Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Kasım 2021

Kasım 2021, derinlere inmekten ve en bastırılmış duygularımız ile yüzleşmekten çekinmemek için etkili enerjiler ile dolu bir ay. Zaman zaman zorlu ve stresli bir süreç olabilir, ancak bu, mükemmelliğe, mutluluğa ve olumlu dönüşüme doğru uzun bir yolculuğun son kısmıdır. Kişisel gezegenlerin üçü bu ay Akrep'ten geçerek bir stelyum oluşturacak. Akrep, yer altı sularını ve duygularımızın derinliklerini temsil eden sabit su burcudur. Geçmiş ile ilgili duygu ve yaşanmış durumları şifalandıracağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız 

Bu ayki Yeni Ay, dış gezegen Uranüs'ün yardımı ile dünya geneli hakkında hissettiklerimizde ani değişiklikler meydana getiriyor. Bu, bilgi sızıntılarının, ani patlamaların ve radikal duruşların zamanı olabilir.

Bu ayki Dolunay, geçen yılın Eylül ayında başlayan İkizler-Yay döngüsünün son tutulması olması nedeniyle oldukça dikkat çekici. Bu, sonların ve kapanışın zamanıdır. İkizler'in ortaya çıktığı her yerde güçlü bir esneklik ve ikilik duygusu vardır. Burçtaki bir Ay Tutulması, daha önce gizlenmiş olan gizli mesajları ve bilgileri aydınlatır. Bu bir geçiş ve anlayış zamanıdır. Şimdi başkalarının kusurlarını görebileceğimiz şekilde kusurlarımıza bakmanın zamanı olacak.

Bu Tutulma aynı zamanda Oğlak burcundaki Venüs ile Boğa burcundaki Uranüs arasındaki üçgen açı ile de destekleniyor. Bu geçişin yoğun sinerjik toprak enerjisi, düşmanların güçlü bir şekilde birleşmesine yardımcı olur. İkizler'in topladığı bilgileri topraklayarak Dolunayı destekler ve onu güzel ve sonsuz bir şey yaratmaya yönlendirir. Venüs Oğlak'ta olduğundan, alıştığından biraz daha fazla çalışması gerekiyor. Ancak bir kez ivme kazandığında, getirdiği deneyimler tamamen lüks ve ihtişamlıdır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık