Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Yantrası Kalachakra ile Geçmişin Yaralarını Karmaları Temizleyin!

“Kalachakra Yantra bir kez yanınızda olduğunda, zaman sizi o kadar kolay yakalayamaz.”

Zamanı işinize yarayacak şekilde nasıl kullanabilirsiniz? Kalachakra sayesinde zamanda geriye gidebilirsiniz. Örneğin, on yıl önce kalbiniz kırıldıysa, on bir yıl geriye gidebilir ve o illüzyonun ruhunuza yerleşmesinden önce onu temizleyebilirsiniz. Anne karnında olduğunuz zamana yolculuk yaparak yeni bir ruh haline gelebilir ve bu yaşamda yaratılan illüzyonları silebilirsiniz. Binlerce yıl geriye gidebilirsiniz. Bu Kalachakra Sürecidir . Kalachakra yapmak zamana karşı ilahi koruma çemberleri yaratır, kalp kırıklıklarını ve duygusal blokajları iyileştirir ve sizi İlahi Anne'nin rahminin kutsal deneyimine yönlendirir. Zaman, bizi aydınlanmaya götüren müttefikimiz olur.

 

 

Mavi Akikle İç Huzuru Yakalayın!

Mavi Akik iç huzuru ve yansımayı simgelemektedir. Taş sakin ve yatıştırıcı bir enerjiye sahiptir ve sabır ve dinginlik getirir. Mavi renk sakinliği teşvik eder. Taşın topraklayıcı ve sakinleştirici bir enerjisi vardır ve yansımayı teşvik eder. Mavi akik, kendi benliğinizdeki ve inanç sisteminizdeki kutupları keşfetmenize yardımcı olur.

Mavi Akik sadece enerjilerinizi uyumlu hale getirmeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda negatif enerjileri de azaltarak sizi rahat ve huzurlu tutar. Negatif enerjiden korunma akik taşının en çok aranan özelliklerinden biridir. Mavi Akik, auranın dengelenmesine yardımcı olarak negatif enerjiyi ortadan kaldırır. Bu şekilde taş acının veya travmanın üstesinden gelmeye yardımcı olur.

Soğukkanlılığınızı daha iyi koruyabildiğiniz için bu taş aynı zamanda sorunsuz iletişim için de zemin hazırlar. Günlük yaşamda birçok insanla temas halinde olan kişiler için en iyi değerli taşlardan biridir. Mavi akik iç huzuru, yansımayı ve dinginliği simgelemektedir.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık