Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Öğretmen Satürn Doğru Seyrine Başlıyor

10 Eki 2021 Satürn R geri hareketi 
6 Ekim 2021 

Son birkaç aydır hayat biraz sinir bozucu mu oldu?

Mutlaka böyle hisseden sadece siz değilsiniz. Açıkçası, COVID-19'un bununla biraz ilgisi var ama daha kozmik başka bir sebep daha var! Güneş sisteminin görev yöneticisi Satürn bu yılın Mayıs ayından beri geri harekette.

Halkalı gezegen, yılda yaklaşık dört veya beş ayını gökyüzünde dönerek geçirir, bu nedenle bu olağandışı bir gezegen olayı değildir. Ama nedense bu yıl çoğu kişiden daha zor geldi. haklı mıyız..?

İyi haber şu ki, Satürn Retrosu 10 Ekim 2021'de sona eriyor! 

Bu sinir bozucu gezegen, bu yıl gördüğümüz kaosun büyük bir kışkırtıcısı oldu, bu yüzden doğrudan istasyonlar yaptığında, hayatınızı tekrar rayına oturtmak üzere olduğunuzun bir işareti.

Saturn Retrograde, Saturn Direct ve 2021'in geri kalanında ve sonrasında yelken açmanıza yardımcı olacak bazı pratik ipuçları hakkında bilgi vereceğim. Ancak, Satürn Retrograd'ın sonunu, hiçbir şeyi ileriye doğru harekete geçirmekten sizi alıkoyan hiçbir şey olmadan karşılamak istiyorsanız, bir kısayol kullanabilirsiniz!

Salı gününden önce, zamanı geldiğinde işleri tersine çevirmeye hazır olabilmeniz için, tutunmakta olduğunuz tüm 2021 kendinizi serbest bırakmanız önemlidir. 

Şimdi, Satürn Retrograd'a daha yakından bakalım…

Satürn Kova'da 2021-2023
Aralık 2020'de yapı, başarı, olgunluk, sorumluluk ve kısıtlamalar gezegeni Oğlak burcundan bağımsız Kova burcuna geçti.

Astrolojide Satürn sınırlar ve sınırlamalar yaratan bir gezegendir.

Satürn'ün (haksız diyorum) kötü şöhreti, bu büyük gezenin kozmik olarak getirdiği disiplin, yapı ve sıkı çalışma etiğinin, hayatta gerçek bir ilerleme kaydetmek için tam olarak ihtiyacımız olan şeyler olduğunu anladığınızda, tepetaklak oluyor.  .

İyi bir günde, Satürn geçişleri disiplin, iyi planlama ve verimli bir çalışma etiği olarak kendini gösterir. Onun Astrolojisi, ihtiyacınız olduğunda oldukça faydalı olabilir.

Ancak Kova burcunda (özellikle Oğlak burcundaki Satürn'ün masaya getirdiği yapısal yaklaşımdan sonra) işler biraz daha hafifleyebilir. Ve bu transit altında işler gerçekten ileriye odaklı bir niyete sahip olabilir.

Satürn en son 90'ların başında Kova'dayken, internetin şafağı üzerimizdeydi; çağımızın en büyük yeniliklerinden biri. Ve Satürn bir kez daha Kova'dayken, aynı büyüklükte yenilikler beklenebilir.

Bu, daha büyük ölçekte kişisel yaşamınızda, dünyanızda ve insanlıkta büyük değişiklikler anlamına gelir. Ancak değişim korkutucu olsa da, kesinlikle gereklidir…

Çünkü Satürn Retrosu bu şeylere direnmek için değil , daha güçlü olmak için kullanmak için bir fırsattır  .

En zayıf halkanız kadar güçlüsünüz. Ve Satürn Retrograd sizi zincir boyunca geri götürüyor, bu bağlantıların her birini test ediyor ve hepsinin yerinde olup olmadığını kontrol ediyor.

Sinir bozucu? Evet. Halihazırda yapmış olduğunuz iş ve daha önce yaşadığınız hayat üzerine geri adım atmak kimsenin iyi bir zaman fikri değildir. Ama olay şu. Şimdi Satürn tekrar doğrudan hareket ediyor, evin etrafınızda çökmek üzere olmadığından kesinlikle emin olabilirsiniz.

Sağlık sorunları, mülk, finans, iş veya diğer günlük veya uzun vadeli konularla ilgili olsun, son beş aydır yaptığınız bu iş, temellerinizin güçlü olduğu anlamına gelir. Bu retrograd geçiş Nisan'da başladığından çok daha güçlüydü.

Satürn Geçişi Doğrudan
Peki şimdi ne? Artık bu geriye dönük döngü sona erdiğine göre, ileriye dönük en iyi eylem planı nedir? İşte önerdiğim 3 şey…

1.Stresten uzaklaşın!

Bu geçişin en zor kısmı bitti  ve siz hayatta kaldınız!

Ama cidden - bu Satürn Rx uzun, zorlu bir slogan oldu ve birçok insan için zor bir zaman oldu - biliyorum O yüzden biraz daha derin nefes al, biraz daha uzun yürü. Bu öz-değer duygusunun, onu bir arada tuttuğunuz bilgisinde genişlemesine izin vermenin zamanı geldi!

2. Kazançlarınız üzerine düşünün.
Şimdi ne işe yarıyor, daha önce çalışmıyor muydu?

Bu geri gidiş, sorunlu olduğunu bile fark etmediğiniz tehlikeli zemini, şüpheli taahhütleri veya çökmekte olan temelleri ortaya çıkarmış olabilir mi?

Ve geri giden Satürn'ün ya bunları tamamen parçaladığını ya da size yeniden inşa edip güçlendirmenin yollarını verdiğini tahmin ediyoruz.

Öyle ya da böyle, bitti.

Ve sonuç, katılan herkes için en iyisidir - buna inanın! Şüphelendiğiniz her şeyi yeniden değerlendirin ve bunu bir kazanç olarak görün.

3. Bırakın ve Devam Edin
Satürn, işlerin değişmek üzere olduğuna dair doğrudan sinyaller veriyor. Bu, 2021'inizin dönüm noktası. Harika bir haber, değil mi?!

Ve kozmosun sonunda size bir mola vermesi çok heyecan verici olsa da, size verilen fırsatı değerlendirmeniz önemlidir. Pek çok göksel olayla birlikte, çoğumuz arkamıza yaslanıp kutsamaların üzerimize yağmasını umarız (ve bunun nedeni genellikle onları nasıl karşılayacağımızdan gerçekten emin olamamamızdır!). Ne yazık ki, 2021'deki Satürn Gerilemesi'nin sonunu getirmek için Evrenin getirdiği hediyeler 'sormazsan alamazsın' ilkesi ile ilerleyin. 

Basitçe söylemek gerekirse, gerileme sonrası ödülleri toplamak için kendinizi konumlandırmazsanız, bunu yapanlarla aynı ileri hareketi hissetmeyeceksiniz. Bu kesinlikle kaotik yıldan arta kalan çok fazla bagajla, tekrar yola çıkabilmek için yapmanız gereken önemli ve basit bir şey var - bırakın!

Evet, şimdi bırakın gitsin!

Söylemesi yapmaktan kolay, değil mi?

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık