Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kova'da Dolunayının Gücünü Yoğunlaştırmanın 3 Yolu

Dolunaylar bir doruk noktası ve tamamlanma zamanıdır. Bu aşamada, enerjiler ve titreşimler toplanmış ve salıverilmeye hazırdır. Artık her şeyi bırakıp yeni bir bölüm yapmanın zamanı geldi. Dolunaylar, geçmişe bakmak ve artık amaçlarına hizmet etmeyen şeyleri atmak için mükemmel bir zamandır. Daha iyi bir şeyin gelmesi için yol açın ve gelecekteki olasılıkları kucaklayın!

1. Yaratıcı Dönüşümün Gücünden Yararlanın
Ateş grubunda BEŞ Gezegen
Jüpiter Yay Burcunda
Aslan'da Güneş, Venüs, Merkür ve Mars
Ateş enerjisi tutku, yaratıcılık ve dönüşüm getirir. Bu Kova Dolunayı'nı destekleyen güçlü ateş enerjisi, her birimizin gerçekleştirmeye muktedir olduğumuz şeye anka kuşu benzeri bir nitelik kazandırıyor.

Artık hayatınızda yeri olmayan her şeyi yakmaktan korkmayın. Ateşe teslim ol. Küllerinden yeniden doğacaksın.

2. Bir Temizleme Ateşi  Gerçekleştirin
Hayatınızı inceleyin ve değiştirmek istediğiniz şeylerin tam bir değerlendirmesini yapın ve Bunlardan şifalanmaya niyet ederek kafur ve sandal ağacını bakır bir kasenin içinde yakarak tütsüleyin yaşamsal alanlarınızı. Dolunay, gücünün zirvesinde ve istenmeyen alışkanlıkları, yanlış arkadaşlık ilişkileri ve koşulları bırakmanıza yardımcı olabilir. Bırakmak istediğiniz her şeyi tam olarak zihninizde netleştirin ve sesli olarak 7 kez tekrarlayın.
3.Dolunayın  parlak ve aydınlatıcı etkilerinin hayatınızı aydınlatmasına niyet edin.  Kova Dolunayı en parlak ışıklarını yüreklere saçar ve şimdi gerçeğin en güçlü ışıklarını saçtığı zamandır.  Kova Dolunayı ile hayatınızı doğru değerlendirecek duygusal dengeye sahip olacaksınız. Hayatınızdaki herhangi bir şey nihai iyilik görüşünüzle uyumlu değilse, onlardan özgürleştirme zamanı.

Dünya (ve gökyüzü) her birimizi oyunumuzu hızlandırmaya ve geleceğe bakmaya çağırıyor! Ama sadece herhangi bir gelecek değil bu çağrı, kasıtlı, bilinçli ve kollektif odaklı olmaktır.

Dolunay nimetleri!

Bu Dolunayda Gücünüzde Durmaya Hazır mısınız?
Adım adım kişisel gücünüzü ayın tezahür eden güçlü enerjisi ile nasıl hizalayacağını keşfedin!

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık