Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart Ayı Gökyüzü Enerjilerine Astrolojik Bir Bakış

Mart 2018, Oldukça hareketli göksel etkiler ile yenilemeler, şanslı şaşırtıcı geri dönüşler, sürprizler, komplo çöküşleri ve daha pek çok trajediler heyecan verici gelişmeler ile dolu bir ay olacak bizler için.
Ayın ilk kısmı son derece etkili enerjiler ile dolu. Negatif ve Pozitif enerjiler çarpışacak gökyüzünde. 17 Mart 2018 tarihine kadar, zorluklar ile birlikte motive edici, uyanışa geçmemizi sağlayan dinamik, cesur, inisiyatif ve yenilenme isteği dolu bir astrolojik enerji ile karşı karşıyayız. Savaşın ve cesaretin temsilcisi Mars ve Yeniliklerin devrimlerin gezegeni Uranüs üçgeninin etkisi altındayız; 20 Mart’a kadar Güneş-Jüpiter olumlu açılarının etkisi altında uzun süredir şans ve fırsatların ön plana çıktığı ve yeni ve daha geniş ufuklara kılavuzluk edecek enerjiler söz konusu. Her iki gezegensel kombinasyonda enerji, cesaret, güven ve iyimserlik sunar; İkisi de ilerlemeye eğilimli ve yapıcıdır. Doğru kullanarak yaptığımız hataların tekrarına düşmediğimiz yenilikçi olup kendimizi yaşama bakış açımızı olumlu yönde dönüştürebildiğimiz takdirde.

Büyük iyilik Jüpiter, 9 Mart 2018'de geriye doğru hareketine başlıyor. 1 ve 17 Mart tarihleri arasında Adalet, din, mevzuat, yüksek öğrenim, kültür, turizm, yabancılar ve yurt dışında Jüpiter'in yönettiği alanlarla ilgili beklenmedik olaylar olabileceğine dair önemli ipuçları veriyor bizlere. Jüpiter gerileme sürecinde olduğunda hayatımızdaki vizyonlarımızı, ideallerimizi ve inanç sistemimizi gözden geçirmek iyi sonuçlar verecektir. Kırılma toparlanma çözümsüzlüklere karşı çözümü üretme yetimiz gelişebilir. Jüpiter geri hareketi 9 Mart’tan 2018 den 10 Temmuz 2018’e kadar etkili olacak ve Jüpiter’in temsil ettiği konularda kısıtlama ve yavaşlamaları beraberinde getirecek. Kasım 2017 ile Mart 2018 arasında gerçekleşen olayları tekrar teyit eder. İşle ilgili fırsatlarda ani bir sıçramayı, rekabetin artmasını ve genel mali konularda dikkatli olunması gereken enerjileri uyandırır. Jüpiter’in tekrar doğru ilerleyeceği 11 Temmuz 2018 sonrası perspektifinizin olgunlaşması nedeniyle her şey belirgin olarak artacaktır. Ayın ikinci yarısı daha karmaşık ve daha geniş kapsamlı enerjileri getirmekte.

17 Mart 2018'de önemli olaylar gerçekleşebilir dünya ve ülke gündemimizde. Mars, 18 Marttan itibaren Oğlak burcuna geçişe başlıyor diğer aylarda ise Kova burcunda ki döngüsü etkili olacak. Mars geri hareketi ise 27 Haziran-27 Ağustos 2018 tarihleri arasında etkili olacak. Mars geri hareketi hayatın merkezine yolculuk yapmak, bitirmek tamamlanmamış olanı ya bırakmak, yada yeniden gerçekleştirmek, yenilemek ve onarmak yeni doğrudan girişimler ile daha iyi sonuçlar almamamızı sağlar.

Bu dönem içinde, ortaklık, iş dünyası ve yabancı yerlere yapılan seyahatlerde muazzam şanslar söz konusu olabilir. Yeni fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmalısınız, ancak acele, ego veya öfke ile kararlar verilmemesi gerektiğini aklınızdan çıkartmayın.

Mars, Oğlak geçişi 18 Marttan itibaren, Gerçek olaylar getirecek hayatlarımıza, hızlı ve yoğun bir şekilde. Yoğun enerjiler yeni kararlar alınır ve sonuçlar ortaya çıkar; fakat aynı zamanda stres, çatışma, endişe, sıkıntı veya kayıpların da habercisi olabilir. Bu transit altında Önemli olan, öfke ile kararlar vermemek güç savaşları içinde bencilce davranışlarda bulunmamak olmalı, detaylara takılıp kalmak yerine resmin bütünü görmeye odaklanmalıyız.

Savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ın Oğlak Kova burçlarında ki döngüsünün önemli konuları ise burçlara göre etkileri ise

Koç : Kariyer, prestij, başarı, sosyal statü, itibar, arkadaşlar, koruyucular, destekçiler, kollektifler, popülerlik. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Boğa : Bireysel ve ekip çalışmaları, kültür, maneviyat, yolculuklar, yabancılar, yurtdışında, kariyer, prestij, başarı, sosyal statü, itibar. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

İkizler : 3ncü şahıslar, miraslara, sponsorluklar, yatırımlar, krediler, bölümler, kayıplar, endişe, krizler, araştırmalar, kültürler, maneviyat, yolculuklar, yabancılar, yurtdışına bağlı olan para. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Yengeç : Özel yaşam, sözleşmeler, rekabet, çatışmalar, mahkeme davaları, başkalarına bağımlı para, miras, sponsorluklar, yatırımlar, krediler, bölümler, kayıplar, kaygı, krizler. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Aslan : İş hayatı, iş ilişkileri, zorunluluklar, evcil hayvanlar, çiftler arası ilişkiler, işbirliği, sözleşme, rekabet, saldırganlık, çatışma, mahkeme duruşmaları. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Başak : Çocuklar, sevgi, tutku, macera, risk, yaratıcılık, serbest zaman, spor, iş, yükümlülükler, hastalıklar, evcil hayvanlar. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Terazi : Aile, ev, emlak, miras, anne-babalar, çocuklar, sevgi, cinsellik, macera, risk, yaratıcılık, serbest zaman, spor. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Akrep : Kardeşler, zihin, öğrenme, iletişim, görüşmeler, seyahatler, arabalar, ev, ev, emlak, miraslar, ebeveynler. . İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Yay : Para, kazançlar, giderler, tasarruflar, mallar, kaynaklar, kardeşler, akıl, öğrenme, iletişim, müzakereler, röportajlar, seyahatler, arabalar. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Oğlak : Bedeniniz, canlılık, sinirlilik, genel durum, para, kazançlar, harcamalar, tasarruflar, mallar, kaynaklar.

Kova : Gizli girişimler, gizli tehlikeler (düşmanlar, hastalıklar), yalnızlık, vücut, görünüm, canlılık, sinirlilik, genel durum. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Balık : Arkadaşlar, koruyucular, destekçiler, topluluk, popülerlik, gizli girişimler, gizli tehlikeler (düşmanlar, hastalıklar), yalnızlık. İle ilgili konularda etkili olacak sizler için.

Merkür Retrosu

İletişimin gezegeni Merkür yılda 3 kez ‘’R’’ Geri harekette bulunur. Daha doğrusu durağanlaşır, Gözlemlendiğinde geri gidiyormuş gibi görünür ve iletişimle ilgili konularda gecikme ve aksamalara sebep olur. Bu dönemlerde gözden kaçan ayrıntılar problemlere neden olabilir. Yanlış anlaşılmalar buna bağlı tartışmalar elektronik eşyalarda sorunlar maillerin zamanında yerine ulaşmaması kontrat sözleşme gibi konularda gecikme ve aksamalar yaşanabilir. Kişisel doğum haritalarınızda Merkür hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evi temsil eden konularda iletişimle ilgili problemler yaşayacağınızı ve dikkatli olmanız gerektiğini gösterir.

Yılın ilk geri hareketi 22 Mart 2018 15 Nisan 2018 tarihleri arasında Koç burcunda geri harekette olacak.13 Mayıs'ta Koç burcundan çıkıyor ve böylece döngü sona eriyor. Merkür Koç burcunda ki geri hareketi zekâ ve anında tepki ile ilgilidir; aynı zamanda öfke, kavgalar, iletişim acelecilik yüzünden artan trafik kazaları konuşmalarda yanlış anlaşılmalar suikastler ya da dikkatsizlik yüzünden yapılan hesaplamalar ya da yargılama hatalarına da yol açabilir. Kesici delici ateşli aletlerden yaralanmalar ve trajedik olaylar yaşanabilir.

Olumlu tarafından baktığımızda ise. Mart 2018 boyunca Merkür, Venüs'le az çok sıkı bir bağlantı halinde olacak. Her hangi bir alanda kendini geliştirmek öğrenmek isteyenler, öğrenciler ve akademik kariyer üzerinde çalışanlar, bilgi işlem sorumluluğu olanlar, konuşmalar ve yazarlar için mükemmel enerjiler söz konusu. Sosyalleşmek yeni bağlantılar kurmak için iyi değerlendirilmesi gereken enerjiler ile karşı karşıyayız. Ayrıca bu geçiş kadın ve çocuklar ile ilgili konularda yasal düzenlemeler koruyucu kararlar yüksek bilinç ve yapılanmalarında gerçekleşebileceğine dikkat çekmekte.

imza-senay-yangel

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık