Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Şubat 2022 Gökyüzü Enerjileri

Şubat 2022, Kova Yeni Ayı'ndan gelen yenilenmiş güçlü  bir enerji dalgasıyla başlıyor . Bu Yeni Ay'dan birkaç gün sonra, Merkür ayrıca ayın geri kalanında bize geri harekette sıfır gezegen veren doğrudan istasyonlar. Bu, kozmik gökyüzümüzde akan güçlü, ileriye doğru hareket eden, dalgalar ve cesur seçimler yapmak için Şubat ayı enerjilerini iyi değerlendirelim. 

Başlamak istediğiniz bir proje, üstesinden gelmek istediğiniz bir zorluk veya almak istediğiniz bir macera varsa, Şubat bu niyetleri belirleme ve Evrenin enerjisinin yanınızda olduğuna güvenme ayıdır. .

Aslında, Şubat ortasından Nisan başına kadar, ilerlemek, harekete geçmek ve işleri halletmek için en destekleyici kozmik enerjiye sahibiz. Bu, bir süre daha görmeyeceğimiz nadir bir pencere olacak, bu yüzden bundan yararlanın!

Şubat ayrıca bize Venüs ve Mars'ın hizalanmasını da getiriyor. Bu iki gezegenin bir araya gelmesi nadirdir, ancak bir araya geldiklerinde, eril veya yang enerjimiz ile dişil veya yin enerjimiz arasındaki dengeyi yeniden kurma konusunda daha fazla kolaylık bulabiliriz. Bir tarafa daha fazla eğildiyseniz, Venüs ve Mars'ın bu birleşimi, enerji akışına bile yardımcı olabilir.

Hayatınızda nerede biraz denge ve uyum yaratmak istediğinizi düşünün ve ardından bunu gerçeğe dönüştürmek için Şubatın enerjilerini kullanın! Niyetler belirleyin, arzularınızı besleyin, yeni hedefler yaratın ve proaktif olun.
 Asteroitler de bu ay hareket halindeler ve üçü zodyağın yeni burçlarına geçiş yapıyor. Asteroitler süptil bir enerjidir, ancak bu ay bazılarının harekete geçmesiyle, özellikle aşk, ilişkiler, sağlığımız ve bağımsızlığımızla ilgili konularda kendi yaşamlarımızda ince bir tutum değişikliği hissedebiliriz.

Güneş de bu ay Balık burcuna geçerken, etrafımızdaki daha süptil, daha yüksek frekanslarla bağlantı kurmak ve ruhsal bağlantımızı genişletmenin yollarını düşünmek için zaman harcamamız destekleniyor gibi görünüyor.

Şubat 2022 için Astroloji
31 Ocak/1 Şubat Kova Yeni Ay + Ay Yeni Yılı
Şubat ayı Kova Yeni Ayı ile başlıyor. Bu Yeni Ay aynı zamanda Ay Yeni Yılı'nın başlangıcını da işaret ediyor. Çin Astrolojisinde, Ay Yeni Yılı Çin Zodyakında bir değişim getiriyor ve Su Kaplanı yılına girdiğimizi görüyor. Bu güçlü Yeni Ay altında, hayatımıza biraz taze enerji getirmek için ilham alıyoruz. Bunu yapmak için, geçmişin karmaşasını temizlemek için harekete geçmemiz gerekebilir. Sizi bulmak için taze yeni enerji ve ilham için nasıl alan yaratabilirsiniz? Dolunay tahmininizi buradan alabilirsiniz .

1 Şubat - Tanrıça Asteroid Juno Kova'ya Giriyor
Asteroitler süptil bir enerjidir, bu yüzden kendi kişisel enerjimiz gerektirmedikçe bu hissedemeyeceğimiz bir şeydir. Juno, evlilik ve ortaklığın asteroitidir ve Kova burcuna geçerken dikkatimiz ilişkilerimize, özellikle de romantik olanlarımıza dönebilir. Juno'nun Kova burcuna geçişi, ilişkilerimizde daha büyük bir bağımsızlık duygusu bulmamıza yardımcı olabilir veya belki de ilişkinin romantik, maceracı tarafını yeniden canlandırabilir. Juno evliliğe hükmettiğinden, bu değişim evlilik veya uzun vadeli taahhütler verme konusundaki düşüncelerimizi de değiştirebilir.

3 Şubat - Merkür Doğru seyrine başlıyor 
14 Ocak'tan bu yana Merkür istasyonları geri hareket ettikten sonra direkt olarak hareket ediyor. Merkür istasyonlarının direkt olarak hareket ettiği gün, kendi döngüsünde bir güç günüdür, bu yüzden bu enerjiyi, iletişim, kendini ifade etme ve sözleşmeler söz konusu olduğunda sizin için hangi derslerin karıştırıldığını düşünmek için kullanın. ve verdiğiniz taahhütler. Merkür'ün eski gücüne dönmesi biraz zaman alacak, ancak bu noktadan sonra Nisan ortasına kadar geri harekette sıfır gezegenimiz olacak! Bu Merkür Gerileme döngüsü hakkında daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz .

4 Şubat Güneş Satürn kavuşumu
Güneş ve Satürn'ün yıllık  kavuşumu ile kendimize şu soruyu sormak için bir gün: Hayatımda ne için sorumluluk almam gerekiyor? Bu soruyu cevaplarken aşk hayatımızda cesaretle sahiplenici bir yaklaşım uygulamamız gerekebilir, ancak Satürn'ün kozmik titreşimleri bizden yana olacak. Kendimizi dayanıklılık ve topraklama enerjisi ile beslemek için bu titreşimlerde nefes alabiliriz, her ikisi de zorlu durumlarda gezinmemize yardımcı olabilir.

9 Şubat - Tanrıça Asteroid Ceres İkizler'e giriyor
Ceres'in İkizler burcuna geçmesiyle bu ay başka bir Tanrıça Asteroidi hareket halinde. Ceres, beslenmeyi ve beslenmeyi ve ilgilenilmeyi ne kadar özlediğimizi temsil eder. Aynı zamanda Toprak Ana ile bağlantımızı, ana yarayı veya kendimize “annelik etmek” için neye ihtiyacımız olduğunu da temsil edebilir. Ceres'in İkizler burcuna geçmesiyle, iletişim kurmak, okumak ve hikayemizi paylaşmak muhtemelen ekstra rahatlatıcı olacak. Aldığımız içeriğin türü ve bilgilerimizi nereden almayı seçtiğimiz konusunda da dikkatli olmamız gerekebilir. İkizler'deki Ceres süptil bir enerjidir, ancak aynı zamanda bir medya detoksu hakkında düşünmek için iyi bir zamandır.

Ceres'in enerjisi, Thich Nhat Hanh'ın bu sözüyle de güzel bir şekilde özetlenebilir.

"İçinizde Toprak Ana'yı taşıyorsunuz. O senin dışında değil. Toprak Ana sadece sizin çevreniz değildir. Varlıklar arası bu kavrayışta, en yüksek dua şekli olan Dünya ile gerçek iletişim kurmak mümkündür.”

14 Şubat - Tanrıça Asteroid Pallas Koç'a Giriyor
Pallas bağımsızlığı, bilgeliği ve cesareti temsil eder. Ateşli Koç burcuna geçerken, özgüven ve öz saygı artışı alabiliriz. Pallas'ın enerjisi, net ve sakin kararlar vermemize ve genellikle düşündüğümüzden çok daha akıllı ve bilge olduğumuzu hatırlamamıza yardımcı olabilir! Yine, Asteroit enerjisi süptildir, ancak bir destek ve hatta belki de gücünüz ve bağımsızlığınız için bir hatırlatma kullanabileceğinizi düşünüyorsanız, bu enerjiye yaslanın. Mart ayının ilerleyen saatlerinde Pallas, diğer asteroit Chiron ile hizalanacak ve bu büyülü bir kombinasyon olacak! Yakında daha fazlası gelecek, ancak Pallas'ın enerjisiyle çalışmak istiyorsanız, daha fazla fırsatın yolda olduğunu bilin.

16 Şubat- Aslan Dolunay + Venüs kavuşumu Mars
Bu Dolunay, bize neşeyi bulmamızı, oyunu hayatımıza geri getirmemizi ve yolculuğun tadını çıkarmamızı hatırlatan, gece gökyüzümüzde parlayan bir işarettir. Çoğu zaman nihai hedefe fazla odaklanabilir ve burada ve şimdiyi gözden kaçırabiliriz. Bu Dolunay bizi nazikçe şimdiki ana geri getiriyor ve her günümüzde nasıl biraz daha hafiflik ve neşe bulabileceğimizi düşünmeye yönlendiriyor. “XYZ”nin gerçekleşmesini beklemek yerine, hayatımızın kontrolünü ele alabilir ve şimdi nasıl hissetmek istiyorsak öyle hissetmek için elimizden geleni yapabiliriz. Bu Dolunay aynı zamanda hayatımızda nasıl seviye atlayabileceğimizi ve daha yükseği hedefleyebileceğimizi düşünmemize rehberlik eden güçlü bir enerji de taşıyor.

Venüs ve Mars'ın bu Dolunay'da bir araya gelmesi de dengeyi bulmamıza yardımcı olabilecek olumlu bir alâmettir. Eğer bir tarafa meylediyorsak, bu birlik merkezimizi bulmamıza ve kendimizi tekrar bir uyum durumuna getirmemize yardımcı olabilir. Fazla erkeksi veya Mars odaklı olduğumuzda, kendimizi fazla dürtüsel, fazla aceleci, düşünmeden hareket ederken ve sıçramadan önce bakarken bulabiliriz. Çok kadınsıysak veya Venüs odaklıysak, kendimizi acıma veya kurban zihniyeti içinde bulabiliriz, duygularımız tarafından fazla yönlendirilmiş hissedebiliriz veya doğrudan ve kararlı eylemde bulunmayı zor bulabiliriz. Dengesizliği nerede deneyimliyor olabileceğimizin farkına vararak, bu Venüs-Mars birleşiminde kendimizi daha kolay uyum içine geri getirebiliriz.

18/19 Şubat Balık Mevsimi
Güneş, saat diliminize bağlı olarak 18/19 Şubat'ta Balık burcuna geçiyor. Balık, zodyakın son burcudur, bu yüzden zodyak çarkındaki yolculuğumuzu tamamlamaya hazırlanıyoruz. Balık, maneviyatın, başlangıç ve son olmadığını kabul etmenin bir işaretidir ve bizi daha yüksek bir bilince geçmemiz için yönlendirir. Güneş Balık burcundayken nerede dolaşmanıza izin vereceksiniz?

22- 222 Şubat Numeroloji
22 Şubat, 222 numara kodunun kilidini açıyor. Biz de 2022 yılında olduğumuz için, bu günde çalışacak çok fazla enerjimiz var! 2 sayısı dualiteyi ve iç dünyamız ile dış dünyamız arasındaki ilişkimizi temsil eder. İkisi her zaman birbiriyle uyumlu çalışıyor. Genellikle, iç dünyamızı hizaladığımızda, dış dünyamız da buna karşılık verir. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık