Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Mart 2020 Aylık Burç Yorumları

Koç Burcu

Yönetici gezegeniniz Mars, bu ay gökyüzünde fazlası ile önemli bir konumda, Beu etki profesyonel olarak istediğiniz her şeyi elde etmenize yardımcı olabilir. 14 Mart'ta Mars ve Neptün arasındaki bağlantı, inancı koruduğunuz girişimci olduğunuz takdirde, kariyer hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak. Mars ve Jüpiter 20 Mart'ta birleşerek,  potansiyelinizi ve profesyonel olarak ödüllendirilme potansiyelinizi artırıyor.23 Mart'ttan itibaren gökyüzü sizi gerçek bir güç merkezi haline getiriyor. Kimse yetkinizle  yada işiniz ile ilgili konularda sizinle uğraşmaya cesaret edemez! 24 Mart'taki Burcunuz’ da gerçekleşecek Yeni Ay karanlıkları söküp atacak yaşamlarınızdan.

Yıldızların öğretmeni Satürn Oğlak doğum haritalarınız da kariyeri temsil eden 10ncu evinizde Aralık 2017'den bu yana ilerliyor ve liderlik ve başarı hakkında sert dersler veriyor sizlere. Özellikle hırslarınızı ciddiye almaya, otoriteyi planlamaya ve uğraşmaya gelince, büyümeye zorlandınız. Satürn yaşlanmayı yönetiyor ve ailenizdeki büyüklerin (veya kendiniz!) Zamanın geçişinin farkında olabilirsiniz.

Bu ay  Kova burcunda ilerleyecek Satürn ile bu yoğunluktan biraz uzaklaşacaksınız. Temmuz ayından Aralık ayına kadar sabrınızın ödüllerini alacaksınız. 21 Mart 30 Mart tarihleri arasında aşırı duygulara dikkat edin ...Mars, 31 Mart'ta Satürn'le tam olarak bir araya gelecek. Bu, bir ayağınız gazda, diğeri frende olmak gibi hissedeceksiniz. Herhangi bir grup çalışmasına acele etmemeye dikkat edin, özellikle de arkadaşlarla iş yapmayı içeriyorsa,  İnsanları dikkatle incelemek için zaman ayırın.

Özel yaşamınızda ise yeni başlangıçlar yenilenmiş ruh haliniz ile var olan ilişkinizi çıkmazdan kurtarabilir sevebilmenin sevilmenin önemini çok daha iyi kavrayabilirsiniz.

Boğa Burcu

Bu ay, başarı ve mutluluk için kendinizi  altın biletiniz varmış gibi hissetmenizi sağlayacak inanılmaz enerjiler ile dolu gökyüzü. Yönetici gezegeniniz Venüs, şanslı döngüyü başlatıyor sizler için 6 Mart'tan itibaren Burcunuz da ilerleyecek. Venüs, kendinize sevdiğinize olan güveniniz, aşk hayatınız ve mali durumunuz için büyük bir destek verecek sizlere. Çevrenizde ek bir güzellik ve iyilik katmanı yaratarak sizi daha uyumlu ve uyumlu koşullar ile baş başa bırakacak.

8 Mart'ta Venüs ve Uranüs, size aşk veya para konularında keyifli bir sürpriz verecek - muhtemelen her ikisi de! Ani rüzgar kalbinizi gülümsetecek. Sonra, 22 Mart'ta Venüs ve Neptün kucaklaşıyor, Evlilik ya da beraberliğiniz de Aşk, romantik, kişisel veya finansal bir rüyayı gerçekleştirmenize yardımcı olacak. Güzellikler oluyor yeni güçlü pozitif etkiler sizleri karşılıyor! Bütün ay sevinç ve mutluluk içinde olacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. İyiliklerinizin vazgeçmemenin   mücadelelerinizin mükafatının tadını çıkarın!

Diğer yandan Yıldızların öğretmeni Satürn, Kova seyri ile 21 Mart'ta kariyer sektörünüzde etkili olacak. Yeniliklere güçlenmeye üne başarıya hazır ve açık olun.  aklınızda yeni başarı seviyeleri elde edersiniz. Satürn doğum haritalarında onuncu evin doğal hükümdarıdır, bu yüzden bu geçişi çift güçle hissedeceksiniz. Satürn, Kova'da kariyer yolunuzu yeniden şekillendirerek uzun bir yolculuğa başlayacak.
Ay boyunca,  Hayal gücünüz özellikle zengin olacağından, bu yaratıcı çalışma için ideal bir zaman dilimi sizler için. Enerjiniz azaldığında insanların sizi desteklemesine izin verin. Güçlü ve yetenekli olmanız, zaman zaman bir desteğe ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez.  24 Mart'ta  gerçekleşecek Koç yeni ayı, yeni bir yöne doğru hareket etmenize yardımcı olacaktır. Endişelerinizi hatta hararetli arzularınızı evrene yavaşça bırakın ve mümkün olan en iyi sonucu isteyin.

İkizler Burcu

İç meseleler 9 Mart'ta  Gerçekleşecek Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay'da duygusal bir kafa karışıklığı yaşatabilir sizlere.  İç dünyanızda gel gitler yaşayabilir sağlıklı kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Başak Dolunayı, kanunlar veya gayrimenkul veya ailenizdeki biriyle ilgili yasal bir sorunlara yol açabilir. Stresli olmasına rağmen, kendinizi bulabileceğiniz tüm bu zihinsel karışıklık oldukça gereklidir, böylece nihayet bir aile meselesi hakkında ki sorunları çözüme kavuşturabilirsiniz.

Diğer yandan, aşk hayatınızda 12 Marttan itibaren  Kendinizi asla birlikte olmayacağınızı bildiğiniz birine ilgi duyarken bulabilirsiniz kendinizi. Sorunlu evlilik ya da ilişkiniz ile ilgili uzman bir danışmana başvurabilir ve gerçekten çözüm bulmayı başarabilirsiniz.

9 Mart 2020 Türkiye Saati ile 20:48 de  BAŞAK Burcunda DOLUNAY Gerçekleşecek. Yeni bir iş  veya yaşam durumunuzda bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız, çabalarınız ekstra ay desteği ile kabul görebilir. Zihinsel sağlık molasına mı ihtiyacınız var? Şimdi kendinize bakmaya başlayabilir estetik sağlık gibi alanlarda şifa bulup yenilenebilirsiniz. Ayrıca bu etki ile  Anneniz veya bir kadın akrabanız yaşadığınız olaylara belirgin bir şekilde müdahale edebilir.

Aralık 2017 den bu yana  Satürn Oğlak'ta ve doğum haritalarınızda sekizinci evinizde, size yakınlık hakkında acı verici ama güçlü dersler veriyor. Servet sektörünüzdeki Satürn ile, bazı büyük maddi zararlar yaşamış olabilirsiniz, ancak aynı zamanda yatırımlarınızı, gayrimenkul ve uzun vadeli finansal planlama ile harcamalarınızı kontrol zorunda kalabilirsiniz. 2017 den bu yana devam eden yasal ve sözleşmeye bağlı sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Bu geçiş sırasında Uzun vadeli bir ilişki sona ermiş olabilir veya diğer taraftan daha da derinleşmiş olabilir. Satürn'ün ana itici gücü size sınırlar ve güven hakkında önemli dersler vermek oldu. Bir ihanet yaşadıydanız ya da yaşatıp yıprandıysanız, Satürn bir dahaki sefere doğru yapabilmeniz için kendinizi geri çekmenize ve yanlış adımlardan ders almanıza yardımcı oldu. Satürn'ün sloganı: Kazananlar asla bırakmaz ve bırakanlar asla kazanmaz! Sevgi, başarı veya herhangi bir taahhüt oyununda, bu klişenin gerçekliğini öğrendiniz.

Böylece Satürn'ün Doğum haritalarınızda dokuzuncu evinizde ilerlemesi ile, kendinden şüphe duyduğunuz veya inancınızın sarsıldığı anlar yaşamış olabilirsiniz. Ancak bunun dışında, Satürn Kova döngüsü, iş için seyahat ettiğiniz veya taşındığınız, bir kitap yayınladığınız veya işiniz ile ilgili ana mesajınızı kitlelere uzak ve geniş bir şekilde yaymanın bir yolunu bulabileceğiniz anlamına gelebilir! Hayat yolunuzda yeni bir sayfa açabilir hayat hikayenizi deneyimlerinizin olgunluğu ile yeniden şekillendirip yaşamaya başlayabilirsiniz.

Yengeç Burcu

Aşk hayatınız bu ay büyük bir vurgu ve güç potansiyeline sahip olacak. Sanki siz ve sevdiğiniz insan ne olursa olsun, ikiniz birbiriniz ve ilişkiniz için savaşmaya hazır olduğunuza karar verdiniz. Birlikte kararınızı verdikten sonra hiçbir şey sizi durduramaz. Aslında, ilişkilerinizi temsil eden evde ilerlemeye devam eden güçlü Mars sayesinde bu ay doğum haritanızda aşk ve ilişkiler yeniden yapılandıcı enerjiler ile dolu.
9 Mart 2020 Türkiye Saati ile 20:48 de  BAŞAK Burcunda DOLUNAY Gerçekleşecek. Ruhunuz uyanışa geçecek ne istediğinize ne istemediğinize karar verme mekanizmanız harekete geçecek. Şimdi ne istediğinize karar verip harekete geçme zamanı sizler için.

Diğer yandan, 24 Mart'ta fantastik bir Yeni Ay Koç burcunda gerçekleşecek. Girişimci çabalar ve girişimler kabul görebilir  ancak bir yatırımcıdan risk sermayesi almanın zor olması mümkün olabilir sizler için.

Satürn'ün Kova'daki yolculuğuna ve samimi, birleşme fikirli doğum haritalarınızda sekizinci evinize yolculuğa başlayacak 21 Mart'ta başlayacak 1991-1994'ten bu yana Satürn Kova burcu ilk ziyareti. 1 Temmuz'a kadar burada yolculuk edecek, sonra beş aylık bir ara, 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar tekrar Kova'ya yerleşecek.  Bu süre zarfında, güven, güç ve samimi bağlar hakkında önemli dersler öğreneceksiniz. İster paranızı birleştirin, ister ortak bir yatırım yapın ya da kalıcı ilişkiler kurun (evlilik, çocuklar ve diğerleri), temkinli Satürn sizi sürecin her adımında tam olarak düşünmenizi i analiz etmenizi sağlayacak enerjileri getiriyor. Zorlayıcı gibi görünse de, Satürn'ün katılaştırılması sadece yapılarınızın sürdürülebilir olmasını sağlamak istiyor. Tersine çevrilmesi zor bir şeye acele etmenin yolun üzerinde yankıları olabilir. Kova'daki Satürn, düşüncelerinizi ve kalbinizi dengelemenize yardımcı olur, kendi masraflarınızla herkesle ilgilenmek yerine ilgi alanlarınızı koruduğunuzdan emin olun. Sonuç, uzun süre dayanacak şekilde inşa edilmiş bir aşk olabilir!

Şimdi Satürn, dinamik ikililerinize daha fazla tanım ve derinlik katacak. Birlikte taşınmaktan mülk satın almaya ve ortak bir iş girişimi açmaya kadar, bu Satürn döngüsünde başarılı bir şekilde yer alabilirsiniz.
Samimiyet hakkında bazı göze çarpan dersler alacaksınız  ya da burada geçmişinizden blokları temizleme fırsatının farkına varabilirsiniz. Birkaç acı verici katmanı kazması gereken Yengeçler için bu, bir terapist veya yetenekli bir profesyonelle iyileşme yolculuğunuzda çalışmak için önemli bir zaman olabilir. Bu sürecin sonunda şimdikinden çok daha güçlü çıkacaksınız!

Önemli kararlar almakta aceleci olmayın. Korkuların bir fırsatı keşfetmenizi engellemesine izin vermeyin, ancak gerekli özeni gösterin.

Aslan Burcu

Bu ay ilişkileriniz için ciddi değişiklikler var. Disiplin, bağlılık, sınırlama ve yapının gezegeni olan Satürn, ilk kez 21 Mart'ta 29 yıl içinde ilişkileri temsil eden evinizde seyrine başlıyor  tve 1 Temmuz'a kadar burada kalacak. Aralık ortasından itibaren en büyük ilişki dersleriniz için Oğlak. Evliyseniz ve ilişkinizde herhangi bir sorun varsa aşacaksınız. Öfkenin korkunun size neler kaybettirdiğinin bilincine idrak ettiniz şimdi sevdiğiniz eş ya da sevgilinizle ile ortak noktalarda geçinmek buluşmak sevgiyi ziyan etmemek için buluşma zamanı cesaretli davranın. Bekar bir Aslan burcuysanız devam eden bir ilişkiniz varsa  mart ayında ilişkiye daha fazla odaklanmaya başlayacaksınız gibi görünüyor. Aşk sevgi güven kuşatıyor ruhunuzu iyileştiriyor kalbinizi şimdi.

Kariyer söz konusu olduğunda, Mart ayında kanatlanıp uçacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Venüs 4 Mart'ta doğum haritanızda oldukça güçlü bir konumda.  Gökyüzünde, sizin için inanılmaz bir hikayeye bağlanan diğer gezegenlere birkaç muhteşem yön verecek ve mümkün olan her şekilde büyümenize yardımcı olacak beklenmedik profesyonel fırsatlar getirecek sizlere. Vazgeçmemenin sevdiğiniz insanın desteğinin önemini yaşayarak deneyimlemenin güzellikleri ile karşı karşıyasınız.

İstikrar  9 Mart'ta gerçekleşecek Başak Yeni Ayı’nın yansıması ile  kalbinizin size fısıldadıklarınızı kulak vererek bunu dengelemeniz gerekecek. Yeni ay doğum haritanızda  ikinci evde etkili olacak  iş, para ve güvenlik ile ilgili konularda etkili olacak. Kariyer yolunda  büyük bir karar vermek için mi bekliyorsunuz? Bir satın alma yapmayı mı düşünüyorsunuz? Hepsi Başak Yeni ayı ile cevap bulacak.

24 Mart ta Koç burcunda ki yeni ay fikirlerinizi daha geniş bir kitleye sunma fırsatı sağlayabilir. Deneyimleriniz hakkında konuşmanız, öğretmeniz veya yazmanız istenebilir. Beklememelisiniz! Bu proaktif yeni ay, yeteneklerinizi paylaşabileceğiniz ve hatta insanları bölen çizgiler arasında bir araya getirebileceğiniz ilham verici bir girişimde bulunmaya teşvik ediyor. Vizyoner tarafınız ortaya çıkarken kendinizi engellememelisiniz.

Satürn'ün Kova burcunu son ziyareti 1991-1994 yıllarıydı, bu yüzden tekrar ortaya çıkabilecek temalar için o döneme (hatırlamak için yeterince büyükseniz!) Bakın. Destek için Sevdiğiniz sevildiğiniz kişiye daha fazla yaslanmanız gerekebilir veya bunun tersi de geçerlidir. Bazı uzun vadeli ilişkiler test edilecektir. Evli Aslanlar gerçekten uyumlu musunuz? Haksızlık mı ediyor haksızlığa mı uğruyorsunuz bu transit altında hepsi cevam bulacak. Bu transit büyüyen sevgi güven karşılıklı fedakarlıklar getirebilir. Sınırların hükümdarı olarak Satürn ağır sorumluluklar nedeniyle, kalite zamanının planlanması konusunda daha fedakar ve cesaretli kılıp güçlendirecek ilişkilerinizi. Uzun mesafeli bir ilişki de ciddileşebilir evlilik kararı alabilirsiniz.

17 Aralık'tan bu yana, Satürn ün Oğlak burcunda ki geçişi ile doğum haritalarınızda altıncı sağlık ve organizasyon evinizde ilerlemesi ile, Sistematikleştirmeye ve yeni çalışma yollarını öğrenmeye itildiniz. Sorumluluklarınızı ve kişisel bakımınızı dengelemek için mücadele ettiniz şimdi öğrendiklerinizi uygulama zamanı. Herhangi bir fiziksel rahatsızlık veya yaralanma, vücudunuzun her hangi bir bölgesi ile ilgili sağlık sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz Satürn döngüsünü mükemmel şekilde sona erdirebilirsiniz!

Satürn 1 Temmuz'dan 17 Aralık'a kadar Oğlak burcuna geri dönerken, bu potansiyel üzerinde “iyi olma başarılı mutlu olma için” için son bir şansınız olacak. Bundan sonra ki süreçte 2047'ye kadar bu bölgeden ayrılacak! Ardından, 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar Satürn Kova'ya yerleşecek ve ilişkilerinizi ciddiyetle güçlendirmeye başlayacaksınız. Bazı romantik çiftler birlikte çalışmaya ve bir iş açmaya karar verebilir. Diğerleri ilişkiniz konusunda uzman yardımı için evlilik danışmanına gidebilir. Bir iş ortaklığı  otorite ve liderlik rolüne geçebilirsiniz.

Başak Burcu

9 Mart'ta burcunuzda gerçekleşecek dolunay, Mart ayına duygusal bir anlam yükleyecek.9 Mart'ta çift doz kozmik destek alacaksınız, aynı zamanda yılın tek Başak dolunayını da müjdeliyor! Geçen 30 Ağustos'tan bu yana üzerinde çalıştığınız kişisel bir inisiyatif şimdi hayata geçebilir. Bu dolunay aynı zamanda özür dilemeksizin duygu ve arzularınızı dile getirmek için de ideal bir gün sizler için. Yönetici gezegeniniz Merkürün geri hareketi 10 Marta kadar iş ve eğitim hayatınızda  ne gibi kararlar alacağınızı bilemekte zolanacağınıza işaret etmekte.  Neyse ki, önümüzdeki birkaç gün içinde, sizin için en iyi seçimleri yapmak için ihtiyacınız olan netliği kazanacaksınız.

İşe gelince, ne kadar daha disiplinli olmanız gerektiğini anlamaya başlayacaksınız. Satürn, Kova burcunda 21 Mart'ta  Doğum haritalarınızda 6. ncı evde İş ve Sağlık Evinizde etkili olacak ve hayatınızın bu alanını daha fazla itiraz ve sorumlulukla almanıza yardımcı olacak.  Romantizm açısından, muhteşem bir ay gibi görünüyor! Mars aşk hayatınızda sizi tutkulu hale getirirken ortak noktalarda buluşup sorunlarınızı aşabileceksiniz.

24 Mart'ta Koç yeni ayı su, önümüzdeki altı ay içinde evliliğe veya büyük bir bağlılığa yol açabilecek çok yakın yeni bir ilişki bölümünün başlangıcına vesile olabilir. Zaten bu aşamayı geçtiyseniz (veya böyle bir şey aramıyorsanız), yeni ay müreffeh bir mali döngü olacak sizler için Bir yatırım veya ortak girişimi keşfedebilmeniz için gökyüzü destekliyor sizleri.  Bu ay, kaynaklarınızı karşılıklı kazanç için birleştirmenin yollarını keşfedebilirsiniz.

21 Martta Satürn'ün Kova burcunda ki ziyaret 1 Temmuz'a kadar etkili olacak.  Büyük bir projenin planlanması ve uygulanması konusunda ciddi olmanın zamanı geldi mi?

Satürn'ün Kova burcunda ki geçişi ile ilgili haberler, aidatlar ve zorlayıcı dersler getirebilirken sizlere aynı zamanda, sağlıklı yaşamınızda da devrim yaratabilir ve daha düzenli kişisel bakım yapmanıza yardımcı olabilir. Yaşam tarzınızın envanterini çıkarın: diyet, egzersiz ve zaman yönetimi. Satürn, kemikleri ve iskelet sistemini yönetir, bu yüzden egzersiz yapmaya başlarsanız, özellikle sırt ve omurga ile sorunlarınızı çözümleyebilirsiniz. Sindirim ve bağırsak sağlığı altıncı ev tarafından yönetilir ve bunlar da odak alanları olabilir. Yeme alışkanlıklarınızda bazı değişiklikler yapmanız ve stres seviyesini azaltmanız gerekebilir. Sağlıklı ve güçlü hissetmediğiniz her yerde - zihin, beden veya ruh - Satürn güçlendirmenize yardımcı olur.   Neyse ki, Başak burçun altıncı evinin doğal hükümdarıdır.

Aralık 2017'den bu yana, Satürn Oğlak'ta ve tutkulu beşinci evinizde, aşk hayatınıza ve yaratıcılığınıza önemli dersler getiriyor. Olgunluk gezegeni bu alanlara daha ciddi veya “yetişkinlere uygun” bir yaklaşım benimsemenize yardımcı oldu. Romantik yaşamınız bir öğrenme ve büyüme kaynağı olmuşken sizlere kararlarınızı net vermenizin zamanı geldi. 

Terazi Burcu

Bu ay, hayatınızın pek çok alanında sevgi ve ilişkilerle ilgili büyük kozmik değişimler var. Sınırlama, aynı zamanda olgunluk ve bağlılık gezegeni olan Satürn, 21 Mart'ta  Kova burcunda ki seyri ile hayatınızda romantizm alanında etkili olacak. Aşk hayatınızda sorunları aşmak için ne istediğinize karar vereceksiniz. Ciddi bir işle ilgili kararlar ve kalbinizle kimsenin oynamasını istemiyorsunuz. Kalbin meselelerinde ne kadar tehlikede olduğunu biliyorsunuz ve bu nedenle, oyunu sadece sizin gibi saklamak için oynamak isteyen biriyle oynamak istiyorsunuz.

Neyse ki, 24 Mart'ta ortaklık sektörünüzdeki Koç burcundaki Yeni Ay, ilişkilerinizde yeni bir başlangıcı destekliyor. Bu süreçte hayat arkadaşınız olacak insanı tanıyarak önemli bir gelişmeyi dört gözle bekleyebilirsiniz.

İç yaşamınız da Mart ayında hareketli. Mars, ev ve aile sektörünüzde ilerlemeye devam ederek,  İş hayatınıza odaklanmayı başaracak sorunlarınızı çözümleyip kazançlarınızı arttırabileceksiniz.

9 Mart Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile eski eş ya da sevgiliniz aniden ortaya çıkabilir ve var olan ilişkinize işlerinize zarar verebilir dikkatli olmalı panikle hareket etmemelisiniz. Yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz önem taşımakta.

24 Martta Koç  burcunda ki Yeni ay ile  aşk hayatınızda zorlukları aşıp evliliğinizi ve beraberliğinizi iyileştirebilirsiniz. Bekar Teraziler . Gelecek vaat eden bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Bu döngü iki bölümden oluşan bir eylemdir: Satürn ilk olarak 1 Temmuz'a kadar Kova'yı ziyaret edecek. Şimdi ve yaz başında, gelecek yaşam derslerinin ve aşk yaşamınızı nasıl yükseltebileceğinizin tadına varacaksınız.  Aralık 2017'den bu yana, yapılandırılmış Satürn Oğlak ve dördüncü ev, aile ve vakıf eviniz aracılığıyla birliktedir. Son iki yıl içinde, bu alanlarda çok büyük bir büyüdünüz, muhtemelen bir ebeveyn veya ev sahibi oldunuz veya hayatınızın bu alanları hakkında çok daha ciddi büyüyorsunuz.

Bu giden Satürn döngüsü sizin için kolay olmadı. Dördüncü ev, kadınları, çocukları ve anneleri yönetir - güçlü bir kadın tarafından sebep olunabilecek olaylar ile ciddi bir testten geçebilirsiniz. 

Akrep Burcu

4 - 9 Mart tarihleri arasında Merkür durağan hareketi ve Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay enerjisi ile bir aile içi uyumsuzluk veya aile bireylerinizden birinin sizden sakladığı durumların gün yüzüne çıkması ile şaşırabilirsiniz. Başak dolunayının bir tomurcuk olduğunu düşünün belki bir kez ve herkes için nasipleme zamanı! Ev ve aile meseleleri ayın ilk 10 günü gündeminizde yer alabilir.

Satürn, 21 Mart'ta Kova burcunda seyrine başlayacak akrabalar ile ilgili konular gündeminizde yer alabilir.  Örnek olarak, yaşlı bir akrabanızın sizin yardımınıza ihtiyacı olduğunu öğrenebilirsiniz. Başka bir olasılık, evin çevresindeki yapısal onarımlara odaklanmanızdır. İhtiyacınız olan her şeye olgunluk ve güven ile bakacaksınız.

Neyse ki, eş ya da sevgilinizin tam desteğine sahip olacaksınız. Venüs 4 Mart'ta ilişki ler ile ilgili konularda etkili olacak ve eş ya da sevgiliniz ve arkadaşlarınız ile  aranızda inanılmaz bir uyum ve sevgi dolu titreşimler getirir.  Biriyle çıkıyorsanız, bu ay daha sağlam bir taahhütte bulunmaya hazır olacaksınız. Aşk hayatınızın kalbinde yerini alacak.

24 Mart Koç yeni ayı, yemek ve egzersiz planlarınızı yenilemek ve hayatınızın genel akışı için mükemmel etkileri getiriyor sizlere. 
ş Satürn'ün Oğlak'tan Kova'ya geçeceği 21 Mart ile birlikte,  Son üç yıldır, Satürn Doğum haritalarınızın üçüncü iletişim ve toplum evinizde - nispeten yumuşak bir döngü - kendinizi doğrudan ama sevgiyle nasıl ifade edersiniz. Satürn'ün sosyal yaşamınız üzerindeki etkisini hissetmiş veya birkaç keşiş anı yaşamış olabilirsiniz.  1 Temmuz'a kadar devam edecek bu döngü ile, Gayrimenkuller ile ilgili konularda taşınabilir, satın alabilir veya satabilir ya da aile yapınızdaki büyük bir değişimle karşılaşabilirsiniz. Kova'daki Satürn sizi daha akıllı ve güçlü yapan önemli testler getirebilir.

Satürn Güneşinizi karelerken, büyük testler veya hayatınızı temel düzeyde yeniden yapılandırmak için etkili enerjleri barındırmakta (23-25 Ekim) tarihleri arasında doğan Akrep burçları  bu yıl Satürn'ün geçişini yoğun bir şekilde hissedecekler.

Özünde, bu üç yıllık aşama duygusal güçlendirme ile ilgilidir. Satürn, içeriden sağlam bir benlik duygusu oluşturmanıza yardımcı olmak için burada. Kendinizi sağlama yeteneğiniz den emin olmak için dünyada kendinizi güvende ve demirlemiş hissettiğinizde, bu kendine yeterlilik temel çizgisi sizi hayata yeniden hazırlayacak enerjileri getirmekte. 

Yay Burcu

9 Mart'ta Başak burcunda gerçekleşen Dolunay enerjisi ile profesyonel konularda her zamankinden daha fazla endişe hissedebilirsiniz. Yolunuza çıkan bilgiler ışığında kararlar almak için baskı altında hissetmeyin. Acele etmeyin.

İletişim, 21 Mart'tan sonra sizin için çok ciddi bir tema haline geliyor. Satürn sözlerinizin ve düşüncelerinizin artıları ve eksilerini fark edip olgunluk kazanacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Ayrıca, iletişim ile ilgili her türlü korkunuzla stratejik olarak çalışma zamanının geldiğini de fark edebilirsiniz. Bu, topluluk önünde konuşma yapmaktan korkmaktan dünyaya yazma yeteneğinizi göstermeye kadar her şey olabilir. İLERLEYİN.

Aşk açısından, bu ay erteleme yok. 24 Mart'ta gerçek aşk KOÇ Yeni Ay ı ile geliyor sizlere. Evli ve ilişkisi devam edenler bebek sahibi olmaya karar verdiyseniz tam zamanı.

9 Mart Başak dolunayında,  hayatınızdaki bir erkekle veya muhtemelen bir meslektaşınızla, Daha önce görmemiş olduğunuz şeylerin farkına varacaksınız. Konuşma noktalarınızı planlayın ve onlara sadık kalın. Bu konuşma için niyetiniz nedir? Tek bir kelime girmeden veya yazmadan önce bunu netleştirin.

Başak yeni ayı ile yeni alışkanlıklar  yaşam tarzınızda büyük bir değişiklik yapmayı umuyorsanız, bu tamamen sizin elinizin altında.

Mars ve Jüpiter'in Oğlak burcundaki tam bir noktada birleşerek nakit akışınızı katalize ettikleri 20 Mart'ta büyük bir para anı gelebilir.

24 Mart Koç yeni ayında, romantik ve yaratıcı çabalarınız yeni bir başlangıç enerjisi sizleri karşılıyor. Önümüzdeki altı ay boyunca, gerçek bir aşkı romantizm ile yaşayabilirsiniz. Evli ve ilişkisi devam edenler için aşk enerjisi ilişkiyi dengelip yükseltecek.

Satürn Kova burcunda ki seyrine 21 Mart'tan 1 Temmuz'a kadar devam edecek, Bu süre zarfında, yazma, öğretim veya medya ile ön plana çıkabilirsiniz. Yerel siyasete veya bir topluluk liderliği görevine resmen dahil olabilirsiniz. Kendinizi ifade etme biçiminiz - konuşmadan yazmaya kadar - önemli bir olgunlaşma aşamasına da girecektir. Sahip olduğunuz şirket şimdi size her zamankinden daha fazla yansıyacaktır. Kardeş, komşu veya yakın bir arkadaşla ilişkilerinizde büyük gerginlikler ile karşılaşabilirsiniz.

Oğlak burcundaki kısıtlayıcı Satürn ile son iki yıldır zor ama önemli dersler verirken sizlere, kemerinizi sıkmanız veya uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Bir çalışma durumunun sizi hızlı bir şekilde büyümeye zorlaması mümkündür. Ne öğrendiniz? Bütçeleme, tasarruf ve planlama konusunda daha zekiyseniz, Satürn geçişi ile çabalarınız için ödüllendirileceksiniz.

Oğlak Burcu

Bu ay arkanda çok fazla güçlü enerji ile karşı karşıyasınız. Bunu iyi kullanın.

Aşk hayatın da da güzel enerjiler hakim. Venüs 4 Mart'ta romantizm ile ilgili konularda aşk hayatınız evliliğiniz ilişkiler de olumlu etkiler ile karşı karşıyasınız.  Yıldızlarda ani bir romantik karşılaşma ile karşılaşabilirsiniz. Ruhsal ve fiziksel olarak enerjinizin yükseleceği günlerdesiniz.

Bu ay, Büyük duyuruları ve derin müzakereleri 9 Mart'a kadar erteleyin. Başak dolunayı kalpten konuşmanıza yardımcı alacak. Bu Dolunay sizlere vizyoner fikirlerinizi öğretme, seyahat etme veya yayınlama fırsatı getirebilir. Başlangıç hayalleriniz şimdi gerçekleşebilir.

Mars, 23 Mart'ta Oğlak burcunda parıldayan Pluto ile çarpıştığında, işler büyük ölçüde yoğunlaşabilir.

Güneşin Koç burcuna ve dördüncü evinize taşındığı 19 Mart'tan itivaren. Bu dört haftalık temel dönem kalbinize uyum sağlamanıza ve içten dışa doğru topraklanmanıza yardımcı olur. 24 Mart Koç yeni ayı, kişisel bakım ve duygusal ankraj için altı aylık bir bölüm başlatıyor sizlere. Yaşam durumunuzu bir şekilde taşımayı veya değiştirmeyi düşünüyorsanız, Koç yeni ayı sizi doğru yola sokabilir.

21 Mart'ta, Yönetici gezegeniniz Satürn, Aralık 2017'den bu yana irade testleri yaptığı burcunuzdan ayrılıp Kova burcunda ilerlemeye başlıyor. Satürn statü ve zor kazanılmış tanıma getirmiş olabilir sizleri.  Ancak aynı şekilde Satürn, sizi gücünüze yükselmenizi engelleyen güvensizliklerle yüzleşmeye de zorladı.

Satürn, Kova geçişi iş, para ve günlük rutin evinize adım atacak. Rahatlamayı hissedeceksiniz Satürn, güneş sisteminin usta kurucusu ve zodyakın "genel müfettişi" dir kazanç, harcama ve tasarruf ile daha iyi olmanıza yardımcı olacaktır.  Satürn, 7 Mart 2023'e kadar Kova'da kalacak ve Oğlak 2.0'a uygun bir yaşam tarzı oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Nerede yaşamak ve çalışmak istersiniz? Hangi ortam sizi destekleyecek ve en iyisini sunacaktır? Bunu keşfetmek için önümüzdeki üç yıla sahip olacaksınız. Satürn 2023'te Kova'dan ayrıldığında, yaşamınız köklü bir değişim içinde olabilir. 

Kova Burcu

Sizin için belirleyici bir ay Mart. Bu yüzden mümkünse 4 ve 9 Mart arasında yeni bir şey başlatmaya devam edin. 9 Mart'ta, Başak burcunda Dolunay, sorduğunuz soruların tüm cevaplarını bulabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Sevgi aşk ilişkiler söz konusu olduğunda, Venüs'ün 4 Mart'tan sonra güçlü enerjiler ile ilişkide güvende sevgi dolu hissedeceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız.  Kendinizi ciddi bir şekilde ortaya çıkarmaya veya nihayet kişisel hırslara yatırım yapmaya hazırsanız, 21 Marttan itibaren Satürn burcunuzda ilerleyecek  sizi lider veya uzman olarak konumlandırmanıza yardımcı olacak. Satürn ile, hedeflerinizi bir maraton olarak düşünmek en iyisidir! Dikkatli olan herhangi bir şeye katılımınızı değerlendirmenin başka bir nedeni mi? Nadir bir kozmik gezegen dörtlüsü - enerji verici Mars, geniş Jüpiter, yapılandırılmış Satürn ve güçlü Plüton - tüm ay Oğlaktan dolaşarak on ikinci evinizi iyileştirme, kapatma ve dinlenme aktivitelerini etkinleştirir.

Gizli bilgiler ortaya çıkabilir.  Birinin gerçek yüzünü (şok edici) görebilir veya başladığınız bir işte rahatsız edici gerçeği fark edebilirsiniz. Bu, insanları hayal kırıklığına uğratma ve suçluluk ve pişmanlığın hoş olmayan duygularıyla uğraşma riskiniz olduğu anlamına da gelebilir. Ancak bu güçlü gezegen dizisi altında, sezginizi görmezden gelmek imkansız olacaktır.

20 Mart'ta  Mars ve Jüpiter tam bir kavuşumda birleşecek Ruhunuzda hayatınızda kurtulmak için neye ihtiyacınız varsa dışarı çıkmaya hazırsınız, değil mi! Yaratıcı veya manevi bir yol izliyorsanız, bu Mars-Jüpiter buluşması, sizi merkezi sahneye koyan büyük bir kozmik katalizör olabilir. Şimdi büyük sahnenizi çizin! Bahar ekinoks kutlaması yapmalısınız.

24 Mart Koç yeni ayı bazı yeni fikirler can bağı ile bağlantı lar kurabilirsiniz. Projeler ve ortaklıklar önümüzdeki altı ay içinde ortaya çıkacak büyük fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizden bazıları önümüzdeki birkaç hafta içinde beklenmedik bir potansiyel ortaya çıkarabilir!

21 Mart'ta Satürn'ün burcunuzda ki üç yıllık bir yolculuğun ilk bölümü başlıyor! Görev yöneticisi Satürn sizi daha güçlü, daha iyi ve daha hızlı hale getirmek için geldiğinden, büyük olasılıkla birkaç zor görevden geçeceksiniz hayat okulunda. Satürn 1 Temmuz'a kadar burada olacak, daha sonra beş aylık bir aradan sonra 17 Aralık 2020'den 7 Mart 2023'e kadar uzun mesafe için burcunuza yerleşecek.

İktidar gezegeniniz Uranüs sadece 1781'de keşfedildiğinden, Satürn astrolojideki “klasik” hükümdarınızdır. Bu, zodyak işaretleri arasındaki geçişlerinden güçlü bir şekilde etkilendiğiniz anlamına gelir. Ayrıca, Zarar görmüş veya sağlık sorunuyla (zihinsel veya fiziksel) uğraşmanız gerekebilir. 

Burcunuzda ki Satürn, hayatınızda tam olarak nerede yükselmenin zamanı olduğunu ortaya koyuyor.

Balık Burcu

Bu ay sizinle eşiniz arasında belirleyici bir an muhtemelen 9 Mart'ta karşıt burcunuz Başak burcunda gerçekleşecek Dolunay'a yakın olacak. Eşiniz hakkında bağlantınızın kırılganlığını aydınlatan gizli bilgiler bulabilirsiniz. Ayrıca, arkadaşınızın sizinle ilgili daha önce bilmediği bir şey öğrenmesi de mümkündür. Her ikinizi de ilk etapta birbirinizi hiç tanımadığınızı fark edebilirsiniz.

Diğer yandan, bu ay sosyal hayatınıza büyük önem vereceğiniz enerjiler söz konusu. İş hayatınızda bu ay. Gerçek bir fark yaratacaksınız.

24 Mart'ta kazanılan gelir sektörünüzdeki Koç Yeni Ay'ı sayesinde mali durum düzeliyor, Yeni bir gelir akışı mümkün.

9 Mart'ta yıldızlar her şeyi telafi ediyor. Bir ilişki resmi statüye ulaşabilir ya da büyük sinerji ve dinamik ikili potansiyeli olan biriyle tanışabilirsiniz. Bir işte veya romantik bir ortaklıkta ilerlemeye karar veremediyseniz, bu aydınlatıcı ay ışınları size yolu gösterecektir.

24 Mart, Koç burcundaki Yeni ay ve ikinci finans ve güvenlik evinizde istikrarlı bir yeni ay getiriyor. Başka bir gelir kaynağı arıyorsanız  bu ideal bir başlangıç olabilir sizler için. Özgeçmişinizi zenginleştirin ve çevrimiçi profillerinizi yenileyin. Eğitim kampına kaydolun ve yeme ve egzersiz planlarınızı takip edin. Bu takviyeleri ve cilt bakımı rejiminizi başlatın.

21 Martta  Satürn'ün Kova burcunda ki otoritesini on ikinci evin hayalperestliği ile birleştirerek iyi işler yapabilirsiniz.

Aslında, kısıtlayıcı Satürn, iç çemberinizi biraz küçülterek, niceliğe göre kaliteye öncelik vereceksiniz.

Bu süre zarfında, belki de bir topluluk organizatörü veya takım lideri olarak bir liderlik görevine yükselmiş olabilirsiniz. Şimdi bu şifa ve sanatsal armağanlar, değerlendirmeli para kazanmanın zamanı geldi. En yüksek amacınızı desteklemeyen bazı alışkanlıklar geliştirdiyseniz, bu Satürn döngüsü, temel düzeydeki kişileri ele almak için güçlü bir zaman olacaktır. Bunu tek başına yapmak zorunda olduğunuzu hissetmeyin! Bir akıl hocası, antrenör veya terapist (Satürn uzmanları yönetir) bu yolculuk boyunca size yardımcı olabilir. Aslında, doğru destek sistemine sahip olmak artık sizin için çok önemli olacak. Bir şeyin gitmesine izin vermen gerekiyorsa, direnme. On ikinci evdeki Satürn, işleri doğal bir sonuca getirebilir.

19 Mart 23 Mart tarihleri arasında, Tercihen suya yakın, güzel ve canlandırıcı bir yere gitme şansınız varsa, değerlendirin.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık