Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hangi Burca Aşıksın?

Hangi Burca Aşıksın?

Aşık olmuşsanız onda sizi çeken cazip yönleri görürsünüz. Peki, aşık olduğunuz burca biraz daha yakından bakmaya ne dersiniz?

Koç 

Koç, romantizm söz konusu olduğunda inisiyatif kullanma ihtiyacı olan çok tutkulu, enerjik bir sevgilidir. Cesur, kararlı, dürüst, tutkulu ve rekabetçi Koçlar, sabırsız, bazen huysuz, baskıcı ve agresif olabilirler.

Boğa 

Eğer bir Boğa burcuna âşıksanız, sabırla ruhunuzun terbiye edileceğinden emin olabilirsiniz. Onun önce güvenini sonra kalbini kazanabilirsiniz. Güvenilir, istikrarlı, ideal bir sevgilidir. Geleneklere bağlı kalırlar ve tüm tabuları ve maceracı yaklaşımları reddederler.

İkizler

Meraklı, uyumlu, zeki ve enerjik İkizler burcuna âşık olmak kolay, onu kendine âşık etmek ve uzun süre tutabilmek zordur. Özgürlüğünü kısıtlamadığınız, meraklandırdığınız ve onunla paralel olabildiğiniz sürece yanınızda olacaktır.

Yengeç 

Yengeçler, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, ikna edicidirler, kötü huyları arasında melankoli, şüphecilik, baskıcılık olabilir. Fakat bir yengeç gerçekten âşıksa, kıskaçlarının içine alır ve size asla ihanet etmez.

Aslan

Mağrur, yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli Aslanlar, sevdiklerine karşı eğlenceli, saygılı ve cömerttirler. Kibirli, benmerkezci, tembel, esnek olmayan olumsuz özellikleri yanında ilişkilerinde lider rolünü üstlenerek kendi iradelerini dayatma eğilimindedirler.

Başak 

Metodik ve entelektüel olarak egemen olan her Başak için aşk, sıradan bir eğlenceden başka bir şey olmasa da, çekiciliklerini ve yüzeysel iletişimlerini kendi kazançları için kullanırken, istikrarlı bir ilişkiyi daima tercih edeceklerdir.

Terazi 

Diplomatik, adil ve sosyal Teraziler için bir aşk ilişkisinde barış ve uyumun sağlanması en önemli şeydir. Anlamlı, yaratıcı ve dengeli olmaya çalışarak partnerini memnun etmek için gerekli olan her şeyi yapacaklardır.

Akrep 

Akrepler son derece tutkuludur ve samimiyet onlar için çok önemlidir. Âşık olmak için akıllı ve dürüst ortaklar ararlar. Ancak, bazen ortaklarının güvenini ve saygısını kazanmaları kolay olmayacaktır.

Yay 

Yaylar, rahat, çok eğlenceli ve esprilidir. Eşit derecede açık ve özgür olan ortaklar, neredeyse her şeyi denemek isteyen tutkulu, gösterişli Yay burcuna kesinlikle uyacaktır.

Oğlak

Sorumlu, disiplinli, çalışkan Oğlak, doğası gereği çok ciddi, geleneksel ve tutucudur. Zor karakterinden dolayı bir Oğlak ilgisini ve kalbini kazanmak kolay değildir, ancak görünmez duvarları kırılır ve kalpleri açılınca, bir ömür boyunca sebatkâr kalırlar.

Kova

Şeffaflık, iletişim, hayal gücü ve riske isteklilik, Kova burçlarının yaşam perspektifine en iyi uyan niteliklerdir. Doğruluk ve dürüstlük bu dinamik kişiyle uzun vadeli bir ilişki isteyen herkes için gereklidir. Sevgide, sadık olabilirler, ortaklarını özgür bırakırlar ve onları eşit olarak görürler.

Balık

Merhametli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge, Balıklar, partneri ile gerçek bir bağ hissetmek isteyen tutkulu sevgilidir. Eşlerine körü körüne sadık, nazik ve koşulsuz olarak cömert davranırlar. Kısa vadeli ilişkiler ve maceralar ona özgü değildir.

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık