Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Koç Burcu Annesi Nasıl Olur?

koç burcu annesi nasıl olur

Koç burcuna sahip olan kişiler özgürlüklerine ve sosyal yaşantılarına son derece düşkün olurlar. Koç burçları aynı zamanda özel, içten ve dürüst davranmayı da severler. Özel hayatlarında dürüst tavırları yüzünden çoğu zaman yanlış anlaşılsalar bile, bu huylarından asla vazgeçmez ve pişman olmazlar.

Koç anneleri de aynı şekilde dürüst tavırlarından asla taviz vermezler. Acelecilik, hafif sakarlıklar ve telaş gibi özellikler koç burcu annelerinin dikkat etmesi gereken özelliklerindendir. Tembel ve yavaş hareket eden insanlara çoğu insan dayanamayabilir. Bu sebeple kendi çocuklarına karşı da, koç burcu anneleri dikkatli davranmalıdır.

Hedef ve Sonuç Odaklıdır

Kafalarına bir şeyi koydukları zaman onu hemen başarmak isteyen koç burcu anneleri son derece pratik bir zekaya sahiptir. Saatlerce bir iş ile uğraşmak yerine hızlıca o işi halletmeye çalışırlar. Bu davranışları kendilerine daha fazla vakit ayırmak istedikleri için ortaya çıkar.

Yumuşak, durgun ve dingin yapıya sahip olan insanlardan, koç burcu anneleri pek fazla hoşlanmayabilirler. Dizginler daima erkeksi olan kadınların elinde olmalıdır. Koç burçlarının inanışlarında bu geçerlidir. Spor yapmayı ve kendi özel hobileri ile uğraşmayı oldukça fazla seven koç burcu anneleri, çok fazla kilo alıp verecekleri süreçlere girerler.

Kin Tutmaz, Kolay Sinirlenir

Koç burcu kadınlarının vücutları genellikle estetik duran ve kaslı bir yapıya sahiptir. Çok çabuk sinirlenen koç burcu annelerinin sinirleri genellikle geçicidir. Koç burcuna sahip olan insanlar çabuk sinirlenmelerine rağmen kimseye karşı kin tutmazlar. Kararsız insanları sevmeyen koç burçları, ne istediğini bilen net insanlara karşı ilgi duyarlar.

Duygusal açıdan kendi dünyalarını ve düşüncelerini çocuklarına açmakta zorlanan koç burcu anneleri, aynı zamanda sportif faaliyetler ve çeşitli aktiviteler konusunda çocuklarını sürekli olarak cesaretlendirirler. Küçük yaşta lider özelliklerini çocuklarına kazandırmak isteyen koç burcu anneleri, geri planda durabilecek olan çocuklar istemezler. Bu sebeple, çocuklarını sürekli olarak daha girişken yetiştirmeye çalışırlar.

Çocuğunun hem annesi hem de babası olabilen koç burcu anneleri, çocuklarını yetiştirme konusunda çok fazla sıkıntı yaşamazlar. Ancak çocukları ile aralarında zaman zaman sert sürtüşmeler yaşanabilir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık