Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Negatif Enerji Alanlarından Korunmak için Rhodonite Kristali

Rhodonite ilk olarak 1790'larda Maloe Sidelnikovo köyü yakınlarında Rusya'nın Ural Dağları'nda keşfedildi. Bölgedeki kartalların yuvalarına küçük Rhodonite parçaları taşıdığını fark eden yerel halk buna "Kartal Taşı" anlamına gelen orletz adını verdi.

Rhodonite manganezden oluşmuştur. Kullanımının sırrı burada yatıyor. Kristal Akademi’de manganezi kötülüğe karşı korumak için kullanırız, özellikle kolayca görülemeyen veya kolayca tespit edilemeyen türden. Ruhlara inanıyorsanız, hem faydalı hem de olmayan ruhlar olduğunu kabul edebilirsiniz.

Kutsal alanımızı her zaman korumak için özel olarak kullandığımız Rhodonite'e sahip olmalıyız. Evinizde kötülüklerden emin, karanlık güçlerden emin, kem gözlerden uzak, kötü niyetlerden korunan ve size zarar vermek isteyenlerden korunan bir yer olmasını dilerseniz, orada bir Rhodonite kristali bulundurun.

Rhodonite Nasıl Kullanılır?

Aslında sadece bir Rhodonite'e ihtiyacınız var. Herhangi bir özel tedavi ve bakım gerektirmez. Aksine, "doğal bir kötülük kovucu" gibi görünüyor. Kötülüğün bir yerde bulunmasını engelleyen bir taştır.

Ne kadar büyük bir alanı koruyacağından emin olmak için her oda da kullanılmalıdır. YATAK ODASI HARİÇ. Avucunuza kolayca sığan normal büyüklükteki bir oda alanını koruyacak gibi görünüyor.

Her türlü kötülükten ve karanlıktan koruma sağlaması için odaya bir Rhodonite kristali yerleştirmeniz yeterlidir.

Rhodonite Şifa Bilgileri

Rhodonite, duygusal bedene denge getirir, benlik saygısını ve güveni artırır ve kişinin hediyelerini ve yeteneklerini tanımasına ve değer vermesine ve başkalarına yardım etmek için onları en yüksek potansiyellerine genişletmesine yardımcı olur.

Rhodonite, kırık bir kalple başa çıkmak için kullanılır ve özellikle kış aylarında hastalığa karşı bir koruma görevi görür. Kök çakra ile ilişkilidir ve iyileştirmeyi değil önlemeyi amaçlayan iyileştirme çabalarında kullanılır. VASTU da özellikle mutfak, yemek odası, çocuk oyun alanları gibi alanlarda enerjiyi dengelemek için mükemmel uygulamalara sahiptir.

Rhodonite, en büyük potansiyelinizi bulmanıza yardımcı olmak için kullanılır. Size aşılmaz bir enerji verir. Rhodonite, gerçek duyguları ifade etmemize ve duygusal enerjimizi hedeflerimize ulaşmaya yönlendirmemize yardımcı olur. Bir sevgilinin kavgasının zihinsel yaralarını iyileştirir ve karşılıksız aşkın acılarını iyileştirir.

0212 583 32 75

0539 206 1953

0543 250 8009

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık