Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hint Astrolojisine Göre Mayıs 2021 Gezegen Geçişlerinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Mayıs 2021 Gezegen Geçişlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Mayıs 2021'deki gezegen geçişleri zorlu bir o  kadarda dönüştürücü enerjileri barındırmakta. Bu, bu yılın Retrograde  Gezeen Durağan geçişleri ve Tutulmalar sezonunun başlangıcıdır ve bu olaylarda nasıl ilerleyeceğiz önümüzdeki birkaç ay boyunca ne kadar kolaylık ve akış ya da kaç zorlukla karşılaşacağınız konusunda gidişatı belirleyecektir. Kuşkusuz, bu geçiş sırasında gezegenin sorunlu Sandhi derecelerinden birkaç kez geçmesi nedeniyle, yaklaşan Merkür Gerilemesi çoğu insan için zor olacaktır. Ayrıca Merkür'ün bir Rahu kavuşumu ile İkizler'deki düşman gezegeni Mars ile kavuşum arasında gidip geleceğini unutamamalıyız. Farkında olmamız gereken konular öfke ve duygu patlamaları, sinirle anlık kararlar alma potansiyel olarak yükselebileceğidir ve konuşmadan veya öfke veya hayal kırıklığıyla  karşılaşmamak için her karar ve söylemden önce üç kez düşünmemiz gerektiğidir.

Akrep'te meydana gelen Ay Tutulması da zor olabilir ve zaten zor olan bir burcun üzerine karanlık bir gölge koyabilir. Ketu'nun bu vakaya dahil olmasıyla, önemli gerçekleri gözden kaçırmak ve günlük yaşamda gerçekten önemli olan konularda genel bir kafa karışıklığı duygusuna sahip olmak kolay olabilir. Tutulmalar astrolojide çok önemlidir   dengeleri “bozarlar”, bu nedenle, Akrep'te herhangi bir gezegeniniz varsa muhtemelen bu enerjiyi çok yoğun  hissedeceksiniz. haritanızdaki ev Akrep kurallarına bağlıdır.

Tüm bunlarla birlikte, neredeyse tüm Mayıs ayı boyunca süren güzel Venüs / Boğa geçişine sahibiz, bu yüzden en iyi şekilde yararlanın ve Venüs'ün güzel enerjisinin tadını çıkarın! 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık