Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Olağan Üstü Enerjilerin Hakim Olduğu Bir Döngüdeyiz Mayıs Ayında

Mayıs, 2021'in en önemli aylarından biridir. Son derece güçlü ve nadir bir Kanlı Ay Tutulması, Pleiades Portalının açılması ve Jüpiter'in 12 yıl sonra ilk kez Balık'a geçişini getiriyor.

Tüm bu enerji Mayıs'ı potansiyel olarak zorlu bir ay haline getiriyor, ancak tüm zorlukların ödülleriyle birlikte geldiğini hatırlamakta fayda var.

Tutulmalar, özellikle Kanlı Ay Tutulması genellikle yoğun olabilir ve hayatımıza ani sonlar veya aksamalar getirebilir. Ayrıca duyguları harekete geçirebilir ve kendimizi daha hassas hissettirebilirler.

2019'dan beri Kanlı Ay Tutulması yaşamadık, bu yüzden muhtemelen bu enerjiyi güçlü bir şekilde hissedeceğiz. Bu Eclipse, 2020'nin başından beri üzerinde çalıştığımız bir döngü ile de bağlantılı olduğundan, onunla gezinmek için birçok katman da var.

Tutulmalar güçlü olabilirken, yolumuzda seviye atlamamıza ve ileriye doğru bir kuantum sıçraması yapmamıza yardımcı olurlar. Düşen şey, ne kadar sert olursa olsun, o anda öyle hissetmese bile, her zaman ruh büyümemiz için bir katalizördür.

Güneş sistemimizdeki en büyük gezegen olan Jüpiter'in bu ay Balık'a taşınması da büyük bir değişim.

Jüpiter bolluğu temsil eder ve armağanlarımızı ve yeteneklerimizi genişleterek ışık tutabilir. Aslında, bir Balık Güneşi veya Yükselen Balık iseniz, bu çok şanslı bir alâmet olarak kabul edilir! Bir su burcunuzda Güneşiniz veya Yükseliyorsanız, bu enerjiden de yararlanacaksınız.        

5-555 Mayıs
2021, numerolojide 5 numaralı bir yıl olup, 5. ayın 5. gününü çok özel kılar! 555, yaratıcılığı ve sevincinizi bulmayı temsil eden sihirli bir numeroloji kodu ve sayıdır. 555 aynı zamanda bir değişimin ve hayatınızın bir sonraki seviyeye yükselmeye hazırlandığının bir işaretidir. Yaratıcılığınızı geliştirmek ve takip eden tüm yeni ilhamları veya değişiklikleri karşılamak için bu günün enerjilerini kullanın.

 13 Mayıs - Jüpiter Balık burcuna giriyor
Jüpiter 28 Temmuz'a kadar Balık burcuna girecek. Balık burcundaki Jüpiter, çalışmak için taze enerji getiriyor ve sezgilerimizi ve hayal gücümüzü harekete geçirip artırabilir. Balık burcundaki Jüpiter'in dikkatimizi mistik ve büyülü olanlara çektiği biliniyor. Kişisel düzeyde, kendimizi 2010'da deneyimlediğimiz dersleri ve hediyeleri yeniden gözden geçirirken veya seviyelendirirken de bulabiliriz. Jüpiter, 2022'nin çoğunda kalacağı Aralık ayında tekrar Balık'a dönecek.

14 Mayıs - Merkür Gölge Dönemine Giriyor
Bugünden itibaren, Merkür ayın sonunda geri gitmeye hazırlanırken yavaşlamaya başlayacak. Bazı insanlar gölge döneminde Merkür Gerilemesinin etkilerini en güçlü şekilde hissederler. Ancak unutmayın, Merkür Retrograd korkulacak bir şey değildir! Aslında geri dönüp ilerlemeden önce bir şeyler üzerine düşünmek için güçlü bir zaman. Bu zamanı kendinizi yavaşlatmak ve eylemleriniz ve sonraki adımlarınız hakkında dikkatlice düşünmek için kullanın.

17-22 Mayıs Ülker Kapısı
Güneş, son derece gelişmiş yıldız varlıklarına ev sahipliği yaptığına inanılan yedi yıldızdan oluşan bir küme olan Pleiades ile aynı hizadadır. Pleiades'ten gelen bilgelik ve bilgi, bu zamanda daha büyük bir kolaylıkla bilincimize ışınlanabilir.

20 Mayıs - Güneş İkizler'e Giriyor
İkizler Mevsimi, Güneş'in ikizlerin hava burcuna girmesiyle başlar. İkizler hava elementi tarafından yönetilir, bu da düşüncelerimizi ve fikirlerimizi kağıda ve dünyaya yaymak için harika bir zaman yapar. Aynı zamanda iletişimi, kendini ifade etmeyi ve zihnimizi keskinleştirmeyi tercih eden bir sezon. Manevi düzeyde, düşüncelerinizi kontrol etmek ve sınırlama yerine genişlemeyle uyumlu olduklarından emin olmak için de iyi bir zamandır.

23 Mayıs - Satürn Retro DURAĞAN KONUMU BAŞLIYOR
Satürn geriye doğru giriyor ve bize geri giden toplam iki büyük gezegen veriyor. Bu, Satürn'ün Aralık 2020'deki Büyük Kavuşum'dan bu yana ilk gerilemesi olduğu için, kesinlikle izlenecek bir tane olacak. Büyük Kavuşum temalarının daha derin ve daha anlamlı bir şekilde tezahür ettiğini fark edebiliriz. 

26 Mayıs - Yay Burcunda Kanlı Ay Tutulması
Tüm yıl olmasa da, Mayıs ayının en önemli kozmik olaylarından biri! Tam Ay Tutulması yaşarken Ay kanımsı bir renge dönecek. Bu çok güçlü bir enerjidir ve değişikliklerin olduğunu gösterir. Bir şey aniden hayatımızdan çıkabilir veya bazı önemli haberler alabiliriz. Kanlı Ay Tutulmaları aynı zamanda daha yüksek bilinç hallerine kuantum sıçraması yapmamızı sağlayan güçlü portallardır. Ağır enerji ve hatta belki de sarsıcı haberler getirebilseler de, bunların hepsi ruh yolculuğumuzun evrimine yardımcı olmaya hizmet eder.

29 Mayıs - Merkür Retro DURAĞAN KONUMU BAŞLIYOR
Merkür geriye doğru girerek bize geri giden toplam üç büyük gezegen (Plüton, Satürn, Merkür) verir. Özellikle son Tutulma enerjileriyle, yavaşlama, geri çekilme ve sadece kontrolümüzde olan şeylere odaklanma zamanı geldi.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık