Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Hamilelik ve Çocuğunuzun Doğumunda Astroloji Bizlere Nasıl Rehberlik Edebilir?

Sizlerden bu konuda gelen çok fazla soru doğrultusunda bu makalemi kaleme aldım. Anne yada baba adayları kendi bireysel deneyimlerine ya da hayat görüşlerine  göre çocuklarının doğumlarında burçlarını belirlemek için doğumun olağan vaktinden önce Sezaryen ya da Epidural yöntemi ile çocuklarının doğumlarını  kendi istedikleri burçta doğmaları için erkene almaktalar. Bu çok BÜYÜK BİR YANLIŞ. Doğacak çocuğun yaşam planına bir meydan okumadır.

Astroloji bize yol gösterici bir rehberdir Yüce Yarada’nın bize çizdiği hayat planını okuyup kendi hayat yolumuzda ki potansiyelimize rehberlik eden bir sistemdir kişisel egolarımıza ya da deneyimlerimize göre hareket etmemiz için kullanılacak bir yol değildir. Astrolojik olarak, Hamile kalma dönemi önemlidir. Doğacak bebeğin olası sağlık sorunları ve zayıf gezegen yerleşimlerinin belirlenmesi açısından faydalıdır ve tarih boyunca da bu şekilde değerlendirilmelerde bulunulmuştur.

Ayın konumu anne adayının doğum zamanı  çocuğumuz için en HAYIRLI zamanın belirlenmesinde kaldı ki bu doktorunuzun size doğum için  ön gördüğü zamanla uyumlu olarak ilerler ve doğumun olağan akışı ile birlikte  değerlendirilir.  Kendi ego düşünce ve kıyaslarımıza göre akıl mantık dışı eylemler astroloji matematiği ve yaşamın kutsal değerleri ile bağdaştırılamaz.

Siz değerli okuyucularıma önerim yalan yanlış söylemler ile sağlıklı düşünce yapısından uzak yaklaşımlardan uzak durarak ASTROLOJİ Matematiğinin yaşam yolumuza doğru bir şekilde rehberlik etmesi adına hayatın akışının dışında ki yanlışlara düşmeden bu sistemin faydalarını doğru bir şekilde kullanmanız gerektiğinin önemini anlamaya çalışmanız olacaktır.

Astroloji FEN Bilimi olan ASTROMİDEN Faydalanan Sosyal bir BİLİM Dalıdır! Bilim vicdan ile ters düşmez bunun idrakine varıp hurafelerden uzaklaşmanız dileğiyle.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık