Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Temmuz 2021 Gökyüzü Enerjileri

Mayıs sonunda Tutulmalar başladığından beri kozmik gökyüzümüzde güçlü bir enerji demleniyor. Görünüşe göre kolektif düzeyde hepimiz bir dönüşüm ve büyüme döneminden geçiyoruz.

Bu zaman periyodu, ileride ne olduğuna dair yoğunluk, belirsizlik ve heyecan duyguları yaratmış olabilir. Bu duygu yoğunluğu hem yordu hem güçlendirip farkındalık kazandırdı bizlere. 

Temmuz  ayını karşılarken, bu enerjinin hala devam ettiğini hissedebiliriz. Hala Tutulmaların enerjilerinden geçiyoruz ayrıca Temmuz aynı zamanda bizi bazı korkuları aşmaya ve yeni bir motivasyon ve güven duygusu bulmaya teşvik eden birkaç kozmik gezegensel hizalanma getiriyor.

Bu enerji özellikle ayın ilk bölümünde devam ederken, Temmuz ayında pek çoğumuza bir teslimiyet duygusu ile hareket etme hissini verecek.  Sirius Geçidi'nin açılması ve iki kozmik sevgilinin, Venüs ve Mars'ın kader uyumu da dahil olmak üzere bazı güzel enerjiler getiriyor insanlığa.

Ayın ortasına geldiğimizde, Önümüzdeki yolculuğumuzda daha güçlü, daha desteklenmiş ve daha güvenli hissedebiliriz.

Temmuz, Temmuz enerjileri boyunca size rehberlik etmek için birlikte çalışabileceğimiz bazı güzel enerjiler sunuyor , özellikle ayın enerjileri için tasarlanmış Kozmik Şifa Meditasyonunu deneyin .

 

1-4 Temmuz: Mars, Uranüs ve Satürn ile T-Kare
Haziran ayında ki Tutulmalar ve artan sayıda gezegenin R Durağan hareketine girmesi nedeniyle zorlu bir ay oldu. Temmuz'un ilk birkaç günü, Mars'ın Satürn ve Uranüs ile T-karesine girdiği için bu yoğunluğu devam ettiriyor gibi görünüyor. Bu, hayal kırıklıklarına ve gerilimlere yol açabilecek potansiyel olarak zorlayıcı bir hizalamadır. Ayrıca öfke duygularını tetikleyebilir ve bizi huzursuz hissettirebilir. Öte yandan, bu enerjileri içimizdeki korkusuz savaşçıya bağlanmak için de kullanabiliriz. Mars ne zaman böyle aktif olsa, güvenimizi ve gücümüzü bulmak ve üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şeyin olmadığını hatırlamak için bu enerjiden faydalanabiliriz. Mars bizi tetikleyebilir, ancak korku veya özgüven eksikliğinden dolayı devam eden bu tetikleyicileri temizlememize ve serbest bırakmamıza da yardımcı olabilir. Önümüzdeki günlerde başınıza gelenleri gözlemleyin. Kendinize şu soruyu sorun: Hiç korku hissetmeseydim ne yapardım? Ve cevabın nasıl netlik ve daha fazla farkındalık getirebileceğini görün.

3-7 Temmuz Sirius Geçidi
Bu yoğun T-Kare hizalamasının arkasına binmek, Sirius Geçidinin güzel açılışıdır! Sirius sabit bir yıldızdır ve yılın bu zamanında Güneşimizle hizalanır, geçidi açar ve yüksek frekanslı enerjilerin Dünya'ya ışınlanmasına izin verir. Sirius'un daha yüksek alemlere açılan bir portal olduğuna inanılıyor, aynı zamanda teknolojik gelişmeleri ve psişik yetenekleriyle bilinen Sirius varlıklarına da ev sahipliği yapıyor. Modern astrolojide Sirius da özgürlüğü temsil eder. Tüm bu enerji, Sirius Ağ Geçidini sezgisel gelişim, ruhsal uygulamanızı derinleştirmek, teknoloji projeleri üzerinde çalışmak ve kendinizi ifade etmekte özgür hissetmek için harika bir zaman yapar. 
9 Temmuz 2021 Yengeç Yeni Ay
Yengeç Yeni Ayı, ayın başında çalıştığımız T-Kare ile benzer bir enerji taşıyor. Benzer temaları veya belki de bir hafta veya önce ilgilenmenizi gerektiren sorunları fark edebilirsiniz. Bu Yeni Ay zamanında biraz huzursuz ve sinirli hissedebilsek de, parlayan yumuşak bir frekans da var. Bu enerji ile kendimizi beslememizde ve öz bakım uygulamamızda bizi destekler. Bu, yolunuz ne olursa olsun, zihninizde, bedeninizde ve ruhunuzda kendinizi evinizde hissetmenin zamanıdır. Dikkatinizi burada tutun. Kendinizi rahatlatıcı, yatıştırıcı ve huzurlu hissettiren her şeyle hizalayın.

12 Temmuz- Merkür Jüpiter Açıları
Son birkaç haftadır fazladan sabırlı olduğunuzu mu hissediyorsunuz? Pekala, sabrınız ödüllendirilmek üzere! Bir sözleşme müzakeresi yapıyorsanız, evrak sorunlarıyla uğraşıyorsanız veya bazı yanlış iletişimlerin ardından geziniyorsanız, bu hizalamanın altında kolaylıkla karşılaşılabilir. 

13 Temmuz - Venüs Mars kavuşumu
İki kozmik aşığın büyülü ve kader uyumu bugün gerçekleliyor! Bu, Venüs ve Mars'ın birlik içinde bir araya geldiğini gördüğümüz nadir bir hizalanmadır. Venüs ve Mars iki kozmik aşık olarak kabul edilir, Enerjileri yin ve yang'ın veya eril ve dişil birliğini getirir. Venüs ve Mars'ın buluşması, ruh eşlerinin ve ikiz alevlerin buluşmasını başlatabilir ve hızlandırabilir. Ruh eşi, ruhunuzu yeni bir seviyeye uyandırmaya yardımcı olmak için gönderilen herkestir, bu nedenle bu zamanda yolunuzdan geçen önemli karşılaşmalara dikkat edin. 

22 Temmuz Güneş Aslan burcunda
Yengeç Sezonundan ve ateşli, yaratıcı Aslan Sezonuna gidiyoruz! Bu hoş bir değişim gibi hissettirecek. Daha derin düşüncelerimizi ve duygularımızı gözden geçirdikten ve Ruh ve bedenlerimizi yeniden şarj ettikten sonra, dünyaya geri dönmeye ve yeni, yaratıcı ve heyecan verici fırsatlar aramaya hazır hissedeceğiz.

23 Temmuz Kova Dolunayı
Bu yıl arka arkaya iki Kova Dolunayı var ve bu ilk. Bu iki Dolunay'ın birbiriyle uyum içinde çalıştığını düşünebilirsiniz, bu nedenle bu Dolunay'da ortaya çıkan her şey muhtemelen gelecek ay tekrarlanacak veya belki bu Dolunay altında aydınlatılan her şey hikayenin sadece bir parçası ve geri kalanı olacak. Ağustos ayında ikinci Kova Dolunayı altında bize teslim edilecek. Bu Temmuz Kova Dolunayı, dönüşüm ve yaratıcılığın enerjisini taşıyor. Görünüşe göre rahatlık alanlarımızdan çıkıp yeni bir varoluş biçimini benimsemeye teşvik edilebiliriz. Yakında bunun devamı gelecek.

28 Temmuz R  Jüpiter Durağan konumda
Jüpiter 20 Haziran'dan beri Balık burcunda R durağan konumunda, ancak şimdi Kova'ya geçiş yapıyor. Jüpiter Aralık ayına kadar Kova burcunda kalacak. Bu süptil bir enerji değişimidir, ancak topluluk ve kendimizi çevrelemeyi seçtiğimiz insanlar hakkında düşünmemiz için bize ilham verebilir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık