Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Oğlak Burcu Kadınına Aşık Olmak için 5 Sebep

Oğlak burcunun genel özelliklerini taşıyan oğlak kadını da inatçı kişiliği ile dikkat çekerken aynı zamanda işkolik olması ile de bilinir. Oğlak kadının genel özellikleri arasında yer alan ciddi ve son derece mükemmeliyetçi olan özelliğinin yanı sıra bu burcun kadının aşkta olan tutumu da tüm karakter özelliğinin hem yansıtan hem de farklı kılan yan olarak yer alır.

Oğlak kadınına âşık olan ya da oğlak burcu kadının aşk ile olan imtihanını net biçimde öğrenerek flört öncesi bilgi edinmek isteyenler belki de tamamen farklı olan bir kişilik ile karşılaşmaya da hazırlıklı olmalıdırlar.

1. Gerçek Aşkı Ararlar

Oğlak burcu için aşk son derece önemlidir. Hayatları boyunca gerçek aşkı arayabilirler. Gerçek aşkı bulduklarında ise bu aşka büyük bir tutku ile bağlanırlar. Ömür boyu sadık kalacakları bu aşka kavuşmanın verdiği mutluluğu karşısındakine de aynı şekilde hissettirecektir.

2. Ciddi İlişki Kadınıdır

Oğlak burcu kadını günlük geçici ilişkilere tahammül edemez. Onlar için aşk bir ömür boyu sürmelidir. Ciddi olmayan ilişkiler ona göre asla değildir. Hem kendileri hem de çevresindekiler için her daim ciddi ilişkileri isterler. Bu anlamda ilişki sonrasında evliliği düşünürler. Kuracağı aile yaşantısı içinde karşısındaki kişinin nasıl bir baba ve nasıl bir eş olacağını da tahlil etmeye çalışırlar.

3. Sert Bir Görünüşü Olsa da İçinde Kız Çocuğu Saklarlar

Oğlak burcu ciddi olan hatları ve duruşunun yanı sıra hatta olan inatçı tutumu ve işkolik olan yapısı nedeni ile sert olan bir görünüşe sahiptirler. Her ne kadar sert bir görünüşe sahip olsa da oğlak burcu kadının tek isteği içinde yatan kız çocuğuna dokunacak olan erkeği bulma isteğidir. Onun o yufka yüreğini ve masumiyetini anlayacak ve ona aynı nezaket ile davranarak onu mutlu edecek olan kişiyi ararlar. Gerçek aş ve ciddi ilişkinin peşinde olan oğlak burcu kadını âşık olduğunda da karşısındaki mutlu etmek için elinden geleni yapar.

4. Sadıktır

Aşkı için tüm engellere göğüs gerebilen ve tüm fedakârlığı yapabilen oğlak burcu aynı zamanda sadakati ile bilinir. Fakat sadık olması kadar sadakat istemesi ile de bilinir. Sadakatsizlik oğlak burcunun ilişkinin sona ermesi için yeterli olup son noktadır. Bir daha geri dönüşü olmaz.

5. Kıskanç Değildir Ancak Sahiplenir

Oğlak burcu insanının genel karakteristik özelliği içinde sahiplenme doğal olarak yer alır. Fakat oğlak burcu kadını sahiplenme içgüdüsünün yanı sıra asla bunatacak kadar kıskançlık içine girmez. Bu anlamda karşısındaki kişiyi daraltmadan bunaltmadan sadece ona sahip olmanın mutluluğu yaşarken ona sahip olan kişiye de bu tutkuyu ve aşkı sunmaktan çekinmez. Bu anlamda tutkulu bir ilişki için gerekenleri de oğlak burcu kadının da bulabilirsiniz.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık