Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Şubat 2021 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Gökyüzü bu ay iş ve kariyer hayatınıza odaklanmanız için güçlendiriyor sizleri. İş hayatında başarılı olmuş kişilerden alacağınız destek cesaretinizin kırıldığı noktalarda sizi cesaretlendirecek ve başarılı olmanızı sağlayacaktır 11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ise ruh ve bedensel olarak arınma ve kendinizi yenileme fırsatını sunmakta. Ay’ın ilk 10 günü iş hayatınızda temponuz artarken yaptırım gücünüz ve kazanımlarınızda yükseliyor. Finansal anlamda güçlenmeniz yeni olanak ve oluşumlarında temelini atmanızı sağlayacak.

Özel yaşamınızda ise eşinizin sağlık sorunları ile uğraşabilir buna bağlı stresler yaşayabilirsiniz. Eğitim hayatı devam eden Koçlar Merkür’ün Durağan  geri hareketini devam ettiriyor olması anlaşılmamanıza ve ön yargılarla karşılaşmanıza neden olabilir. Sizlere tavsiyem iletişimde olduğunuz kişilerin sizi doğru anladığından emin olmaya çalışın sözlü ifadenizi yetersiz buluyorsanız yazarak kendinizi ifade etmeyi deneyin. 15 17 Şubat tarihlerinde eğitimle ilgili konularda olumlu gelişmeler beklemediğiniz teklif ve öneriler alabilirsiniz.

27 Şubatta Dolunay gerçekleşecek bu etki sizleri değişime yöneltecek kalıplaşmış alışkanlıklarınızdan hoşgörüsüz yönlerinizden arınarak gelişime açık tavırlarınız hem iş hem de özel yaşamınızda istikrarı sağlayacak. Bekar ve ilişkisi olmayan Koçlar bu enerji ile birlikte yakın çevrenizde bulunan birinin aşk itirafı ile karşılaşabilirsiniz. Bu ay aşk hayatınız fazlası ile hareketleniyor. İki aşık ve ciddi beraberlik isteyen insan arasında kalabilir karar vermekte güçlük çekebilirsiniz sizlere tavsiyem acele etmeyin ve ikisini de tanımaya çalışın. Evli Koçlar sizlerde ailenize katılacak bir bebek arzunuzu bu süreçte gerçekleştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda arzularınız son derece güçlü olduğundan tutku ay boyunca eş yada sevgilinizle ilişkinizi daha da özel bir hale getirecektir.

Boğa Burcu

Gökyüzü geçen ayın belirsizliği ve yorucu etkilerden sonra yenilenmeniz güçlenmeniz ve farkındalığınız artması hayatlarınızda yeni ve beyaz bir sayfa açacağınız güçlü enerjileri ı müjdeliyor sizlere. Kendinize zaman ayıracak ne kadar değerli olduğunuzun farkındalığı ile ruh ve bedeninizi dinlendirirken enerjinizi yükseltecek ve yaşamınıza başarı ile yansıtacaksınız.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ise zihninizde sürekli dolaşan sizi rahat bırakmayan endişeleri geçmişte yaşanan olumsuz olay ve anıların pasifize edilmesini sağlayacak güçte.  Bu güçlü enerjiyi bu amaçla kullanmak için dolunay saatinde meditasyon dua gibi ruhunuza yönelik çalışmalar yapabilir Ay ın beyaz ışığının harmonisinde ruhunuzun karanlıklarını aydınlığa çevirebilir zihninizi özgürleştirebilirsiniz. 8 Şubatla birlikte iş hayatınızda yeni insanlar tanıyabilir ve oldukça cazip teklifler alabilirsiniz. Zamanlama planı yaptığınız takdirde aynı anda birden fazla işle ilgilenerek gelirlerinizde hatırı sayılır bir artış sağlayabilirsiniz. Bu arada işinizle ilgili devam eden bir hukuksal davanız varsa bu ay istediğiniz gibi sonuçlanabilir oynanan oyunlara ve entrikalara rağmen haklılığınız ortaya çıkacak maddi manevi hakkınız olanı adaletin gücü ile alacaksınız.

Eğitim hayatınızda da başarı çıtanız yükseliyor ve zorlandığınız pek çok konuda kolaylıkla ilerlemeye başlıyorsunuz. Özel yaşamınızda ise bir anda gelişen olaylar sizleri hırpaladı istenmeyen  gelişmeler bu ay çözüm buluyor. Eş ya da sevgiliniz hatalarının farkına vararak kalbinizi yeniden kazanıp ilişkinizi aşkla taçlandıracak.  Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa lar sizlerde 27 Şubatta gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile birlikte uzun zamandır hayranlık duyduğunuz insanın size karşı ilgi duyması ile keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz. Aşk melekleri okları ile kalbinizi hedef alabilir. Sağlıkla ilgili konularda sorunları olan Boğa’lar Dolunay enerjisi ile birlikte iyileşme süreciniz hızlanıyor ve toparlanıyorsunuz.

İkizler Burcu

Gökyüzü ay boyunca eğitimle ilgili konularda seyahatler ve yeni imkanlarla karşılaşarak kendinizi geliştirebileceğiniz pek çok fırsatın sizleri beklediğini müjdelemekte. İkili ilişkileriniz yeni fikir ve projelere açık olmanız önerileri dikkate alarak hareket etmeniz sorunlarınızı çözüme kavuşturmanın anahtarı olacak sizler için. 11 Şubat ta  gerçekleşecek Yeni Ay ın sizlere yansıması ise mesleki konularda yaşanacak gelişmeler iş değişikliği ya da eğitim sektöründe yapılacak bir yatırım fırsatı olabilir.

Özel yaşamınızda ise uzun zamandır devam eden bir beraberlik içindeyseniz eş yada sevgilinizin size yeteri kadar zaman ayırmamasına duygusal tepkiler verebilir kendi isteğiniz doğrultusunda ayrılıklar yaşayabilirsiniz. 10 18 Şubat tarihlerinde özel hayatınızla ilişkili olarak strese bağlı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kimse için yada her hangi bir olumsuz durum için kendinizi hasta edecek kadar yıpratmamalı ve hayata 1 kez geldiğinizi unutmamalısınız. 27 Şubatta gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Eş yada sevgilinizle iletişime önem vermeli pişmanlık duymamak adına yıkıcı değil yapıcı bir tutumla empati kurararak ilişkinize bir şans vermelisiniz. Bekar İkizler sizlerde Dolunay enerjisi ile duygusal arayışlarınızı paylaşımlara çevirecek o özel insanla karşılaşabilir ve aşkın iyileştirici gücünü yaşamaya başlayabilirsiniz. Sizlere tavsiyem ilişkinizi dallandırıp budaklandırmadan kendi içinizde yaşamanız yönünde birbirinizi tanıyın ilişkiniz sağlam temeller üzerine otursun sonrasında her şey olması gerektiği gibi ilerleyecektir.

Ay sonuna kadar arkadaşlarınız ve aile bireylerinizden gelen finansal fikir ve önerileri dikkate almalı ve girişimler için elinizi çabuk tutmalısınız. Dolunay enerjisi ile iş hayatınızda ön planda olacak emeğinizin takdir edilmesi maddi manevi zenginlikler olarak size geri dönecek. İş arıyor ya da iş değişikliği düşünüyorsanız Dolunay enerjisi sizler için biçilmiş kaftandır. Sağlık sorunları olan İkizler sizlerde Dolunay enerjisi ile sağlığınıza kavuşmaya başlıyor zinde olduğunuz bir sürecin içine giriyorsunuz.

Yengeç Burcu

Gökyüzü Yenileneceğiniz bir ayı müjdeliyor sizlere. Yeni insanlar yeni mekanlar ve gerçek dostlardan gelecek desteklerle hayatınızda hızlı ilerlemeler kaydedeceğiniz finansal olarak güçleneceğiniz bir aydasınız. Kabuklarınızı kırın ve içinizde var olan gücü dış dünyaya yansıtın. Siz kendinize değer verdikçe değer görecek ve gücü yönetebilmenin önemini maddi manevi güzelliklerini deneyimleyeceksiniz. 11 Şubatta Yeni Ay  gerçekleşecek sizlere yansıması ise geçmişten deneyim kazandığınız acı tatlı olgunlukları yaşamınıza yansıtmanız yönünde.

Tepkilerinizi uygun bir dille ortaya koymalı rahatsızlıklarınızı ifade etmeli kızgınlıklarınızı bir yana bırakıp uyum ve dengeyi arzuladığınızı ifade etmelisiniz. İş hayatınızda finansal konularda yaşanan krizler sona eriyor ve kazancınız artıyor. İş arıyorsanız 10 18 Şubat tarihleri arasında aradığınız işi bulabilir güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. Eğitim hayatınızda da yavaş ama güçlü iyileşmelerle yeteneklerinizi ortaya koyacak ve takdir edileceksiniz. 27 Şubatta gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile Aşk hayatınızda olumlu etkiler hakim olmaya başlıyor 3ncü bir şahıs yüzünden zorlu zamanlar geçirdiyseniz eş ya da sevgilinizin kararlı tutumu ve size haksızlık ettiğinin farkındalığı ile ilişkinizin farklı bir boyut kazanıyor ve daha sevgi dolu bağlarla daha da yakınlaşmaya başlıyorsunuz. Bebek sahibi olma hayali kuran Yengeçler beklentiniz bu ay gerçekleşebilir.

Bekar ve ilişkisi olmayan AŞK ı gönül lisanından silmiş Yengeçler sizlerde Dolunay enerjisi ile hayalini bile kurmadığınız bir ilişkinin kral ya da kraliçesi olabilirsiniz. Sağlık sorunları olan ve uzun süredir bu konularla boğuşan Yengeçler bu ay tüm tedavileriniz olumlu geçer ve olumlu gelişmelerle adeta mucizevi iyileşmeler yaşayabilirsiniz. Ay ın son günlerinde yatırımlarla ilgili önemli fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Gizliliğe önem verin ve yatırımlarınızı gerçekleştirin.

Aslan Burcu

Gökyüzü iş hayatınızda üzerinize oynanan oyunların bozulacağı ve size karşı bu oyunun içinde yer alan insanların pişmanlık içinde karşınıza gelip haksızlıklarını kabullenerek hakkınız olan kendi elleri ile size teslim edecekleri enerjiler ile karşı karşıyasınız. Adalet tecelli ediyor ve siz doğrularınıza sahip çıkmaya başarabilirseniz mükafatını fazlası ile alacaksınız.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ise meslek hayatınızda pek çok ilki ve aleyhinize gelişen pek çok durumun lehinize çevirecek enerjileri  müjdeliyor sizlere. İş değişikliği terfi zam da söz konusu olabilir sizler için. Özel yaşamınızda ise ailevi sorunlar düzeliyor hastalıklar finansal kaygılar zihninizde ki yanlış düşüneceler ve  fikir ayrılıkları çözüme kavuşuyor. Sağlık sorunları olan Aslanlarda rahat bir nefes alıyor bu ay. aşka emek yürek verin ve gereken cesareti ortaya koymakta tereddüt etmeyin. Fiziksel rahatsızlıklarınızı aşmak için fitnes yapabilir kaslarınızı zorlamadan güçlendireceğiniz sportif aktivitelere yönelebilirsiniz.

12 - 10 Şubat tarihleri arasında gayrimenkullerle ilgili konular gündeminize gelebilir. Sizlere tavsiyem cesaretli davranın ve yatırımlarda bulunun. 28 Şubatta Dolun Ay enerjisi ile özel yaşamınızda kaygılar ve başkalarından kaynaklanan sorunları çözümleyecek daha önce olmadığınız kadar huzurlu mutlu olup güven ve sevgiyi karşı tarafa da hissettirebeiceksiniz. Süregelen aşk dolu bir beraberliğiniz varsa evliliğe giden yolda ilk adımı yine bu döngüde atabilirsiniz.

Başak Burcu

Değişim enerjisinin yoğun ve güçlü olduğu bir ay karşılıyor sizleri. Özellikle iş hayatınızda daha yoğun olarak yaşanacak değişimler sizleri daha iyi şartlara ve imkanlara kavuşturabilir. Bağnaz düşüncelerden uzaklaşmalı kalıplaşmış olan alışkanlıklarınız yerine yenilikçi ve çözüm odaklı fikirlere açık olmalısınız. Bunu yapabildiğiniz anda sürekli tekrarlayan sorunlarınıza da son noktayı koyabileceksiniz. İş değişikliği ya da kendi işinizi kurma düşünceniz varsa ayın ilk 10 gününü çok iyi değerlendirin.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ile anlamlı mesaj veren rüyalar görebilirsiniz. Rüyalarınızı dikkate alın ve size verdiği mesajları anlamak için gayret gösterin. Yeni ay günü kendinize zaman ayırarak yaşadığınız olumlu ve olumsuz olayları bir düşünün ister sesli ister yazarak verdiğiniz tepkileri gözden geçirin göreceksiniz ki kendi doğrularınızı da yanlışlarınızı da net bir şekilde görecek ve davranışlarınıza kazanmış olduğunuz farkındalığı başarı ile yansıtabileceksiniz. Bugün size özel olsun olabildiğince dua edin meditasyon yapın ruhunuzu rahatlatacak bir enerji çalışmasında bulunun. 9  Şubattan itibaren de özel yaşamınızda kısa süre önce istemediğiniz halde biten ilişkiniz aşkın gücü ile yeniden başlayabilir. Sizlere tavsiyem birlikte olduğunuz kişiye yüklediğiniz düşüncelerden çok onun ne anladığı ve sizin için ilişkiniz için neler yapabildiği herkes kendini sorgular aynı sizin yaptığınız gibi bunu unutmayın.

27 Şubat ta  Dolunay gerçekleşecek. Dolun Ay enerjisi ile ruhsal ve fiziksel enerjiniz yükselecek ve süre gelen sağlık sorunlarınız başta olmak üzere sizi yoran haksızlığa uğradığınız baskı altında hissettiğiniz pek çok konuda  istediğiniz şekilde güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Bekar Başak lar Dolunay enerjisi tüm dikkatler size çevrilebilir ve daha önce görmediğiniz kadar ilgi görebilirsiniz. Şimdi seçici davranın ve karşınızda ki kişileri tanımaya çalışın. Gel geç sevdalar size göre olmadığına göre kalıcı ilişkiler için beklentilerinizi ifade etmekten çekinmeyin.  Ay ın son günlerinde yolculuk planlarınız varsa ani iptaller yaşanabilir. Bu durum kısa süreli krize neden olsa da gitmemeniz size daha iyi olanakları getirebilir.

Terazi Burcu

Gökyüzü bu ay Aşk ile tamamlanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. ’Bugüne kadar deneyimlediğiniz hayal kırıklıkları boşa giden emekler ve kırılan kalbinizin yaralarından sonra hayatınızın aşkını bulabilir kalbinizi aşkla iyileştirip yapılandıracak o özel aşkı yaşayacağınız Aşk prensi ya da prensesini bulabilirsiniz. Aşktan korkmayın duygularınızı şüphelere kurban etmeyin ve akışta kalın.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ile finansal konularda hakkınızı alabilir ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda beklediğiniz ödemelerin tahsilatı ile rahatlayarak yeni iş imkanları ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Ayrıntılara önem verin araştırın ve başkalarının yönlendirmeleri ile değil kendi tercihlerinizle kararlar alın. Sağlık sorunları olan Teraziler endişelerinizin yersiz olduğunun ortaya çıkması ile şükredecek ve yemek düzeninizden uykunuza pek çok şeyi olumlu yönde değiştirerek yaşamınızı daha sağlıklı bir hale getireceksiniz.

27 Şubatta gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile ay boyunca etkili olan enerji daha da güçlü hale gelecek. Kendinize güveniniz ve arkadaşlıklarınızı gözden geçirerek sapla samanı ayırt etmeniz doğru insanlarla yola devam ediyor olmanın avantajlarını getirecek sizlere. Evli ve ilişkisinde sürekli sorunlar yaşayan Teraziler sizlerde bir kez olsun hatayı kendinizde arayın yaşadığınız kavgalara değil güzelliklere odaklanın ve hangisinin daha fazla olduğunu adilce değerlendirin.

Akrep Burcu

Gökyüzü aile ve aşk hayatınızda çarpıcı gelişmelerin içinde olacağınız bir ayda olduğunuzu vurgulamakta. Aile bireyleri eş ya da sevgilinizle yaşanacak gerilimler onların kendi aralarında anlayıştan uzak sen ben tartışmaları sizleri bir hayli yorabilir. 11 Şubatta gerçekleşecek sizlere yansıması ile                 duygusal olarak kendinizi fazlasıyla engellenmiş ve baskı altında hissedebilir her şeyden uzaklaşma eğiliminde olabilirsiniz.

Sizlere tavsiyem kendinizden ve gerçeklerden kaçmadan olayları değerlendirerek eş ve aileniz arasında ki dengeleri sağlamak için yalnızca sizin çaba göstermenizin yeterli olmayacağının farkına varın. Kimseyi yönetemez ya da yönlendiremezsiniz fakat mutlu olup mutlu etmek için de fedakarlıkların olması gerektiğini insanların birbirlerini sevmeseler de saygı göstermeleri gerektiğini her iki tarafa da hatırlatabilirsiniz. Bunu yaptığınız anda inanın sorunlar hafifleyecek ve sizlerde iş eğitim hayatınıza gereken önemi verebileceksiniz.

İş hayatınızda aynı sektörde bulunduğunuz insanlardan ortak projelerle ilgili finansal getirisi yüksek teklifler alabilirsiniz. Kabul edin ve disiplinli bir şekilde çalışarak kariyer hayatınızı iğne oyası ile işler gibi işleyerek yeniden şekillendirin. 27 Şubatta Dolunayy enerjisi ile  iş hayatınızda ve finansal konularda duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeli ve başkalarına  yardımcı olmaya çalışırken kendinizi zor bir durumda bırakacak davranışlar içinde olmamalısınız. Aşk hayatınızda ise yeni bir ilişkiye adım attıysanız karşınızda ki insanı tanımaya çalışın ve anlık kararların pişmanlıklara neden olabileceğini unutmadan ilişkinize yön verin.

Yay Burcu

Gökyüzü ay boyunca hiç kimse ile hiç bir sebeple tartışma içinde olmadan kariyer hayatınızı daha iyi ve başarılı hale getirmeniz için önceliğinizin bu yönde olması için uyarıyor ve destekliyor sizleri. Özellikle ayın ilk haftası iş birliği içinde olduğunuz insanların taleplerini baskı olarak değerlendirmeden olayları geniş bir çerçeveden inceleyerek değerlendirmeli ve sizden istenileni beklentileri yerine getirmeye çalışmalısınız. Bu sizden bir şey eksiltmeyeceği gibi meslek aşkınızın sizin için ne kadar önemli olduğunu herkes takdir edecektir.

Kapıların açılmasını mı kapanmasını mı istersiniz? Kararınızı verin ve buna göre hareket edin. 11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ile sezgileriniz finansal konularda doğru girişimlerde bulunmanıza rehberlik edecektir. Kazançlarınız artarken harcamalarınızı dengede tutmalı ve birikimlerinizi akıllıca değerlendirmeye çabalamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle şüphe ve kıskançlıklardan dolayı ciddi tartışmalar yaşayabilir sizi yapmadığınız şeylerle suçlamasına ve zihninde kurguladıklarına gerçekmiş gibi inanarak hareket etmesine tahammül etmekte zorlanabilirsiniz. Ne olursa olsun siz kendinizi biliyorsanız bunları sorun etmeyin ve sadece kendinize odaklanın.

Ben kimim? Yaşama amacım nedir? Ben yaşamımdan keyif alıyormuyum? Alışkanlıklarım neler? Bu soruların cevabını kendinize verdiğiniz anda doğruları da buldunuz demektir. 27 Şubatta Dolunay gerçekleşecek bunun enerjisi ile  ise aşk hayatınızda ben bunu yaşamam dediğiniz gelişmelerin içinde bulabilirsiniz kendinizi bu olumlu da olabilir olumsuzda. Bu durum ayaklarınızı yerden kesecek yanında dünyanız olacak insanı tanımanızı da sağlayabilir. Hayatınızı cehenneme çevirecek baskıcı kuşkucu bir insanın sizin seçiminizle hayatınızda girmesi ya da kalmaya devam etmesi de olabilir dikkatli olun ve seçimlerinizin yaşamınızın mimarisini belirlediğini de aklınızdan çıkarmadan hareket edin.

Oğlak Burcu

Gökyüzü bu ay iç dünyanıza yönelerek bastırdığınız duygularınızla yüzleşerek olgunluğa erişip hatalarınızı ve güçlü yanlarınızı adil bir şekilde ortaya çıkarıp bir heykel traş gibi ruhunuzu düşüncelerinizi şekillendireceğiniz bir ayda olduğunuzu vurgulamakta. Şikayetçi olduğunuz pek çok konu ve durumun sizin davranışlarınızdan dolayı tezahür ettiğini anlayacak duygularınızı daha çok kendi içinizde yaşayıp sizi seven değer veren kişi’ye tebliğ ettiğinizin farkına varacaksınız.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ile ruhunuzu özgürleştirecek ve sürekli baskı altında tuttuğunuz iyi yönlerinizi geliştirip yeni ve başarılı başlangıçlara yol alacaksınız. İş hayatınızda önemli ve köklü bir değişim gerçekleştirebilir aynı anda iki alanda başarınızla adınızdan sıklıkla söz ettirebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bekarsanız iş yerinizde ya da işiniz aracılığı ile tanıyacağınız biri fazlası ile ilginizi çekebilir aynı şekilde de ilgi görebilirsiniz. Sizlere tavsiyem ay sonundan önce bir ilişkiye adım atmamalı var olan sıkıntılarınızı çözümleyip tam anlamı ile rahatladıktan sonra bir başlangıç yapmalısınız. 27 Şubatta Dolunay enerjisi ile Şans sizden yana!

Siz yeter ki hissettiklerinizi  ifade edin ve yeteneklerinizi birden fazla alanda gösterebileceğinizin farkına vararak el alem ne deri bir yana bırakıp kendiniz için yaşamaya başlayın. Emin olun bunu yaptığınız anda el alem için yapmadıklarınıza üzüleceksiniz bu da sizleri daha olgun ve kendini kontrol edebilmenin gücünü ele almış bir hale getirecek. Evli Oğlaklar eşinizle iletişiminiz duygusallığınız tutku ve heyecanınız oldukça yüksek olacak birbirinize daha fazla zaman ayırıp her anınızı özel ve unutulmaz kılacaksınız.

Kova Burcu

Gökyüzü bu ay kendinize olan güveniniz cesaretiniz ve azminizle iş hayatınızda başkalarının yardım ve desteği olmaksızın yapacağınız başarılı işlerle adınızdan söz ettireceğinizi müjdelemekte. Psikolojik olarak ağırlığını taşıdığınız düşünce ve olaylarla yüzleşmeniz sizleri güçlendiriyor ve hayatınızın sorumluluğunu kararlı bir şekilde ele alıyorsunuz.

11 Şubatta Yeni Ay gerçekleşecek sizlere yansıması ile ev ya da iş yerinizle ilgili tadilat dekorasyon yapabilir. Bir yerden başka bir yere taşınabilirsiniz. Aniden gerçekleşebilecek değişimler sizleri daha enerjik bir ruh haline sokacak. Korkmayın ve zamanın akışı ile tamamlanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizden gelecek finansal destek parlak fikirler size daha geniş kapsamlı bakış açıları kazandırabilir hayatınızı her iki taraf içinde çok daha keyifli bir hale getirebilir nedenleri niçin leri keşkeleri bir yana bırakın ve anı güzelleştirin. Zamanla yarışamazsınız fakat uyumlanırsınız.

İsterseniz 27 Şubatta Dolunay gerçekleşecek yaşamınızda bir dönem kapanıp yeni bir dönem başlıyor eskiyi yorucu ve ağır olanı ardınızda bırakın yeni iyi ve güzel olanı ise kucaklayın. Göreceksiniz ki her sabah uyandığınızda şükredecek ne denli fazla şeye sahip olduğunuzu fark edip fark edilebilmenin ne kadar önemli olduğunun da bilincine varacaksınız.

Balık Burcu

Gökyüzü ayın ilk haftası iş ve eğitim hayatınızda yaşanabilecek karışıklıklara ve yapmadığınız şeylerden dolayı baskılarla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Ay ın ilk haftası konuşmalarınıza hareketlerinize ve sorumluluğunuz altında olan konulara hakim olmaya dikkat ederek hareket edin. 11 Şubatta Yeni Ay  gerçekleşecek sizlere yansıması ile.

İş ve özel yaşamınızla ilgili değerlendirmeler planlamalar yapabilir güçlü insanların fikir ve önerileri ile tıkanıp kaldığınız konularda çözümler bularak destekle işlerinizi yoluna sokabilirsiniz. Uzun yıllardır  kronik sağlık sorunları olan Balıklar bu süreçte sağlığınız önem kazanmakta. Evli ve ilişkisi devam eden Balıklar  ilişkinizde yaşanan sorunları görmezden gelmeyin eşinizle iletişime önem verin ve kızgınlığınızla kırgınlığınızla kararlar almanın pişmanlıklara ve geri dönüşü olmayan durumlara neden olabileceğini de aklınızdan çıkarmadan hareket edin.

27 Şubatta Dolunay gerçekleşecek enerjisi ile Aşk hayatınızda sevgi ve güvene dayalı temiz huzur dolu bir beraberliğe adım atabilir yaşamınıza giren o özel insanın olumlu ve destek veren enerjisi ile maddi hayatınızda da karlı yatırımlar kazançlı ortaklaşa işler yapabilirsiniz. Evli Balıklar ise uzun zamandır sizi yoran kıran yanıltan ve yargılayan  sorunları ardınızda bırakmış olmanın huzuru beraberliğinizi çok keyifli bir hale getirecek yaşamı aşkla taçlandıracak mutlu edip mutlu edileceksiniz. İş hayatınızda da beklediğiniz önemli bir haber istediğiniz gibi gelebilir. Şimdi şaşkınlığınızı üzerinizden atın ve kendinize güvenerek hareket edin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık