Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Uranüs-Kuzey Düğümü Birleşimi 2022'nin En Yüksel Açılım Anını Getirebilir!

Sarsıntılar ve sürprizler getirmesi gereken büyük astrolojik olaylar söz konusu olduğunda, tutulma mevsimi en çok konuşulanlar arasında yerini alır. Yılda yaklaşık dört kez gerçekleşen bu süper şarjlı yeni ve dolunaylar, gerçeklik kontrolleri ve uyandırma çağrılarıdır. A

Ne zaman isyan, ani değişim ve yenilik gezegeni Uranüs partiye davet edilirse, gerçekten göz açıcı bir anı (en azından) bekleyebilirsiniz. Ve bu yaz, Uranüs, 2007'den beri ilk kez, karma ve ruhsal büyümeyle ilgili bir nokta olan Kuzey Düğüm ile yakın bir bağlantı kuracak ve mukadder yolunuzu gerçekten saptamak ve kucaklamak için bir fırsat yaratacak.

Kesin buluşma 31 Temmuz saat 15:04 ET'de gerçekleşir, ancak geçiş oldukça yavaş hareket ettiğinden, bunu Uranüs ve kuzey düğümü bir araya gelip ayrılırken hissedeceksiniz. İşte heyecan verici etkilerinden en iyi şekilde yararlanmak için bilmeniz gerekenler.

İLGİLİ: Nisan Burcunuz Burada

Boğa burcundaki Uranüs, değerlerimiz, güvenliğimiz ve rahatlığımız etrafında uyanışları körüklüyor.
Devrimin, geleceğin ve atılımların gezegeni Uranüs, zodyak ve sabit dünya burcunun ikinci burcu olan Boğa burcunda 15 Mayıs 2018'den beri ilerliyor ve 27 Nisan 2026'ya kadar burç boyunca devam edecek. ve Merkür, Venüs ve Mars gibi daha hızlı gezegenlere kıyasla Dünya'dan (ve bizden) nispeten uzakta oturan Uranüs, kişi ötesi bir gezegendir, yani astrolojik etkisinin daha bireysel bir temelde toplum tarafından bir bütün olarak hissedilme eğiliminde olduğu anlamına gelir. haritanıza önemli bir şekilde vuruyor - örneğin, Uranüs muhalefetiniz sırasında ). Ve Boğa'da olduğundan beri, Boğa'nın güvenlik ve finans (düşün: kripto) ve değerlerimizle ilgili olarak birçok fütüristik, ileri görüşlü Uranüs sarsıntısının gerçekleştiğini gördük.

Uranüs, küresel ölçekte eğilimleri ve kalıpları şekillendirme eğiliminde olsa da, Boğa'daki zamanı, ilişkileriniz, güvenlik duygunuz ve serveti nasıl tanımladığınızla ilgili büyük tezahürleri körükleyebilir.  

Boğa ve Akrep'teki düğümler benzer temaları gündeme getiriyor.
Kuzey Düğüm ve Güney Düğüm, ayın yörüngesinin, güneşin 12 ay boyunca takımyıldızlar arasında görünen yolu olan ekliptik düzlemiyle kesiştiği gökyüzündeki matematiksel noktalardır. Ve her 18 ayda bir, Düğümler işaretleri değiştirir. Her zaman zıt burçlar dadırlar ve zodyak boyunca geriye doğru hareket ederler.

Düğümler bu yılın Ocak ayında Boğa ve Akrep'e taşındı ve yaklaşık 18 ay önce İkizler ve Yay'daydılar. Düğümler bize nerede olduğumuza ve ne bildiğimize (Güney) karşı karmik olarak nereye doğru ilerlediğimize ve kişisel gelişime (Kuzey) ulaşmak için ne yapmamız gerektiğine dair bir hikaye anlatır. Ve onlar Boğa ve Akrep'teyken, Temmuz 2023'e kadar, hepimiz kendimize nasıl görünmek, öz değerimizi geliştirmek ve daha kendi kendine yeterli olmak istediğimizi düşünmeye zorlanıyoruz ( Boğa'nın MO ) aynı zamanda en samimi bağlarımızı ve müzakere gücümüzü oluşturup beslemek ( Scorp'un uzmanlık alanı ). Tıpkı Uranüs'ün geçişi gibi, Boğa-Akrep eksenindeki Düğümlerin ikameti de bizi neye değer verdiğimiz konusunda çok net hale getirmeye teşvik ediyor.

Uranüs ve Kuzey Düğümü arasındaki buluşma, kader uyanışlarına ev sahipliği yapacak.  
Uranüs, gözlerinizi açmaya ve sizi geleceğe itmeye niyetli ve Kuzey Düğüm, olmanız gereken yere ulaşmak için ne yapmanız gerektiğini belirlemenize yardımcı olmaya odaklanmışken, onların buluşması gerçekten şok edici ve manevi an. Rahatlık ve zevk bulduğunuz şeyleri yeniden tasavvur etmeye ve size bir güvenlik hissi veren şeyi yeniden tanımlamaya zorlanabilirsiniz.

Ve unutmayın, Uranüs, derinden topluluk odaklı insani bir hava işareti olan Kova burcunun hükümdarı olduğundan, bu geçiş, başkalarına nasıl görünmek istediğiniz konusunda heyecan verici farkındalıklara yol açabilir ve dünyayı başkaları için daha sıcak hale getirmek için içsel gücünüzü kullanabilir. bir şekilde.

Mars ve Satürn, kızgınlık veya engeller yaratabilir.
Aynı zamanda , enerji gezegeni olan Mars'ın , buluşacakları gün Uranüs ve Kuzey Düğümü ile kavuşumda olacağını ve yavaş, sabit Boğa'da bu aksiyon odaklı gezegenin biraz hayal kırıklığına uğrayabileceğini belirtmekte fayda var. Heyecan verici Uranüs ve karmik Kuzey Düğümü ile eşleşmesi, nereye gitmeniz gerektiğine dair parlak bir aydınlığa sahip olduğunuz ve hemen gaza basma ihtiyacını hissettiğiniz anlamına gelebilir. Ancak sınırların ve kısıtlamaların gezegeni Satürn, diğer sabit burçtaki Kova'da, Boğa'daki tüm grupla karşı karşıya gelecek, bu da geleceğinizi tamamen taahhüt etmek için dürtüleceğiniz ve daha önce bileme taşına burnunuzu koyacağınız anlamına geliyor. gerçekten emeğinizin meyvelerini görün.

Venüs'e bir altmışlık, bağlantıyı vurgular.
Uranüs-Kuzey Düğümü kavuşumuyla oldukça uyumlu bir şekilde oynayan bir gezegen olayın hükümdarıdır: Venüs sezgisel, şefkatli, derinden Yengeç'i besler ve Uranüs ile Kuzey Düğümü'nün ender eşleşmesiyle dost bir altmışlık açı oluşturur. Bu yön, sizi en sıra dışı, yaratıcı düşüncenize sahip olmaya teşvik edebilir - özellikle en yakın bağlarınız, güzellik algınız ve para konusunda. Ve gelgitin dönüşüne ne kadar açık olursanız, bu anın o kadar büyülü - ve tatmin edici - olacağı kesin.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık