Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Haftanın Numerolojik Kodu 1111

1111 TİTREŞİMİ DÜNYAYI SARIYOR
11:11'i görmeye devam ediyor musunuz?

Yoksa her sabah 1:11'de mi uyanıyorsunuz?

Peki, bu sayıları hayatınızda artan eşzamanlılıkla fark ediyorsanız, size burada ve şimdi bunun için çok iyi bir neden olduğunu FARK edin.

NUMEROLOJİ
Numerologlar, sayının saf enerjinin taşıyıcıları olduğunu bilirler .  Kendi içlerinde saf kaplar olarak kalırken, büyük miktarda antik, arketipsel bilgelik içerirler. Sayılar mutlaktır. Kusursuzlar. Sayılar saftır. Spiritüel alemin insanlarla iletişim kurmak için sayıları kullanmasının ana nedenlerinden biridir.  1111 , 1212 ve hatta 911 sayıları gibi yinelenen Sayı dizileri aslında dikkatinizi ilahi ve şimdiki ana çekmek için varlar. 

Evrensel Bilinç alemiyle (Yüce Allah farklı mitler de Tanrı, Tanrıça, Evren…)
11:11 ARASINDAKİ ÖZEL ANLAM NEDİR?
Bu sayı genellikle insanların uyanış yoluna başladıklarında gördükleri ilk sayı kodlarından biridir. Bu nedenle, gerçekliği algılamanın yepyeni bir yolunun kapısı, portalı olarak kabul edilir  . Nümerolojide, 11 aynı zamanda ona özel bir önem veren ilk  Ana Sayıdır.

11, 111 ve 1111 , bu zamanda ve çeşitli kılıklarda (11 Kasım, 11 Ocak'ta veya bir 11 Evrensel yılda takvimlerimizde göründüğünde veya birinin kişisel Numeroloji tablosunda göründüğünde) insan bilincinin uyanışıyla yakından uyumludur  . , VEYA günlük yaşamda telefon numaralarında, plakalarda veya saatlerde, örneğin) bir tür sıçrama tahtası olarak hizmet edebilir, insan bilincinde büyük sıçramalar yapmak için bir fırsat titreşimi hakim şimdi!

Hayatınızda 1 sayısını görmeye devam ederseniz, Evreninizin tam merkezinde güçlü durmanız gerektiğinin güçlü bir hatırlatıcısıdır  , bu yüzden egemenliğinize inanın!  Bu yüzden kalbinizin sevgi ve özgüvenle dolmasına izin verin! Bu melek numarası, yolda olduğunuzun bir işaretidir!

1 rakamına eklenen diğer bir mesaj ise yeni başlangıçlardır, bu nedenle bu, yeni bir projeye veya hayatınızın bir aşamasına başlamanız için doğru zamanın geldiğinin bir işareti olabilir. Düşüncelerinize ve hislerinize dikkat edin, özellikle bu sayı realitenizde ortaya çıkmadan hemen önce,  çünkü bunlar hayatınızdaki bu yeni başlangıcı besleyecek olanlardır.

Bu titreşim altında çgüdülerinize güvenmek  ve ilhamlarınıza devam etmek için güçlü bir mesajdır . Sezginiz sizin iç pusulanızdır ve sizi sadece sizin için doğru yöne götürecektir, bu yüzden onun rehberliğini takip edin. Şu anda ilahi olarak destekleniyorsunuz ve korkacak hiçbir şeyiniz yok.

Bu ana sayı, derin psişik, sezgisel ve hassas bir sayı olan 2 sayısının alt tonlarına sahiptir. Yani 11 sayısı sezginize güvenmeniz, kalbinizi takip etmeniz ve egonuzun arzularına direnmeniz gerektiğinin bir işaretidir. İç sesiniz yükseliyor, bu yüzden onun rehberliğini dikkatle dinleyin.

Ama aynı zamanda, hayatınızda güçlü bir portal olarak görünen ve sizi adım atmaya davet eden çift 1 tarafından da aktive ediliyorsunuz. Şu anda bir lider gibi davranırsanız ve önünüzdeki yola güvenirseniz, parlayan bir örnek olabilirsiniz. Bunu yapmanın yolu, otantik davranmak ve örnek olarak liderlik etmektir  . 11 sayısı göründüğünde bazı insanlar ego tuzağına düşebilir, ancak anahtar  Ruh'un sizin aracılığınızla hareket etmesine izin vermektir . Buna teslim olun ve dünya üzerinde büyük bir etki yaratma fırsatını iyi değerlendirin.

Numerolojide 1111  çok güçlü bir alamettir .

Yoğun Spiritüel bağlantının bir işareti olarak, birçok kişi tarafından Yükselmiş Üstatlardan doğrudan iletişim olduğuna inanılır. Aynı zamanda, genellikle meleksel veya boyutlar arası içgörüye açılan bir kapı olarak kabul edilir. Bu nedenle, hayatınızda bu sayıların görülmesini çevreleyen düşüncelere, duygulara veya olaylara çok dikkat edin. Bunlar sizin için çok önemli olabilir ve hatta bir 11:11 günlüğü tutmak ve bu sayılar her ortaya çıktığında sizin için neler olduğunun ayrıntılarını yazmak iyi bir fikir olabilir.

1111 aynı zamanda birçokları tarafından anlık tezahürün sayısı olarak, sizin için hazırlanan planla kendi enerji alanınızın net bir şekilde hizalandığının bir işareti olarak kabul edilir  . Bunun anlamı, hızlı ve zahmetsiz birlikte yaratmanın çoğu zaman mümkün olduğudur. Siz realitenizin yaratıcısısınız ve arzu ettiğiniz şey sizin olabilir! Yani saat 11:11 göründüğünde çocukların “Bir Dilek Tut!” diye bağırması tesadüf değil. çünkü bu sayının yaratıcı büyüsü hemen hemen herkes tarafından hissedilebilir! (Ve elbette, çocuklar genellikle hepimizin en uyumlu insanlarıdır.)

Bu nedenle, 11:11 ilk kez ortaya çıkıyorsa veya yolunuzda görünmeye devam ediyorsa, bunu yaşamınız için net hedefler ve niyetler belirlemeniz için bir hatırlatma olarak görün.

Tekrar eden 1111 sayısını görmek, anlık tezahürün güçlü bir işaretidir. Ruh ile hizalanmışsınız ve kişisel realitenizi ve kollektif realiteyi değiştirmek için güçlü bir pozisyondasınız, bu yüzden herkesin en yüksek hayrına hareket edin. 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık