Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

İkizler Sezonu Başlıyor

İkizler Sezonu 2021, 20-21 Mayıs'ta başlıyor ve üç retrograd, bir Süper Kanlı Ay Tutulması, bir Güneş Tutulması ve üç Satürn Uranüs Meydanı'nın ikincisini getiriyor.

Tüm bu kozmik enerji, İkizler Mevsimi'ni bir değişim, büyüme, yenilenme ve yansıma zamanı yapar.

İkizler ikizler tarafından temsil edilmektedir. İkizlerden biri ölümlü, diğeri ölümsüz ve İkizler Mevsimi boyunca hepimizin kullanabileceği bu ikili perspektif.

Zihnimizi burada, şimdiye ve yaşadığımız gündelik hayata odaklayabiliriz, ancak zihnimizin daha yüksek alemlere genişlemesine ve bu dünyadan olmayan bir bilgeliğe erişmesine de izin verebiliriz.

Sezon boyunca bize sunulan TUTULMA enerjisi, bizi bir bilinç durumundan diğerine yönlendiren bir köprü görevi de görüyor.

İkizler Mevsimi'nin ruhsal gelişim ve ruh misyonumuzda seviye atlamak için bazı fırsatlar getireceğine şüphe yok. Bir rehber olarak hizmet edeceğinden emin olduğunuz için iç dünyanızla yakından bağlantıda kalın.

İşte İkizler Mevsimi'nin önemli tarihleri ve neler bekleyebilirsiniz?

20 Mayıs - Güneş İkizler + Ülker Portalına Giriyor
Güneş İkizler'e 20/21 Mayıs'ta (saat diliminize bağlı olarak) Seyrine başlıyor ve bu da Pleiades Portalının zirvesine denk geliyor. Pleiades'in gelişmiş bir uzaylı ırkına ev sahipliği yaptığına inanılıyor ve portal süresince Pleiades ÜLKER YILDIZI bilgeliğine daha kolay erişebiliriz. 

23 Mayıs - Satürn Retro DURAĞAN KONUMDA
Satürn yıllık gerileme sürecine girerek bizi Eylül 2020'den bu yana olayları tekrar gözden geçirmeye ve aldığımız kararları ve sorumluluk almamız gereken şeyleri düşünmeye teşvik ediyor. Satürn Retrograd, genellikle sabır uygulama ve eylemlerimizi sahiplenme zamanıdır. Çözmeniz gereken şeyler varsa sabırlı olun, çünkü Satürn Retrograd'ın yüzeye daha fazla bilgi getirmeye yardımcı olduğunu göreceksiniz.

26 Mayıs - Yay burcunda Süper Kan Dolunay Tutulması
Bu hem bir Süper Ay hem de Tam Ay Tutulması, onu oldukça nadir ve ekstra güçlü kılıyor. Süper Aylar, Ay'ın Dünya'ya normalden daha yakın olduğunu, yani enerjisel etkilerinin daha güçlü olduğunu gösterir. Bir Tam Ay Tutulması yaşadığımızda, Ay kırmızımsı bir renk alır, bu yüzden Kanlı Ay olarak anılır. Tam Ay Tutulmaları, büyük bir değişim ve dönüşüm zamanıdır. Kendimizi sembolik bir ölüm ve yeniden doğuş sürecinden geçerken hissedebiliriz veya uyum sağlamamız ve birlikte büyümemiz gereken ani değişikliklerin gerçekleştiğini görebiliriz. Bu Tutulma Yay burcuna düştüğünde, yüzeye çıkan, yaklaşımımızı geliştirmemizi veya değiştirmemizi gerektiren yeni bir bilgelik ve hatta sırlar bulabiliriz. Bu Tutulma enerjisi yoğun olabilir ve kesinlikle daha derin, daha karanlık duygularımızı karıştırsa da, aynı zamanda nazik ve destekleyici enerji de akıyor.

29 Mayıs - Merkür Retro DURAĞAN KONUMDA
İkizler burcunun egemen gezegeni Merkür, yılın ikinci geri hareketine giriyor. Bu, bir duraklama zamanıdır ve bu, Eclipse enerjisinin yuvarlanmasına devam edeceğimiz için görerek çalışmak için hoş bir enerji olabilir. Bu duraklama zamanını, düşünmek, tabağınızda bulunanlarla çalışmak ve almak için kullanın. unutulmuş projeler.

2- Haziran Yengeçte Venüs
Venüs sulu, sezgisel Yengeç burcuna giriyor. Yengeç burcundaki Venüs ile daha duyarlıyız ve gerçek duygularımıza bağlıyız. Duygularımız pusulamız olabilir - ortaya çıkanla barış yapın ve en destekleyici duyguları takip etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.

10- Haziran İkizler'de Yeni Ay Güneş Tutulması
Tutulmalar tipik olarak çiftler halinde gelir, bu nedenle bu Sezonun ikinci ve son Tutulmasıdır. Bu Tutulma, yeni ve yükselmiş bir bilinç durumuna bir kapı açar. Henüz bir şeylere anlam veremeyebiliriz, ancak yeni fırsatların yolda olduğunu biliyoruz. Bu, gerçekten zihnimizin efendisi olmanın ve sınırlı veya korku temelli düşünceden ziyade geniş, bolca düşünmeye geçmenin zamanıdır. Zihnin gücü burada anahtardır.

11 Haziran - Aslan burcunda Mars
Mars, ateşli Aslan'a doğru ilerliyor. Mars bu ateş burcunda olmayı seviyor ve bize romantizm, eğlence ve macera tutkusu verecek! Bu oldukça yaratıcı ve çok aktif bir enerjidir. Tüm bu Eclipse enerjisi bir heyecan yaratırken, güzel bir motivasyon artışı elde etmek için bu Mars enerjisinin bir kısmından faydalanabiliriz.

14 Haziran - Satürn Meydanı Uranüs AÇILARI
Satürn Meydanı Uranüs, yıl boyunca birlikte çalıştığımız büyük bir astrolojik enerjidir. Bu karelerden ilki 17 Şubat'ta meydana geldi ve şimdi ikincisine sahibiz, ancak bu sefer Satürn Retrograd'da. Bu, enerjik ifadeyi değiştirebilir ve bizi aktif olmaktan ziyade daha düşünceli ve sabırlı olmaya yönlendirebilir. Sen 2021 için bu önemli astrolojik transit hakkında daha fazla bilgi bulabilirsiniz burada . Son Satürn Uranüs Meydanı 24 Aralık'ta gerçekleşecek.

20 Haziran - Jüpiter Retro DURAĞAN KONUMDA
Güneş, İkizler burcundan Yengeç burcundan ayrılmaya hazırlanmadan hemen önce, güneş sistemimizdeki en büyük gezegen geri gitmeye başlıyor. Bu bize Merkür, Satürn ve Plüton dahil olmak üzere geri hareket halindeki toplam dört ana gezegen verir. Artık kozmik göklerimizde yavaşlama, duraklama ve yansıtma gibi kolektif bir temamız var. Jüpiter'in gerilemesi sırasında, Kova ve Balık arasındaki zirveyi büyütecek, bu nedenle yenilik ve yaratıcılık etrafındaki temaları fark edebiliriz. Daha fazlası için, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

20 Haziran / 21 Haziran Gündönümü
İkizler Mevsimi, Güneş Yengeç burcuna girerken sona eriyor. Bu aynı zamanda kuzey yarımkürede yılın en uzun gününü ve güney yarımkürede yılın en kısa gününü getiren Haziran Gündönümü. Gündönümü, boyutlar arasındaki perdenin ince olduğu ve Dünya'nın enerji hatlarının daha aktif olduğu kutsal bir zamandır.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık