Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür R Durağan Seyri Sırasında Kullanılacak En İyi Kristaller

Merkür R DURAĞAN SEYRİ Sırasında Kullanılacak En İyi Kristaller

MERKÜR Genellikle iletişim zorlukları, teknik sorunlar, gecikmeler ve plana uygun gitmeyen şeyler ile ilişkilidir. Ancak, büyük resmi unutmayalım - Merkür R Durağan konumu, yaşamın doğal döngüsünün sadece bir parçasıdır.

Merkür R durağan konumunun ruhani amacı, kendi içimizde daha derine dalmaktır. Duraklamanın, gerçek otantik sesimizle bağlantı kurmanın ve ilk seferinde fark etmemiş olabileceğimiz şeylerin üzerinden geçmenin zamanıdır.

Bir gezegen R Durağan konuma başladığında, zodyak boyunca geriye doğru hareket ediyor gibi görünüyor. Kadimler buna tanık olduklarında, gezegenin gizli ve kaybolan her şeyi ortaya çıkarmak için yeraltı dünyasına girdiğine inanıyorlardı.

Tıpkı Merkür'ün yeraltı dünyasına girdiği gibi, biz de bu zamanı kendi gölge tarafımızla yeniden bağlantı kurmak ve korkularımızın, yaralarımızın ve acı verici hatıralarımızın yüzeye çıkmasına izin vermek için kullanabiliriz, böylece onlar üzerinde derinlemesine düşünebilir ve onları şefkat ve benlikle salıverebiliriz ve kazanan Aşk olur. 

Bütün bunlar zorlayıcı ve rahatsız edici olabilir, ancak diğer taraftan kendimizi daha net bir şekilde anladığımızda çok ödüllendirici de olabilir.

Merkür iletişim gezegeni olduğu için, onu sistemimizde topladığımız tüm kafa karıştırıcı düşük titreşimli enerjilerden çok ihtiyaç duyulan bir detoks süresi olarak düşünebilir ve daha derin bir zihinsel netliği ve daha güçlü bir iç sesi keşfedebiliriz.

İşte hepimizin Merkür  R Durağan enerjileriyle pozitif bir şekilde çalışmamıza yardımcı olması için sezgisel olarak seçtiğim 3 kristal artı takip edebileceğiniz bir meditasyon uygulaması :

Krizokol
Destekler: İletişim, Kendini İfade, Sezgi

İletişim gezegeni gerilediğinde, iletişim kristalinden daha iyi bir kristal olan Chrysocolla.

Bu büyüleyici mavi-yeşil kristal, gerçeğimizi nasıl ifade ettiğimizi ve iyiliğimiz için yararlı olup olmadığını görmemize yardımcı olur. Chrysocolla, eski zamanlardan beri tüm iletişim biçimleriyle ilişkilendirilmiştir.

Merkür R sırasında, her türden yanlış iletişim sık sık meydana gelir. Bu nedenle, odağımızı içe çevirmek ve hayatımızdaki en yüksek hayrımıza hizmet etmeyen kalıplar üzerinde düşünmek en iyisidir.

Chrysocolla ayrıca uzun saatler yalnız geçirme korkusunun ve endişesinin üstesinden gelmemize yardımcı olur. Bu kristalin aslında insanları sessizce düşünmeye teşvik ettiğine inanılıyor.

Chrysocolla'nın uyumlu titreşimleri, kendi kendini ifade etme becerilerimizi geliştirir, bu nedenle Merkür tekrar doğrudan döndüğünde, gerçeğimizi netlik ve şefkatle dile getirebileceğiz.

Kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsanız veya kendi duygularınızdan kaçınma ve bastırma eğiliminiz varsa, Chrysocolla sizin için mükemmel bir kristaldir.

Chrysocolla ayrıca sezgilerimizin ve içsel rehberliğimizin kilidini açmamıza yardımcı olur. Bize kendi iç sesimize güvenmeyi öğretir, çünkü bunu her yaptığımızda ruhumuzla yeniden bağlantı kurarız. Bu, mümkün olan en derin seviyede iyileşmemizi sağlar.

Howlite
Destekler: Kendini Yansıtma, Zihinsel Netlik, İyileştirme

Merkür R dikkatimizi harekete geçmekten kendi kendini yansıtmaya yönlendirmek için mükemmel bir zamandır. Ne kadar ilerlediğimizi ve ruh yolumuzla uyumlu bir hayat yaşayıp yaşamadığımızı düşünmenin zamanıdır.

Merkür'ün yönünü değiştirdiğinde, gerekli tüm değişiklikleri yapabileceğimizi ve ruhumuzun en derin özlemlerini gerçekleştirmek için harekete geçebileceğimizi bilerek cesaret ve içsel güç bulabiliriz.

Bir Howlite kristali ile çalışmak, bize netlik ve gönül rahatlığı sağlayarak bu süreci geliştirebilir. Howlite, stresli bir günün ardından rahatlamamıza ve gevşememize yardımcı olan yüksek titreşimli bir kristaldir. Sakinleştirici ve merkezleyici titreşimleri, yıpranmış sinirleri yatıştırır ve ruh hali değişimlerini dengeler.

Howlite aynı zamanda bir Taç Çakra kristalidir ve bu nedenle, yüksek alemlerden gelen mesajları kanalize etmek için harika bir kristaldir. Kalan düşük titreşimli enerjileri temizleyerek bir enerji filtresi görevi görür.

Howlite korkuları, fobileri ve aşırı düşünmeyi bırakmamıza yardımcı olabilir. Yaşamda ilerlememizi engelleyebilecek, geçmiş ağrı ve travmalardan derin iyileşme ve detoks için en iyi kristallerden biridir.

Ruhumuzun “kayıp kısımları” ile yeniden bağlantı kurmamıza yardımcı olur ki bu, yıllarca gerçek doğamızdan koptuğumuzda meydana gelebilir. Zaten amacına hizmet etmiş ve artık bizi daha yükseğe taşımayan bir şeye razı olmamız gerektiğine inanarak kendimizi kandırıyor olabiliriz. Çoğumuzun endişeli, korkulu ve üzgün hissetmesine şaşmamalı.

İç huzuru sağlamak için yeniden bütün olmamız gerekir. Howlite, ruhumuzun kaybolmuş gibi görünen kısımlarına yeniden bağlanmamıza yardımcı olabilir. Kendi değerimizi görmemize ve kendimizi olduğumuz gibi kabul etmemize yardımcı olur. Bu, gerçek şifanın başladığı zamandır.

Şungit
Destekler: Teknolojinin Etkileri, Enerji Bloklarını Temizleme, Topraklama

Shungite taşları en iyi elektromanyetik alanlardan (EMF'ler) koruma sağladıkları için bilinir . En verimli koruma için çalışma masanıza, ofis alanınıza elektronik cihazların yanına veya doğrudan cep telefonunuza bir Shungite piramidi veya taşı yerleştirebilirsiniz. Bunu yapmak, bazen telefonunuzda veya ekranların yakınında çok fazla zaman geçirmenizden kaynaklanabilecek zihinsel bulanıklığı ve netlik eksikliğini en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Mercury R, kendi karanlık tarafımızla temasa geçmek için harikadır. Bir Shungite taşı ile çalışmak, bu rahatsız edici aşamadan geçmemize yardımcı olur.

Hayatımızı sonuna kadar yaşamaktan alıkoyan enerjik tıkanıklıkları gidermek için harika bir taştır. Öfke, suçluluk ve korku gibi sıkıştırılmış duyguları serbest bırakmamıza yardımcı olur.

Korku genellikle öfke veya yargı olarak gizlenir. Kontrol edemediğimiz bir şeye kızmamız genellikle otomatik tepkimizdir.

Bilinmeyene teslim olmak gerçekten korkutucu olabilir. Kontrolde hissetme doğal ihtiyacımızdan vazgeçmek zordur, ancak bazen hayat sonuçtan ayrılmayı gerektirir.

Shungite, bu köklü duyguları farkındalığımızın ışığına taşımamıza yardımcı olabilir. Aşırı eleştirel düşünceleri salıvermemize ve izinde kendi kendini sabote eden davranışları durdurmamıza yardımcı olur.

Shungite aynı zamanda güçlü bir topraklama taşıdır ve özellikle Merkür Gerilemesi sırasında hepimizin biraz ekstra topraklamaya ihtiyaç duyduğuna şüphe vardır.

Merkür R DURAĞAN KONUMUNDA Kristal Meditasyon Uygulaması
Bu üç kristalden ikisini seçin ve her bir elinizde bir tane tutun.
Nefesinize odaklanarak zihninizi tüm karmaşadan arındırın.
Sizi ele geçiren derin bir barış ve uyum halini hissedin.
Gözlerinizi kapatın ve kendinizi parlak ışıkla çevrili olarak hayal edin. Bu ışığın vücudunuzun her bir hücresini nasıl arındırdığını, beslediğini ve canlandırdığını hissedin. Tüm korkularınızı, endişelerinizi, stresinizi ve endişelerinizi nasıl çözdüğünü hissedin.
Gözlerinizi açın ve aşağıdaki onaylamaları dilediğiniz kadar tekrarlayın:
• Kendimi güvende ve korunaklı hissediyorum
• Vücudum rahat ve zihnim rahat
• Sakin ve merkezdeyim, endişelerden ve korkulardan uzakım
Merkür R durağan konumunun bu kadar kötü bir üne sahip olmasına rağmen, bunu kılık değiştirmiş bir lütuf olarak görelim. Kişisel gücümüzü nasıl somutlaştırdığımızı ve kendi gerçekliğimizi nasıl yarattığımızı düşünmek için bu harika fırsatı değerlendirelim. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık