Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür Jüpiter İle Kavuşuyor

Bugün,  ikinci kez, Merkür Jüpiter ile kavuşuyor. Bu sefer biraz farklı olsa da. Merkür'ün artık direk seyri ve Jüpiter'in iyimserliği, haberci gezegenin iletişimsel arzusunu sezgisel ve yapılması gereken konuşmalarımızın arzusunu teşvik ediyor. Bir süredir büyük bir proje üzerinde çalışıyorsanız şimdi destek alma zamanı. Ateş Toprak ve Su grupları  Koç Aslan Yay Boğa Başak ve Oğlaklar fikirleriniz büyük olasılıkla  olumlu karşılanacaktır. Merkür-Jüpiter birleşimi sırasında, Merkür'ün iletişime odaklanması, Jüpiter'in genişleme arzusuyla güçlendirilir. Bu geçiş sırasında kendinizi ifade etmek çok daha kolay hissedecek ve istediğinizi elde etme konusunda daha iddialı olacağınızdan emin olacaksınız.

Genel olarak, hakkında konuşmaktan çok utandığınız veya reddedilme korkusu ile kendi içinizde yaşadığınız duygularınızı özel yaşamınızda paylaşabilir üzüntüleri sevince sevgiye çevirebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni projeler hakkında fikirlerinizi anlaşılır şekilde iletebileceksiniz. Büyük fikirleriniz hakkındaki muhakemenizi kendinizden emin bir şekilde sunduğunuzda, fikirleriniz için destek kazanacaksınız.

Ateş hattında olan burçlar ise, , İkizler, Terazi ve Kova burcunun bu enerji konusunda biraz temkinli olmaları gerekir.  Konuları kendinize göre değerlendirip muhtemelen biraz fazla ileri götürebilir ve abartabilirsiniz. İstediğinizi elde etmek için bu abartı ya da blöf, size pahalıya patlayabilir.  Öyleyse, Evrenin amacınızı iletmenize yardım ettiğinden emin olun; sınırları zorlamaya gerek yok!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık