Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Merkür 5 Ağustos 2020'ye Kadar Yengeç Burcunda İlerleyecek

İletişimin gezegeni Merkür, 5 Ağustos 2020'ye kadar sezgisel Yengeç burcunda ilerleyecek. Haberci gezegen bu yıl Yengeç burcunun duygusallığı ile oldukça olağandışı bir zaman geçirecek normal geçişlerden neredeyse dört katı daha uzun olacak bir geçiş bizleri karşıladı. 
18 Haziran'da iletişim gezegeni Merkür R  geri durağan konumunda olacak.  Ve Merkür Yengeç burcunda ilerlerken gerçek duygularımızı fark edeceğiz yok saydığımız duymaktan kaçtığımız kalbimizin sesini duymaya başlayıp bizi biz yapan olgunun duygularımız sevgimiz olduğunu daha iyi anlayacağız., 
"YENGEÇ, zodyakın en hassas, psişik ve duygusal burçlarından biridir,"  İletişim gezegeni Merkür yengeç burcunda ilerlerken, değişimlerimiz duygularımızla  bağlantılı olarak şekillenecek. Güven verip güvende hissettiğimiz inandığımız her şey yaşamlarımızın merkezinde konumlanmaya başlayacak. Yengeç burcunda ilerleyen Merkür duygularını ifade etmekten çekinen kişileri kelimeler ile değil kalplerindeki güzellikleri sevgilerini ortaya koyan tavırları ile hareket etmeye teşvik edecek.

Bu enerji sevdiklerinizle ve kendinizle olan bağınızı güçlendirmenize yardımcı olabilir . Bu geçiş bize daha empatik, sempatik bir şekilde iletişim kurmayı öğrendikçe sezgimizle iletişim kurma fırsatı veriyor." iyi değerlendirmeliyiz.  Merkür Yengeç burcunda ilerlerken, başkalarının sezgisel bir seviyede nasıl hissettiğinizi anlamasını da bekleyebileceğiniz için  bu durum yanlış anlaşılmalara neden olabilir özellikle de Merkür Geri DURAĞAN Hareket ettiği dönemde DİKKAT şart. Bu etki altında art niyetli kıskanç ve hayatlarımızda karışıklığa neden olan kişilerin gerçek niyetleri de ortaya çıkacak ve biz bunları öncesinde sezebileceğiz buda bizleri tedbirli kılacak ve bu kişiler ile ilişkilerimizi noktalama kararlığını gösterebileceğiz. 
8 Temmuz ve 27 Temmuz tarihleri  bu transitin en zor günlerinden ikisi olacak, Merkür savaşçı gezegen Masın etkisi ile öfke ve bastırılmış enerji açığa çıkaran enerjileri barındırıyor.

Bu günlerde öfke ile yaklaşımlarda bulunmak pişmanlıklara maddi manevi zararlara neden olabilir. Unutmamalıyız ki öfke zehri kendin içip karşındakinin ölmesini beklemek gibidir. Sakinliği korumalı konuşmalarımızı kararlarımızı akıl süzgeçinden geçirip az söyleyip çok dinleyip anlamaya çalışarak hareket etmeliyiz. Özellik ile bu günlerde kendiniz ile baş başa kalın  ve her hangi bir durum ya da olaya tepki vermeden önce bir düşünme noktası oluşturun.. Özellik ile Koç, Aslan ve Yay burçları sizler bu dönemde öfke kızgınlık ya da yanlış anlaşılmalar ile anlık tepkiler vermemeye odaklanın. Kaybedecekleriniz  maddi manevi büyük pişmanlıklar yaşamanıza yol açabilir.

Sizlere önerim söz ağzınızdan çıkana kadar sizin esiriniz ağzınızdan çıkan her sözün esiri olmak pişmanlıklar keşkeler yaşamak istemiyorsanız kontrollü olmalı susmanın erdemliğini korumalı olaylara yaşadıklarınıza tek taraflı bakmamaya odaklanmalısınız.  Merkür Yengeç geçişinin ,en olumlu günlerinin 5 Haziran, 30 Haziran ve 22 Temmuz olduğunu söyleyebilirim. “Bu tarihler, Merkür'ün Uranüs ile etkileri fırsatları yaratıcılık ve  benzeri bir enerjiyi  hayatlarımıza kanalize edeceğinden fark edenler kalbinin sesini dinleyerek hareket edenler için büyük fırsatlar isteklerin gerçekleşmesi anlamına gelecektir.  Sevgimiz iş hayatımız işimiz ile ilgili  projeleri yapılandırmak büyütmek için beyin fırtınası yapmak ve üzerinde çalışmak için bu zamanı iyi kullanmalıyız. Kendi yetenekleriniz sizi şaşırtabilir. "Belki de en şanslı gün, Merkür'ün Oğlak'taki Jüpiter'e her türlü şanslı ve hatta mesaj şeklinde beklenmedik hediyeler sunmak için karşı çıkacağı 30 Temmuz'dur" Takvimlerinizi işaretleyin ve kulaklarınızı gözlerinizi açık tutun  bu olumlu enerjileri  kaçırmak istemezsiniz.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık