Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Sinastri Eşleşim Haritası Nedir?

Sinastri analizleri ile evlililk aşk ve ortaklıklarla ilgili net verilere ulaşarak kafamızda ki soru işaretlerini aydınlatabiliriz. Batı Astrolojisinde evlilik ya da birliktelik bir eşten beklenilen temel özellikler 7nci ev ile tanımlanır. Bir hanımefendinin haritasında Güneş ve Marsın yerleşimi kadının erkekten beklediği özellikleri ortaya koymaktadır. Bir beyefendinin haritasında ise Ay’ın yerleşimi Ay ve Venüs’ün yerleşimi bir kadından beklentilerini ortaya koyan önemli bir veridir. Eşleşim haritalarında 5. 7 ve 8 nci evdeki gezegenler diğer yerleşimler titizlikle incelenmelidir. Harita bir bütündür ve tümü ile incelenmelidir.

Güneş Ay Mars Venüs ya da Uranüs karşıtlıkları olan bir haritada kişinin birden fazla evlilik yapabileceği gerçeği karşımıza çıkacaktır. Böyle bir haritada çok iyi derecede yerleşime sahip bir Satürn varsa bu durumu tamamen değiştirebilir. İkili eşleşim analizlerinde çok fazla kare açı varsa aşılması gereken mücadele edilmesi gereken durumları, Uyumlu kombinasyonlar çoğunlukta ise ilişkinin her iki taraf içinde uyumlu olacağını ana hatları ile ortaya koyar.
Evlilik olacak mı? Devam eden evlilikte boşanma gerçekleşebilir mi? Gibi önemli sorulara cevap verebilmek için sinastri analizinin yapılması gerekmektedir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık