Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Terazi Burcunda Yeni Ayın Bizlere Mesajı

Eylül, enerjinin değiştiği bir ay oldu. Her zaman işleri yavaşlatan, bizi duraklatmaya, yeniden değerlendirmeye ve geçmişin meseleleriyle uğraşmaya sevk eden, kozmik gökyüzünde akan güçlü bir retro durağan gezegen  enerji akışıyla başladı.

Retro durağan gezegenler  aynı zamanda bir sis veya sisin içeri girmesine neden olarak düşüncelerimizi ve yargılarımızı bulandırabilir. Bu sis, bizi iç dünyamıza çekmek ve dış dünyamızdan çok iç dünyamıza odaklanmamızı sağlamak için oradadır.

İç dünyamız bilgelik, içgörü ve sezgisel bilgi ile zengindir ve bu güçlü gezegen durağan konumları, içimize girip iç benliğimizin derinliklerini keşfetmeye davetimiz olmuştur.

Eylül aynı zamanda astrolojik yılın yarısına damgasını vuran ve enerjide bir dönüm noktası getiren Ekinoks'u da beraberinde getiriyor. Bunun da ötesinde, takvim yılının sonunun önümüzde olduğunu fark etmeye başladığımız için Eylül ayına ulaşmak bazen biraz stresli olabilir!

Eylül'ün tüm bu değişen ve akan enerjisine uyum sağlamak biraz zaman alabilir ve kendimizi çeşitsiz hissediyor olabiliriz. Ancak Evren her zaman ihtiyacımız olan ilacı sağlar ve bu sefer şifa toniğimiz Terazi Yeni Ayından gelir.

25 Eylül'de zirvesine ulaşan bu Yeni Ay, bize dengemizi bulmaya odaklanmamızı hatırlatan açık, geniş ve yumuşak bir enerji getiriyor. Bu Yeni Ay'dan akan kozmik müzik tatlı, uyumludur ve gerçek ve en yüksek Benliğimizle titreşmemize yardımcı olmak için uyumludur.

Yeni Ay'ın karanlık gecesinde kendinize sorun, enerjim en iyi nasıl ve nerede kullanılır? En büyük hizmet nerede olabilirim?

Enerjiniz değerli bir kaynaktır ve hayat bazen ilgilenmemiz gereken durumlar getirse de, bu durumlara nasıl yaklaşacağımız ve bu durumların ne kadar tüketeceği veya enerji vereceği konusunda her zaman bir seçeneğimiz (küçük bir seçim olsa bile) vardır.

Genişleme, fırsat ve bolluk gezegeni Jüpiter, bu Yeni Ay'ın altında çok aktif ve tatlılığına katkıda bulunuyor.

Jüpiter, bu Yeni Ay'a güçlü bir aydınlatıcı etki getirerek, olayları daha net ve daha yüksek bir perspektifle görmemizi sağlar.

Her şey bizim için aydınlanırken, Jüpiter'in tatlı enerjisi, farkındalığımıza ne getirilirse getirilsin,  olumlu tarafına odaklanmamız için bize ilham verir.

Eski astrologlar, gezegen enerjisinin şans, iyilik ve servet getirdiği söylendiği için Jüpiter'i Büyük Faydalı olarak adlandırırdı. Jüpiter'in genişlediği söylenen her şeyin en yüksek büyümemiz ve ruh evrimimiz için olduğuna inanılıyordu.

Yeni Aylar, bize bir şeyler çekmek için bir zaman olarak kabul edilir ve güçlü tezahür portalları olabilir. Jüpiter'in geniş enerjisini karışıma ekleyin ve burada en yüksek hayallerimizi ve dileklerimizi çağırmak için gerçekten altın bir fırsat var.

Bu Yeni Ay'ın altında, çağırmak istediğiniz şeyle ilgili niyetler belirlemeye dikkat edin. Yazdıklarının egodan değil, kalpten geldiğinin farkında olun. Evrenin ve geniş Jüpiter'in etkisinin, niyetlerinizi hiç hayal etmediğiniz yönlere götürmenize nasıl yardımcı olabileceğini asla bilemeyeceğiniz için, niyetlerinizi biraz açık uçlu tutun!

Terazi Yeni Ayının enerjileri de bizi sadeliğe odaklanmaya çağırıyor. Bu süre zarfında ne yapmayı seçtiğinize dikkat edin ve tüm küçük ayrıntılara veya ne olursa olsun senaryolarına kapılmak yerine, her şeye basit bir zihniyetle yaklaşıp yaklaşamayacağınızı görün.

Bu Yeni Ay konuşabilseydi, bizi hayatımızı basitleştirmeye teşvik ederdi. Size yük olan tüm yüklerin hafifliğini görmeye çalışın, kendinize veya mümkünse duruma gülmeye çalışın. Kendinizi affedin, omuzlarınızda ağır gelen her şeyden kurtulun. Düşünme ve düşünce süreçlerinizi basitleştirin. Hafifliğin varlığınızda ve yaşamınızda karmaşık hissettiren her şeye yayılmasına izin verin.

Bu Yeni Ay'ın ardından, 25 Ekim'deki bir sonraki Yeni Ay'da başlayacak olan Tutulma Mevsimine girmeye başlıyoruz.

Tutulma Mevsimi her zaman bir dönüşüm, yeni başlangıçlar ve bitişler zamanıdır, bu nedenle bu ayın Yeni Ay'ının ekstra tatlı titreşimlerini içinize çekin. Bilin ki, bir şeyler eksik geliyorsa veya hikayede daha fazlası olduğunu hissediyorsa, Tutulmalar sezonu daha fazla cevap getirecektir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık