Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Tesla Ve 3 6 9 Kodu Evrenin Matematiği

Nikola Tesla sayısız gizemli deney yaptı. Neredeyse tüm dahilerin belli bir takıntıya sahip olduğu söyleniyor. Nikola Tesla'nın  bir binaya girmeden önce, girmeden önce üç kez blokta defalarca yürüdüğü bir sır değil. Tabakları 18 kez peçete ile temizlemesi de bilinen bir gerçek. Sadece 3'e bölünebilen bir sayı olan otel odalarında kalıyordu. Sonucun 3'e bölünebildiğinden emin olmak için her zaman yakın çevresindeki şeyler hakkında hesaplamalar yaptı ve kararlarını bu verilerin sonuçlarına dayandırdı.

Gizemli sayı 3
Ayrıca 3'lü setler halinde her şeye sahip olduğu da biliniyor. Bazıları OKB'si olduğunu, bazıları da çok batıl inançlı olduğunu iddia etmiş olsalarda bu iddialar hiç bir zaman kabul görmemiştir. Ama gerçek  bu söylenenlerden çok daha derin.

"Üç, altı ve dokuzun ihtişamını bilseydiniz, evrenin anahtarına sahip olurdunuz." - Nikola Tesla

Takıntısı sadece sayılarla değil, özellikle şu sayılarla ilgiliydi: 3, 6, 9! Güçlü sayıları seçmesinin bir nedeni vardı. Tesla, bu rakamların son derece önemli olduğunu iddia etti. Ama o sırada kimse onu dinlemiyordu. Üç, altı ve dokuz sayılarıyla ilişkili gezegenin etrafındaki düğümleri hesapladığını bile söyleyebiliriz!

Ama neden sayılar? Nikola Tesla dünyanın anlamasını sağlamak için neyi deniyordu?
Önce matematiği yaratmadığımızı ama onu keşfettiğimizi anlamalısınız. Evrensel bir dil ve hukuktur. Evrenin neresinde olursanız olun 1 + 2 her zaman 3'e eşittir. Evrendeki her şey bu yasaya uyar. Evrende doğal olarak meydana gelen örüntüler, yaşamda gördüğümüz örüntüler vardır: galaksiler, yıldız oluşumları, evrim ve neredeyse tüm doğal sistemler. Bu kalıplardan bazıları Altın Oran ve Kutsal Geometridir.

Gerçekten önemli bir sistem, modelin birden başlayıp sayıları ikiye katlayarak devam ettiği "ikili sistemin 2 kuvvetlerinin" kuvvet doğasıdır. Hücreler ve embriyolar şu kutsal modele göre gelişir: 1, 2, 4, 8, 16, 32, 64, 128, 256… Bu benzetme ile matematiğe YARADAN'nın damgası denilebilir. 

Ve - girdap matematiği (torus anatomisi bilimi) tekrarlanan bir kalıptır: 1, 2, 4, 8, 7 ve 5, vb. 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2, 4, 8, 7 , 5, 1, 2, 4

Gördüğünüz gibi 3, 6 ve 9 bu modelde değiller. Bilim adamı Marko Rodin, bu sayıların üçüncü boyuttan dördüncü boyuta bir vektörü temsil ettiğine inanıyor ve buna "akış alanı". Bu alanın, diğer altı noktanın enerji devresini etkileyen daha yüksek boyutlu bir enerji olduğu varsayılmaktadır. Mark Rodina'nın öğrencisi Randy Powell, bunun serbest enerjinin gizli anahtarı olduğunu söylüyor, Tesla'nın ustalaştığını biliyoruz.

Hadi açıklayalım!
1'den başlayalım, çift 2'ye; 2 katlama 4'tür; 4 katlama 8'dir; 8, 16'nın ikiye katlanmasıdır, yani 1 + 6 ve bu da 7'ye eşittir; 16 çift 32 biten 3 + 2 eşittir 5; 32 çift 64'tür (5 çift 10'dur), sonuçta toplam 1; Devam edersek, aynı düzeni izleyeceğiz: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2…

1'den ters yönde başlarsak, yine de aynı formüle sadece ters sırada sahip oluruz: Bunların yarısı 0,5 (0 + 5) 5'e eşittir. 5'in yarısı 2,5 (2 + 5) eşittir 7 vb. . Gördüğünüz gibi 3, 6 ve 9'dan hiç bahsedilmiyor! Bu kalıbın dışında olmalarıdır.

Ama kopyalamaya başladığınızda tuhaf bir şey var. 3 katlama 6'dır; 6 çifttir, 3 ile sonuçlanır; bu modelde 9'dan söz edilmiyor! Her ikisi de tamamen olmadan 9 gibi. Ancak, 9'u ikiye katlamaya başlarsanız, her zaman 9:18, 36, 72, 144, 288, 576 ...

Buna aydınlanmanın sembolü denir!
Büyük Giza Piramidine gidersek, sadece Giza'da Orion Kuşağı'ndaki yıldızların konumlarını yansıtan yan yana üç büyük piramit değil, aynı zamanda üç büyük piramidin yanında üç küçük piramit grubu da görüyoruz. Doğanın altıgen şekil de dahil olmak üzere üçlü ve altılı simetri kullandığına dair birçok kanıt buluyoruz. Bu şekiller doğadadır ve kadim insanlar bu şekilleri kutsal mimarilerini inşa ederken taklit ettiler.

Gizemli üç numara hakkında özel bir şey olması mümkün mü? Tesla'nın bu derin sırrı açığa çıkarması ve bu bilgiyi bilim ve teknolojinin sınırlarını zorlamak için kullanması mümkün mü?

9 numarada ihtişamın kendisi!
Diyelim ki 2 karşıt var. Bir taraf 1, 2 ve 4'tür; diğer taraf 8, 7 ve 5; Elektrik gibi, evrendeki her şey bir sarkaç gibi bu iki kutup kenarı arasında bir akımdır: 1, 2, 4, 8, 7, 5, 1, 2… (ve hareketi hayal ederseniz, sonsuzluk sembolü gibi bir şeydir).

Ancak bu iki taraf 3 ve 6'yı takip ediyor; 3 1, 2 ve 4'ü değiştirirken 6, 8, 7 ve 5'i değiştirir; ve kalıba bakarsanız: 1 ve 2 eşittir 3; 2 ve 4, 6'ya eşittir; 4 ve 8, 3'e eşittir; 8 ve 7, 6'ya eşittir; 7 ve 5, 3'e eşittir; 5 ve 1, 6'ya eşittir; 1 ve 2 eşittir 3…

Daha büyük ölçekte aynı model aslında 3, 6, 3, 6, 3, 6… Ama bu iki taraf bile, 3 ve 6, 9'u takip ediyor, bu muhteşem bir şeyi gösteriyor. 3. ve 6. örüntülere yakından bakarsak, 3 ve 6'nın 9, 6 ve 3'ün 9'a eşit olduğunu, tüm sayıların 9'a eşit olduğunu, her iki yöntem de 3 ve 6'yı hariç tutar ve içerir! 9, her iki tarafın birliği anlamına gelir. 9, evrenin kendisidir!

Titreşim, enerji ve frekans: 3, 6 ve 9!
"Evrenin sırrını bulmak istiyorsanız, enerji, frekans ve titreşimi düşünün." - Nikola Tesla

Bu en derin felsefi gerçektir! Bu kutsal bilgiyi günlük bilimde kullanırsak neler başarabileceğimizi hayal edin ...

"Günlük bilim, fiziksel olmayan olayları incelemeye başlıyor ve on yıllar içinde varlığının tüm önceki yüzyıllarından daha fazla ilerleme kaydedecek." - Nikola Tesla 


Bu 369 yöntemiyle ilgili sevdiğim şey, tezahürü kolay bir yapıda parçalamasıdır. Bu bir tekrarlama uygulamasıdır."
İşleyiş şekli şöyledir: İlk olarak, tezahür ettirmek istediğiniz şeyin ne olduğunu seçin. Örneğin bir terfi. Sabah uyandıktan kısa bir süre sonra, bu tezahürü üç kez yazın. Öğleden sonra altı kez daha yazın. Son olarak, geceleri dokuz kez not alın. Bu kadar.
Kulağa basit geliyor, ancak ruhsal uygulamanın arkasında bir mantık var . Potter , bu sayıların numerolojisinin önemli olduğunu söylüyor . Uygulamada, üç rakamı bizi doğrudan evrene veya kaynağa bağlar, altı rakamı kendi içimizde sahip olduğumuz gücü temsil eder ve dokuzumuz geçmişten devam etmemize yardımcı olur ve sahip olduğumuz herhangi bir kendinden şüphe duymamızı sağlar. Frekans, tezahür uygulamalarında önemli bir faktördür ve bu sayılardan (ilahi olsun ya da olmasın) yararlanmak, isteklerinizi gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olabilir. (Elon Musk'ın arabaya adını verdiği adam),  üç, altı ve dokuzunu "ilahi sayılar" olarak adlandırdı.

Bu yöntemin neden işe yaradığına dair başka bir teori, ilham verici bir konuşmacı ve aynı zamanda Esther Hicks olarak da bilinen yazar Abraham Hicks'i içeriyor . Potter, "[Onların] inançları, 17 saniyelik düşüncenin tezahürü ateşlediğidir," diye açıklıyor. Bu teoriye göre, niyetlerinizi üç, altı veya dokuz kez yazmak en az 17 saniye sürecektir ve gerçek tezahür durumuna erişmenize yardımcı olur.
Birkaç strateji, 369 tezahür tekniğini daha da güçlü hale getirmeye yardımcı olabilir. İlk olarak, yazarken, tezahür ettirmeye çalıştığınız şeye zaten sahip olduğunuza inanmaya çalışın - kendinize onu gerçek olarak tasavvur etmenize izin verin. Potter, "Zihniniz dolaşırsa sorun değil," diyor. "Sadece merkeze geri getirin."
Yazılı onayınızı ifade etme şekliniz de önemlidir. İfadenizi, tezahür ettirdiğiniz şeye zaten sahipmişsiniz gibi ifade edin ve onun hakkında nasıl hissettiğinizle ilgili bir şeyler ekleyin. Örneğin, bir terfi tezahür ettiriyorsanız, Potter şunları yazmanızı önerir: "İşyerinde aldığım bu terfiden o kadar memnunum ve ilham alıyorum ki, meydan okunması ve tüm sıkı çalışmamla tanınmak harika. Bu terfi gerçekten en yüksek benliğime uygun. "
Potter, "Arzularınızı yazıya dökmenin gerçekten önemli olduğunu düşünüyorum çünkü gerçekten açık" diyor. Ama yazmak senin işin değilse, Potter, tezahürünüzü sabah üç kez, öğleden sonra altı kez ve gece dokuz kez yüksek sesle söyleyerek bu yöntemi uygulayabileceğinizi söylüyor. Daha da iyisi için İkisini birden yapın.

Potter, bu yöntemi bir ay boyunca denemenizi ve ardından kendi kendinize kontrol etmenizi önerir. Tezahür ettirmeye çalıştığınız şey hala umutlarınız ve hayallerinizle uyumlu mu? Bu ifadenin arkasında ne gibi somut eylemler yaptınız? "Sahip olunmaya değer bir şey varsa, her alemde çalışmanız gerekir," diyor. "Vazgeçme."

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık