak dost bildiğiniz düşmanların gerçek yüzlerinin ortaya çıkması ile kime güvenip kime güvenmemeniz gerektiğinin olgunluğuna erişmek olacaktır. Bu transit olumsuz özelliklerinizi dönüştürmek için bir fırsatta olabilir sizler için. Alışkanlıklarınızın ve ben benim arzularım benim isteklerim benim önceliklerim gibi ısrarlardan uzaklaşabileceğiniz takdirde.

Balık Burcu

Satürn 20 Aralık 2017 ve 17 Aralık 2020 yılları arasında yönetici olduğu Oğlak burcunda ki seyrinde olacak. Bu Transit altında gerçekten, ne yaptığınızı ve nerede profesyonelce yönlendirildiğinizi bildiğiniz bir noktada olmalısınız. Kişisel hedefleriniz bu enerji altında komutan Satürn'ün incelemesine girer. Başkalarına nasıl uyduğunuz, insanlarla ve gruplarla olan bağlarınız ve akranlarınızın hepsi şimdi sizin için önemli konular haline gelmeye başlıyor. Satürn'ün geçişlerinin başlangıcı biraz hayal kırıklığı hissetmeye meyilli olmanıza neden olabilir. Transit başlangıcında kariyerinizde ilerlediğiniz kişilerin hatalarını yerinde sayan sorumluluk almadan sadece beklentilerini bireysel olarak değerlendirdiklerini yüzeysel ilişkilerin size verdiği zararları gerçekçi bir şekilde görmeye başlayabilirsiniz. Yüzeysel olan pek çok ilişkiyi bu transit altında fark ederek sonlandırma kararı alabilirsiniz. Ayrıca bu geçiş sırasında ciddi arkadaşlıklar kurarak gerçek dostluklar doğru yönlendirmeler ile kariyer hayatınıza yeni bir soluk getirmeyi başarabilirsiniz. Kişisel olarak hayatınızda ne istediğinizi daha ciddi şekilde değerlendirdikçe doğru adımlar ile büyüme sağlayabilirsiniz.

Başkalarının hayatında ki konumunuza gördüğünüz değer ve değersizliğe dikkatle bakabilir ortaklıklar, romantizm, kariyer, gibi konuları gerçekçi şekilde değerlendirerek size zarar veren pek çok şeyi hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Satürn Oğlak burcunda ilerlemeye devam ettikçe en derin dileklerinize ve kişisel yolunuza umutlarınıza yenilikçi yaklaşımlar getirmenin başarılı geri dönüşümü ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlıklarınız grup üyelikleriniz, toplumsal yükümlülükleriniz konusunda stresli hissedebilirsiniz. Bu transit sırasında iş hayatınıza kariyerinize sosyal ilişkilerinize farklı yaklaşımlar da bulunarak, Yeni arkadaşlıkları gerçek dostlarınız aracılığı ile kurabilir doğruların er ya da geç ortaya çıkmasının size kattığı olgunluklar için şükredebilirsiniz. Mevcut dostluklar bu döngü sırasında bazı testler veya denemeler yaşayabilir uzun yıllara dayanan pek çok arkadaşlığınız sona erebilir. Bununla birlikte doğru olanları güçlendirecek enerjiler ile karşı karşıyasınız.

Ayrıca otorite konumunda ki kişiler hayatınızdaki sizden yaşça büyük insanlarla olan güçlendirilmiş ilişkiler, büyük ölçüde kendi mütevazi tavrınızdan ötürü hayatınızdaki destekleyici bir rol oynayabilir. Yaptığınız iş ve üstlendiğiniz sorumluluklar sizi amaçlarınıza ulaşmak için daha güçlü kılacaktır. Kendi yetenekleriniz hakkında daha olgun bir kavrayışa sahip olacağınız için, başkalarına daha sorumlu, ve güven veren bir konumda olacaksınız. Kendinize gerçekçi ve makul bir şekilde bakabiliyor olmanız sizlere pek çok konuda avantaj sağlayacaktır. Hayatınızda şu an sorumluluklarınızın ne olduğunu biliyorsunuz ve onlarla tanışıyorsunuz.

Bu dönemde uzun süreli bağlantılar kurmak için güzel fırsatlar olabilir. Bir grupta daha fazla nüfuz sahibi olabilirsiniz, bu muhtemelen doğal olarak öncülük edeceğiniz ilklerinde habercisi sizler için. Geleceğiniz için sağlam planlar yapmanın zamanı geldi. Özellikle uzun vadeli olana odaklanmak ve bu alanlar ile ilgili çalışmalara yönelik sabırla hareket etmek kazanımlarınızı da arttıracaktır.

Satürn bizlere olgunluk sabır ve oto kontrolü öğretir. Her burç mensubuna hayatın ciddi yönlerini öğretici mesajlarını dikkate alıp uyanışın getirdiği güzellikler ile yeni başlangıçların huzurla sevgi ile gelmesini diliyorum.

ÖĞRETMEK İÇİN DEĞİL, UYANDIRMAK İÇİN GELDİM.
Meher Baba

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık