Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Gökyüzünde Bugün Ay Aslan Burcunda

Aslan burcunda Geçiş yapan Ay drama, yaratıcılık, diva öfke nöbetleri ve yaşam hareketlerinden daha büyük düşünün. Aslan enerjisi sıcak ve canlıdır, bu nedenle Aslan Ayında duygular genellikle iyimserdir ve havada bir cömertlik duygusu vardır.

Aslan'ın ateş enerjisi tutkulu ve heyecan vericidir, bu nedenle Aslan Ayında aşırı tepki vermek kolaydır. Neyse ki, bu tür aşırı tepkiler genellikle ölçeğin olumlu tarafındadır, ancak dikkat ve drama ihtiyacı da öfke nöbetleri yaratabilir.

Aslan sabit bir burçtur, bu nedenle Ay'ın Aslan'daki duygusal enerjisi de sabittir; Bu, herhangi bir şeyi değiştirmeye çalışmak için iyi bir zaman değil. Bununla birlikte, bu enerji her türden yaratıcı projeye yardımcı olur ve küresel hayal gücü Aslan Ayı sırasında ileriye doğru dev bir sıçrama yapar.

Aslan da ilerleyen Ay transitinin göz alıcı bir havası var, bu yüzden partiler ve yeni arkadaşlıklar kurmak için iyi bir zaman. Aynı zamanda geleneksel olarak flört ve romantizm için iyidir ancak aşırı şişirilmiş egolara ve drama kraliçelerine veya krallara dikkat edin! 

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık