Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Niranjan Babu Bangalore & Şenay Devi İşbirliği

Hindistanın Nostradamusu Astrolog Dr.B.V Ramanın oğlu Üstad Guru Niranjan Babu Bangalore Dr. Astrolog Şenay Devi ile birlikte Astrolojinin matematiksel hesaplamaları ve 4 element ilkesini baz alan tüm dünyada tapınaklar yerleşim merkezleri saraylar ve yaşamsal alanlarda kullanılan VASTU sistemini Türkiye de birlikte yapacakları projeler eğitim programları ile tanıtarak doğru bilinen yanlışları ortadan kaldıracak enerji akışının doğru kullanılması için birlikte yapacakları çalışmalarla bu alanda bir ilki gerçekleştirecekler.

Vastu, yaşam kalitesini yükseltmek maksadı ile yaşanılan her yerin (Ev, iş yeri, okul, tapınak ve benzeri) mekanlardaki enerjilerin bir ritim ve denge içerisinde olması için astrolojiden faydalanarak yapılan bir çalışmadır. Beyaz Saray, Buckingham Sarayı ve Kabe gibi ünlü binaların Vastu’ya uygun inşaa ve dekore edildiği görülmektedir.

Vastu’yu Feng Shui’den ayıran en temel özellik ise Vastu, tüm zamanlarda geçerli iken, Feng Shui sadece o yıla uygun olmasıdır. Vastu’ya göre inşaa edilmiş ve dekore edilmiş bir mekan her daim enerji dengesi ve ritmini sürekli korur. Vastu astroloji ve astronomi gibi bilimleri esas alır. Vastu, 6000 yıl evveline dayanan bir tarihi geçmişe sahipken Feng Shui bundan çok sonra ortaya çıkan daha dar kapsamlı bir uygulamadır. Etrafımıza baktığımızda 4 element ve bunları içerisinde barındıran boşluğu görürüz. Dört element hava, su, ateş ve topraktır. Tüm bunları içerisinde barındıran uzay da beşinci grup olarak kabul edilir.

Vastu uygulaması ve bilgi için 0212 583 32 75 - 0539 206 1953 ten bilgi alabilirsiniz.

#istanbul #izmir #turkey #morocco #india #bilgiicin02125833275 #bilgiicin05392061953 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık