Burç Yorumları ve Analizleri

Astrodeha

Fatih Ürek ile Astroloji Röportajı

Bu hafta başarılı şarkıcı oyuncu programcı Fatih Ürek köşemizde konuğumuz 

Nasılsınız diyerek sorularıma başlamak istiyorum.

Sahne çalışmaları ve tv de ki programın başarılı bir şekilde devam ediyor öncelikle tebrik ediyorum canı gönülden. 

Yoğun bir çalışma temposu içinde Fatih Ürek kendine zaman ayırabiliyor mu? Her hangi bir hobin var mı?

Çok teşekkür ediyorum. Çok fazla meşkalesi olan biriyimdir. Sanatla uğraşan çoğu insanda görürsünüz bunu. Biz kendimizi hep bir şeylerle meşkul ederiz. Benimde çok hobim var tabii ki. Uğraşılarım, zevk aldığım ve kendimi iyi hissettiğim şok şey var. Fakat son bir buçuk senedir özelikle, maşallah bu yoğun tempodan ancak kişisel ihtiyaçlarıma vakit buluyorum.

Koç burcusun yönetici gezegenin Marsın etkisi ile enerjin sahnede ve TV'de karşındaki kişilere pozitif bir şekilde yansıyor enerjinin bu kadar güçlü olmasının sırrı nedir?

Ben çok özgür ruhlu biriyim. Burcumunda verdiği bir özellik bu. Tabii deneyimler ve yaşın ilerlemesiyle birlikte, daha fazla sorguluyor insan. Bu beni özgürlümü daha çok önemsemeye itti. Sahnede de öyle. Kendimi çok özgür hissediyorum. Olduğum gibiyim. Kimseyi kandırmaya çalışmıyorum. Dans etmek istersem ediyorum, konuşmak istersem konuşuyorum. Hesap kitap yapmıyorum. Bu da seyirciyle beni daha çok yakınlaştırıyor bence.

Meslek hayatında yapmak istediğin en büyük hayalini bizler ile paylaşır mısın?

Mesleki hayallerimin çoğunu gerçekleştirdim. Hitlerim oldu. Sinema filmi yapmak istedim, yaptım. Program yapmak istedim, sonsuz şükür ki onu da yapıyorum. En büyük derdim, mesleğime saygı duyulması. Ben hiç bir zaman sabun köpüğü işlerle varolmadım. Bu sene, bir yıl içinde on beşten fazla ödül aldım. Geleceğe de bakıcaz artık.

Hayatta en büyük pişmanlığın nedir?

Bazen fazla güveniyorum, karşımdakini kendim gibi hissediyorum ama öyle değil aslında karşımdaki insanlara duyduğum sevgi gözümü zaman zaman kör ediyor sonra pişman oluyorum. 

Astroloji gök bilim senin için ne anlama geliyor? Astrolojiden nasıl faydalanırsın?

Çok ilgimi çekiyor. Öncelikle her sabah kalkar kalkmaz burcumu okurum. Özellikle yeni ay dönemlerine dikkat ediyorum. Örneğin, daha sabırsız olacağım söyleniyorsa, içimden kendime hep ‘’Sakin ol’’ diye telkinlerde bulunurum. Şenayım sen beni iyi bilirsin senin dediklerinin dışına çıkmamaya özen gösteriyorum iyi ki varsın.

En sevdiğin yönlerin nelerdir?

Savaşçı biri olmam. Yılmam ve bıkmam. Bana ‘’Off, yoruldum, sıkıldım’’ dedirtemezsiniz. Yapamadığım bir şey varsa, üstüne üstüne giderim. Bilenlere danışırım.

Seni en çok ne sinirlendirir?

Ben çok enerjikken karşımda ki kişinin enerjisinin düşük olması beni sinirlendirmez ama ortamdan kaçmak isterim. Eskiden daha fazla şeye sinirlenirdim ama zaman geçtikce sakinledim. 

En çok anlaştığın burçlar hangileridir?

Aslan burcuyla iyi geçinirim. Menajerim Mert Siliv kardeşim gibi artık aslan burcu.

Fatih Ürek’i 3 cümle ile ifade eder misin?

Pozitif enerji, kolay çözüm üretme ve çalışkanlık.

şenay yangel imza

  • Facebook Yorum
koç burcu
Koç
boğa burcu
Boğa
ikizler burcu
İkizler
yengeç burcu
Yengeç
aslan burcu
Aslan
başak burcu
Başak
terazi burcu
Terazi
akrep burcu
Akrep
yay burcu
Yay
oğlak burcu
Oğlak
kova burcu
Kova
balık burcu
Balık