Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Yengeç Dolunayı ve Grand Gross Enerjisinin Yansımaları

12 OCAK YENGEÇ DOLUNAYI ve GRAND CROSS ENERJİSİNİN BURÇLARA YANSIMALARI

KOÇ: Dikkatsizlik sonucu kaza ve yaralanmalara dikkat etmeli özel yaşamınızda ise haksız davranışlar içinde olmamaya özen göstermelisiniz. İş hayatınızda sorumluluk duygunuzu ortaya koymalı gerçeklerden kaçmak yerine üzerine gitmeli ve yeteneklerinize zekanıza güvenerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise ben demeden biz demeli uzlaşmacı davranır sevginizi sınırsızca gösterirseniz AŞK kazanır.

BOĞA: İş ve özel yaşamınızda arınıp hayal kırıklıklarınızı olumsuzlukları ardınızda bırakabilirsiniz. Kıskanç kişilerin sözlü saldırı ve eleştirileri ile karşılaşabilirsiniz. Bu kişiler ile diyalog kurmadan Ainesi iştir kişinin lafına bakılmaz ilkesi ile hareket etmelisiniz. Emin olun bunu yaptığınız anda bu kişilerin oynamak istedikleri oyunları bozacaksınız. Ruh ve beden sağlığınıza önemsemeli sizi siz yapan değerlerinize sahip çıkarak yenilenmek için özünüzün sesine kulak vermelisiniz.

İKİZLER: 12 Ocak Yengeç Dolunayı sizler için UYANIŞ anlamına gelmekte. Farkındalık maneviyat önem kazanacak sizler için. Maddi manevi şans sizden yana ilahi adalet her bakımdan etkili olacak sizler için ve başarıya doğru yol alacak kararlar alabileceksiniz. Kendinize güvenin ve doğrularınızı yaşamınızın tümüne yansıtmak için çaba gösterin.

YENGEÇ: 12 Ocakta burcunuzda gerçekleşecek Dolunay ile karanlık rüyalarınızdan kabuslarınızdan endişelerinizden uzaklaşmak için mücadele etmelisiniz. Aksi takdirde gerçeklerden uzaklaşabilir duygusal patlamalar ile zayıflıklarınıza yenilebilirsiniz. Kendiniz başta olmak üzere hayatın size sunduklarını sevmeli değer verenlere kıymet vererek hayatın beyaz sayfasında yerinizi almaya gayret etmelisiniz.

ASLAN: 12 Ocak Yengeç Dolunayı özel yaşamınızda gerginliklere neden olabilir. Güven sorunu yaşamanıza neden olacak olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Ne olursa olsun anlamaya çalışmalı kırgınlıkla aslını öğrenmeden yıkıcı kararlar almamalısınız. İş hayatınızda ise kimseni avukatlığına soyunmamalı sizi buna mecbur tutmaya çalışacak kişilerden uzak durmalısınız.

BAŞAK: 12 Ocak Yengeç Dolunayı ile duygusal hayatınızda şüphe ve kuruntularınız hatalar yapmanıza birlikteliğinizi yaralayacak davranışlar içine girip kırıcı sözler söylemenize neden olabilir dikkatli davranın ve mutluluğunuzu bozmak isteyen sözde arkadaşlarınızın etkisinde kalmamanız gerektiğinin farkına varın. Finansal konularda dikkatli olmalı risk gerektiren her türlü yatırımdan ve iş değişikliği gibi konulardan uzak durun.

TERAZİ: 12 Ocakta gerçekleşecek Yengeç Dolunayı ile iş ve özel yaşamınızda mutluluğunuz başarınızı bozmak için ince hesaplar yapan kişilerden gelecek beklenmedik olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Duyduklarınızı ve yaşadıklarınızı birbirine karıştırmamalı. Sahip olduklarınızı çirkinlikler denizinde kaybedecek kararlar almamaya dikkat etmelisiniz. Yönetici gezegeninizin iyi yönlerinizi ortaya çıkarması için öfkenin ateşinden sıyrılmalısınız.

AKREP: 12 Ocak Yengeç Dolunayı ile iş hayatınızda finansal konularda bildiğinizi okumak yerine dostlarınızın ve güven duyduğunuz kişilerin uyarılarını dikkate alarak kararlar almaya çalışmalı kendinizi geliştirmelisiniz. Aşk hayatınızda ise umutlarınızı hayal kırıklıkları ile kanatan beraberliğinizi bitebilirsiniz.

YAY: 12 Ocak Yengeç Dolunayı ile kendinizi aşırı huzursuz gergin hissederek öfkeli yaklaşımlarınız ile ilişkilerinizi hırpalayacak davranışlarda bulunabilirsiniz. DİKKATLİ davranın. Bunun yanı sıra iş hayatınızda baskı ve haksızlıklar yanlış anlaşılmalardan kaynaklanabilir. Özel yaşamınızda ise sabırlı davranmalı hata yaptıysanız özür dileyerek sorunlarınızı çözmek için çabalamalısınız.

OĞLAK: 12 Ocakta karşıt burcunuzda gerçekleşecek Yengeç Dolunayı ile iş ve özel yaşamınızda öfkeli davranışlardan uzak durmanız faydalı olacaktır. Özellikle gizli saklı işler çevirmemeli başkalarını kırmamak adına eş ya da sevgilinizi kıracak davranışlar içinde olmamaya dikkat etmelisiniz. Akrabalarınız dan kaynaklı sorunlar aşk hayatınızda derin yaralar açılmasına neden olabilir. Geçmişte yaşadığınız tekrarlara düşmemeli göstermeniz gereken tepkileri açıkça ortaya koymalısınız ki ilişkiniz zarar görmesin. İş hayatınızda ise sorumluklarınızın farkındalığı ile hareket etmeli hiç bir işinizi ağırdan almamalısınız.

KOVA: 12 Ocak Yengeç Dolunayı ile iş hayatınızda risklerden öfkeli söylemlerden ve 3ncü şahıslar ile ilgili yorumlarda bulunurken sözlerinizin başınızı ağrıtacak şekilde yorumlanmasına meydan verecek davranışlardan uzak durmalısınız. İş ve özel yaşamınızda birlikte hayat arkadaşlığı içinde olduğunuz hemen herkesi anlamaya çalışarak hareket edin. Bir anlık bencillik ve öfke ile sarf edilen sözlere pişmanlık duyacağınız ani bitişlere neden olabilir.

BALIK: 12 Ocak Yengeç Dolunayı ile finansal konularda dikkatli olmalı verilen sözlere güvenerek yatırımlarda bulunmamalısınız. Bu enerji ile söz vermekte verilen söze itimat ederek hareket etmekte zarar görmenize neden olabilir. Özel yaşamınızda ise yarım kalan yanınız AŞK ile tamamlanabilir. Fark edip karşı tarafa farkındalığınızı yansıtabildiğiniz takdirde.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık